Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.10.06. 18:11


2 meccsre tiétották el manolast, 1re moratát, GIGALOL :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.10.06. 18:10


A második tizenegyes csak szerintem nem volt fault? Dobta magát Pogba nem is kicsit.
Gervinhot meg felesleges kikezdeni, a visszajátszásnál direkt néztem, nem volt nála jobb pozicióban lévő ember, hiába volt létszámfölény. Az onnan ziccer, elrontotta, mint ahogy Pjanics is.
Sőt, figyelembe véve bosnyákunk kvalitásait talán még nagyobb helyzet volt az övé, nem értem, hogy a mindig higgadt Mira miért szerencsétlenkedik sokadjára a kapu előtt.
Egyébként olvastam pár juvés hozzászólást a meccsről, sikerült is felba**niuk... Nevetséges brigád.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.10.06. 17:51


Trigoria írta:
Ha a klingon tegnap nem önzőzik és lepasszolja,
Csak én gondolom azt, hogy Cáceres sérülése miatt, rongyolva a kapu felé, nem teljesen tiszta fejjel gondolkodott, miközben a védő mutogatott neki, hogy sérülés van? Még én magam is azt mondtam a képernyő előtt, hogy álljon meg. Szerintem ha tiszta a helyzet, akkor azt belőjük.

hagyjuk már ezt a szentimentalizmust, legyünk már egy kicsit keményebbek, céltudatosabbak, ez a caceres mielőtt megsérült, épp azzal volt elfoglalva, hogy merről jön gervinho, és merről tartóztathatja fel testtel, ezt a helyzetet irgalmatlanul be kellett volna lőni, és én qrvára örültem volna neki, meg a kommentátor is mondta, ha a támadók az ilyenre rendre leállnának, akkor minden bekk erre játszana rá. :wink:
plusz nem elfeledve azt sem, hogy a roma akkor is csak a legritkább esetben áll meg, ha saját játékosa fekszik a füvön, hozzászoktam és rendben is van így.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.10.06. 17:34


Nagyon jó titeket olvasni,örülök,hogy közétek tartozom.Gratulálok,hogy viszonylag higgadtan tudtátok lereagálni a dolgokat.Gondolom tajtékoztatok,de mire begépeltétek a mondatokat,egy kissé lehiggadtatok.Végigolvasva titeket,néhány gondolat.
1. Tomm, szerintem a videóbíróval sem lehet másodpercek alatt eldönteni az adott szituációt.Egyszerűen vannak olyan helyzetek,amelyeket a tizedik visszajátszás után sem lehet jól megítélni.Természetesen értem és adom a gondolatodat:a technika bevezetésével jóval igazságosabb eredmények születnének.
2. Garcia túl intelligensen nyilatkozott,intellektuálisan alázott.Keményebben kellett volna,le a kalappal a higgadtsága előtt.Francesco megtette,amit megkövetelt a haza.
3. Most meg fogtok kövezni.A bíró és az asszisztensek azonnali szemszögéből mindhárom Juve-találat adható volt.Öt kikockázás és mérlegelés után egyik sem.Én kimondom:nem az a baj,hogy ezeket így megadták ellenünk.A probléma az,hogy már megint a Juvének.Ritmusosan és menetrendszerűen.Ha mondjuk egy Udinese győz le minket ilyen gólokkal,akkor szidjuk a bírót fél oldalon keresztül,és kész.Így viszont felajzott tömegként éltetjük Rocchi spori édesanyját.Jogosan.De én nem haragszok a bíróra.Ők is áldozatok.Egy korrupt gépezet csinovnyikai,akik ki vannak szolgáltatva a hatalomnak.Ha odahívnak egy vendégbírót, a világ aktuális legjobbját, az is így vezetett volna.A Juve-gépezetet gyűlölöm,nem pedig a nyilvánosság elé kitett kiszolgálóit (játékvezetők).Szóval nem a három hibás ítéleten dühöngök.Ezek beleférnek,velejárói a meccsnek.A probléma az,hogy megint velünk történik.De meg fog még ez történni a Milannal,az Interrel vagy a Napolival is.
4. A Manolasz vs. Morata összecsapáson az egyetlen számomra elfogadható ítélet a sárga-piros kombináció lett volna.Nyilván a görög megindította a lefejelő mozdulatot,de ez minden volt,csak nem lefejelés.Fejjel eltolás történt.De a szabály az szabály.Szándék? Talán megvolt.Nálam nem piros.
5. A hármas pontnál kellett volna hoznom a Pjanic-esetet.Azt megfigyeltétek,hogy a bosnyák mindkét lábával szabálytalankodott? Az első akasztás egyértelműen kívül történt.A másik viszont lehet,hogy belül.Elkaszálta Pogba lábát.Legalábbis én úgy láttam a visszajátszásokon.De lehet,hogy hozzá sem ért.Nem tudom.Nem lehet,hogy Rocchi ezt a levegőben kaszálást fújta be...? Mindegy,szerintem ő azt nem láthatta.
6. Tomm,állat vagy. :wink: Az a káromkodásod szerintem mindenkit lenyugtatott egy cseppet.A fórum helyett káromkodtál.Nekem jólesett. :)
7. És megint csak tomm: jó kérdés,hogy most hogyan kell reagálni a minket ért sérelmekre.Behúzni fülünket-farkunkat,és szépen csendben tenni tovább a dolgunkat,vagy Babits: Fortissimo módjára az égig üvölteni a fájdalmunkat.Én MOST ez utóbbit választanám.Most.Amúgy nem.Ez még nem a jéghegy csúcsa.Talán még visszafordítható a folyamat.
8. Nem tudom,honnan veszitek,hogy a Juvénál tovább jutunk majd a BL-ben.Úgy legyen,gyerekek.De nekik sétagalopp lesz a csoportból való továbblépés,nekünk meg vért izzadva sem biztos,hogy összejön.
9. 1-2-es félidei állásnál a Juve szarrá nyomott volna minket a második félidőben.Valószínűleg tudtak volna mit kezdeni a meccsel.Bár Iturbe és Gervinho agyonkontrázhatták volna őket.Sosem tudjuk meg.
10. Bangbang: köszönjük a burkolt Jobbik-reklámot. :wink: (Párt,média,elhallgattatás.)Nézzél be néha a politikai topikba is. :)

Egy szó mint száz: tegnap szégyenletes dolgok történtek.De meg kell lovagolnunk valahogy ezt a hisztériát.
Olaszország velünk van.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2014.10.06. 17:26


szokásos forgatókönyv...
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.10.06. 17:22


a neolatin nyelvekben az a metakommunikáció a másik furcsa, zavaros, helytelen viselkedésére utal

Ja, vsz lesz eredménye a kiállásnak. Az elkövetkező fordulókban majd várható néhány nekünk kedvező itélet - olyan helyzetekben, amikor ettől függetlenül is miénk lenne a győzelem... :|
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2014.10.06. 17:01


fradista romanista írta:na a fegyelmi bizottság is döntött.... :(
Morata 1, Manolas 2 mecces eltiltás :twisted:
RudI felfüggesztetett eltiltás + 5 ezer euro pénzbüntetés
Juve 50000 euro bünti, mert dobáltak (pld megdobták a Roma kapusedzőjét), lézereztek
Roma 20000 euro bünti, mert ... csak :lol: :( izé, a szurkolók bontották a rendet, a kispad meg walkie-talkie-zett

demonstratíve, hogy a szövetségben is a mi embereink vannak, tehettek bármit, de nem ajánljuk...nem túl rég emlegettük itt néhányan a Polip című sorozatot, páran el is keztük nézni, a tegnapi meccs, a mai ítéletekkel egy kis szelet a filmből.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2014.10.06. 16:52


Apám kérdezi a meccs előtt: nyer a Roma? Mondom: szerintem igen, de qrvára félek a bírótól. Azt sose értettem, hogy miként lehet valaki baloldali, politikai nézeteit illetően, de az életben fölfogni nem tudom, hogy lehet juve-szurkoló valaki...hogy lehet tiszta szívvel szeretni a pénzért vett győzelmek útján bajnokságokat szerző csapatot?....nem szégyenkezik az illető? nem mondja azt, hogy vazze ne már....mindig így? És mindig a Roma a szenvedő alany. A mancini- féle inter ugyanezt csinálta. És borítékolni lehetett a meccs előtt, ez lesz, de hogy ennyire pofátlanul, direktbe. Alig várta az a gyökér az alkalmat. Milyen félelem lehet egy emberben, ha ilyet kényszerül megtenni egymás után kétszer is, mert ezt már pár szaros euróért csinálja. Gondoltam új tulaj, akit nem tudnak sakkban tartani, messze van, nincs zsarolás, nem hat rá semmi...ha így nem, hát úgy igen.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.10.06. 16:51


na a fegyelmi bizottság is döntött.... :(
Morata 1, Manolas 2 mecces eltiltás :twisted:
RudI felfüggesztetett eltiltás + 5 ezer euro pénzbüntetés
Juve 50000 euro bünti, mert dobáltak (pld megdobták a Roma kapusedzőjét), lézereztek
Roma 20000 euro bünti, mert ... csak :lol: :( izé, a szurkolók bontották a rendet, a kispad meg walkie-talkie-zett

Ferihez a szövege miatt most nem mertek nyúlni......
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fradista romanista 2014.10.06. 16:57-kor.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2014.10.06. 16:19


Megérdemeltük volna a győzelmet a Juve mindhárom gólja szerintem sem volt szabályos. Na mindegy túl kell lépnünk rajta. Ha ez bent marad bennünk akkor nem tudunk koncentrálni a többi meccsre. Amúgy meg majd Rómában 5:0-ra verjük őket. Ja meg nálunk nem ilyen bundás bírók lesznek. HAJRÁ ROMA.
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.10.06. 15:40


Marco Travaglio, egy igen neves oknyomozó - amúgy nagy juvés - ujságíró:
"A juve mindent jogtlanul szerzett, nem volt egy szabályos gólja. Meg kell mondanom, a Moggi-idők óta nem szégyelltem magam ennyire. A tanitványok túltettek a mesteren. Egy szolgalelkű bíró tönkretette a meccset"
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.10.06. 15:11


Rudi aludt rá egyet:
"hideg fejjel....ez a mecss igazán ártott az olasz labdartugásnak"

https://twitter.com/RudiGarcia/status/519085713028304897
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.10.06. 15:03


slider írta:Tegnap este az a gondolat fogalmazódott meg bennem, hogy ki kellene lépnünk az olasz ligából és kérvényeznünk a felvételünket pl. a franciába. Megnézném a korrupt seggfejek fejét, ha más is követne minket Olaszországból. Komolyan mondom, csináljuk meg, ennek így nincs értelme. Vélemény? Eltudnátok fogadni, hogy egy másik bajnokságban induljunk? Én már ott tartok, hogy nagyon is... Szerintem nincs más választásunk, mert sosem fogják engedni, hogy megelőzzük a Juvét.


Szerintem túlreagálod és nonszensz amit írsz. Nyeri engednek, de a szembe szél miatt nehezebb. Ennyi. Egyébként szerinted Totti, DDR, Florenzi vagy akár Pallotta mennyire örülne egy francia bajnoki címnek? Megjegyzem még én sem örülnék úgy neki, mint egy 30 évente nyert olasznak.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.10.06. 15:02


mcsabi: a németeknél pont forditva van: ott inkább a kisebbeknek kedveznek
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.10.06. 14:57


mcsabi írta:Kövezzetek meg, de én kevésbé tudom a juvét hibáztatni. Szerintem ez inkább bírói berögzültség, hogy a "nagycsapatnak" fújnak, mert több szurkoló/nagyobb médianyomás stb stb.


Az irány jó, csak egy fontos dolgot kihagysz. A Juvénak azért is fújnak mert az olasz focit irányító közeg erősen Juve párti. Ha részükre tévedsz egy vitatható szituációnál, akkor azért kisebb felelősségre vonásra számíthatsz, mit ha a kárukra tévednél. Ha csak ennyi motoszkál a spori fejében, már meg is nőtt 20cm-vel a 16-os, már nem is zavart az 5ösön belül Vidal.
Nem gondolom, hogy a calciopoli után pár évvel ugyan olyan nyíltan csalnának, de erre most nincs is szükségük.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.06. 14:03


mcsabi: na már te is kezded mint a Barcás haverom?? :shock: :)
Vazze én évekig néztem kb minden Real meg Barca meccset a sporttv-n legalább félszemmel. Ne hasonlítsuk már össze a juve meccseivel könyörgöm!
És ne feledjük már el, hogy a juve BIZONYÍTOTTAN megvett bírókat!!!!!!!!!!

slider: ezek csak fikciók voltak. Szó nincs róla, hogy megbüntetnék a juvét - sajnos. Reménykedik ebben akinek két anyja van. Nem olyan világban élünk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.10.06. 14:02


Azt gondolom, hogy ha tudtunk volna 3-al többet rúgni, mint amennyit segített a spori, akkor most nem kellene ilyen sorokat olvasgatnunk meg írogatnunk. El fog jönni az az idő kb. jövőre, amikor más bírói segítséggel sem lesz esélye a bundinak ellenünk. És szerintem idehaza komoly csapást mérünk rájuk. Akár bírói segítséggel, mert nem lesz más lehetőségük. Nagyon jó úton halad a csapat és a meccs előtt is azt mondtam, most is azt mondom, hogy nem ezen a meccsen fog eldőlni a scudetto sorsa. Ráadásul egyelőre úgy néz ki, hogy a Bl-ben is tovább juthatunk mint ők, ami hatalmas fricska az egész Olasz labdarúgás fejének...:D Én azt látom, hogy max három év és mi leszünk a nagy csapat Olasz honban nem pedig egy olyan csapat, aki nemzetközi szinten csak szégyent tud hozni az olaszokra, itthon meg ilyen körülmények között tud csak egy rangadót megnyerni...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.10.06. 13:53


Kövezzetek meg, de én kevésbé tudom a juvét hibáztatni. Szerintem ez inkább bírói berögzültség, hogy a "nagycsapatnak" fújnak, mert több szurkoló/nagyobb médianyomás stb stb. Spanyoloknál ugyanígy nyomatják a Barcelona-t és a Real-t, angliában a Chelsea-t, a németeknél a Bayernt. Erre persze rá is tesznek, ami szenvedő félként nem túl kellemes, de ha nekünk kedveznének a bírók, mi is ugyanezt tennénk kétség se fér hozzá.
Itt egyedül a bírót kéne elmeszelni vagy a téves ítéletek alapján egy rangsort állítani és bizonyos mérkőzéseket csak a legjobbak kapjanak.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.10.06. 13:30


Trigoria írta:Nekem elég lenne ha a tegnapi meccset 3-0-al nekünk írják.


Az a probléma ezzel, hogy a zöld asztal is az övék és eszük ágában sincs ilyet tenni. Szerintem ilyesmiben ne is reménykedjetek. Tudomásul kell venni, hogy ők osztják a lapokat, mi pedig vagy legitimáljuk a jelenlegi helyzetet a céltalan puffogásunkkal, vagy nyomást helyezünk valamilyen szinten a szövetségre. Másképp szerintem nem lesz változás.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.06. 13:00


slider: természetesen nem tudnám elfogadni. Itt max az lehetne - megint - hogy szétszakadna a liga. De semmi jel nem utal erre, semmi értelme nem lenne. Ergo hagyjuk is.

Nekem elég lenne ha a tegnapi meccset 3-0-al nekünk írják. És bár utálok így, zöldasztalnál pontokat kapni, de ez most még jogos is lenne, mert a juve tuti nem nyert volna tegnap, és mi voltunk közelebb hozzá.

Ha a klingon tegnap nem önzőzik és lepasszolja,
Csak én gondolom azt, hogy Cáceres sérülése miatt, rongyolva a kapu felé, nem teljesen tiszta fejjel gondolkodott, miközben a védő mutogatott neki, hogy sérülés van? Még én magam is azt mondtam a képernyő előtt, hogy álljon meg. Szerintem ha tiszta a helyzet, akkor azt belőjük.

Maicon kezezésénél az a szanicsos kép nem a kezezés pillanatát mutatja. Az azért még jóval magasabban és kicsit oldalt volt szerintem ehhez képest. Persze szabálykérdése az egész, hogy ez kéz vagy nem.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.10.06. 12:48


Én kb akkor lennék elégedett, ha szövetségi eljárást indítanának a bundások ellen, mondjuk mérkőzés szándékos befolyásolása miatt. Majd vissza tolnák őket 5-öd osztályba és eltiltanák őket visszaesőként 10 évre az első osztálytól és minden nemzetközi szerepléstől!!! Kb ez lenne megfelelő elégtétel az elmúlt években tett bundázásaikért!!! Jahh és nyugodtan el lehetne venni tőlük még egy pár scudetto-t. Mondjuk kezdjük rögtön a tavalyival....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.10.06. 12:02


Tegnap este az a gondolat fogalmazódott meg bennem, hogy ki kellene lépnünk az olasz ligából és kérvényeznünk a felvételünket pl. a franciába. Megnézném a korrupt seggfejek fejét, ha más is követne minket Olaszországból. Komolyan mondom, csináljuk meg, ennek így nincs értelme. Vélemény? Eltudnátok fogadni, hogy egy másik bajnokságban induljunk? Én már ott tartok, hogy nagyon is... Szerintem nincs más választásunk, mert sosem fogják engedni, hogy megelőzzük a Juvét.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.10.06. 11:37


Továbbra se hiszem, hogy idén nem nyerjük meg a scudetto-t, így részemről jobb még jobbnak lenni, mint a csaló második :D.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.10.06. 11:26


Corso22 írta:
Xaba írta:Inkább kaptunk volna ki 3-0 -ra. :(


Xaba! baromira nem értek veled egyet: 3:0-ra kikapni az azt mutatja, rosszabb vagy. Így kikapni, ez azt mutatja, hogy jobb vagy, és már csak a bíró segíthet a Juve-n. Pár (1-2) év, és ez is elmúlik, mert most kiderült: a Juve plussza a bíró. Mi meg majd fogunk 3-al több gólt lőni. :)


És melyik jobb? Jobbnak lenni másodikként. Vagy gyengébb lenni másodikként? Én csak az utóbbiba tudok beletörődni. Az első nagyon felbsz...
Tegnap éjjel még nagyon így láttam, ma már... nem is tudom...
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.10.06. 11:07


Márpedig Rocchi ismeri a vétlen kezezés fogalmát, volt két eset amit továbbengedett. Persze akkor Juve játékos kezét érte.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég