Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.01.07. 13:08


MEDIA VOTO

Goicoechea 5,5
Piris 5,875
Burdisso 5
Castan 5,3
Balzaretti 5,25
Pjanic 5,8
De Rossi 5
Bradley 5,375
Lamela 5,125
Destro 4,625
Totti 6,125
Zeman 5,125
Osvaldo 6,5



IL MESSAGGERO



GOICOECHEA 6
PIRIS 5,5
BURDISSO 4,5
CASTAN 5
BALZARETTI 5
PJANIC 6
DE ROSSI 5
BRADLEY 5
LAMELA 5
DESTRO 4
TOTTI 6
OSVALDO 6
ZEMAN 5

GAZZETTA DELLO SPORT

Goicoechea 5,5
Piris 6,5
Burdisso 5
Castan 5,5
Balzaretti 5,5
Pjanic 6
De Rossi 5
Bradley 6
Lamela 5
Destro 4,5
Totti 6,5
Zeman 5
Osvaldo 6



CORRIERE DELLO SPORT



Goicoechea 5,5
Piris 6

Burdisso 4,5

Castan 5,5

Balzaretti 5,5

Pjanic 5,5

De Rossi 5

Bradley 5

Lamela 5

Destro 5

Osvaldo 6,5

Totti 6

Zeman (all.) 5



IL ROMANISTA

Goicoechea 5
Piris 5,5
Burdisso 5
Castan 5,5
Balzaretti 5
Pjanic 6
De Rossi 5
Bradley 5,5
Lamela 5,5
Destro 5
Totti 6
Zeman 5,5
Osvaldo 6,5
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2013.01.07. 12:56


Pénz csak akkor jár, ha legalább a döntetlent tudod hozni, azért nem adnak egy huncut vasat se, hogy 4-3-ra kikapsz, hiába játszottál jó meccset. A másik része a dolognak a keret. 2 fronton ezzel a sovány kerettel, ami minőségileg is kevés. Hiányposztokkal tele. Itthonra jó ez, de a nagyközönség elé ne menjünk vele.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.07. 12:51


Bízol/ bíztok a BL-ben... de ezzel a kiszámíthatatlan játékkal mi keresnivalónk lenne a BL-ben?
pénzt. Semmi másért nincs értelme jelen helyzetünkben odajutni. Azért viszont nagyon.

de azt figyelte valaki, hogy hányszor volt a jobb oldalon a labda? A második félidőben direkt néztem, egy csomószor Lamela egyedül várta a labdát a jobbon és balra passzolták, ahol Balza 3 ember között próbálta átverekedni több kevesebb sikerrel.
ezt én is néztem. De lehet ez volt a taktika, hogy ne Zuniga oldalán akarjunk támadni. Nem tudhatjuk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2013.01.07. 12:36


Bízol/ bíztok a BL-ben... de ezzel a kiszámíthatatlan játékkal mi keresnivalónk lenne a BL-ben? Rohadt messze vagyunk mi a BL-től. Ott a legharmatosabb ellenfél is megenne minket. Nem a milan elleni meccs alapján kell bl-t emlegetni, mert az egy qrva nagy véletlen volt. Hány meccsünk volt idén, ahol a látott teljesítménnyel esélyünk lenne a BL-ben? Maximum 3: az inter, a fiorentina, és a milan elleni. 4 meccsünk volt idén, ahol nem kaptunk gólt! Egy egyenes kieséses versenysorozatban a kapott gólnak óriási jelentősége van, illetve annak elkerülésének. A milan ellen 4-0-ról nem tudtuk lehozni a meccset kapott gól nélkül, a bologna ellen 2-0-ról kaptunk ki, az atalanta ellen az isten őrizte, hogy nem hozták x-re. Egyedül a genoa ellen tudtunk valami csoda folytán fordítani. Szép ez a Zeman- féle buli, jó ez a Zeman- féle játék, a hatodik helyre. Aki többet vár az egy "javíthatatlan álmodozó".
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.01.07. 10:55


Sokan mondjátok, hogy Lamela nulla volt, meg Zuniga felfalta, de azt figyelte valaki, hogy hányszor volt a jobb oldalon a labda? A második félidőben direkt néztem, egy csomószor Lamela egyedül várta a labdát a jobbon és balra passzolták, ahol Balza 3 ember között próbálta átverekedni több kevesebb sikerrel. Ha meg a társak nem adják neki a labdát, nehéz jó formát mutatni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.01.07. 10:05


Bradley tényleg sokat gürizett. szerintem abszolút nem lógott ki negatív irányba.
Amúgy meg lehet, h. mivel ami csapat vagyunk, be kell rakni és kész.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.01.07. 10:03


Most őszintén... mit vártok egy 3 milliós játékostól?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2013.01.07. 08:48


fantasista: mi értelme van annak, hogy olyan ember kerül 100x egy meccsen helyzetbe - Bradleyre gondolok -, aki nem tudja kihasználni? Perrotta volt ilyen fénykorában, de amerikaihoz képest csúcs volt. Ez a Bradley egy suta, tipikus romboló. Ezzel csak az a baj, hogy ez a mai futballban édes kevés. Ennyiből nem él meg egy középpályás, már nincs olyan, hogy csak védekezik. A kombinatív játékot ugyanúgy tudnia kell egy rombolónak is, és második hullámban érkezve be kell vernie a helyzeteit. Zeman nem igaz, hogy nem látja az alkalmatlanságát. Kilóg a csapatból, Destroval együtt. Egyszerűen a társaikhoz képest sokkal gyengébb képességűek. De Rossinak kellene azt játszania, amit Bradleynek. Ő érti a játékot, passzolni is tud, befejezni is, mindkét lábbal plusz fejjel.
Destrot nem értettem miért hozatta ide Zeman. Nem is nagyon ismertem, talán nem véletlen. De az se volt véletlen, hogy Preziosi oly nagylelkűen csak nekünk, csak most eladta. Ettől a két játékostól szabadulék meg legelőször nyáron.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2013.01.07. 08:04


Azt szokták mondani, hogy csak az hibázik, aki dolgozik. Na, nálam tegnap ilyen volt Bradley játéka, csinálta, gürizett, de sok volt a pontatlanság, ettől függetlenül igyekezett elől is odaérni a támadásokhoz. Destro után ő került legtöbbször helyzetbe. Ehhez képest DDR-t akkor láttam mikor a meccs elején és a szünet után mutattak róla közeli képet, a labdával ritkán találkozott a szakállas (a hátul elkérem és alibi passzal továbbadom nálam nem játék)
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.01.07. 05:45


Nekem apámnak volt egy érdekes mondata a a meccsen a másik vkp-nkra, azt mondta, hogy Taddeit utálta a legjobban régen, mert nem értette miért játszik mindig, de most már DDR az, akit a legkevésbé szeret, mert bordó-sárga dresszben ő már jórégen látta jól játszani. Azért lehetett vona lekapni bármelyik vkp-t, mert gyakorlatilag, ami a dolguk lett volna, azt nem csinálták,a szűrést. Bradleyt vhogy el lehet viselni a pályán, amikor legalább hátrafelé jó,de tegnap ez sztem nem volt meg. Lamelát Zuniga felfalta, mondjuk nekem eszembe jutott, hogy néha miérrt nem váltanak a szélsőink? Erik néha átkolbászolt Tottihoz, de sok érteme nem volt, mert csak eggyel többen voltak vele baloldalon. Ja és amin legalább udtam nevetni meccs közben: Osvaldo beállításánál hugicám azt mondja: "Na végre jön a szerelmem" :D :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.07. 02:09


Lamelában van potenciál ezt tudjuk, de ma nulla volt kb
Bradleytől nem láttam előrefelé jó dolgot (a két fejes nem volt csúnya, de nem ért semmit). Nekem kevés ha valaki csak hátrafelé kiváló (de abban tényleg az) egy előrefelé jó csapatban. És úgy látom a csapatnak is. És a durva, hogy anyám kapott tőle sikítófrászt minden labdaérintésénél. Márpedig ha még ő is észreveszi.... :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2013.01.07. 00:18


Trigoria írta:Bradley katasztrófa.


Nagyjából mindennel egyetértve két kérdés: mi a nagy bajod Bradley-val? És mit szóltál Lamela-hoz?
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.06. 23:56


na most először nem olvasok végig 8 oldal hszt

rosszak voltunk az elejétől kezdve
szerintem az amcsi út mégis kihatott ránk, tompák voltunk, pontatlanok, lassúak
nem mondom hogy mindenképpen az út miatt, de valszeg hatással volt ránk
persze az amcsi tulaj pénzéért cserébe be kellett vállalni - nem török pálcát a dolog felett

Bradley katasztrófa.
Destro simán rossz volt ma.

Miért nem lehetett félidőben lehozni őket és felrakni Oszit és Flot?
Miért kell a mesternek megint túl sokáig várni a cserékkel? Ok, nem akart kinyílni idő előtt, de a két védekező kzp-unkból (Ufo, DDR) egyiket előbb lekaptam volna. Igen kockázat, de még időben.
Stekket visszatenném a kapuba most kicsit.

A Napolinak volt egy mákos napja. Nekünk egy bűnrossz meccsünk. Bár még így is, ha Ufo befejeli azt, akkor lehetett volna bármi. Vagy ha előbb jön a 2-1 mint a 3-0 akkor is.
Ja és libalegelő volt a pálya.

Naná hogy nem tudtuk kihasználni a lehetőséget a dobogóra. Sejtettük mi ezt, talán tudtuk is.
Mindegy. Ez most ennyi volt.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.01.06. 23:22


Tompák voltunk ma, ahogy az várható volt. Taktika meg zéró, ahogy az várható volt. Kikaptunk, ahogy az várható volt (mondjuk az arány azért nem volt várható, de hát ez van. nincs tragédia.
(mondjuk a Napoli az a csapat, akitől a legkevésbé sajnálom, ha leazívunk, az is igaz.. :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.06. 23:14


Xaba írta:Vajon miért van az, hogy egyszer egyszer hasítunk a pályán máskor meg a béka segge alatt vagyunk?

mondjuk mert pölö a Fio v a Milan aszisztált a mi játékunkhoz, ma meg mi aszisztáltunk a Napolyéhoz, a 2arcúság(kiegyensúlyozatlanság) továbbra is meg van, ezt utoljára ha jól emléxem Spával vetköztük le, plusz talán Ranieri kövőbe vésett szintelen-szagtalan 442jével :)

no és el is megyek lefeküdni, mert 6 nap és szűk 16 óra múlva a catania ellen jelenésünk, fel kell hogy kellően készüljek rá :) , de azért a sorstól ott vmit illene visszakapnunk, ugyé ugyé. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.01.06. 23:11


Vajon miért van az, hogy egyszer egyszer hasítunk a pályán máskor meg a béka segge alatt vagyunk?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.06. 23:05


cejas írta:
feree80 írta:közbe rájöttem hogy DDRnek mit kellene játszania, a 2dik félidőben 1x láttam tőle, szal nem nézegetni, és előreíveni, hanem 1-2 mutatós csellel esetleg 3szögeléssel megindulni, mondjuk ez meg nem az ő játéka, pedig ez kellene erre a posztra sztem. :)

Bradley-nek lenne ez a játéka. Néha meg is csinálta, de a végére mindig elfárad. Nem is értem. 15 gólt nyomott a Heerenvenben a 2007/08-as szezonban. Rég volt.

de wazzé DDR vaktában lőtt felíveléseivel mit érünk? semmit...

Más, igen Napolyban játszottunk, és még az 1 pont is jó lett volna, az az igazán fájó nekem, hogy a Roma ezen a pályán általán jól szokott kijönni, és még Lalival :) is képesek voltunk nyerni....
és nyilván a mai meccs is mondatja velem, de már nem újkeletú problémám, Destro és Balza, tudom hogy _Dodo nem tud védekezni, de bizony többször szeretném látni, Destrot mikor vettük akkor is túlértékeltnek tartottam, és ez mostanra se változott nálam.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: soprano_p Dátum: 2013.01.06. 23:02


azért ha mindenki 1szer végiggondolja, hogy NAPOLI ban voltunk, akkor annyira nem meglepetés a 0 pont

gondolom azért a legtöbbünknek a mutatott játék a fájó pont.
szerintem is számított nagyon sokat az usa túra. a 4 gól ellenére a védelemből még mindig csak pirist venném ki, igaz őt már 19 forduló óta. ( sorry ezért, de CAFU mást mutatott anno )
ilyen hogy NANI pl. bőven beférne nálam bárhova. labdabiztosabbá kell tenni a csapatot, mert nem elég hogy elveszik tőlünk, de ha még oda is adjuk az már nem fér bele a mai fociba ( leszámítva persze a magyar bajnokságot )

tényleg több összehasonlítást nem teszek, de néztem a BARCA-ESPANOL t is , pfff 2 * 15 percben "barca csak egyérintő" vel is 5-0 ról kikapnánk.
Avatar
soprano_p
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011.04.10. 10:00

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.01.06. 23:02


feree80 írta:közbe rájöttem hogy DDRnek mit kellene játszania, a 2dik félidőben 1x láttam tőle, szal nem nézegetni, és előreíveni, hanem 1-2 mutatós csellel esetleg 3szögeléssel megindulni, mondjuk ez meg nem az ő játéka, pedig ez kellene erre a posztra sztem. :)

Bradley-nek lenne ez a játéka. Néha meg is csinálta, de a végére mindig elfárad. Nem is értem. 15 gólt nyomott a Heerenvenben a 2007/08-as szezonban. Rég volt.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.01.06. 22:59


ha egy komolyabb BL csapat ellen játszunk így mint ma, az olyan mintha hátulról megerőszakolnának vazelin helyett hintőport használva. Nekem nem azza van a bajom, hogy ennyi ólt kaptunk, hanem azzal, hogy eddig amikor ki is kaptunk is lehetett élvezni a játékunkat. Ma nálam a 36 éves capitanonak sikerült ezt néha megtennie, osvaldo bejött, csak azért, hogy majd év végén annyira ne legyen lemaradva cavaniról. (Kár, hogy a chelsea demba bat vette meg az uru helyett amúgy)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2013.01.06. 22:54


gyuri67 írta:
Xaba írta:
gyuri67 írta:Volt lehetőségünk kiegyenlíteni! Ha Bradley belefejeli a gólt, akkor lett volna esély X re

szerinten 0:0-ig volt esélyünk az x-re (3 perc)

Szerintem Lamela ma sehol nem volt, Destro egyedül volt helyzetbe hozható. Szerencsétlen módon semmire nem volt képes. Ha ő hoz valamit, akkor végig játékban vagyunk. De ezért nem csak ő, hanem a helyzetbe hozhatatlan, szinte láthatatlan Lamela is felelős. Sajnos DDR sem volt jó, és ez erősen szétlőtte a középpályát. Castan-nak ma nem ment szintén. Pjanic nekem jobban tetszik, mint többeknek itt. Összességében szokásos romai támadójátékkal, és az elmúlt 6-7 meccs védelmével simán egyenlőek vagyunk.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.06. 22:54


közbe rájöttem hogy DDRnek mit kellene játszania, a 2dik félidőben 1x láttam tőle, szal nem nézegetni, és előreíveni, hanem 1-2 mutatós csellel esetleg 3szögeléssel megindulni, mondjuk ez meg nem az ő játéka, pedig ez kellene erre a posztra sztem. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.01.06. 22:53


Szerintem sem katasztrófa. A Napoli szebb támadásokat vezetett, de a kontra mindig ilyen: gyors és nagy gólhelyzet adódik néhány passzból.
A Milan ellen nagyon jól használtuk ki a helyzeteket, ma borzasztóan, és ebben Destro élen járt.
A Napoli egyszerű játékot játszott, jól és befejezte a kontráit. Mi indiszponáltak voltunk az elején, a második félidőben már volt némi játék - támadgattunk, ha esetlegesen is és helyzetek is voltak. Ha Destro és Cavani ma helyet cserélnek, akkor mi nyerünk 4-1-re: ennyi múlik csupán a fránya helyzetkihasználáson. Oszi azért 2 próbálkozásból 1-et bevert. A képernyőn Destro nagyon darabos vagy tanuljon meg focizni vagy menjen kölcsönbe, rúgjon 20 gólt és adjuk el a Liverpoolnak, mert különben borzasztó sokat bukunk rajta. Oszi helyett leadhatnánk őt a Fionak, ha már feltétlenül tőlünk kell mindig igazolniuk.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.06. 22:50


ForzaRoma24 írta:
totti11 írta:Azért most egy-két dolog a helyére került a Napoli jóvoltából.
Ezek után nem jönnek a nyilatkozatok a BL indulásról,mindenkivel felvesszük a versenyt stb.-vel kapcsolatban.? :evil: Remélem nem!!!!


Most nem tudom mi bajotok van, de tényleg, ennyi pesszimista népet, te jó ég... be kell rugdosni a helyzeteket és akkor arról beszélgetnénk h rúgtunk nekik egy hatost... hagyjátok már ezt abba, komolyan, szétkontráztak minket, Destro, meg Bradley ma az üres kaput se találták meg megint, ez a majom Cavani meg 3 labdaérintésből rúgott 3 gólt, van ilyen. egy hangyafa**nyival se jobb csapat nálunk, idegenben is uraltuk a játékot, a korán kapott gól miatt benne volt h ez fog történni, ne tessék már temetni itt mindjárt egy vereség után...

de pont ez a gond, vki írta, hogy nyitott könyv a Napoli játéka, de nagyon úgy jött le, hogy mi erre nem voltunk felkészülve, 1, keménység, határozottság, ez meg is volt náluk az 1 félidőben, rendre odaléptek és elrontották a passzjátékunk, bár ebbe mi is besgítettünk, 2, plusz a kontra, az 1 góljuk vmi oltári amatőr volt, kpálya baxik visszazárni rávezetik a védelemre, Cavani kiugrik, gól, onnantól megágyaztuk a Napoli játékát, amit szeret, és imád....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.01.06. 22:50


Hát épp MA bölcsködtem el, hogy 6 meccs alatt 6 gólt kaptunk...
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 189 vendég