Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.12.11. 10:16


az az igazság embere válogatja, hogy ki és mint dolgozza fel a kiesést, elismerem olykor lehet hogy képes vagyok kegyetlenül kritizálni a csapatot, a játékosokat, de tegnap annyit jegyeztem meg, hogy hiányzik a győztes mentalitás, és ezt továbbra is tartom, a csapatot, a játékosokat, edzőt, meccset nem bíráltam, nem is fogom, meccset nem elemezek, kiestünk, ennyi, sajnálni nem sajnálok senkit, és engem mint szurkolót se sajnáljon senki, nincs erre szükségem, kiestünk mert nem voltuk kellően eredményesek, és nem tegnap hanem a cska ellen estünk ki, persze ehhez kellett a másik meccs is, konkrétan szájkarate benatia is, aki gyakorlatilag nevetségessé tette magát, plusz ellenünk dolgozott a nagy fogadkozása mellett.

DE a kieséstől függetlenül az elvárásaim továbbra sem változtak, SŐT teljesíthetők, ergó a bl soroláskor, szezon kezdetekor azt vártam/várom el a csapattól, hogy gyűjtsünk be egy újabb ezüstöt a bajnokságban, és nyerjük meg az olasz kupát(legalább 1 vmiben előzzük már meg a juventust!), sztem nem lehetetlen amit kérek, akarok.
azért ha nem lesz palotaforradalom az öltözőben, nem esik szét a társaság mentálisan, igenis is teljesíthető e 2 cél, és én akkor elégedett lesz. :wink:
EL nem érdekel, megyünk ameddig komolyan vesszük, ha vesszük.

jah, tapasztalatlan a csapat, majd jövőre igazunk pár 35 év körüli játékost totti mellé....akkor lesz elég tapasztalat
(merem remélni, hogy nem így lesz, volt egy koncepció, fiatalítás, oké bl be mentünk idén, erre lenyelem hogy hozzuk vén, zeniten túl jutó játékosokat, meg az olcsó jóskákat(akikért fizetni nem kell csak állni a fizujukat), de jóból is megárt a sokkkkkk(sztem simán látszik, hogy ez nem jó irány), sztem remélem nem így lesz a köv. nyáron)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2014.12.11. 10:01


F.Totti írta:Pontosan ez volt a csapda, ráadásul a Citynek tök mindegy volt, hogy 0-0nál kap-e gól vagy sem. Ők 1 gólra voltak a továbbjutástól 0-0nál és 0-1nél is.

1-1 még nekünk lett volna jó,ezért nekik sem volt mindegy,hogy kapnak gólt vagy sem.De 2-2 már nekik lett volna a jó.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.12.11. 09:57


Hát ez nem jött össze. Nagy kár, de szerintem nem történt tragédia, ez első évnek nem volt rossz. Főleg, hogy tisztában vagyunk azzal, hogy tele vagyunk nem annyira tapasztalt, fiatal tehetséggel.
Ami most érdekes lehet az a következő meccs. Remélem könnyedén lehozzuk és akkor minden szurkoló megnyugszik.
Szerintem meg nem tehetjük meg, hogy lef*ssuk az EL-t. Egyrészt: tapasztalat. Másrészt: Mikor is volt utoljára nemzetközi tavaszunk? Ha jól emlékszem 2010-ben a Sahktar vert ki minket a 8-adban, azt sem nevezném tavasznak. A Napoli bukása, meg nem az EL miatt volt tavaly szerintem. Vagy ha igen akkor a máig kihat rájuk :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.12.11. 09:55


Levy ASR írta:a saját statisztikánk szerint:
66% csalódott
(ennyien szavaztak az 1-2. helyre)
34% realista vagy örül
(ennyien a 3-4. helyre)

Szívek szerint pedig mindenki csalódott, de sztem a komolyabb csalódást a moszkvai utolsó másodpercben kapott gól okozza leginkább.

Sokszor mondtam/ mondtuk, h a labda gömbölyű, és a játék fejben dől el. A City egy pozitív sorozatban van már a Bayern legyőzése óta, volt türelmük és energiájuk kivárni, hogy egy gólt szerezzenek. Ilyen szempontból előnyben voltak, hiszen ha mi kapunk, kettőt kellett volna rúgnunk, de a 0-0 is jó. Most akkor mire játszunk??? A 0-0ra nehéz, mert ha kapsz egy gólt, kettőt kell rúgni, ha kitámadsz és a győzelemre játszol, könnyebben kapod meg azt az egy gólt... Nagyon orosz - rulett volt ez igy, és sajnos nem sikerült.

Szép volt fiúk, köszi, h a remény végig élhetett.
:flagbig: :scarfbig: :flagbig:


Pontosan ez volt a csapda, ráadásul a Citynek tök mindegy volt, hogy 0-0nál kap-e gól vagy sem. Ők 1 gólra voltak a továbbjutástól 0-0nál és 0-1nél is. Persze ettől még mi indultunk úgy, hogy továbbjutásra állunk, de a City bátrabban játszhatott. Ehhez képest meg is lepett a meccs eleje. Nem voltunk rosszak, de ezt már kibeszéltük...
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9919
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2014.12.11. 09:54


Levy ASR írta:volt türelmük és energiájuk kivárni, hogy egy gólt szerezzenek. Ilyen szempontból előnyben voltak,

Szerintem pedig mi voltunk előnyben,mert nem nekünk volt muszáj nyernünk,ebből kifolyólag a gól a Citynek volt fontosabb.Ők játszották azt amit nekünk kellett volna.Türelmesen kivártak.Más esélyük nem is volt egy Demihcelis Mangala párossal középen.Helyzetük csak akkor volt ha labdát vesztettünk a középpályán. Nem akarom bántani Garciát,mert tényleg jól dolgozik,de a komoly téttel bíró meccseket bebukjuk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wini 2014.12.11. 09:56-kor.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2014.12.11. 09:47


giobarath írta:Én többet vártam tőlük, nem akarásban, az megvolt, nem voltak élesek, frissek, volt 4-5 olyan igazi támadás, amiből kellett volna 10-12, plusz ez a hátul passzolgatás úgy, hogy vagy ötször elveszítettük a labdát az első félidőben, szívbaj. Szünetben sajnos 80%-ra adtam a zakót már, sajnos bejött, bedig "sima" győzelmet vártam a meccs előtt és azt, hogy ez lesz a könnyebb meccs a héten. Ezt továbbra is tartom, ha Genovában nyerni tudnánk, hát nem is tudom, óriási fegyvertény lenne, sok esélyt sajnos nem látok rá, ne legyen igazam.

Kicsit az őszi szezonra visszatekintve:

Október 5. 18 óra 44 percig tökéletes szezon volt. 5 meccs 5 győzelem a bajnokságban, 2 meccs 4 pont a BL-ben, és vezetünk Torinóban 2-1-re. Én úgy látom, hogy a következő 1 óra kavart be legjobban abba, hogy sokkal szebb legyen az ősz. Szétroppantott valahol az a bíráskodás mindenkit, játékost, edzőt, szurkolót, jött 2 hetes szünet, csak arról ment a vitázás, benne maradt a fejekben rendesen, de visszajöttünk, erre jön a itthoni Bayern meccs. Na az még durvább, mert csak magukat okolhatták az alázásért. Visszavágón nyuszi játék, előtte még egy igen csúnya zakó Nápolyban Moszkvában balfaszság, tegnap láttuk.

Egyszóval a juve és bayern meccsek roppantottak persze közben sérülések, szerintem Garciánál is kijött a viszonylagos tapasztalatanság.

Karácsonyra szerintem 4-6 pontos hátrányban leszünk, a szünetben nagyon össze kellene szedni magukat fejben, EL-ben lehetőséget adni az egész szezont


végigpadozóknak BÁTRAN, mi értelme leharcolt, holtfáradt játékosokkal nyomni végig, mikor ott ül fél éve 6-7 játékos, aki alig várja a lehetőséget. Nem lesz több esély az EL-ben a megfáradt úgynezevett "A" csapattal sem, mint a fiatalokkal.

Az biztos, ennél több kell ahhoz, hogy reális esély legyen a scudettora.

(Én egyébkén sokkal komolyabb hangulatot vártam tegnap)

Roma ti amo anche oggi piú di ieri!


Teljes mértékben egyetértek az utolsó betűig!!!
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2014.12.11. 09:30


a saját statisztikánk szerint:
66% csalódott
(ennyien szavaztak az 1-2. helyre)
34% realista vagy örül
(ennyien a 3-4. helyre)

Szívek szerint pedig mindenki csalódott, de sztem a komolyabb csalódást a moszkvai utolsó másodpercben kapott gól okozza leginkább.

Sokszor mondtam/ mondtuk, h a labda gömbölyű, és a játék fejben dől el. A City egy pozitív sorozatban van már a Bayern legyőzése óta, volt türelmük és energiájuk kivárni, hogy egy gólt szerezzenek. Ilyen szempontból előnyben voltak, hiszen ha mi kapunk, kettőt kellett volna rúgnunk, de a 0-0 is jó. Most akkor mire játszunk??? A 0-0ra nehéz, mert ha kapsz egy gólt, kettőt kell rúgni, ha kitámadsz és a győzelemre játszol, könnyebben kapod meg azt az egy gólt... Nagyon orosz - rulett volt ez igy, és sajnos nem sikerült.

Szép volt fiúk, köszi, h a remény végig élhetett.
:flagbig: :scarfbig: :flagbig:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: giobarath Dátum: 2014.12.11. 09:19


Én többet vártam tőlük, nem akarásban, az megvolt, nem voltak élesek, frissek, volt 4-5 olyan igazi támadás, amiből kellett volna 10-12, plusz ez a hátul passzolgatás úgy, hogy vagy ötször elveszítettük a labdát az első félidőben, szívbaj. Szünetben sajnos 80%-ra adtam a zakót már, sajnos bejött, bedig "sima" győzelmet vártam a meccs előtt és azt, hogy ez lesz a könnyebb meccs a héten. Ezt továbbra is tartom, ha Genovában nyerni tudnánk, hát nem is tudom, óriási fegyvertény lenne, sok esélyt sajnos nem látok rá, ne legyen igazam.

Kicsit az őszi szezonra visszatekintve:

Október 5. 18 óra 44 percig tökéletes szezon volt. 5 meccs 5 győzelem a bajnokságban, 2 meccs 4 pont a BL-ben, és vezetünk Torinóban 2-1-re. Én úgy látom, hogy a következő 1 óra kavart be legjobban abba, hogy sokkal szebb legyen az ősz. Szétroppantott valahol az a bíráskodás mindenkit, játékost, edzőt, szurkolót, jött 2 hetes szünet, csak arról ment a vitázás, benne maradt a fejekben rendesen, de visszajöttünk, erre jön a itthoni Bayern meccs. Na az még durvább, mert csak magukat okolhatták az alázásért. Visszavágón nyuszi játék, előtte még egy igen csúnya zakó Nápolyban Moszkvában balfaszság, tegnap láttuk.

Egyszóval a juve és bayern meccsek roppantottak persze közben sérülések, szerintem Garciánál is kijött a viszonylagos tapasztalatanság.

Karácsonyra szerintem 4-6 pontos hátrányban leszünk, a szünetben nagyon össze kellene szedni magukat fejben, EL-ben lehetőséget adni az egész szezont végigpadozóknak BÁTRAN, mi értelme leharcolt, holtfáradt játékosokkal nyomni végig, mikor ott ül fél éve 6-7 játékos, aki alig várja a lehetőséget. Nem lesz több esély az EL-ben a megfáradt úgynezevett "A" csapattal sem, mint a fiatalokkal.

Az biztos, ennél több kell ahhoz, hogy reális esély legyen a scudettora.

(Én egyébkén sokkal komolyabb hangulatot vártam tegnap)

Roma ti amo anche oggi piú di ieri!
giobarath
 
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2008.01.04. 14:52

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.12.11. 09:06


calderoni írta:2 szék között a pad alá. ezért nem tartottam racionális döntésnek a hétvégi pihentetést. ezt az eredményt akkor is tudtuk volna hozni a City ellen, ha a legjobb kezdővel állunk ki és talán győzünk a Sassuolo ellen. -1 egy lett volna a difi a juve és Roma közt. most - 4 és ugyanúgy mentünk a levesbe a BL-ben. gratulálok Rudi...


A bajnokságban ezek szerint szombaton eljátszottunk a győzelmi esélyeinket? Végül is csak 72 megszerezhető pont maradt már ;)
És arra sincs garancia, hogy ha az U19 játszik vasárnap, akkor tegnap jobban pörögnek a kezdőink. Ez nem a fáradságon múlt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9919
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.12.11. 08:55


calderoni írta:most - 4 és ugyanúgy mentünk a levesbe a BL-ben. gratulálok Rudi...

csak -3, mert a Juve is döntetlent játszott, így maradt az eddigi 3 különbség
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8094
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2014.12.11. 07:30


2 szék között a pad alá. ezért nem tartottam racionális döntésnek a hétvégi pihentetést. ezt az eredményt akkor is tudtuk volna hozni a City ellen, ha a legjobb kezdővel állunk ki és talán győzünk a Sassuolo ellen. -1 egy lett volna a difi a juve és Roma közt. most - 4 és ugyanúgy mentünk a levesbe a BL-ben. gratulálok Rudi...
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.12.11. 02:16


Kb ezt vártam. Sőt talán kevesebbet, mert végül egyenrangúak voltunk velük végig. Igazából két nemtúlerős csapat találkozott.
A góljukig jobbak is voltunk simán. Utána se rosszabbak. Az utolsó 10 perc pedig már mindegy volt.

Nasri lövése? Ugyan már, hogy valaki nem volt épp előtte? Onnan így belőni? Élete lövése kb. Előfordul. Van ilyen. Nem hibáztatok érte senkit.

Én 4. helyet tippeltem, ahhoz képest jobb lett a szereplés.
De azért ha ez marad 0-0, akkor a 6 meccsből 1 győzelemmel menni a 16-ba? Max a pénzért, mert megérdemelni nem érdemeltük volna meg. Persze jó lett volna. Mert 2 meccs, pénz, kiesünk, béke, Scudetto. :D

Szóval nem bánkódom annyira, de a pénz jól jött volna nagyon nagyon.

Ennyit tudunk, ennyit érünk jelenleg. És ennyit ér az olasz foci jelenleg. Ez van.

A Ljajic cserét én sem értem.

Egy valamit nem értettem még.
Adott két szélső; 1. A jól cselező, ügyes, de dinamika nélküli Ljajics.
2. A gyorsaságára alapozó Gervinho
Miért Gervinho játszik a világ egyik leggyorsabb (ellenben nem túl jól szerelő) balhátvédjének oldalán és miért Ljajics a kiváló szerelőkészségű, de tetű lassú Zabaléta oldalán?

mondjuk lehet, hogy pont az ő védőik alkalmazkodtak hozzánk és nem fordítva :wink:
amúgy cseréltek is Ljajicék meccs közben. Legalábbis láttam mindkettőt mindkét oldalon


Farsangkor Nainggolannak öltözök.
zsolti bammeg :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.12.11. 00:53


Ferenc10 írta: Ezt nevezem Roma effektnek...
igen, DE

Kedves Minden Szurkoló Társam! (továbbiakban KMST)

Mekkora egy dolog, hogy a csapat aminek drukkolunk az utolsó 20 percig esélyes a továbbjutásra!!

Mily jó, hogy megindult az EL győzelem esélye!

A szeretett, de továbbjutásra alkalmatlan Romám ma normálisan vérzett el. Mindent megtettek a pályán a játékosok, de a FELADAT még nagy volt. Ezért kell dolgozni.

:D :D :D
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.12.11. 00:09


Ha masodik hely, akkor Garcia marad. Ha 3. Es osszel bl selejtezo bukas, akkor johet Spal. :D
Nincs edzokerdes jelenleg, de egy-ket nem vart eredmeny es lehet. Garcia nagy talalmanya Gervinho iden nem olyan golerzekeny, mint tavaly (gondv viszont, hogy meg igy is a legveszelyesebb tamadonk). A taktikai konzervativizmus pedig... Garcia egy dologban jo: a nalunk gyengebb csapatokat lenyomjuk sztenderden. Ha ez valamiert meginogna, akkor a pad is ezt tenne.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2014.12.11. 00:06


Tökre kezdem megszokni,hogy a nagy esély kapujában mindig elbukunk.... Ezt nevezem Roma effektnek...
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.12.11. 00:05


fradista romanista írta:a kiesés le van sz@rava. Egy komoly baj van, de az nagyon fájdalmas: míg tavaly volt egy csodákra képes mágusunk, helyett idén csak egy bizonytalankodó, sokat hibázó zavarodott edzőnk van, aki szemmel láthatóan elvesztette a fonalat.

Spalnek ehhez azért kellett 4 év.....

Hát az csúnya lenne... Remélem ez csak átmeneti. Mégegy edző kérdést nem akarnék átélni, egyszerűen ki jönne Bielsa?

Más, a védelem szerintem azért is lehet ennyire rossz, mert nincs idejük összeszokni. Aki meg a vezér, még csak 23 éves. Azért Manolas még eléggé fejleszthető. Szerintem ő az akit már nem fogunk eladni. Nincs akkora kiugró telejsítménye sem, plusz ő nem is vágyik el, tehát nem fog a menedzsere vagy sabatini munkálkodni, hogy mennyen el.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.12.11. 00:02


cejas írta:
F.Totti írta:
cejas írta:Én is tudom, hogy a kvótát mire adják. És drukkolok is mindig az olasz csapatoknak nemzetközi színtéren.

Tavaly a Napoli miután kiesett a BL-ből és az EL-ben játszogatott egy hónap alatt elbukta az összes esélyét a bajnokságban az első és második helyre. Ráadásul ismerjük Garciát, hogy nála csak a legjobb csapat játszik. Ha sokáig vitézkedünk az EL-ben, akkor bukhatjuk a 2. helyet a bajnokságban (még nem látom, hogy kivel szemben, de ez most nem fontos). Ha pedig csak 3-ok lennénk, akkor cocókázhatunk szeptemberben, mint idén a Napoli tette...
Hát ezért nem örülök!


Én nem a kvótáról beszéltem. A jelenleg 2+1-et nem fenyegeti veszély, 3 meg nem lehet belőle. A koefficiensünkön kell javítanunk. Tök más. Ahhoz kellenek az EL pontok. Egy EL döntőért most odaadnám az ezüstöt. Szerintem nem vagyok vele egyedül.


A koefficiensre pedig kvotat adnak. Ugyanarrol beszelunk. Ne legyen a kakan is csomo... csak azert hogy...
:D


Nem a csomóért, de a koeff és a kvóta tök más, bár tényleg összefüggenek. De pontosan tudod ezt te is, csak épp rossz szót használtál ;)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9919
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.12.10. 23:57


fradista romanista írta:a kiesés le van sz@rava. Egy komoly baj van, de az nagyon fájdalmas: míg tavaly volt egy csodákra képes mágusunk, helyett idén csak egy bizonytalankodó, sokat hibázó zavarodott edzőnk van, aki szemmel láthatóan elvesztette a fonalat.

Spalnek ehhez azért kellett 4 év.....


Tavaly azért nem kellett a BM és a City ellen helytállni. Hibázgat Garcia, de én zavart nem érzek. Pont azt látom rajta, hogy mindig tudja mit akar. Tagadhatatlan, hogy most van egy megtorpanás, de egyértelmű tendenciának nem látom nyomát.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9919
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.12.10. 23:55


F.Totti írta:
cejas írta:Én is tudom, hogy a kvótát mire adják. És drukkolok is mindig az olasz csapatoknak nemzetközi színtéren.

Tavaly a Napoli miután kiesett a BL-ből és az EL-ben játszogatott egy hónap alatt elbukta az összes esélyét a bajnokságban az első és második helyre. Ráadásul ismerjük Garciát, hogy nála csak a legjobb csapat játszik. Ha sokáig vitézkedünk az EL-ben, akkor bukhatjuk a 2. helyet a bajnokságban (még nem látom, hogy kivel szemben, de ez most nem fontos). Ha pedig csak 3-ok lennénk, akkor cocókázhatunk szeptemberben, mint idén a Napoli tette...
Hát ezért nem örülök!


Én nem a kvótáról beszéltem. A jelenleg 2+1-et nem fenyegeti veszély, 3 meg nem lehet belőle. A koefficiensünkön kell javítanunk. Tök más. Ahhoz kellenek az EL pontok. Egy EL döntőért most odaadnám az ezüstöt. Szerintem nem vagyok vele egyedül.


A koefficiensre pedig kvotat adnak. Ugyanarrol beszelunk. Ne legyen a kakan is csomo... csak azert hogy...
:D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.12.10. 23:53


feree80 írta:srácok
..., de továbbra is unom, hogy mi ilyen kiesések, meccs elvesztések után mindig találunk vmi mentséget, hogy miért is nem sikerült
korábban én is ezt tettem, de ebből lett egy kicsit elegem, azzal meg nem akarok takaródzni, hogy mert a szitinél a több a pénz, azért van (úgy tűnik)nálunk is az olasz szinten,


Nem hiszem hogy a mi dolgunk lenne mentségeket keresni, vagy takarózni bármivel. Arra ott vannak a játékosok, edzők, vezetők. KÉtlem hogy ők a kevés pénzre fognák a kiesést. Mi szurkolók vagyunk. Ki így, ki úgy reagál egy-egy zakóra. Én csak a saját érzéseimet fújom, megértve azt is, hogy valaki kikészít a relatív sikertelenség. Szerintem a reálisan elvárható szint felett teljesítünk, így nincs miért bírálni a csapat egészét. De hogy kinek mi a reális, az nagyon változó.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9919
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.12.10. 23:49


ja és a 2 véglet, nem megbántva senkit,
de ljajics 20 pár évesen sírt vagy elkámpicsorodott a padon, nincs hozzászokva
totti, meg lecserélték, néz komoran maga elé üveg tekintettel 38 évesen, ő már ehhez hozzászokott, megbékélt vele.

legalábbis én ezt éreztem.
amúgy hova jutottunk, még luis enrique is együtt érez velünk, na jóéjt, mára elég lesz, szebb hétvégét!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.12.10. 23:46


a kiesés le van sz@rava. Egy komoly baj van, de az nagyon fájdalmas: míg tavaly volt egy csodákra képes mágusunk, helyett idén csak egy bizonytalankodó, sokat hibázó zavarodott edzőnk van, aki szemmel láthatóan elvesztette a fonalat.

Spalnek ehhez azért kellett 4 év.....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Tomiie Dátum: 2014.12.10. 23:34


h.zsotti írta:nyilvan minden Roma szurkolo az ev legfontosabb meccse alkalmabol izgulta ma ossze az alsogatyajat...
en is :) ezt az elso felidoben eldonthettuk volna par perc alatt. nem jott ossze semmi gond. sorsolas elott ugy gondoltam (utanna meg foleg) h lassam a csapatot jatszani tavasszal is nemzetkozi porondon. Szokniuk kell meg a legkort. Az Europa Ligas csapatok kb a mi sulycsoportunk. Jatszhattunk ott is jo meccseket, tanulhatunk es onbizalmat is nyerhetunk. Nyilvan jot tett volna a teli atigazolasainknak a tovabbjutas de en nem dobom magam hanyatt.
2-3 napig most nem fogom olvasni a forumot mert vagom h most jon majd a sirankozas.
Fel a fejjel, fog meg sok oromot szerezni ez a csapat nekunk. Puszi


Pontosan így gondolom. Jo lesz az az EL, tapasztalatszerzesre plane. Bajnoksagban első csapat, ELben meg szrrezzenek nemzetközi rutint Ljajic Iturbe a többi fiatal meg a vedelem tagjai, akkor talan jövőre a BLben is higgadtabbak lesznek. Nm varhattunk tovabbjutast, idő kell. Plussz ha csak a bajnoksag maradt volna, tuti hőzöngeni kezdenének a kispadosok, így meg lesz alkalom mindenkit jatszatni, ami azert rohadt fontos szerintem.
Rómát sem egy nap alatt építették fel. Én továbbra is türelmes vagyok, eljön még a mi időnk.

Forza Roma!
Avatar
Tomiie
 
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2007.12.19. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XI, Herencsény

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.12.10. 23:26


srácok
egyrészt nem fogok új csapatot keresni, aki sikeresebb, aki szebb, pusztán annyi a bajom, hogy a 2000 évek közepén elején volt egy spá féle roma, ami toldozott, foldozott pénz nélküli csapat volt, de az azért ettől a romától többet letett, persze lehet mondani azt, hogy megváltoztak a dolgok, lett egy új gazdag cselzi, psg, sziti, de továbbra is unom, hogy mi ilyen kiesések, meccs elvesztések után mindig találunk vmi mentséget, hogy miért is nem sikerült
korábban én is ezt tettem, de ebből lett egy kicsit elegem, azzal meg nem akarok takaródzni, hogy mert a szitinél a több a pénz, azért van (úgy tűnik)nálunk is az olasz szinten, és valljuk meg, olyan hú de kibaxott sok 100%os helyzetünk nem is volt a meccsen, holebas 1félidős lesen levő lehetősége, pjanics távoli lövése, meg 2db veszélyes szöglet, dörzsöltem is a szemem...
de azt is el kell fogadni, hogy cél szentesíti az eszközt, ergo az a csapat jut, megy tovább, aki eredményesebb focit játszik, és nem mi voltunk ma azok, és a végére még annyi, sorsoláskor 3dik helyet vártam, de ahogy az eredmények alakultak, gyakorlatilag a csop.kör 2/3áig rendben is volt minden, de onnantól csőd.

amúgy sztem nem vesszük komolyan az uefa kupát, se koefben se pénzben nem úgy fizet mint a bl, és még ha meg is nyernénk, azzal se lennénk jövőre 3dik kalaposak a blben, ergo marad a 4dik kalap egy ezüsttel(az viszont qrvára kell a bajnokság végén). (persze csak megérzés)
de már nagyon várom a hétvégét, hogy a csapat melyik arcát mutatja egy jó formában levő genoa ellen(emlékeztetőül mit is játszottunk egy jó formában levő samp és sas ellen?!).

forza asr!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.12.10. 23:23


Igazából tök midnegy, Maiconnal nem vagyok kibékülve. Nagy laza az ember és nagyon pro és jobb mint bármelyik másik szélsőnk, de sajnos nagyon lezser. Néha ezen jót lehet röhögni, amikor áll egy hejben és belevezetik a labdát :D De összességében nem tetszik a hozzáállása. Ezzel nem azt mondom, hogy rossz, mert megértem, hogy így áll hozzá, kb. mindent elért már karrierjében és 33 évesen lehet én sem futnám ki a belem, ha egyszer már úgy volt, hogy ennyi volt. Mármint arra gondolok, hogym asszem a Cityben játszott 1 évet, de kb alig lépett pályára. Ott már mindenki azthitte, hogy ennyi. Ő tipikusan az a csóka aki rutinból tolja. Na ez mondom olykor vicces, de ne szívesen nézem az esetek nagy többségében. Egy Ninja vagy Florenzi sokkal szimpatikusabb. A sport ott kezdődik, hogy hajtasz, az az alap...

Atalky, annyi örömünk legyen, hogy sokan Cercit akarták még és ő vele pont így éreznek a matracosok, mint mi Iturbéval. Az év melléfogása.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 76 vendég