Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.04.03. 17:50


Akkor ki volt az utolsó sztárigazolásunk? Bojan vagy Julio Babtista? :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.04.03. 17:19


Zsoltival értek egyet
mert mi nem összegre nézzük, hanem névre :wink: :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.04.03. 17:03


Lehet igazatok van.
Nekem Chiesa, Bernardeschi, Insigne, Milinkovic-Savic, Mertens, stb. lenne Roma-szinten sztárigazolás.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.04.03. 16:47


Cragno kívül mind sztárigazolás lenne
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.04.03. 16:00


Nincs benne sztárigazolás Roma szinten?
Barellát több PL klub is figyeli az összes olasz élcsapat mellett. 50 milkás játékos lesz.
Tonaliért a Juve 25 milkát ajánlott télen. De nem adták nekik, mert többre tartják.
Belotti csillaga leáldozóban, de 30M alatt ő sem fog klubot váltani. Mancini 20 környéke, de lehet több is.
Cragno az egyetlen, akit 20 alatt meg lehet venni.

Ki a sztárigazolás Roma szinten?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.04.03. 15:46


Pedig nincs benne sztárigazolás. Még a mi szintünkhöz képest sem...
Leírva nagyon-nagyon jó nézegetni és ízlelgetni.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.04.03. 14:25


Ez sajnos igaz. Majdhogynem pelet meg puskas ocsit is beleirhattad volna ebbe a nevsorba
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.04.03. 12:54


F72Quadraro írta:Cragno – Florenzi, Mancini, Manolas, Pellegrini – Cristante, Tonali, Barella – Zaniolo, Belotti, El Shaarawy.

Ezt a névsort akkor se tudnánk összerakni, ha véletlenül bejutnánk a bl-be
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2019.04.03. 09:13


F.Totti írta:Akarki Olasz-Flo, Manolas, Capradossi, Pellegrini - Cristante, Pellegrini, Perotti - Zaniolo, Derfel, el Sharaawy.

Sarri vagy Gasperini ebből Bl csapatot csinálna. Középpálya lesz a kulcs. Ott író vékonyak vagyunk most.


Cragno – Florenzi, Mancini, Manolas, Pellegrini – Cristante, Tonali, Barella – Zaniolo, Belotti, El Shaarawy.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.04.03. 07:30


Kölcsönbe kellett volna adni őt a télen, hátha megmentette volna a szezonját...ha úgy is csak a padon űl, igazán mehetett volna egy fél évre valahova.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.04.02. 20:15


Es par eve a masodik legdragabbal ugyanigy jartunk. Mar, ha schicket tenyleg bukjuk
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.04.02. 17:22


a Roma legdrágább igazolása egyben a legnagyobb buktája is lesz
azért nem mi lennénk, ha nem így lenne :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2019.04.02. 17:09


Sajnos egyet kell,hogy értsek. Schick egy nagy bukta. Ennyi idő alatt sem jött formába. Már nem is fog. A 20 milla érte pedig csak álom.....
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.04.02. 17:03


Szerintem az elmúlt 1 évben bőven megkapta a lehetőséget. Most meg nem mondom mennyi meccset játszott, de kb. 4 gólt ha rúgott.
Egy jó csatárnak is lehetnek rossz napjai, időszakai, de olyan nincs hogy egyszersem jön ki a lépés.

Pl. Dzeko a bajnokságban valamiért betli, de a BL-ben idén is baz jó volt.

Nem akarom leírni még Schicket még 1 évet adnék neki, de az tuti, hogy 42 millió ment a kukába. Max kapunk érte majd 20-at. (tehát igen csak 22 ment a kukába, de akkor is)
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.04.02. 14:51


Simán lehet, de akkor is rossz jel.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.04.02. 12:37


szerintem Dzeko mellett kisebbségi komplexusai vannak, elnyomják
nem vicc
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.04.02. 09:04


Az lehet, de Schick arcán folyamatosan a feszültséget és a bizonytalanságot látom. Dzekoén meg a "g.ciséget", meg az egoizmust. És a posztjukon ez utóbbi fontosabb. Persze még fordulhat a világ Schickkel is és akkor képeségei alapján tényleg zseniális csatár lenne, de egyre kevésbé bízom benne, hogy eljön ez a fordulat.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.04.02. 06:25


Mondjuk en ugy emlekszem, hogy dzeko is volt szelsokent bevetve anno, es semmivel sem volt jobb, mint schick
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.04.01. 22:21


Defrel, Peres, Gerson, Gonalons.

jézusmária, ebből senki se jöjjön vissza :twisted: :!: :wink:

ha fiatalokat akarunk igazolni, akkor jöjjön edf edzőnek, ennyi.pont. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.04.01. 21:37


Defrel-Schick csatár kettős történelmi mélypont lenne. Ennél már csak az volt jobb amikor Adriano játszott nálunk vagy Nonda
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.04.01. 21:31


Remélem Defrel visszajön és marad. Ő stabil játékos, igaz nem sztár. De ha az EL helyekre pozícionáljuk magunkat, akkor ilyenek kellenek. Schick a legnagyobb szívfájdalom. Őt már Defrel szintnek sem látom. Zseni, nulla önbizalommal és még lúzer is. Sajnálom a srácot :( pedig hogy örültem neki...
Én Ünderből és Kluivertből csinálnék pénzt. NZonzinak adnék egy esélyt, ha nem lehet 20M felett eladni. Mehet Schick es Pastore is, csak épp belőlük sok pénz nem lesz.

Akarki Olasz-Flo, Manolas, Capradossi, Pellegrini - Cristante, Pellegrini, Perotti - Zaniolo, Derfel, el Sharaawy.

Sarri vagy Gasperini ebből Bl csapatot csinálna. Középpálya lesz a kulcs. Ott író vékonyak vagyunk most.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2019.04.01. 21:44-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.04.01. 21:01


Mi lett volna ha Malcom üzlet létrejön? Lett volna egy 15 gólos támadónk és N'Zonzi igazi tehetségét meg sem ismerjük. Az egész onnan indult, hogy maradt még pénz egy, sztárrá és Monchi N'Zonzit tudta leigazolni. Mi lett volna ha Pellegrini-Strootman-Cristante hármas játszik a középpályán? Strootman biztos szétüvöltötte volna a fejét a kicsiknek. Ráadásul ő nem szart bele a meccsbe sosem. Lehet, hogy minden máshogy alakul. Érdekes miken múlik. Vagy mi lett volna ha Ziyech jön és nem Kluivert? Lett volna egy 10 gólpasszos játékosunk...

Tudom ennek semmi értelme, csak vicces milyen kevesen múlik a siker. Lehet, hogy a két csávóval és Strocival a dobogón állnának. Most Kluiverttel és N'Zonzival a szakadék szélén állunk egy átmeneti edzővel. Jövőre nem lesz BL, nem lesz pénz, nem is fog jönni nagy játékos. Lehet Monchi jó szakember csak nem volt szerencséje.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.04.01. 21:00


mcsabi írta:
Hunszi írta:Ha így, ha úgy szerintem egy +- 100 millát összepakolunk idény nyáron, ennyiből pedig azért ésszerű munkával lehetne egy jó kis csapatot építeni.

Légyszi futassuk már le a másik oldalt is. Azt láttuk, hogy az idei csapatból 4 kezdőt eladtál. A teljesség kedvéért visszatér Defrel, Peres, Gerson, Gonalons. Jó esetben értük is kapsz 40m-t, tehát van egy 140m-s kereted. Ebből kell venned két belső védőt, DDR helyére valakit + még egy középpályást, egy szélső támadót, illetve 2 csatárt (1 a kezdőbe, egy pedig csereként). 7 játékosra átlag 20m, szerintem lehetetlen.


Én is, én is! FM!!! Feltuningoltam a keretet jól játszó fiatalokkal (Primavera vagy kölcsön) és kész is. Na jó, ez kicsit sántít, mert Verde szerintem már opcióval a Valladolidé, ahogyan Ponce is az AEK-nál köt ki, gondolom (valami 6 m EUR körüli pénzért).

CB - Mancini, 30 m EUR (vagy Victor Ruiz, free; Subotic free)
CB - Capradossi, free (vagy Matheus Guedes, free)
DM - Barella, 50 m EUR (vagy Andreas Samaris, free)
CM - Sensi, 30 m EUR (vagy Matteo Ricci, free; visszahozni Ndojt a Serie B-ből?)
FWR - Verde, free (esetleg Cangiano, free; Antonucci, free)
SC - E. Ponce, free (vagy Balotelli, free; Giroud, free; Kokorin, free)
SC - Celar, free

A belső védők, de leginkább a középpályások a legnehezebben megvalósthatóak. Én kihoztam 110-ből. Nem egy bajnokcsapat, de lehet, hogy a két csatár több gólt aprítana, mint idén a Dzeko/Schick kettős. Sőt még az is lehet, hogy az Atalanta/Lazio/Torino/Fiorentina négyest is megelőznénk.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.04.01. 20:54


F.Totti írta:Egyébként azon én is sokat gondolkodtam, hogy a keret átalakítása Monchi vagy EDF sara. A koncepció valószínűleg Pallotta vagy Baldissoni felelőssége. Monchiról tudták, hogy ezt fogja csinálni (hoz 15 embert, 2 beválik, azokon keresünk egy rakat pénzt, amiből hozunk újabb 15 embert, és így tovább). Elfogadták, támogatták benne. Ez alapvetően nem tetszik nekem, de akár működhetett is volna.


Korábban is működött. Saba sem egyesével adta-vette a játékosokat. A probléma ott van, amit Monchi is említett, hogy nem eladni kell tudni, hanem venni. A pozitív listán ott van Ünder és Zaniolo. Pellegrini visszahozatala is jó húzás volt. Cristantéban többet láttak, mint ami. Ennél nagyobb gond, mennyi a használhatlan támadó: Schick, Defrel, Pastore. Közel 100 m EUR-ért... Amikor olcsón veszünk, akkor zsákbamacska. Ha drágán, akkor is. Ha Juve vesz még drágábban, akkor az sokkal biztosabb, de nekünk nincs annyi pénzünk.
Szóval a drágán rosszat játékosokból több volt jóval, mint amennyit elbírna a csapat. A többi érkező pedig nem tudta ezt olyan mértékben kompenzálni jó teljesítménnyel. Megint elmondom: kevés pénzbő kell hazárdíroznunk, az nekünk jobban megy. Most lenulláztuk magunkat...

Ja, Pastore állítólag Balzaretti húzása volt.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2019.04.01. 14:52


Az eseményeket figyelgetve,szerintem valami olyasmi lehetett,hogy Monchi és EDF szabadkezet kapott a nyáron,
de feltételként megszabták,hogy BL helyre kell érni a bajnokságban,plussz a BL-ben minél tovább menni.
A Bl-ben szerencsések is voltunk a sorsolásoknál.
N'zonzihoz csak annyit,hogy a Sevillában Montella sem játszatta,nála nem fért be.Ütötték is emiatt a spanyol firkászok.
EDF felhívhatta volna Montellát,hogy mi volt a gondja N'zonzival.Nyelvi problémák nem lettek volna. :)
Aztán a Sevillla el is adta egy balféknek jó pénzért.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 44 vendég