Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.11.02. 15:04


Azért ne legyen sok olyan meccsszituáció,amikor Cerci egy az egyben lesz valamelyik szélső védőnkkel.Régen csak húzogatta a labdát a talpa alatt,manapság már bárkit képes kicselezni.Szerintem csapatszinten megoldjuk a semlegesítését.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11442
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.11.02. 15:02


http://www.gazzettagiallorossa.it/2013/ ... -frenarlo/

Ebben tudtok segíteni??? Lesz Homlok vagy sem?? Rudi azt mondta, h akár be is szállhat...Szerintem nevezve lesz, és ha kell beszállhat...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2013.11.02. 14:46


Hát,vhogy nem tudtok meggyőzni! :D gyors,robbanékony,csá...Destro is cipelte a hátán a Sienát szal nem nagy cucc,kis csapatba könnyebb kitűnni! ;) de hát vagytok itt jópáran kik jobban értetek hozzá! :) ahogy mondod Trigo,elbírunk vele... FORZA ROMA!
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.11.02. 14:10


Fanatic:
nem jártál itt mostanában?? (költői a kérdés :) )
Cerci nem rakott le sok mindent az asztalra??? Évek óta kirobbanthatatlan a Torinóból, ő viszi a hátán a csapatot, meghatározó olasz játékos, és válogatott!
Gervinho mégis mi a fenét rakott le? Hol? Olaszban volt 8 meccse, slussz.
Kb te vagy most az egyetlen, aki Cercit ennyire "lenézi". Mintha a rómás időkbeli formájára emlékeznél. Mert ott valóban törülközősfiúnak se tartottam volna meg, nemhogy focistának. :) Ezért mondtam, hogy a legnagyobbat fejlődő olasz játékos pillanatnyilag szerintem.

De hagyjuk, elbírunk vele is! :wink: :scarf:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2013.11.02. 13:59


Ízlések és pofonok, nálam Cerci az a játékos, aki az olaszban játszó támadók közül a top 5-ben benne van. Amikor Romaban játszott nekem sem fájt érte a szívem, de azóta annyit fejlődött, hogy egy Torinot a hátán képes cipelni. A tavalyi teljesítménye is jó volt, de idén még durvább: 10 meccsen 7 gólt lőtt és 3 gólpasszt adott... Sztem Destro nem lesz ilyen jó, de ne legyen igazam. Destroval csak mint játékost tudom összehasonlítani, mivel más poszton játszanak, de nálam 100x inkább Cerci. Már ahogy vezeti a labdát, az teljesen más...
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2013.11.02. 13:55


Csak Gervinho vmit már lerakott az asztalra,Cerci még nem sokat!nem mondom h rossz,ha lendületből jön nehéz megállítani szabályosan,erre kell majd figyelni!rúgott pár gólt (a felit min.büntetőből)...de akkor se egy ász,nyerni kell Torinóba!érdekes h ha nem 10-0-0 lenne hanem mondjuk 5-3-2 akkor biztosabb lenne itt sokmindenki h nyerünk,igy viszont más a szitu! ;)
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.11.02. 13:07


Cerci nagyon kinőtte magát. De hát volt honnan :)
Fanatic: Gervinho is épp a gyorsaságával tűnik ki :wink:

És Garcia is mondta hogy Burdi fog kezdeni
"Nem probléma Castan eltiltása és még lehet jót is tesz neki a pihenés. Helyette ott van Nicolas Burdisso, aki magas szintű játékos és nagyon tapasztalt, megérdemli a lehetőséget, hiszen mindig bevetésre kész."

ilyenkor mindig tudatosan arra gondolok, hogy edzésen valszeg számtalanszor játszottak már minden párosításban, tehát nem lehet probléma
de azért Burdiban mindig benne van egy hiba...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2013.11.02. 10:36


Cerci nálam átlag focista,a gyorsasága az amivel kitűnik...ennyi!a tavalyi csapatba se férne be,nemhogy ebbe!olyan focista van Destro is! FORZA!!!
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2013.11.02. 10:25


De rohadtul fájdalmas lesz nézni Cercit ebben a Torinoban. Talán az elmúlt 5 év legjobb volt ASR játékosa, ráadásul saját nevelés. Nagyon szívesen látnám újra farkas mezben. Szvsz a játéka is pont illene ebbe a taktikába és sima kezdő lenne. :roll:
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.11.02. 10:16


Vajon ki fog kezdeni Castan helyén?Szerintetek Burdisso?
És Jedvaj,Romagnoli?Kíváncsi vagyok.A rutin az argentin mellett szól.Mindent bele!

Más: hogy eltűntek a jó kis vasárnapi három órás kezdetű meccseink.
Ez bizony hétről hétre jelent valamit...

Fel,Torinóra!!!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11442
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2013.11.02. 08:43


Nahh...meglett,nehezen de erre számítani lehetett h nem lesz könnyű!újra kapott gól nélkülg meccs!grat a csapatnak!Torinóba nehéz lesz,de valljuk be az utolsó 2 meccsükön 6gólt kaptak,kétlem h pont nekünk ne sikerülne gólt,gólokat lőni!plusz ennyire beállva se lesznek,mint a Chievo!Burdi lesz szer Castan helyett,képes megoldani...!pláne Benatiával! ;) csak így tovább srácok,FORZA AS ROMA,GRANDE GARCIA!! :)
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2013.11.02. 01:55


Nekem ez nagyon fontos, ez a vége egy estének, ez az, amire készülünk, és soha nem értem a tévéket, hogy lekeverik a meccs utáni 2-3 percet (bocs ha már mindenki látta, de én most harmadszor):

https://www.facebook.com/photo.php?v=65 ... =2&theater
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.11.01. 23:06


én azt se tudtam, hogy Borini már a Sunderlandben van :D
nem nézek bohócligát
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.11.01. 21:53


Újabb győzelem - igazi 2. félidős.
Bár sokan Dodót vettétek LVP-nek, nálam ezt a címet Torosidis érdemelte ki. A védőként hozták, amit kell (Dodo elfejelt(!) labdát és sok jó becsúszása is volt). Amiért Torosidist gyengébbre veszem, az az előrejáték. Dodo sem váltotta meg a világot, de aktívabb volt - ennek oka, hogy a 30. percre Torosidis legalább 4 beadást elpuskázott (értsd rossz helyre adta be), és ezután feltűnően nem próbálkozott beíveléssel, félt, hogy elcseszi. Olyannyira passzív volt, hogy tiszta helyzetben is inkább várt Ljajicsra vagy Pjanicra... Hihetetlen!
Hogy miért maradhatott pályán? Nem volt cseréje. Míg Dodó helyére ott volt Balza, jobb bekkünk tegnap nem volt...

Ljajic jól cselez (kell néha az egózása, hogy megbontsa a védőfalat, bár tegnap eredménytelen volt - valahogy mindig a bal lába volt ott, azzal pedig nem merte bevállalni a lövést), sőt passzban is oké. Egy dolgot nem tud: labda nélkül rohangálni. Ha megkapja, akkor vagy varázsol egy cselsorozatot vagy lepasszolja, de olyat én még nem láttam, hogy szalad a lasztival, leadja, tovább mozog, visszaveszi (vö. Florenzi). Egyszerűen labda nélkül motíválatlan.
De persze, azért örülök hogy van. Lehet hogy vasárnap becselezi magát és besarkazza az üres kapuba. :D

Az erölködés oka, hogy a két szél nem ment a szokásos módon (Maicont nem tudja kicsit sem pótolni Toro, balon pedig hullámzó teljesítmény igazi klasszis nélkül). Elől pedig elfogyunk, nem hiába pletykálnak Paradesről és Ben Arfáról (a hápogás most nem érdekes - a poszt annál inkább). Borriello 6 meccsenként alkot valami beerőszakolós gólt - Genoában elmegy, de élmezőnyben gyenge. Egyetértek Destroval sem lennénk beljebb. (Borini már jobb lenne - láttátok a Newcastle elleni gólját? - remélem egyre jobb lesz a sérülése után.)
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.11.01. 20:42


Menny és pokol,fradista,tudod jól.Amúgy nagyot szóltál.Én a helyükben már most remegnék,hogy mikor látogatom meg újra a pokol bugyrait a szurkolók által.
De amúgy most miért is kell isteníteni az amerikaiakat?
Garcia, a stáb és a csapat.
Egyelőre.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11442
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.11.01. 20:09


Leesett Lex Lutor...:DDDD

Zampa egy állat.......:D

Nagyon jó a videó köszönjük....:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2013.11.01. 19:45


feree80 írta:a REKORD 16 percbe sűrítve :!: :flagbig:

http://www.youtube.com/watch?v=aGUT2JZ8AIA



Ez a video mindenkinek kotelezo!!!!!!
HATALMAS

Koszi a linket
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.11.01. 18:37


[url]Erre a teljesítményre pedig már nincsenek szavak. Történelem! Köszönjük Pallottának, Sabatininek, Baldissoninak![/url]

nem is olyan rég még ezek voltak a sloganek:

"Fuori i laziali dalla Roma!"

"La Roma non si USA!"

"Yankee go home!"
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Mecső Dátum: 2013.11.01. 18:27


Bradley mint Lex Luthor :D
Avatar
Mecső
 
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2007.01.27. 14:40
Tartózkodási hely: Csorna

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.11.01. 17:34


a REKORD 16 percbe sűrítve :!: :flagbig:

http://www.youtube.com/watch?v=aGUT2JZ8AIA
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.11.01. 15:34


Hú... Belegondoltam, hogy ha megnyerjük a kupadöntőt, akkor még lehet, hogy AA lenne az edzőnk és kirázott a hideg.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.11.01. 15:31


De az megvan nektek, hogy amikor a rekordot emlegetik majd 40-50-100 év múlva, akkor ahhoz a történethez mindig kapcsolódni fog egy név? Tehát elmondható, hogy Boriello allias Ásó Boris végleg beírta magát a Róma történelmébe a győztes góljával. Durva mi? Én is csak most gondoltam bele....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.11.01. 14:51


Lami90 írta:Chievo borzasztó játékölő taktikát nyomott. Gusztustalan, hogy mennyire unszimpatikus csapattá vált... Talán érdemes lenne nekil Zemant alkalmazni. Ő pont ilyen csapat élére kelllene, ahol nem az eredmény a legfontosabb, de legalább offenzív, támadó csapat lenne, és hátha becsúszna nekik egy-egy győzelem.


Nézd egy kicsit reálisan...egy olyan csapat ellen kellett játszaniuk idegenben, aki eddig veretlen és csak 1 gólt kapott...te mit tettél volna? Egy lehetőségük volt és pedig az, hogy evvel a taktikával kiüljék a 0-0at. A vicc, hogy szinte sikerült, ezért elismerés nekik.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.11.01. 14:05


Én kb 10 percenként jövök fel ide és nagyon várok egy hírt...Aki tud bármit róla az kérem azonnal tegye itt közzé!!! A hír amit annyira várok, h Klingont nevezik e, a Toro ellen!!! Ha valaki hírt kap róla, akkor legyen kedves tegye közzé...Köszönöm előre is!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.11.01. 13:57


azért Garcia első évében, az első 10 meccsén beírta magát nem csak a Roma, hanem a teljes olasz foci történelmébe! Nem gyenge :)
Már csak az a kérdés, hogy amikor évek, évtizedek múlva szóba jön ez a rekord egy aktuális jó kezdésű csapattal kapcsolatban, hogyan fognak rólunk beszélni? Az a csapat amelyik végül megnyerte a S...t, vagy az amelyik innen is el tudta bukni...?


és nagyon finoman, de valóban emeli a célokat Garcia:
Fontos volt, hogy a tizedik meccset is megnyerjük, miután a Juventus és a Napoli is győzni tudott, míg az Internek és a Fiorentinának ez nem jött össze.


a Lotitos zenén nagyot röhögtem :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 89 vendég