Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.01.31. 13:14


cejas írta:Lebetegedtem, így csak az összefoglalóhoz volt szerencsém. Lehet, hogy ha megnézem a meccset még betegebb leszek. :D

Mázlista! :D

1. Lehetnénk olaszabbak, fiatalabbak, és akkor kiegyeznék egy 5-6, hellyel. Aztán idővel lehetne sokkal jobb. Egyelőre megvan az esély a 4. helyre, hosszú még a szezon.

2. Az olimpián én szerencsére végig a vízilabdadöntőt néztem, ahogy rommá vertük az oroszokat. Nem sokkal utána megcsinálták ugyanezt VB-döntőn is a franciák ellen a lányok. Szerintem csak eleinte volt elbizakodottság, mind a kéziseknél, mint most az Atalanta ellen; kicsit tele is lett egy idő után a gatyó.
Hetek óta ezt mondom, az Atalantától jelenleg jobban tartok, mint a Lazio-Milan duótól. Az 1pont jó eredmény volt. Mondjuk a Milan győzelme a Napoli ellen nem tölt el optimizmussal.

3. Egyetértek

4. Részben egyetértek. Az Atalantánál tudatos projekt folyik, mégis ők is minden évben eladják az aktuális ígéreteiket. Az eladás a része a dolognak, mivel nem vagyunk Milan, hogy csak folyamatosan költhetünk. Ha már itt tartunk: ha mondani kellene nevet EDF helyett, akkor Gasperini lehetne egy opció, de nálam jelenleg nincs edzőkérdés.

(Tippem szerint nyáron Manolas, Dzeko és Under lesznek beáldozva, és remélem Pastore Kínába vagy Quatarba a szponzorunkhoz.)
Hasonlóan látom. Dzeko az egyetlen kérdés, de hosszabbítani nem fogunk vele, minimális pénzt meg kaphatunk még érte, legalább is remélem.
A kérdés az, hogy mennyire tudjuk megerősíteni a védelmet, mennyire tudjuk a megfelelő fiatalokat hozni, azokat, akik idővel jó játékosokká válnak.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.01.31. 12:47


Hunszi írta:
altaky írta:“Ho sempre pensato al bene della Roma: dopo una partita come quella di oggi ritengo sia giusto dare un segnale, al fischio finale sono andato negli spogliatoi per ringraziare la squadra e ho deciso di rassegnare le dimissioni.”

(Claudio Ranieri, Genoa-ROMA 4-3)

Ezt itt hagyom. Mit nem ad fel? Ugyanazt a szart nyilatkozza le hetek, hónapok óta, játékosok így, hozzáállás, mentális probléma úgy.. Egy ilyen szánalomra méltő vereség után legalább annyi tartása lehetett volna, hogy azt mondja, feláll.
Vagy ha nem, akkor azonnal ki kellett volna rúgni. Mit kell ahhoz tennie, hogy kirúgják? Hol van ennél lejjebb?


Többek között ezért tartom nagyobbra Ranierit a mai napig Garcianal meg EDF-nél.



Ja, pont erre gondoltam a meccs után, amikor hiányoltam a meccs utáni lemondó nyilatkozatot. Kösz, h. kikerested. De hát úrnak születni kell ....:wink:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.01.31. 12:43


altaky írta:De mi ez a görcsös ragaszkodás hozzá? Rudi Garcia szenvedése idején ekkora pofonba nem futottunk bele (a Bayern is nehezen volt emészthető, de Olaszországon belül még nem sikerült így leégetni magunkat, amióta szurkolok a csapatnak), mégis mindenki a távozását követelte.
Őt én is elzavartam volna már hamarabb. Láthatóan képtelen volt a megújulásra.
de ilyen vereségek, ilyen teljesítmények után VÁLTANI KELL.
Az utóbbi hetek eredményeivel én elégedett vagyok. A tegnapi az nagyon csúnya lett, de számomra nem a világvége kiesni a kupából. Jobb, ha a kupában történik ilyen, mint máshol.
Persze értem én, a vereségeknél a korábbiakra gondolsz, igen, volt egy erős hullámvölgy, amiből úgy látszik csak nem sikerül teljesen kimászni.
Azt is látni kell, hogy ez ma a realitás. Szerepelhetnénk jobban, de az a bravúr kategória lenne. Bízzunk abban, hogy valahogy csak sikerül elcsípni azt a negyedik helyet, elmúltak azok az idők, hogy bérelt a második helyünk. A riválisok erősödtek, mi jóindulattal is stagnáltunk, de inkább gyengültünk a keret tekintetében.
Visszatérve Garciara, szerintem akkor vele a csapat mélyen a tudása alatt szerepelt, míg most ez sokkal kevésbé mondható el, ezért nem érzem jogosnak a párhuzamot.
Most is vannak problémák, leginkább a fejekben. Nem biztos, hogy EDF ezt meg tudja oldani, de én a magam részéről türelmes vagyok vele.
teltházas vendégszektorunknak, sokakból kiölt ez a csapat valamit
Szemét dolog ez a szövegkörnyezetből való kiemelés, de ezt nem tudtam kihagyni, elnézést :)
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2019.01.31. 12:27


tomm írta:
Hol van ennél lejjebb?


Ott, ahol nem vagyunk a bl-ben a 16 kozott, meg nem a bl-szereplesert harcolunk.
De foleg ott, ahol nem szamit, hogy valakinek van-e romas kotodese.

Nyugi, jövőre nem leszünk ha ez így megy tovább, és itt akárki lehetne az edző, nem lehet tovább védeni. Sima zakó lesz így a Porto ellen, hétvégén nem is merek rágondolni mi lesz a Milan ellen, legjobb esetben egy olyan meccs, mint az Inter volt nemrég...

Lehet EDF-et védeni a végletekig, de az arroganciája és felelősség-nem-vállalása nálam már rég átcsúszott az elfogadhatatlan kategóriába.
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.01.31. 12:23


Hol van ennél lejjebb?


Ott, ahol nem vagyunk a bl-ben a 16 kozott, meg nem a bl-szereplesert harcolunk.
De foleg ott, ahol nem szamit, hogy valakinek van-e romas kotodese.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10339
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.01.31. 11:50


altaky írta:“Ho sempre pensato al bene della Roma: dopo una partita come quella di oggi ritengo sia giusto dare un segnale, al fischio finale sono andato negli spogliatoi per ringraziare la squadra e ho deciso di rassegnare le dimissioni.”

(Claudio Ranieri, Genoa-ROMA 4-3)

Ezt itt hagyom. Mit nem ad fel? Ugyanazt a szart nyilatkozza le hetek, hónapok óta, játékosok így, hozzáállás, mentális probléma úgy.. Egy ilyen szánalomra méltő vereség után legalább annyi tartása lehetett volna, hogy azt mondja, feláll.
Vagy ha nem, akkor azonnal ki kellett volna rúgni. Mit kell ahhoz tennie, hogy kirúgják? Hol van ennél lejjebb?


Többek között ezért tartom nagyobbra Ranierit a mai napig Garcianal meg EDF-nél.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.01.31. 11:35


wini írta:Mióta itt van, a Roma leggyengébb pontja a védelem

ez igaz, azért fordulhatott elő, hogy tavaly az idegenbeli meccseken 8, azaz NYOLC gólt kapott a csapat. valószínűleg erre gondolt ő, hogy tavaly a csapat védekezése (mert többször beszélt róla, hogy a védekezés nem csak a védelemből áll), sokáig az egyik legjobb volt.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8124
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2019.01.31. 11:29


EDF: "...Eddig szinte a Romának volt a legjobb védelme a Serie A-ban...."
Na én ezért az egy mondatáért rögtön elküldeném!
Ezek szerint fogalma sincs milyen a jó,nem a legjobb,csak a jó védelem.
Mióta itt van, a Roma leggyengébb pontja a védelem,igaz nyár óta a kp.-át is leamortizálták.
Tavaly volt egy Allison és a mákfaktor. Idén tisztult a kép. De,hogy ezt olasz edzőként nem látta,látja az nagyon gáz.
De most már értem miért nem foglalkoznak(tak) a védelemmel.Szerintük e legjobb a Serie-A-ban. Szégyen!
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.01.31. 11:21


Semmi baj nincs az olaszosítással, ebben szerintem mindenki egyetért. Nem az a baj EDF-fel, hogy olaszokat játszat, vagy hogy betesz fiatalokat. Az a probléma, hogy amit játszat velük az se nem eredményes, se nem szórakoztató. Dzekot felküldi, a többiek feladata pedig az, hogy beíveljék neki a labdát. Ha van kedve akkor belövi, ha nem akkor puffog ha véletlen más egyszer megpróbálja kapura tenni.

Amúgy pontosítanám Cejas hsz-ét: azzal van probléma, hogy 7 éve egy projekt elején vagyunk (ez a 7-es mindenhol kísért).
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.01.31. 11:00


Köszi F.Totti, hogy leírsz mindent helyettem, így nekem nem kell koptatnom a billentyűzetet.

Annyi még, hogy pár éve sokan elfogadták volna a több olasz, de 5-8 helyért küzdést. Most itt van, de senki nem akarja elfogadni...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8124
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.01.31. 10:54


cejas írta:... Ezt a projekt dolgot meg hagyjuk, mert 7 éve projekt van. Uncsi. Az más kérdés, hogy most tényleg látszik olaszosítás, de a projekt egyszerű: sok mercatoval tartsd a pénzügyeket egyensúlyban és legyen BL indulás. Ez a cél, semmi más. Butaság projektre hivatkozni, mikor úgyis eladások lesznek. Ez nem projekt, akkor megtartanánk őket.


Mármint nem olyan projekt, amilyet te szeretnél? Azt senki nem írta, hogy eladás nélküli projekt futna éppen. Olyat a top5 tud esetleg. Az új irány Monchi érkezésével indult. Fiatalokat építünk fel és akit kiválthatónak érzünk, azt eladjuk as pénzügyi egyensúly miatt. Az olasz vonal is egyértelmű. Közben folyamatosan cél a BL hely. Nekem ez tökéletesen megfelel, ha sikerül megtalálni a vétel-eladás egyensúlyt. A téli mercato ilyen szempontból ígéretes. EDF erre egy megfelelő edző.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9928
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.01.31. 10:26


Lebetegedtem, így csak az összefoglalóhoz volt szerencsém. Lehet, hogy ha megnézem a meccset még betegebb leszek. :D

1. Nagyon megoszlanak a vélemények, hogy lelketlen a csapat, több olasz kell, én elfogadnék rosszabb eredményeket is, ha... Szóval egyelőre mindkettő nem megy. Most olyan irányt vett a csapatépítés, hogy egyre több az olasz és egyre több a római kötődésű a csapatban. Azaz örülnie kellene annak, aki ezt szerette volna. Itt van az 5-6 hely és az olaszosított, fiatalított keret. Erre képes.

2. Az Atalanta meccs teljesen normális volt abból a szempontból, amit eddig is sokszor láttunk. Az elbizakodottság könnyelművé tesz. Hányszor láttunk ilyet más csapatoknál. Nekem most hirtelen a női kézilabdacsapatunk olimpiai döntője jut eszembe. Ugye az volt amikor valami dánok ellen leadtuk a közel 10 gólos előnyt és kikaptunk? Ez pszichiológia és sajnos ez a dolog máskor másnál is beüthet.
Egyébként a Juve simán kapott ott egy hármast, úgyhogy az Atalanta jelen formája alapján a döntetlen nem is olyan rossz eredmény...

3. Hogy mi történt tegnap és miért így... Tök mindegy. Ne várjuk a csapattól, hogy rommányeri magát. (Bár Pastorét nem szeretném a csapat közelében látni, ha van Pellegrini és Zaniolo... Pastore ügyes, de sem nem gyors sem nem erős, így a Youtube-ra jó, nagypályás focira nem. A lassú művészek ideje lejárt...) Milyen jogon várunk kupagyőzelmet, ha a középmezőnyből próbálunk éppen kikecmeregni? A kérdés az, hogy mentalitásban és hozzáállás tekintetében mit lehet fordítani ezen 3-4 nap alatt. Mirantét meg nem akarom a kapuban látni, mert ebben a szezonban egyszer védett, de ha kapu felé ment a labda, akkor pelenkát kellett felvennem. Goico-nak legalább voltak bravúrjai. Mirantéból a "ha más nincs" kategóriánál többet nem érzek. Inkább érdekes, hogy a brazil kapusunk nem tudja előle elvenni a második számú kapus posztot. Ha év végén elküldik, akkor mellényúlás.

4. Az edző dolog nagyon kérdőjeles. Lehet jobb is és rosszabb is. Ezt a projekt dolgot meg hagyjuk, mert 7 éve projekt van. Uncsi. Az más kérdés, hogy most tényleg látszik olaszosítás, de a projekt egyszerű: sok mercatoval tartsd a pénzügyeket egyensúlyban és legyen BL indulás. Ez a cél, semmi más. Butaság projektre hivatkozni, mikor úgyis eladások lesznek. Ez nem projekt, akkor megtartanánk őket. (Tippem szerint nyáron Manolas, Dzeko és Under lesznek beáldozva, és remélem Pastore Kínába vagy Quatarba a szponzorunkhoz.)
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.01.31. 10:09


F.Totti írta:Mentségemre szóljon, hogy én egész addig ragaszkodtam Garciához is, amíg Spalletti idejövetele borítékolható nem lett.
DE EDF-et nem csak ezért nem zavarnám el. Ha valóban egy építkezés eleje az ami a klubnál 2 éve történik, akkor arra Di Francesco tökéletes edző. Ő tud hosszú távon csapatot, klubot építeni. Ha idehozod Contét egész biztos sikeresebb leszel az első másfél évben, de utána kiég a csapat. Mindenhol ezt tette. Mert ilyen a habitusa. Az már más kérdés, hogy Conte ide se jönne. ÉS még juventino is. Meg bundásg.ci.

Az pedig még szép hogy számít, hogy EDF római kötődésű edző. Tök természetes, hogy toleránsabb, megbocsájtóbb vele a közeg. Másfél hete voltam kint. A stadionban nyomokban sem volt érezhető ellenséges hangulat vagy ellenszenv. Nem okvetlenül azért nem rohanták meg Trigoriát az ultrák, mert fásultak, megtörtek. A szurkolók nagy része elfogadja, hogy egy projekt elején vagyunk. Le lehet persze váltani Di Francescot, csak akkor olyan edző jöjjön, aki tud csapatot felépíteni. egy ilyet sem látok a környéken. Legalábbis olyat nem, aki hosszú távon több reménnyel kecsegtet, mint EDF.


Valaki toleránsabb, mások nem. A buszdobálás nem éppen az empátia jele...
http://www.forzaroma.info/video/video-la-roma-rientra-a-trigoria-insulti-e-lancio-di-oggetti-verso-il-pullman/?nextVideoRef
http://www.forzaroma.info/video/video-la-roma-rientra-a-trigoria-insulti-e-lancio-di-oggetti-verso-il-pullman/
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.01.31. 10:06


Sepp Herberger is felállhatott volna a 3-8 után. Annál sem nagyon volt lejjebb. Szemétláda :(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9928
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2019.01.31. 10:01


“Ho sempre pensato al bene della Roma: dopo una partita come quella di oggi ritengo sia giusto dare un segnale, al fischio finale sono andato negli spogliatoi per ringraziare la squadra e ho deciso di rassegnare le dimissioni.”

(Claudio Ranieri, Genoa-ROMA 4-3)

Ezt itt hagyom. Mit nem ad fel? Ugyanazt a szart nyilatkozza le hetek, hónapok óta, játékosok így, hozzáállás, mentális probléma úgy.. Egy ilyen szánalomra méltő vereség után legalább annyi tartása lehetett volna, hogy azt mondja, feláll.
Vagy ha nem, akkor azonnal ki kellett volna rúgni. Mit kell ahhoz tennie, hogy kirúgják? Hol van ennél lejjebb?
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.01.31. 09:49


Mentségemre szóljon, hogy én egész addig ragaszkodtam Garciához is, amíg Spalletti idejövetele borítékolható nem lett.
DE EDF-et nem csak ezért nem zavarnám el. Ha valóban egy építkezés eleje az ami a klubnál 2 éve történik, akkor arra Di Francesco tökéletes edző. Ő tud hosszú távon csapatot, klubot építeni. Ha idehozod Contét egész biztos sikeresebb leszel az első másfél évben, de utána kiég a csapat. Mindenhol ezt tette. Mert ilyen a habitusa. Az már más kérdés, hogy Conte ide se jönne. ÉS még juventino is. Meg bundásg.ci.

Az pedig még szép hogy számít, hogy EDF római kötődésű edző. Tök természetes, hogy toleránsabb, megbocsájtóbb vele a közeg. Másfél hete voltam kint. A stadionban nyomokban sem volt érezhető ellenséges hangulat vagy ellenszenv. Nem okvetlenül azért nem rohanták meg Trigoriát az ultrák, mert fásultak, megtörtek. A szurkolók nagy része elfogadja, hogy egy projekt elején vagyunk. Le lehet persze váltani Di Francescot, csak akkor olyan edző jöjjön, aki tud csapatot felépíteni. egy ilyet sem látok a környéken. Legalábbis olyat nem, aki hosszú távon több reménnyel kecsegtet, mint EDF.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9928
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.01.31. 09:46


Jojjon tornyi barnabas!
O lenne a megoldas....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10339
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.01.31. 09:33


Sikeresen mém lett a csapatból a neten, a 3. 7-1 után :S
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.01.31. 09:29


altaky írta:De mi ez a görcsös ragaszkodás hozzá? Rudi Garcia szenvedése idején ekkora pofonba nem futottunk bele (a Bayern is nehezen volt emészthető, de Olaszországon belül még nem sikerült így leégetni magunkat, amióta szurkolok a csapatnak), mégis mindenki a távozását követelte. Azért mert római?


Ja. mert a mi kutyánk kölyke. más "racionális" :) indokot nem tudok
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2019.01.31. 09:26


snatch írta:
Snatch, neked még annyi, hogy azért te mint igazi szurkoló nem mondhatsz olyat, hogy ha kirúgják EDF-et, akkor reméled egy még szarabb jön. Ez ellentmond mindannak az elkötelezettségnek és következetességnek, amit képviselsz.


Zsolti, elárulom, félvicc volt. Nem gondoltam komolyan. Azért sem, mert titkon reméltem, hogy EDF marad, így szóba sem kerül az utódja bukásának való szurkolás.

És én ma sem vagyok elkeseredett. Kicsit szomorú a tegnapi nap miatt, de én akkor is próbálom pozitívan nézni a dolgokat, és nem egy bajnoki+BL győzelemre esélyes csapat vergődéseként.

Dzeko meg hajrá, kicsit sem akasztott ki. Vele is meglett volna az 5-6, és akár a 7 is. Nem azon múlt.


De mi ez a görcsös ragaszkodás hozzá? Rudi Garcia szenvedése idején ekkora pofonba nem futottunk bele (a Bayern is nehezen volt emészthető, de Olaszországon belül még nem sikerült így leégetni magunkat, amióta szurkolok a csapatnak), mégis mindenki a távozását követelte. Azért mert római? Képtelen irányítani ezt a csapatot, lehet itt azzal jönni, hogy hozott anyagból dolgozik, de ilyen vereségek, ilyen teljesítmények után VÁLTANI KELL. Mert ha ugyanazt csinálod és más eredményt vársz, akkor hülye vagy (nem te, a vezetés).
A minimum az lenne, hogy megtérítik a firenzei utat a teltházas vendégszektorunknak, sokakból kiölt ez a csapat valamit. Ahogy mondtam, DDR-en kívül nincs olyan akit ne küldenék el.
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.01.31. 09:04


Snatch, neked még annyi, hogy azért te mint igazi szurkoló nem mondhatsz olyat, hogy ha kirúgják EDF-et, akkor reméled egy még szarabb jön. Ez ellentmond mindannak az elkötelezettségnek és következetességnek, amit képviselsz.


Zsolti, elárulom, félvicc volt. Nem gondoltam komolyan. Azért sem, mert titkon reméltem, hogy EDF marad, így szóba sem kerül az utódja bukásának való szurkolás.

És én ma sem vagyok elkeseredett. Kicsit szomorú a tegnapi nap miatt, de én akkor is próbálom pozitívan nézni a dolgokat, és nem egy bajnoki+BL győzelemre esélyes csapat vergődéseként.

Dzeko meg hajrá, kicsit sem akasztott ki. Vele is meglett volna az 5-6, és akár a 7 is. Nem azon múlt.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8124
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.01.31. 09:02

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.01.31. 08:29


Ja, Dzeko pozitív volt... Ahogy Veretout 4-1-nél próbált labdát szerezni, na az a vehemencia pozitív volt. Pellegrini legyintéses sárgája benne van, emberi reakció, jól küzdött csereként beszállva. Dzeko meg odamegy a bíróhoz anyázni 4-1-nél úgy, hogy a bíró lefújta a faultot. 4-1-ből 7-1-et csinált, köszönjük.
Szarom telibe a Milan-meccset, nem érdekel. Ez egy következmények nélküli klub.
Hülyének nézik a szurkolót, várom a molinókat.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11573
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.01.31. 08:19


Érdekes, én sem akadtam ki Dzekon. Ahogy mondani szokták, egy profi játékos nem csinálhat ilyen. De nekem rohadtul nem hiányzik a hideg profizmus. Szeretem az érzelmeket, az indulatokat. Kicsit ettől is lettem olaszfoci rajongó. Jó látni hogy néha a játékos is átmegy szurkolóba. Persze ettől még hiba volt, de nem akasztott ki.

Tottinak is elnéztem, amikor ballisztikus pályára állította Balotellit a kupavisszavágón. Sőt arról a döntőről utólag ez az egyetlen pozitív emlékem.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9928
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2019.01.31. 08:03


Nekem amúgy az egész tegnapi szenvedésben egyedül Dzeko reakciója volt pozitív.
Nem, nem lehet így odamenni, teljesen jogos a piros, nyilván benne volt az utóbbi idők frusztrációja, de amikor 10 méteren 3szor rúgnak alá a csapattársamnak, akkor én pont ilyesmit várnék el. Csak éppen a csapatkapitánytól... Nyilván f*ckoff még köpködés nélkül, de nekem abban a szituációban nem volt nehéz odaképzelni DDRt hátratett kézzel, hasonló vehemenciával kérdezni a rigót, hogy minden tiszteletem mellett mégis mi a kva anyádat fújsz...
Ennek a tajparaszt verzióját láttuk tegnap, de én szeretném ezt a csapattársért való kiállásnak látni.
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég