Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.11.03. 23:25


sajnálom srácok, a támogatásotok eddig tartott ki Istennél! :D :D :D

na, lenyugodtam
olyan idegesen néztem a második félidőt mint még soha, és nem, nem az eredmény miatt
a játékunk nem tetszett de semennyire!
nagyon nagyon hiányzott Gervinho ma

Szidjátok itt Borist, mert béna. Ez így van, de amint levittük, és jött Ljajic mit látok? Körbevesszük a végén a kapujukat (ahogy a Barca), passzolgatunk, de ki van bent a védőkkel középen, aki leköti őket, vagy akire fel lehet passzolni? Na ki? SENKI! Mert Lajjic visszajött labdáért, Marquinho detto.
Sajnos ezen a meccsen kellett volna egy tankcsatér a végén szerintem.
Amúgy meg impotens volt az egész játékunk. Mindent erőltetünk középen. Széleken megint nem mentünk, mert vagy egyik szél mehetett gondolom, ahogy az Udine lenne, vagy simán rossz volt Maicon.
Középen pedig nehéz ketten hárman végigvinni. Bár amit Pjanic és Ljajic művelt ketten az valami parádé. Pjanicot - ha nem jutunk BL-be - jövőre már nem üdvözölhetjük a keretben. Parádézott ma - és a bíró nem védte meg teszem hozzá.

Szóval mentünk, vezettünk, minden szép és jó. Aztán nyilván kijött a Toro, és Cerci elkezdett focizni. Majd egyenlítés után mentünk mi, mert nyerni akartunk, és a Toronak már a végére jó lett az x is. Persze a fogalmatlan riporter sosem érti a focit. Nem érti hogy lehet az hogy eddig nem focizott így a Toro, meg a végén így megyünk, miért nem megyünk eddig így. Nem értik ezek a foci hullámzását és belső lélektani szabályait.

Na és amin kiborultam leginkább:
- állandóan tizit akartunk vagy szabit!!! Maicon is, Pjanic is (az az is volt).
- Maicon. Lehet ezért nem kellett a Cityben. Flegma, lusta, és katasztrófa volt ma. És amikor beadhatta vlna kiváló helyzetből akkor meg esni akart (kívül volt).Még a végén kiderül nem volt jó igazolás? Ne máááár!
- UFO az oldalvonaltól nem kifelé szabadít fel, hanem - gondolom Garcia hatására - visszapasszol, de hova? a saját tizenhatosunkra!!!! :evil:
- Benatia, aki hibátlanul nyitotta a meccset, de a gólnál mégiscsak hibázott, bár ki akarta kicsit zárni a támadót, és véletlenül belerúgott, amitől elesett. De mégiscsak hiba.
- DDR két rossz ívelése (már megint kezdődik?)

Floval nekem nincs bajom. Római nevelés, és megy, hajt. Az ilyet nem tudom szidni.
Balzát sem szidom ma. Még él a lazios gólja az emlékeimben. :)
Burdi viszont kellemes meglepetés volt nekem. Ment, hajtott, és csak egyszer rúgott lyukat :)

bíró: egy tizi maradt el nekünk (Pjanic felrúgása - nem kötelessége gátfutnia), a másik két kéz nálam nem tizi

tehát impotens támadójáték, hullaszagú szélsőjátékkal
és úgy felb.sztam magam Maiconon hogy ha dohányos lennék azóta szívnám megállás nélkül

szóval azt mondom, amit eddig dobott a gép, azt most nem dobta
teher lekerült
bejött amit mindenki mondott, és a Torot nem bírtuk verni.

ja és Cerci a király! :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.11.03. 23:22


Azért a 3 sérült csatárról annyit, hogy Destroról tudták, hogy sokára épül fel, Homlok szélső, Tottit meg lehet csak én nem tudom igazi csatárnak nevezni, de szerintem ő valami egészen más, nem is azt játssza mint Borriello ugyebár. Sokan arról beszéltek itt, hogy ide egy mozgékony középső ember kell, mert Tottinak csak Boris a cseréje, aki nem az. Én kitartok emellett. A sk-nál meg nem csípik a csapatot. Ma végignéztem az tico meccsét és rájöttem mennyire hiányzik a sport1 :(
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2013.11.03. 23:18


Elvileg Benatiat is sérülés miatt kellett lecserélni. Aztán lehet hogy csak alibiből kezdte el húzni a lábát.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2013.11.03. 23:14


mennyire jól jönne ásó helyett quagliarella akit sokan nem akartak és a végén conte nem engedte a bundásoktól?
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.11.03. 23:11


Rómának jelenleg 3 sérültje van. 3 csatár....De a csapatunk szerencsés ahogy a média mondja......Köszönjük neked Nápoly....E miatt a szívembe zártalak....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.11.03. 23:09


Azért annyit még hozzátennék, hogy sokan rimánkodtunk egy csatárért még aug. végén. Picit utálom azért, hogy igazunk volt
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.11.03. 23:08


1 hét pihi...Most van Gervinho-nak két hete a felépülésre, mert a sasuolot nélküle is csapnunk kell. Totti meg jön ahogy tud....Megpróbálok vissza emlékezni az első pár meccsünkre, és el kell mondanom a nyomába nem voltunk ma annak a lendületnek, annak az akarásnak, annak a motiváltságnak. Rudi kergette Tottit még a 90. percben is. Emlékeztek rá??? Nem volt megállás egy gól után...Mint ha nem is rúgtunk volna gólt...Ma meg vidáman adtuk át a kezdeményezést a gólunk után...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2013.11.03. 23:00


GrazieRoma írta:Maicon 11-es esése erdekelne - de mivel Ti sem nagyon reklamaltok, felek, hogy nem volt semmi.

Szabadrúgás lett volna. Mondjuk a bíró azt sem adta meg.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.11.03. 22:57


aeser írta:Szerintem ezt az összedrótozást azért nem kéne erőltetni, Gervinho most épp azért nem játszhat mert legutóbb sérülten lépett pályára.

Tudod jól, h az összedrótozást más ligákban úgy csinálják, h egészséges lesz a játékos, és nem csak látszatra.....Természetesen egy félig sérült emberrel semmire sem megyünk....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2013.11.03. 22:57


sebastian írta: És állítom más ligákban ennyi idő alatt 3x összedrótoznak bárkit!!!!!


Ezt azèrt innen nem tudhatjuk milyen alattomos sèrülèse van Tottinak ès Gervinhonak is. Combjuk mindkettőnek,ès ez nem biztos,h csak drót kèrdèse...... :D :D
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2013.11.03. 22:56


Maicon engem is idegesített már a végén. Flegma volt bizony, és sok hibával játszott.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.11.03. 22:55


különben balzával a derby óta nem volt bajom, egészen a mai meccsig. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.11.03. 22:54


Lehet, hogy ők csak prémesek és nem bundások, de egy ilyen csapatot nem egy árva 11-el kell megvernünk.....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2013.11.03. 22:53


Szerintem ezt az összedrótozást azért nem kéne erőltetni, Gervinho most épp azért nem játszhat mert legutóbb sérülten lépett pályára.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.11.03. 22:52


fradista romanista írta:
feree80 írta:na amit leszűrtem ma, balza egy kalap xar, boris egy kalap xar, maicon egy kalap xar, marquinho egy szerencsétlen kalap xar, a többiekre egy szavam sem lehet....


ez azért kicsit erős. te milyen meccset néztél? :)

cerci a gólt balzáról rúgta, utána mintha megsajnálta volna szegény balzát, alig lehetett cerci nevét hallani, de balzát is csak 1x fütyülték a 2dik félidőben, vagyis ennyiszer segítette a támadásokat, maicon akinek volt 1 meccs pihije 0 tett hozzá a játékhoz, még a színészkedés se megy neki a tizivel, qrvára nem tettszet úgy ahogy van, marquinhoban lehet hogy én láttam többet, mint ami, de ez az ember még kaput se képes eltalálni tiszta lövőhelyzetből, majd rájátszák a labdát, izgalmában elcsúszik, ölég szöröncsétlenke :) boris meg boris....nem illik ebbe a játékba....ennyi.

x jó, örülhetünk neki, és én is azt remélem, a sasst megcsapjuk jövő héten, ma úgy bezsebeltek jó 3(nem várt?!? ki tudja?!) pontocskát.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára feree80 2013.11.03. 22:54-kor.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.11.03. 22:51


Az első félidő felénél belassultunk, én úgy vettem ki, hogy fáradtak vagyunk - a meccs végén kiderült, hogy annyira azért nem. A Toro jól nyomta a kontrákat és a meccs végétől eltekintve nagyon jól semlegesítettek minket.
Lehet, hogy inkább tanácstalanság volt és nem fáradtság. De azt is el tudom képzelni, hogy tudatos volt - ők nem tudnak kontrázni, mi pedig igen. Nálunk nem volt, aki kontrázzon, ők pedig a felezővonalnál elhappolták a labdát.

Az elmúlt meccsekhez képest most elég sok rossz teljesítmény volt - nem bírta el a csapat. Ez az erőcsatárosdi nagyon kiismerhető sablon. Nekem nem kell Ljajic, nekem Ricci is jó, ha 3 gyors játékossal játszunk elöl (mint a sérülések előtt, na jó Totti passzmester volt, nem szpidi gonzález, de akkor sem erőcsatár).

Na de. Idegenben döntetlen és vezetjük a tabellát. Nem lehet minden meccset nyerni, tudtuk jól. Ezelőtt is volt már mázlink, minden befelé pattant - most nem. Magyar - leeresztünk-ha-vezetünk-csak-húzzuk-ki - taktikát kukába, Borisznak pihenőt, gyorsabb lábakat és a legfontosabb mentálisan továbbra is az eddigieknek megfelelően.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2013.11.03. 22:51


Engem csak az bosszant nagyon,hogy Pjanic esetènèl tiszta 11-es volt.
A bíró nagyon a Torinóval volt..........
Dehát mègiscsak èszakon játszottunk...... :(
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.11.03. 22:49


Azt hittem, hogy szétvet majd a düh, amikor ez bekövetkezik. Számomra is meglepetés, hogy inkább csak egy picit szomorú vagyok. Egyrészt többen írták már, hogy 1-0 után megálltunk, ami igaz. Maicon egyre flegmább, futni derogál sokszor. Flo-nak és Borisnak köze nem volt a meccsen, utóbbi nem értem miért esik el állandóan ha megpöccintik. Benatianak is jó lesz egy meccs pihi most, nagyot ment eddig. A tizi szituációkról annyit, hogy eddig mindig inkább bejöttek a dolgaink, most visszavett egy kicsit a karma. Remélem ez arra jó lesz, h kisebb lesz a teher, plusz Borist nem látom már a pályán. Az meg, hogy a szerbünk és a bosnyákunk mikre képes zsebkendőnyi területeken öröm volt nézni :) Grazie a 10esért Roma :)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.11.03. 22:49


Balzarettire már nyáron mondtuk, h ki fog lógni a csapatból, de nem tudtunk a helyére hozni senkit sem. Maicon jó lesz ha vissza jön Klingon és Totti. Borisról mindenki tudja, h nem ide való, de köszönj mindent Sensi Rózsának, mert csrilliókért igazolta le egy messzi messzi galaxisról 1 fényévre.... Csak azt nem értem, h miért nem padozik, mikor olyan ember ül a padon akit a Milán ellen happoltunk el nagy harcok árán...... És állítom más ligákban ennyi idő alatt 3x összedrótoznak bárkit!!!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2013.11.03. 22:47


De azt láttátok, hogy miután beállt Ljajic, Pjanic is hogy feléledt? Ők ketten voltak utána a csapat lelke, nagyon durván tolták, gyakorlatilag Messi szinten, csak kettő volt belőle... Örülök, hogy ezt láthattam.
Boris, leülhetsz, többet nem kell kezdened.
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.11.03. 22:46


Mindenki most csak azért húzza a száját mert veretlenek voltunk, de ha kicsit magunkba nézünk észrevesszük, hogy ez az X végképp benne volt már a meccs előtt és bőven belefér ez még akkor egy szavunk sem lehet. Szerencsére Sassuolo jövőhéten ezért remélhetőleg, egy parádésabb meccsel újra növelhetjük az önbizalmunkat.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2013.11.03. 22:46


Az amcsi miért is volt ma gyenge? Az icsek jól nyomták, kár a gólért, szerintem szabálytalan volt amúgy, de.... nem kell a kardunkba dőlni, remélem a fiúk sem fognak.

Ja, és Burdisso tanári volt, így meccshiányosan is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fantasista76 2013.11.03. 22:46-kor.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.11.03. 22:44


feree80 írta:na amit leszűrtem ma, balza egy kalap xar, boris egy kalap xar, maicon egy kalap xar, marquinho egy szerencsétlen kalap xar, a többiekre egy szavam sem lehet....


ez azért kicsit erős. te milyen meccset néztél? :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.11.03. 22:44


Tudtuk, h nem lesz könnyű, de ha nem adjuk át a területet a Toronak akkor közük nem lett volna a meccshez....Elfáradtunk sajnos!!!!! Nagy menetelés volt ez. Főleg, h szinte minden esetben ugyan az volt a kezdő 11... Nem lehet ezt így....Boris meg eleve nagy darab...Nyugodtan pihenhetett volna ma....Ljajic előnyére...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2013.11.03. 22:43


1:0 után úgy kellett volna játszani mint az első és az utolsó 30 percben.
sajnos ismét beigazolódott, hogy 1 gólnál nem szabad leállni
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 94 vendég

cron