Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2015.02.03. 23:17


Nagyon nagy megváltás kell majd az elefántoktól, illetve Ibarbotól, különben ba**hatjuk ezt a szezont
Semmi dinamizmus nincs a játékunkban, lehet Tottit is szidni, de mégis kit lehetett volna labdákkal tömni (valljuk be ez az egyetlen amiben még mindig világklasszis) a ma játszók közül?
Florenzi csatárként sajnos használhatatlan, ma is kapott két olyan labdát amiből egy igazi csatár négy gólt rúg. Ha nem akarjuk elküldeni, (amit nagyon remélek) kénytelen lesz jobbhátvédet játszani.
Ljajics ügyesen húzza befelé, de tőle se várhatjuk el rendre, hogy lője a gólokat, nem is ez a dolga.
A középpályán Nindzsa és Pjanics hetek óta árnyéka önmagának, a védelem meg bohózat.
Továbbra se tudok neheztelni Rudira, a csapatra annál inkább.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.02.03. 23:15


Halkan megjegyzem, hogy bet365-ön a Cagliari győzelme 4,33-ról 3,75-re esett. Ha még Zeman papa lenne, akkor utalnám fel a fizetésem, hogy majdnem megnégyszerezzem.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2015.02.03. 23:15


F72Quadraro írta:
Ferenc10 írta:csak ismét azt hoztuk,amire jelenleg ez a csapat képes/hivatott.
FORZA ROMA


Ennek a csapatnak papíron erősebb a kerete, mint a Fiorentinának. Ennek ellenére senki egy szót sem szólhat, a Fiorentina megérdemelte a továbbjutást. Ők csapat.
Lefújás után 20 percet beszélgettek a stúdióban (Rai Sports), megkérdezték egymástól: mit lehet kiemelni a Románál pozitívként vagy olyan dologként, ami reményt adhat? Válasz: "Poco... direi nulla"... Keveset, inkább semmit.
Hullámvölgyben lehet egy csapat három-négy mérkőzésen, egy hónapig... Én október 21. óta ugyanazt az elképesztően lassú, körülményes, elképzelés nélküli semmit látom. Lassan négy hónapja...



Nem csak papíron,valóban is erősebb a Roma kerete.Valóban lassan 4 honapja gödörben vagyunk,akkor úgy gondolod hogy a jelenlegi Roma inkább a tavalyi formánkra hivatott? Ahhoz viszonyítunk most? A 10 meccses győzelmi sorozathoz,és ahhoz az embertelen vadállat középpályához ami tavaly jellemezte a csapatot?Vagy inkább ahhoz hogy nem is olyan rég még 5-6 helyen voltunk (amit rendszeresen emlegetsz hogy nem bánnád ha így lenne,de szerethető játékosokkal?)
Ne felejtsük már el azt sem,hogy UGYAN EZEK a játékosok még 6-8-10 honappal ezelőtt a szemünkben a mennyekben voltak.
Szerintem valahol a kettő közt lehetünk,középen,mint egy erős közép csapat.
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.03. 23:11


a végén csak kiderül hogy az egész csapat Gervinhotól és a jó formájától volt jó
vicc lenne, de...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.02.03. 23:08


F.Totti írta:Úgy-úgy. Nála azért meglepőbb, mert rutinból ő nem lesz jó. Az első félidőben még labdaközelben volt, de a másodikra teljesen elfogyott. Ucan már szégyellem állandóan emlegetni. Ugyanakkor ha ő bent lett volna, akkor sem vagyunk sokkal előrébb. Ma Totti, Ljajic és amikor bejött Pjanic is értékelhetetlen volt. Astori simán gyenge. Radja, Keita, Maicon szimpla közepes. Így az egyetlen esélyünk ha vezetést szerzünk és ráülünk.
Ucan sem lesz megoldás erre formára. Ha elfogadjuk, hogy Capitano ennyi volt, akkor kizárólag Pjanicban, Ljajicban és a fürge négereinkben bízhatunk. Illetve Garciában. HA ők nem élednek fel, akkor reménytelen szenvedés jön.

Azért legalább egyszer kipróbálhatta volna Rudi. Lehet mondani, hogy biztos szar lenne, de nyáron egyszerűen odáig voltam hogy milyen jó fiatal középpályást szereztünk, mert rendre villogott a felkészülésiken. Erre itt vagyunk február elején és szánalmas 3 percet kapott a felnőtteknél és 1 mérkőzést a primavera-ban. Akkor miért nem adtuk kölcsön?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2015.02.03. 23:07


feree80 írta:sajtócsend mért radikális?!
t


Mert miért ne lenne az? :D :D

Nem mindennapi megoldás,se Rudi,se senki nem beszélhetne össze-vissza. Sajtócsend nem mindennapi eszköz manapsag ha igy jobban körül nézunk europaban.
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2015.02.03. 23:06


Ferenc10 írta:csak ismét azt hoztuk,amire jelenleg ez a csapat képes/hivatott.
FORZA ROMA


Ennek a csapatnak papíron erősebb a kerete, mint a Fiorentinának. Ennek ellenére senki egy szót sem szólhat, a Fiorentina megérdemelte a továbbjutást. Ők csapat.
Lefújás után 20 percet beszélgettek a stúdióban (Rai Sports), megkérdezték egymástól: mit lehet kiemelni a Románál pozitívként vagy olyan dologként, ami reményt adhat? Válasz: "Poco... direi nulla"... Keveset, inkább semmit.
Hullámvölgyben lehet egy csapat három-négy mérkőzésen, egy hónapig... Én október 21. óta ugyanazt az elképesztően lassú, körülményes, elképzelés nélküli semmit látom. Lassan négy hónapja...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.03. 23:02


sebastian írta:Én örülök mindig a fiataloknak! Így Verdének is! Csak azt nem értem, hogy Miért nem lehet Yangát játszatni vagy egy fiatalt Astori helyén! Mintha amnéziás lenne Rudi és elfelejtené hétről hétre, hogy ki hogyan teljesített az előző mérkőzéseken! Jöjjön Ucan és jöjjenek a fiatalok! Van az az állapot, amikor minden mindegy és van az állapot is, amikor csak jobb lehet! A mostani állapotunkra/formánkra mindkettő igaz! Nincsen mit vesztenie Rudinak ha felteszi a Fakót! Ami Paredest illetően aggaszt az az, hogy nem látom a megfelelni vágyását! Hogy felszántja a pályát, pl mint Florenzi az első időkben! És ez igaz Verdére is! Hova lett a tűz a szenvedély, hogy be akarok kerülni a kezdőbe? És ha edzésen is így állnak a dolgokhoz, akkor érthető Rudi gondolkodása! Paredesnek kb 2x annyit kellene futnia, mozognia, játékban lennie mint a többieknek, hogy felkeltse a figyelmet! Elvagyok szomorodva....:(


Úgy-úgy. Nála azért meglepőbb, mert rutinból ő nem lesz jó. Az első félidőben még labdaközelben volt, de a másodikra teljesen elfogyott. Ucan már szégyellem állandóan emlegetni. Ugyanakkor ha ő bent lett volna, akkor sem vagyunk sokkal előrébb. Ma Totti, Ljajic és amikor bejött Pjanic is értékelhetetlen volt. Astori simán gyenge. Radja, Keita, Maicon szimpla közepes. Így az egyetlen esélyünk ha vezetést szerzünk és ráülünk.
Ucan sem lesz megoldás erre formára. Ha elfogadjuk, hogy Capitano ennyi volt, akkor kizárólag Pjanicban, Ljajicban és a fürge négereinkben bízhatunk. Illetve Garciában. HA ők nem élednek fel, akkor reménytelen szenvedés jön.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.02.03. 23:02


feree80 írta:sajtócsend mért radikális?!
amúgy több mint fura, keita a bajnokságban épp hogy beesett romába a szafariról, és pont hogy jó volt, még annyi utazás után is, mára meg már beszívta a romai közeget, és xart se ért

Azért csak csak kiosztott egy gólpasszt, amit Holebas be is vágott (volna, ha Cole-t eladjuk télen és helyette ma a görög játszik)
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.02.03. 23:00


Igen, valamin mindenképp változtatni kell. Ha máson nem ma edzői stábon. Spaletti
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.03. 22:59


sajtócsend mért radikális?!
amúgy több mint fura, keita a bajnokságban épp hogy beesett romába a szafariról, és pont hogy jó volt, még annyi utazás után is, mára meg már beszívta a romai közeget, és xart se ért
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2015.02.03. 22:58


előző meccsen pont hogy ingabinga volt elég bizonytalan, Astori is csak az utóbbi időben volt szar, nem nagyon tudom vitatni hogy Astori játszatta Garcia, am meg nem nagyon volt nagy hibája, a 2. gól persze, bár ahogy néztem megcsúszott mikor gomez átvette a labdát, bár helyezkedhetett volna jobban is, de mindegy is 1-0nál se sok esélyünk volt már
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2015.02.03. 22:54


Egyértlmű hogy váltás kell,ez Ruditól nem várható...
Keitán lehet nagyon sokszor látni,hogy értetlenül forgolódik a labdával,mert egyszerűen nincs kinek passzolni... radikális eszközöket kéne bevezetni,mint anno a sajtócsend vagy mindenkit bezárnak trigoriába a 2 meccs között.Ha Ruditól nem várhatunk változást,akkor max a vezetőktől lehetne,esetleg ha elküldik Rudit,na de erre semmi esély sincsen..ötlettelen vagyok teljesen...
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.02.03. 22:54


Én örülök mindig a fiataloknak! Így Verdének is! Csak azt nem értem, hogy Miért nem lehet Yangát játszatni vagy egy fiatalt Astori helyén! Mintha amnéziás lenne Rudi és elfelejtené hétről hétre, hogy ki hogyan teljesített az előző mérkőzéseken! Jöjjön Ucan és jöjjenek a fiatalok! Van az az állapot, amikor minden mindegy és van az állapot is, amikor csak jobb lehet! A mostani állapotunkra/formánkra mindkettő igaz! Nincsen mit vesztenie Rudinak ha felteszi a Fakót! Ami Paredest illetően aggaszt az az, hogy nem látom a megfelelni vágyását! Hogy felszántja a pályát, pl mint Florenzi az első időkben! És ez igaz Verdére is! Hova lett a tűz a szenvedély, hogy be akarok kerülni a kezdőbe? És ha edzésen is így állnak a dolgokhoz, akkor érthető Rudi gondolkodása! Paredesnek kb 2x annyit kellene futnia, mozognia, játékban lennie mint a többieknek, hogy felkeltse a figyelmet! Elvagyok szomorodva....:(
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.03. 22:53


mcsabi írta:Ok, tegyük fel hogy erős középcsapat vagyunk (bár összeg alapján a második legértékesebb a keretünk a bajnokságnak). Ettől függetlenül ha látnánk, hogy
- Rudi értelmes taktikával küldi fel a csapatot
- Rudi tanul a hibáiból
- nem nyilatkoznánk le folyamat, hogy megnyerünk mindent
- egy szar mérkőzés után nem pozitívumokat emelne ki, hanem elküldené a játékosokat a halálba amitől talán magukba szállnának
- látnánk a játékosokon bármilyen küzdeni akarást
- ha a támadásainknál nem az lenne, hogy 3 játékosunk álldogál(!!!) 5 védő között, hanem visszaküldené őket mert a középpályán egyszerűen nem jut át (ha mégis akkor meg nincs kinek passzolni a fenti dolog miatt, mert képtelenek üresre futni)
- ha Astorit végre elfelejtenénk
akkor talán nem lenne mindenki ideges. Egyszóval váltást az edzőtől és lelkesedést a játékosoktól.


Akkor ezek szerint meg is van a hibás :)
Benne van Rudi, ezt baromság lenne vitatni, de én inkább a játékosokra vagyok ki. Nem tetszenek az arcok, sem a mozdulatok.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2015.02.03. 22:52


Pjanic is beszállt? Észre sem vettem a hiperszuper középpályásunkat. Na mindegy, ez botrányos volt. A Fio a 2. félidőben már oktatott, hasonló volt a koreográfia, mint a City ellen, de könyörgöm ez a Fio volt!!!! Összetartás (Maicon milyen boldog lenne), pénzbünti, ifisták játszatása, valamit tenni kell...
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: torito9 Dátum: 2015.02.03. 22:51


A büdös fenébe!
A Fio ügyesebben használta ki helyzeteit, győztek, ennyi.

Colenál sztem nem volt tizenegyes. Középre lőtte és utána lökték fel.
Ibarbot igen, csúnyán mellbe taposták, de ez sokat nem változtat a helyzeten.

Most hogy már innen is kiestünk jó lenne ha az EL-t komolyan vennék és a bajnokságban is összeszednék magukat.

Mindenesetre bizakodó vagyok, hogy ha megjön az afrikai különítmény + Ibarbo szépen beépül talán ismét eredményesen foguk játszani.

Kitartást estére, páá!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára torito9 2015.02.03. 22:59-kor.
"Omnes viae Romam ducunt."
Avatar
torito9
 
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2013.11.25. 23:20
Tartózkodási hely: Kőszeg / Sopron

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.02.03. 22:51


Ferenc10 írta:Jól kiestünk a g.cibe,3 percet nem tudnék kiemelni a meccsből,amin azt mondom hogy jól játszottunk,rettentően elszomorít a csapat mostani formája,viszont elég régóta szurkolok ahhoz a csapatnak,hogy tisztába legyek azzal,hogy még mindig egy erős középcsapat vagyunk,ennek a sz.rgyenge bajnokságnak és a tavalyi nem várt eredmények ellenére is,és nem hordom le a p.csába a "zsoldos csürhe semmirekellő bandát" mert csak ismét azt hoztuk,amire jelenleg ez a csapat képes/hivatott.


FORZA ROMA

Ok, tegyük fel hogy erős középcsapat vagyunk (bár összeg alapján a második legértékesebb a keretünk a bajnokságnak). Ettől függetlenül ha látnánk, hogy
- Rudi értelmes taktikával küldi fel a csapatot
- Rudi tanul a hibáiból
- nem nyilatkoznánk le folyamat, hogy megnyerünk mindent
- egy szar mérkőzés után nem pozitívumokat emelne ki, hanem elküldené a játékosokat a halálba amitől talán magukba szállnának
- látnánk a játékosokon bármilyen küzdeni akarást
- ha a támadásainknál nem az lenne, hogy 3 játékosunk álldogál(!!!) 5 védő között, hanem visszaküldené őket mert a középpályán egyszerűen nem jut át (ha mégis akkor meg nincs kinek passzolni a fenti dolog miatt, mert képtelenek üresre futni)
- ha Astorit végre elfelejtenénk
akkor talán nem lenne mindenki ideges. Egyszóval váltást az edzőtől és lelkesedést a játékosoktól.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.03. 22:48


Fásultak, fáradtak és kedvetlenek vagyunk. De mi a faszért? Ezt fejtse meg valaki.
És igen Verde gyenge még ide, de könyörgöm messze ő (és Ibarbo) volt a legmotiváltabb játékosunk. Inkább a lelkes esetlenséget nézem, mint a mélabút. Ez előbbiből lehet eredmény.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.02.03. 22:47


Engem érdekelne Pallotta nyilatkozata, hogy mit mond erre a f@s sorozatra! Szerném ha minél hamarabb vissza jönne az afrikai különítmény és új színt hoznának a teljesítményünkre!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2015.02.03. 22:46


eddig az volt a baj hogy nem rak be fiatalt, jó persze nem ilyenkor kéne, de mi az hogy miért hozza be Verdét? Maicon elfáradt, hozta Verdét, Flo hátra így támadósorba elvileg kis frisseséget hozna, más kérdés hogy semmit nem tud hozzátenni Verde a játékhoz, ja és nincs is más azért
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.03. 22:44


Trigoria írta:
F.Totti írta:Én továbbra is amondó vagyok, hogy a BLt nem tudjuk elbukni. A Nápoly még előzhet, de rajtuk kívül ki? Szarok vagyunk, de nem ennyire. Előbb-utóbb kell jönni a győzelmeknek.

a 3. helyzetet már selejtezik
ilyen formában egészen biztosan buknánk most azt is

Messze van az még. Mondjuk ha abból indulunk ki, hogy annyit tud és fog tudni a csapat, mint januárban, akkor a 3. hely sem lesz meg. Ennél mindenképp több van bennünk. Majd szépen helyrebillen minden és -15tel zárunk a 2-3 helyen. Azután majd meglátjuk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.03. 22:43


sebastian írta:Legszívesebben szétb@asznék most valamit, annyira dühös vagyok!!! Nem váltunk, nem változtatunk, nem próbáljuk ki Ucant, nem látjuk, hogy nem működik, nem látjuk, hogy Astori inkább egy létra mint sem elsőosztályú labdarúgó!!! Mi az isten történik odakint????? Rudi megint kérte a közönséget, hogy támogassák a csapatot! Ezt? Nem érdemlik meg! És bizony ennek a teljesítménynek legalább a 35%-át Rudira hárítom!!!!

láttam ma paredest, vhogy ezek után már nem hiányzik ucant

amúgy én is úgy könyvelem el, garcia a hibás, még 1x mondom, az hogy a csapatban nincs lendület, ötlet, frissesség, meccsről meccsre lentebb eresztünk, nincs húzóember, nincs egyáltalán jó formában levő játékos, baxátok meg, elegem van
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2015.02.03. 22:41


Jól kiestünk a g.cibe,3 percet nem tudnék kiemelni a meccsből,amin azt mondom hogy jól játszottunk,rettentően elszomorít a csapat mostani formája,viszont elég régóta szurkolok ahhoz a csapatnak,hogy tisztába legyek azzal,hogy még mindig egy erős középcsapat vagyunk,ennek a sz.rgyenge bajnokságnak és a tavalyi nem várt eredmények ellenére is,és nem hordom le a p.csába a "zsoldos csürhe semmirekellő bandát" mert csak ismét azt hoztuk,amire jelenleg ez a csapat képes/hivatott.


FORZA ROMA
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2015.02.03. 22:41


true story aeser :(
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 89 vendég