Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.11.01. 23:05


Hahó!

Lesz a következő 7 forduló a laziale meccs előtt, amiből lehet szerezni 21 pontot. Mondjuk reálisan nézve 19-et. Ezt szurkoljuk már ki a csapatnak, mert azért lássuk be, a játékosok (még) nem olasz 1-3 szintűek, - ha komolyan vennénk a bajnokságot. Ha megnézitek az első 5-6 csapat játékosállományát, minden győzelem amit elérünk, csak az értékünket növeli. , minden meccs fontos lépés, hogy a következő mercato-n nagyobb erők lépjenek mellénk, vásárolni. ... És nekem MINDIG gyönyörű a csapatom a 2. 2. 2, helyen látni!!!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.01. 22:26


totti11 írta:
fogkefe1 írta:
totti11 írta:Ninja csak összehozta a 2. gólt,seggén veszi a levegőt hetek óta.....
Rudi-Rudi nem lesz ez így jó. Belefáradt ő is.

NEhogymár NInját hibáztasd amikor hatalmasat küzdött az egséz meccsen, az az ember egy állat! Pl, amikor gólvonalról tisztázott azelőtt lenyomott egy jó 60méteres sprintet, többiek hol voltak? Amikor kaptuk a helyén a gólt, akkro is miért? Mert pont nála volt és nézd meg, hogy mekkorát küzdött érte, persze Keita fáradt volt már, Inga-Binga bóklászott és nézzétek meg Ljajicnak kellett volna visszalépni a helyére, kb 5 métert kellett volna hátrakocognia, csak persze minek ő csatár, gondolja. Nem egy csapatjátékos úgy néz ki. Destro is amikor visszajön áldogál, mert ő csatár, hát az eszem megáll, nézzétek meg amikor Ibra, Rooney vagy Drogba fut vissza. Ugyanúgy küzd.


Nem hibáztatom,max az edzője teheti. De akkor is ő hibázott. Mindent egyedül akar megoldani,elég sokat is veszekszik a bíróval.
Én is szeretem a játékát,de hihetetlen fáradt hetek óta. Ez pedig Garcia hibája,hogy nem pihenteti szinte semmit.
Nagyon csalódott vagyok,nem így indult ez a szezon...... :(

Hát igen, de megértem azért, mivel nem sok tökös játékos van a csapatban. Pl. amikor sárgát kapott, akkor szerintem simán labdát ért. De egész meccsen olyan becsúszásai vannak amit Pjanic karrierje során nem csinált. Keita jó, jó. De inkább Nainggolan az aki meccsember lehet, alá kell játszani, ha befut középre, a labdával, akkor tessék a helyére menni.

Mondjuk sose fociztam, nem tudom, hogy van ez. MIndig is értekelt volna az összes alapséma a fociba, mi van egy edzésen, mit tanítanak mikor mit csináljanak a meccseket. Csak azért írom, mert 5 évig kosaraztam és ott pl. állandó mozgás van védekezésbe, a védekezés az a másik segítéséről szól nagyrészben. Van, hogy 24 mp alatt 3 embert is fogni kell egy más után úgy is mondhatnám "rotálni" kell. Na ez a bekapott gólnál nem történt, meg, mert senki nem ment Ninja helyére. Elsősorban Ljajic ácsorgott, ahelyett, hogy 5 méterrel hátrébb lépett volna.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.01. 22:26


Mindent egyedül akar megoldani,
Ez nagyon igaz. És ha nem megy neki, akkor is ezt csinálja.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2014.11.01. 22:21


fogkefe1 írta:
totti11 írta:Ninja csak összehozta a 2. gólt,seggén veszi a levegőt hetek óta.....
Rudi-Rudi nem lesz ez így jó. Belefáradt ő is.

NEhogymár NInját hibáztasd amikor hatalmasat küzdött az egséz meccsen, az az ember egy állat! Pl, amikor gólvonalról tisztázott azelőtt lenyomott egy jó 60méteres sprintet, többiek hol voltak? Amikor kaptuk a helyén a gólt, akkro is miért? Mert pont nála volt és nézd meg, hogy mekkorát küzdött érte, persze Keita fáradt volt már, Inga-Binga bóklászott és nézzétek meg Ljajicnak kellett volna visszalépni a helyére, kb 5 métert kellett volna hátrakocognia, csak persze minek ő csatár, gondolja. Nem egy csapatjátékos úgy néz ki. Destro is amikor visszajön áldogál, mert ő csatár, hát az eszem megáll, nézzétek meg amikor Ibra, Rooney vagy Drogba fut vissza. Ugyanúgy küzd.


Nem hibáztatom,max az edzője teheti. De akkor is ő hibázott. Mindent egyedül akar megoldani,elég sokat is veszekszik a bíróval.
Én is szeretem a játékát,de hihetetlen fáradt hetek óta. Ez pedig Garcia hibája,hogy nem pihenteti szinte semmit.
Nagyon csalódott vagyok,nem így indult ez a szezon...... :(
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.01. 21:46


sebastian írta:Tudom, hogy köcsögség, de ha itt hagy minket, akkor azt kívánom neki, hogy két héten belül szakadjon szét megint a lába, sőt mindkettő!!! ÉS persze azért kapjunk érte vagy 40M-t fontba....

az, köcsögség

strotmannal kapcsolatbna továbbra is azt mondom, hol van még a január.....de ha igaz is, elmegy egy angol középcsapatba, ennyi
az egyenességéről meg annyit, a dagi ronaldo jut róla eszembe, internél megsérült, hosszú felépülés, majd mikor felépült, máris realba akart távozni, és távozott is, "baxott nagy egyenesség" ez a számomra.
pontosan! Rehbilitáció lefut, megteszünk érte mindent, és mikor felépül beböffenti a távozást? ha nem így volt és már előbb közölte és csak most lett nyilvános akkor ok. De ha nem, akkor ez így azért nem olyan egyenesség. (Már ha igaz a sztori.)

Strootmanos dolgoknak meg ne higgyetek. Főleg ne akkor, ha csak a goal.com írja. Erősen kamu szagú, de ha igaz is lenne, nem fog januárban menni.
Akkor várjuk a cáfolatot...


Azért ne temessük a csapatot!
Volt egy rossz meccs, és most már hirtelen megint zakózunk Münchenben? Miközben eddig mindenki bizakodott? Nem változik ilyen gyorsan ekkorát egy csapat.
(Én a Bayern meccs utána azonnal mondtam, hogy 4-1-re fogunk kikapni tőlük a visszavágón.)
Észre kell venni, hogy szerintem a játékosállományunk pl jottányit se jobb a Napoliéánál. A támadószekciónkat meg azonnal cserélném is el (de kb szezon elejétől fogva). És most még sérületk és fárdatak is vagyunk - testben és lélekben egyaránt. És a tökösebb Napoli, erősebb állománnyal a pályán, talán jobban felkészült edzővel hazavágta az érthetetlenül totálisan maga alatt lévő Romát.

Lehet hogy hullámvölgy, de simán benne van, hogy Garcia nem akkora edző, a csapat nem olyan erős, és nem lesz ez olyan szép szezon.
De én azt mondom várjuk meg a Bayern utáni két bajnokit mondjuk, és utána vonjuk le a következtetéseket. Az akkor már egy 10 meccses széria.

Khedirat mi akarjuk, nem a mu
Mióta? Az MU akarja tudtommal.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2014.11.01. 21:13


Szomorú vagyok.

Sajnos lassan be kell látnom,hogy idén sem a mi kezünkben van a Scudetto sorsa.Pedig azt hittem......De nem.Idén is csakis a juventuson múlik,hogy bajnokok lesznek-e,vagy sem.A jövő héten kiesnek a BL-ből,onnantól csak a bajnokság van nekik és nem nagyon fognak hibázni.
Mi meg ezzel a játékkal........Szöget ütött a fülembe,amit a riporter mondott,hogy az utolsó 7 meccsen kétszer nyertünk,azok is a Chievo és a Cesena voltak.Komolyabb csapat ellen zakó vagy x.Toro,Holebas,Florenzi,Mbiwa,és sajnos még egy páran nem Scudetto és pláne nem BL szintű játékosok.Nem csoda,hogy Totti is csípőre teszi a kezét.....(annak ellenére,hogy ma neki se ment,de nem is csodálom,hogy "ezek között"nincs sok kedve....)

FORZA ROMA!!!


U.I.:csak ne kapjunk megint nagyon sokat a Bayerntől....
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.01. 20:03


DE Sanctis szerintem tök béna. :D A csávó 36 éves, tehát már minimum 20 éve kapus, de több labdát rúg a pálya mellé, mint rá, pedig 70-80 méter széles.
Ezt nem tom felfogni, hogy enm tudta megtanulni. AMúgy Torosidissel is csak az a bajom, hogy nincs védőjátéka. Előrefele még csak-csak próbálkozik, de hátul mint ha egy szobor lenne úgy kerülik meg.

Khedira nem lenne roszz megoldás. Öreg. Tehét Rudi jétszatná amikor fáradtak as többiek.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.11.01. 19:33


Bocs, erről lemaradtam.

Öööö.... Na mindegy. Ez nem az én elmentett FM játékom. Sab és Garcia dönt, mi pedig szemlélődünk, ítélkezünk és káromkodunk ha nem megy a csapatnak és örülünk ha győzünk. Nem lehet mindig győzni. Egyszer egekbe emeljük Torosidist és Tottit vagy Pjanicot, máskor szidjuk. Olyan játékosok kellenek, akiket kevésbé szidunk, mint dicsőítünk (De Sanctis, Ninja...)
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.01. 19:14


Khedirat mi akarjuk, nem a mu
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.11.01. 19:06


Khedira csak alternatív megoldás, ha Strootman nem jönne össze.

Garcia nyilatkozatai kicsit kaotikusak. Először mentális dolgokat hebeg, aztán pedig arról beszél, hogy meg kell vizsgálni, hogy a lábak voltak-e fáradtak vagy a fejek. Csak tudnia kell, ha másnak nem neki!

Totti 5,5 pontja tényleg enyhe tévedés:
http://www.forzaroma.info/2014/11/01/napoli-roma-2-0-pagelle-torosidis-trasforma-insigne-in-maria-pjanic-si-gode-sole-napoli-de-sanctis-evita-maremoto/385776
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.01. 18:57


Nainggolan: "Fatigue is an easy excuse..."

Remélem sosem hagy el minket Ninja!!!! Második kedvencem. :)

Ha Khedira megy akkor minek kell még Strootman is? Blind is tud védekező középpályást játzani és HErrera is a pálya közepén játszik.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.01. 18:56


Khedira-t akarják állítólag... Egy olyan túlértékelt sérülékeny játékos még nagyon hiányozna a csapatból...
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.01. 18:53


HA Strootman elmegy akkor remélem hozunk valaki 30 éves középpályást aki kicsit leveszi a terhet a kezdőkről.

OFF: Szerintem is összevissza igazolnak, méregdrágán, de kivételesen Rojo azoknak a játékosoknak az egyike aki a posztján játszik. Rojo középhátvéd, csak a VB-n játszott balhátvédet. Amúgy ha már ilyen off van akkor halkan megemlítem, hogy de irigylem a PSG-t akiknek úgy hívják a fullbackjeit, hogy Aurier és Digne, mind a kettő tehetséges és piszok fiatal. Gyorsak állandóan felérnek, jól adnak be, rendszeresen találkoznak a labdával.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.01. 18:19


én is láttam őket játszani, szimplán xarok, rossz játékospolitika, szerkezet, de legalább elverik a pénzt, szal tuti hogy az angol hülyéket le lehetne húzni....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.11.01. 18:15


Mindenki megérti, ez van... Azért mondtam hogy csupán az ár kérdéses.

off: Milyen egyetlen láncszem? Tény, hogy a középpálya ott elbírja Strootmant, de valami bitang rossz érzékkel verik el a milliókat - egy játékosra költve annyit, mint a mi teljes éves mercatonk. Vettek egy angol balbekket 18 évesen 33 m-ért (nonszensz), aztán leigazolják Rojo-t, aki szintén balbekk. És most kitalálják, hogy tulajdonképpen 3-5-2-ben akarnak játszani és jó lenne bal oldalra gigaösszegért Bale. Normális??? Nyakló nélkül költik a pénzt és normális középhátvédet egyet sem vettek, pedig kettőt küldtek egyszerre nyugdíjba.
Kijárna nekik egy nagy maflás ennyi szponzori pénzzel. Mikor mi tizedannyit kapunk ugyanattól cégtől. De persze ez a marketing. Mikor Di Maria megvásárlása 1 hét alatt bejön a mezekből...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.01. 18:09


strotmannal kapcsolatbna továbbra is azt mondom, hol van még a január.....de ha igaz is, elmegy egy angol középcsapatba, ennyi
az egyenességéről meg annyit, a dagi ronaldo jut róla eszembe, internél megsérült, hosszú felépülés, majd mikor felépült, máris realba akart távozni, és távozott is, "baxott nagy egyenesség" ez a számomra.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.01. 17:57


Most őszintén, mu-ban van az edző akit nagyon szeret, egy világverő csapat épül ott, amiből kb ő az egyetlen hiányzó láncszem. Trófeákat ott nyerhet, itt nem úgy fest. Nyíltan megmondta, hogy el szeretne menni, korrekt volt nem hazudozott mint a gyrosos haverja. Vérzik a szívem, mert a legjobb játékosunk és bárkit előbb adnék el a csapatból mint őt de ez van. Teljesen megértem.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.01. 17:43


Tudom, hogy köcsögség, de ha itt hagy minket, akkor azt kívánom neki, hogy két héten belül szakadjon szét megint a lába, sőt mindkettő!!! ÉS persze azért kapjunk érte vagy 40M-t fontba....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.11.01. 17:39


Ez a Strootman kérdés kezd nyílt és végleges lenni. Csak az ár a kérdés és én is szomorú lennék, ha 40 m alatt menne el tőlünk. Mikor a MU húsz éves balbekket vesz ennyiért...

Strootman jobb volt, mint most Ninja. Ninja is nagyon jó nekünk, de a holland egy szinttel magasabban van. Pont az ilyen meccseken annyira át tudta fordítani a középpályát a mi javunkra ütközéssekkel, labdaszerzésekkel, befutásokkal, távoli lövésekkel, kiugrásokkal. Pótolhatatlan!
Nem tudom milyen lesz a sérülés után, de imádkozhatunk megint, hogy valahonnan egyszer legyen egy ilyen középpályásunk.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.01. 17:31


feree80 írta:én továbbra is azt mondom, a roma legerősebb kpályás sora az lesz, amikor a ninja, keita, strootman 3as játszik, az ő teljesítményük ingadozik a legkevésbé....csak győzzem kivárni, mikor ez össze fog állni

Max januárig, mert akkor Stroci lelép
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.01. 17:31


Az a baj, hogy megint csak ismételni tudom magamat. Pjanic és Ninja és Gervinho végigrobotolták a meccset, a védelem hatalmas sérüléshullámban van. Nem igaz, hogy nem tudják beküldeni a kuka embereket. Torosidis is olyan béna, hogy nem hiszem el, hogy Calebresi vagy Somma rosszabb lenne nála.
Bayern ellen simán kikapunk vagy 5-0-ra, egyszerűbb lenne ha eleve feladnánk a meccset és mindenki piehnne egyet. Így álnnánk fel:
Skorupski-Somma-Calebresi-IngaBinga-Anyukám-DeRossi(csk-nak)-Ucan-Paredes-Sanabria-Adamo-Destro. 7-nél több gólt úgyse kapnánk.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.01. 17:22


én továbbra is azt mondom, a roma legerősebb kpályás sora az lesz, amikor a ninja, keita, strootman 3as játszik, az ő teljesítményük ingadozik a legkevésbé....csak győzzem kivárni, mikor ez össze fog állni
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.11.01. 17:21


Igen én is megjegyeztem faternak, hogy 16-ról, az ő lövőtechnikájával tüzelni kellene, nem pedig továbbtolni eggyel a labdát még akkor is ha adott esetben jó passzt ad.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.01. 17:20


a mai meccsel a fejekben(hozzáteszem az első félidőben azt éreztem hogy nincsenek is itt fejben) plusz a 7-1es emlék tudatában, 100%ig biztos vagyok benne hogy németben is zakózunk, max a mérete a kérdéses....meg persze ugyanez a csapat fog pályára lépni(max 1-2 változtatással)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.01. 17:19


totti11 írta:Ninja csak összehozta a 2. gólt,seggén veszi a levegőt hetek óta.....
Rudi-Rudi nem lesz ez így jó. Belefáradt ő is.

NEhogymár NInját hibáztasd amikor hatalmasat küzdött az egséz meccsen, az az ember egy állat! Pl, amikor gólvonalról tisztázott azelőtt lenyomott egy jó 60méteres sprintet, többiek hol voltak? Amikor kaptuk a helyén a gólt, akkro is miért? Mert pont nála volt és nézd meg, hogy mekkorát küzdött érte, persze Keita fáradt volt már, Inga-Binga bóklászott és nézzétek meg Ljajicnak kellett volna visszalépni a helyére, kb 5 métert kellett volna hátrakocognia, csak persze minek ő csatár, gondolja. Nem egy csapatjátékos úgy néz ki. Destro is amikor visszajön áldogál, mert ő csatár, hát az eszem megáll, nézzétek meg amikor Ibra, Rooney vagy Drogba fut vissza. Ugyanúgy küzd.

bence írta:Az a baj, hogy rengeteg olyan játékosunk van, aki egy bizonyos szint fölött képtelen kibontakozni és hozni azt, amit gyengébb ellenfelek ellen tud.
A legjobb példa erre Gervinho, de az a megérzésem, hogy Iturbe is ilyen alkat.
Aki ma nem vallott szégyent az Pjanic, hibázott ő is, de fontos helyeken szerzett labdát, volt már kulcspassza is, amivel mögéjük tudtunk kerülni. Hiába....


Igen, szerintem is Pjanic jó volt. Csak egy baj van vele, hogy a kapu előtt már béna. Valamiért nem mer lőni, az utolsó megmozdulásai pedig rendszerint rosszak.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 44 vendég