Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.12.06. 22:35


Mcsabi, szerinted, hogy kellett volna felállni? Most komolyan. Szerintem most az egyszer véletlenül eltálállta Rudi a legjobb 11-et. Erről most legkevésbé tehetett ő. Ez egy hatalmas pech volt. De Sanctis bénázásával kezdődött. Nézd meg a statisztikát. 11-1 a szögletek, 18-5 a kapuralövések és 77-23 a labdatartás arány úgy, hogy egy félidőt emberhátrányban játszottunk. Simán jobbak voltunk, nem volt szerencsénk, ismétlem kezdve De Sanctissal, ő már eleve elrontotta a meccset, majd a védelem hibázott egyett, mondanám, hogy benne van, de ez a kettő együtt már sok volt. Aztán rengeteg helyzetet dolgoztunk, ki rúgtunk kb 8 szögletet az első félidőben, de nem volt szerencsénk. Van ilyen. Második félidőben meg akartuk nyerni, jött az újabb pech, DDR piros. Tehát annyi pech volt ebben a meccsben ami 3-ra is sok lenne, de nem adtuk fel és kihúztuk X-re. Ez egy csodálatos meccs volt.

Mcsabi? Hogy kellett volna felállni? Maiconnal?? Aki az Inter ellen és tök féltve játszott és alig futott vissza mindig bekellett neki segíteni. Astorival aki megint csak két hatalmas hibát vétett az INter ellen, Ashley Coleal???? Kikkel?? Ha nem ma kezd IngaBinga akkor a City ellen, ha ma játszik Maicon akkor a City ellen kezd Florenzi, sérülésből tértek vissza, nem bírják ezt a terhelést. Strootman 9 hónapja szenved. Egy szalagszakadás 6 hónapos kihagyás, ki kellene verni a fejéből, hogy biztonsági játékot játszik, de ha nem fél, akkor is idő kell neki, hogy formába lendüljön. Hogy kellett volna kezdeni? Keita, Ninja, Pjanic??? Aztán a City ellen kezd, DDR és Strootman??? POnt ezt beszéltük, hogy a gyengébb csapatok ellen lehet okoskodni ésmégegyszer mondom ez egy peches meccs volt. Elől is eltalálta Rudi a legjobb hármast. Ha a Sassuolo ellen is Totti kezd, akkor minek van Destro?? Ha sose játszik Destro teljesítménytől függetlenül, akkor sosem fogja megvenni senki. Úgy járunk vele miint Borielloval. Mehet majd kölcsönbe, aztán megint, ahol majd mutat valamit és hosszabbítunk vele, hogy ne ingyen mennyen el, de nálun megint béna lesz, aztán megint megy kölcsönbe. Destrot is játszatni kell ha elakarjuk adni, ha nem akkor játszott Totti most a City ellen, meg legyen egy tuja, mert majd lépni nem tud szegény. Gervinho hetek óta, gyenge, egyértelmű, hogy a City ellenire lett pihentetve, de ha nem játszanánk hétközbe se szóltam volna semmit, egyszerűen, Gervinho gyenge az utóbbi időben. Iturbénak muszáj volt kezdenie, mert elfogyott az ember.

Max annyi változást csináltam volna, hogy ha látom h fosik Stroci az edzésen, akkor helyette Sommát vagy Paredest játszatom inkább, de ugye Rudi a névre megy nem a formára meg teljesítményre.

City ellen: De Sancits, Maicon, Manolas, Astori, Holebas, Keita, Pjanic, Ninja, Gervinho, Totti, Ljajic.

Jelenlegi legerősebb kerettel vágunk neki az év legfontosabb meccsébe.

Mégegyszer nyomatékosítok. A Sassuolo nagyon gyenge volt, embárhátrányban is még mi voltunk erősebbek, a Sassuolot nem az a csapat, aki ellen Destronak nem szabadna játszania, mert akkor értitek ki ellen? Akkor minek van? Akkor miért focista?
De mondom még így is nyerhettünk volna, ha De Sancits nem bénázik vagy DDR nem kap pirosat vagy kicsit nagyobb szerencsénk van. PONT.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.12.06. 22:02


mcsabi írta: Rudinak az, hogy olyan kezdőt küldjön ki, aki nyer.


Pallotta annyi pénzt hozzon, hogy nyerhessünk. Sab olyan játékosokat hozzon, akik nyernek. A játékosok meg simán nyerjenek. Egyszerű ez! :wink:
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2014.12.06. 21:59


Szerintem mindegy, hogy milyen meccsre készülünk, mindegy, hogy ki játszik, ha otthon nem verjük a kicsiket, az életben nem nyerünk bajnokságot. (Az Intertől 7-et kaptak)
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.12.06. 21:56


Hát valóban nem értünk egyet. Ez a bajnokság szerintem ebben a szezonban annyira kiélezett, hogy 2 ponton nagyon sok múlhat. Ha kiesünk a city ellen simán (márpedig erre nagy esély van) és a juve 1 ponttal nyeri a bajnokságot, akkor se fogsz keseregni a mostani mérkőzés miatt? Értem én, hogy ott a pénz, de nem abban a kiírásban van keresnivalónk, hanem a Serie A-ban.
Nem mondom, hogy feltett kézzel kell kimenni a pályára, de számomra a bajnokság most nagyobb privilégium lenne. A juventus ugyanolyan szarban van a BL-ben mint mi, mégse engedték meg maguknak, hogy egy totál B csapattal álljanak ki a bajnokságban (persze a fio volt az ellenfél, de nem hiszem, hogy a parma ellen ez másképp lett volna). A kezdőjükből talán Coman volt az egyedüli meglepetés.
Ami pedig a mieinket illeti, Mapou egy hónapja játszott utoljára mérkőzésen. Lehet, hogy az inter ellen már a kispadon volt, de attól nem igen lendült formába. Flo-val egyetértek, hogy így kellett lennie és továbbra sem ezzel van bajom, hanem hogy kevés olyan ember volt a pályán aki eldönthet egy meccset a mérkőzés azon szakaszában, amikor le kellett volna őket dózerolnunk.
Ami pedig a Garcia Sabatini Pallotta triót illeti valóban nagyon jól dolgoznak együtt, de mindenkinek megvan a saját feladata. Rudinak az, hogy olyan kezdőt küldjön ki, aki nyer.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.12.06. 21:54


bence írta:Yanga nem érhetett fel, tipikus eset; ilyenkor a kifele mozgó védőnek nincs esélye a jól beinduló csatárral szemben.
Azt csak halkan jegyjem meg, hogy Inga-Bingával teljesen egy vonalban állt Holebas is.


Ez nagyan nem így volt. A vonalat mindig Manolas húzza. Yanga képtelen rá figyelni.Most is belógott durván, így hiába tette vonal mögé Zazát Manolas. Csak azt nem láttam pontosan (élőben nem láttam a gólt csak egy lassításban), hogy Holebas húzta be Yangát, vagy fordítva. Alapszabály, hogy a középső védő soha nem figyel a szélsőre, így gyanítom, hogy Yanga volt béna. Ezek olyan dolgok, amit még itthon is megtanítanak a normálisabb ifi edzők. A seggünket szétrúgták volna egy ilyen lesezésért.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2014.12.06. 21:57-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.12.06. 21:52


DDR meg elmehet a faxba.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ejj de nagyot röhögtem így a végén :D :D :D :D

GR:
jaaaaa, én nem mondtam hogy feladta előre! Csak arra reagáltam amit írtál. Velem nem vagy ellenkező állásponton :wink:
Nyilvánvalóan nem a legerősebb felállásban kezdtünk, de a 85%-osnak is elég kell lennie egy Sassuolo ellen
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.12.06. 21:49


Na kissé lehiggadtam. A 35. percben kapcsolódtam. Nem hittem a szememnek.

Meccset sosem elemzek, mert nem értek hozzá. De pár játékosról írnék jót-rosszat.
Destro. Mindenkinek jobb lesz ha eladjuk, de még jobb lett volna ha ezt nyáron megtesszük. Szerintem az akarásával nincs baj. Egy csatár sosem fog olyan látványosan küzdeni, mint Radja vagy a régi DDR. Borriellonál messze jobb, de ez nem egy magas léc. Az ilyen meccsekre szerintem jó választás. Nem rajta ment el a 2 pont és nem miatta jött az 1.
De Sanctis. nem jó kapus. Ezt tudtuk. Garciának rutinos kapus kellett, hogy irányítsa a védelmet és ne hibázzon. Az előbbiben jó, de sajnos hibázik. Remélem hozunk valakit a helyére, mert a lengyel csávó sem magoldás.
Yanga. Igazi fekete-afrikai játékos. Remélem nem vesszük meg. Rettenetesen buta a posztjához, ami Olaszországban bűncselekmény értékű hiba egy belső védőtől. Ehhez képest parádés a szezonja, de ettől még gyenge és csak rosszabb lesz. Ma mindkét gólban vastagon benne volt.
Holebas. Ja, ahogy írtátok, a "pénzét megéri". Sokat fut, küzd, amiért respekt, de nem védő. Inkább középpályás és szerintem ott sem szélső. Most pont jól jött a multifunkcionalitása, de Yangával egy oldalon életveszélyesek.
Florenzi. Totál elfogult vagyok. Nem győzöm csodálni a gyereket.
Ljajic. Már majdnem kezdtem elhinni, hogy nincs több benne. Csak önbizalom kellett és láttuk mi történt. Iturbe előtt is ez a pálya áll.
DDR meg elmehet a faxba.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.12.06. 21:47


amúgy halkan jegyzem meg,. hogy Iturbénak volt egy pár nagyon komoly és jó lövése, de mindegyiket blokkolta az embertömeg, pedig szerintem minimum kettőből lett volna gól

DDR pirosa meg azt jelenti, hogy lesz nyugtunk tőle egy két meccsig a bajnokságban :)

De meg egyszerubbet kerdzek toled, szerinted mi a nagyobb dicsoseg es mi tesz jobbat a Roma / Garcia / a teljes csapat megitelesenek es gazdasagi boldogulasanak:
-ma legyozni a Sassuolo-t a legjobb kerettel
VAGY
- sorsdonto BL meccsre, amin rengeteg mulik - kimenni a City ellen egy pihentebb, erosebb csapattal.

Eredmenytol fuggetlenul utobbi - nem is beszelve arrol, es akkor a masik kerdesedre a valasz, Tudjuk, hogyha tovabb jutunk a BL-ben, akkor lesz penz 15-17 millio EUR megerositeni a csapatot.

Azaz hosszutavon MINDENKINEK - Garcianak, Sabatininek, Pallottanak az a leges legfontosabb, hogy a BL tovabbjutas meglegyen. Annyira evidens...
Ebben mind igazad van, mert gazdaságilag és nemzetközi megítélésileg kell a továbbjutás a BL-ben. De én is megkérdezhetném, hogy és NEKÜNK szurkolóknak mi a nagyobb dicsőség, egy Bl-továbbjutás vagy egy Scudetto? Egyértelműen utóbbi. Kérdés nélkül.
És ezen két irányelv mentén balanszíroznak Garciáék is. És ők most a BL-re tették a voksukat. Persze nyilván jogosan. De az egyszeri drukker nem csak évek múlva akar erős Romát és sikereket, hanem most, amikor karnyújtásnyira van... A szurkoló a mának él, a vezetőség a jövőnek. Ez így is van rendjén.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.12.06. 21:42


A 2. gólban is ludas volt De Sanctis, Yanga lenyitott neki, erre elővágta a labdát, a Sassoulé lett és ki is ugratta valaki egyből jó ütemben induló Zazát.
Yanga nem érhetett fel, tipikus eset; ilyenkor a kifele mozgó védőnek nincs esélye a jól beinduló csatárral szemben.
Azt csak halkan jegyjem meg, hogy Inga-Bingával teljesen egy vonalban állt Holebas is.
Amúgy nekem nincs bajom a franciával, jó az ütemérzéke, még ügyesnek is ügyes, Manolas viszont nagyon nem tetszik, technikailag kilóg, és a védőmunkája is kifogásolható.
Ljajicstól én nem ájultam el, bevert egy tizenegyest, értékesítette a 1000%-os helyzetet a végén( ezzel ma tényleg a csapat legjobbja volt), de mezőnyben semmi extrát nem csinált, hiányolom belőle a dinamizmust, de inkább ő mint Destro vagy a kapkodó Iturbe.
Meglátszott, hogy az elképesztően labdabiztos és sokat játékban lévő Keita, Totti páros helyett Destro és Kevin volt pályán. Reménykedjünk, hogy utóbbi visszanyeri előbb-utóbb a formáját!
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.12.06. 21:40


De Rossira nem haragudnék,ha a második sárgája egy önfeláldozó fault következménye lett volna (nehogy 0-3 legyen).
De nem az volt.A saját tétovázásából vesztett labdát,majd megállította a csatárt.Önmagában piros,utolsó ember volt.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.12.06. 21:30


Szerintem Destro megy a legkésőbb nyáron ha csak nem lendül formába, amit kétlek. Miért van az, hogy miután marasztalunk valakit, mindig fáj a fejünk? Jó pénzt adtak volna érte a nyáron, erre tessék....:( Inkább ment volna a bundes ligába semmit tenni jó pénzért, mint, hogy most majd sárga mellénybe szedeti vele Rudi a labdát...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.12.06. 21:08


Ne írjuk le az inga binga manolas párost. Nem rosszak ezek a játékosok, csak sérültek voltak és nincsenek formában. Nem véletlenül hívták be a franciát a válogatottba, csak pechünkre pont lesérült. Én inkább azt mondom, hogy rotáljuk ezt a 3 védőt, mint hogy leigazoljuk azt a kerekes gyereket. A következő szezonra felépül Castan, egy év múlva talán már értelmesen játszani is tud, illetve visszatér Romagnoli. 5 egész frankó belső védőnk lesz (amennyiben inga-bingát elhozzuk végleg), a románnak semmi keresnivalója nincs a keretben. Ha jön, max kölcsönbe vételi opció nélkül.
Zaza meg nem rossz, de szerintem se való hozzánk. Inkább Ben Yedder-t nézném meg, de ő is csak álom kategória sajnos.

GrazieRoma írta:Másik oldalról sokan írtátok, hogy nem rotál - most megtette. Aztán akkor is Ő a hibás?

Ismét mondom, nem azzal van baj, hogy rotál, hanem hogy egyszerre ennyit. Bevetett két sérülésből visszatért játékost (inga-binga, strootman), egy játékost nem a saját pozíciójában (flo) egy rettenet formán kívülit (Destro) és egy olyat, aki nem sokszor kapott kezdőként szerepet (Iturbe). Ez majdnem a csapat fele, ami rohadt sok. Ha a mérkőzés elején Ninja, Totti és a Klingon kezd, akkor nem valószínű, hogy kaptunk volna gólt, de nagy eséllyel szereztünk volna és a második félidőre jöhetett volna a Strootman, Destro, Iturbe hármas. Annyira azért nem fáradtak volna ki a City elleni kezdők és a mérkőzést is jó eséllyel lehoztuk volna.
GrazieRoma írta:Szerintem klub döntés volt

Ezt meg magyarázd már el, ki más állítaná össze a csapatot, mint Rudi. Őt igazolták le erre a posztra, az ő feladata összeállítani a kezdőt. Nem hiszem, hogy James telefonált volna, hogy Destro-t erőltesd.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.12.06. 20:56


igazából semmire nem nézem az 1 pontot, de aminek örülök, hogy küzdöttek, és nem annyira rossz szájízzel(inkább pozitív, ha már felálltunk) megyünk a blbe...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.12.06. 20:54


nekem nem kéne dinnye, engem nem nyűgözött le. Juvenek 15 millás opciója van zaza másik felére ha jól értettem.
Jobb, mint destro, de ez nem mérvadó. A meccsről viszont nem sokat tudok mondani, nem sikerült jó kezdőt felrakni. A két belső védő egyszer biztos nagyon jó lesz, kétlem hogy idén. ÉS az történt, ami 4-3-3-ban szokott ha rossz a kp. Nincs helyzet és középpályás védekezés.
Ljajicnak nagy pacsi ennyi kilométerről, focizni akar ezért focizik is. Garcia bizalma megteszi hatását.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.12.06. 20:47


hát mondjuk berarditól inkább lehetett volna várni a gólokat mint zazától
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: batigol Dátum: 2014.12.06. 20:43


---moderálva--- !!!
nagyon jól tudtuk,hogy ki az az egy ember aki a sassuoloban képes gólt rúgni!
mi a ------moderálva------ nem lehetett erre az egy madárra figyelni amellett,hogy még szép,hogy hazai pályán mi akarjuk elny :evil: omni mint a csikket az ellenfelet!!!!
Avatar
batigol
 
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2007.09.24. 19:38
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.12.06. 20:39


Akkor ennyi...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.12.06. 20:35


Ő sose fog jönni, egyszerűen egy fizetés csökkenést jelente neki, plusz a BL esélyes csapatból egy sima csapatba jönne. Nem éri meg neki. Még ha össze is szedjük a pénzt, akkor sem jönne. Ott is kezdő. Darmian lehet az álomigazolás szerintem, benne reménykedhetünk.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.12.06. 20:34


láttad már ezt a dignét játszani, hogy ennyire akarod?!
csak azért kérdem, mert rúghatott zaza 2t, nekem akkor se kéne, de persze destro sem
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.12.06. 20:31


Sem Messi, sem Ronaldo nem kellene, de Digne jöhetne....Azért megint, még mindig az a véleményem, hogy kis pénz kis foci..... El kellene döntenie a vezetőségnek, hogy mit szeretne. Mert ha nagy focit, akkor tessék pénzt tolni a csapatba és nem reménységeket vásárolgatni meg idősödő sztárokat, hanem kiforrott kész labdarúgókat! Pl Digne....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.12.06. 20:26


irány a scudetto :lol: :lol: :lol:
ljajics, pjanics dícsérhető, sztem florenzi is feljavult, felejtős a manolas, yanga páros, destro egy haszontalan semmirekellő, iturbe fájdalmas, nagy akarásnak nyögés a vége, ez jut róla eszembe, gervinho is kellett a 2-2höz, holebas ugyan nagyot tud rúgni, de esze nincs az előre játékhoz, tudomány nagyon gyrsan megáll nála, ddr sztem pont nem lógott ki, mivel strootman nem védekezett, de a kiállítással feltette a pontot...
múltkor is mondtam, a roma legjobban fizetett játékosa ennyire képes, ha még akar vmit roma mezben, erősen el kell gondolkodnia hogy mit is szeretne, mert a kpályra nem fér be, csak ucantól és paredestől jobb, és ennyi.
belső védő még lehet belőle,azzal még akár kezdő is lehet

irány a scudetto :lol:
desanctis meg azzal hogy védett egy nagyot, nálam nem menti fel, elképesztő amit, amiket művel ez az ember, és még kirúgni sem tud, perint azonnal romába :!:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.12.06. 20:25


Messi és Ronaldo nem kéne még melléjük?
Ne is reménykedj ilyen játékosokban. Torinoból max Darmian-t tudnánk elcsábítani, de akkor el is fogyna a zsetonunk. Törődj bele Glen Johnsonba, meg mellé nagy durranásként a román gyopár érkezhet.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.12.06. 20:23


Azon viszont nem kell aggódnunk hogy Strootmant elviszik januárban.
Kérdés hogy ezek után milyen meccseken lehet formába hozni? Azért az olasz kupa se menjen rá.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.12.06. 20:17


Jó, de ha nem kellett volna eladnunk és úgy tudtuk volna hozni Benőt mellé....Az kemény lett volna. Nahh jó, ez álom. De Digne jöhetne a torinói gyerekkel együtt a télen... Zazával együtt. Esetleg Drogba még.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.12.06. 20:14


sebastian írta:Bele sem merek gondolni, hogy mi lenne ha megtartottuk volna Marcost és Benőt is...Lenne egy Castan és egy Astori cserébe. Már csak a két szélét kellene megoldani. Ez a torinói gyerek megfelelő lenne szerintem jobb oldalra Maicon helyettesítésére. És marad a bal bekk kérdése. Meg is lennénk...

Ez hülyeség, mivel ha nem adjuk el Marcost, akkor nincs Benő. Benő pedig menni akart nem a mi döntésünk volt. Szerintem így is jó lenne a védelem ha végre egészségesek lennének. Holebas egyik kedvenc lesz, nagyon jó. Maicon ha jó, akkor tudjuk milyen. Manolas is jó szerintem, a baj az csak, hogy nincs társa, tehát Castan lenne ő kiesett. Astori és Yanga pedig felváltva sérült.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 30 vendég

cron