Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2014.10.01. 08:55


GrazieRoma amit írtál mindennel egyetértek.
Tottinál a jelzők évekkel ezelőtt elfogytak,amikor már azt hiszed nincs több Tottigól,varázsol egyet
De hogy én felnőtt fejjel percekig örjöngjek a góljánál...... :D :D
Remélem van még 2 jó éve a levezetés előtt. :D :D
Grazie Roma!!!
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.10.01. 08:33


érdekes is lenne Totti puma cipőben, tavaly óta minden nikeban kint van a Capitano.
Flo roppant hasznos volt, a nevét nem mondták sokszor de nagyon szorgosan tette a dolgát. Igazából szerintem ő pont a védekezés miatt kezdett Folyamatosan kisegítette Colet.
Maicon igazából hajtott de ő a védekezéssel nem szokott annyira törődni. Jobban játszott,mint szokott, de az elég undorító volt tőle, hogy ő lép ki szarul (látszott, hogy rossz helyre fog kilépni, mert nincs nálunk a labda) és akkor utána ordibál Manolassal meg nem tudom kivel. És ezt meccsen csak ő engedi meg magának.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.01. 00:28


http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... rt-2366987

Na, én is leírnám amit le kell ilyenkor :) :
a Moszkva ellen már gyanús volt, hogy nem vagyunk kutyaütők Európában, de most már egyértelmű lett, hogy nem vagyunk azok
Pariban voltunk az angol bajnokkal. Ha láttátok az első félidőben 52-48% volt a labdabirtoklás ide! A végén a telós progi szerint 60-40 oda, de a legvégére nagyon elfáradtunk. Nagyon mentek kerezstbe kasul a kapunk előtt az angolok, és döbbenetes módon tartottuk őket végig.
Van kis hiányérzetem, mert nekünk volt pár komolyabb helyzet, nekik meg egyetlenegy árva rendes helyzet se. de nem lehetek telhetetlen. Szóval szép este volt ez így.
Amúgy cseppet sem gondolom, hogy DDR_el és Strootmannal, meg Castannal pl ez más lett volna.
Épp mondtam is meccs közben Petya-ForzaRomának, hogy én eladnám Strootmant, mert nem jobb annyival fénykorában sem Nindjánál,mint amennyi pénzt kapnánk érte.És a sérülése meg kockázat. Elvégre majd féléve nélküle toljuk. És így!

A tizi az nálam kőkeményen tizi volt. Szó nincs piroslapról. MInden helyes volt ahogy volt ott. Sajnos. De ha Maicon nm kap utána, akkor is jó eséllyel gól lesz.
A Manolas-kezezést szinte mindig befújják! Sajnos sosem következetesek a sporik, mert ez szerintem sem szabálytalan, de ettől még az ilyet be szokták fújni.

Flo nevét alig hallottam, szinte észre se vettem, igaz a kivetítőn nézve valahogy ő nem volt feltűnő. De ha azt mondjátok jól tolta, én elhiszem.
Cole ma kifejezetten jó volt. Erősen motivált volt az látszott. :)
Homlok nem volt jó.
Pjanic nagyon szép dolgokat is csinált. Látszik hogy nála is motiváció kérdése, hogy nem mindegy, hogy egy Cesenást bőröz be, vagy egy Cityst. :D
Maicon egész meccsen nem tetszett. Direkt figyeltük őt. Flegma mint mindig, megáll sokszor... mindegy mi nem szeretjük. :)
Skorupski nem Roma-szintű kapus. Igen, újra elővettem ezt a Roma-szintű lerágott dumát :D , de most tényleg van egy erős Roma-szint. És ő ebbe nem fér bele.
Totti meg Totti. Ahogy szedte a kis öreg csülkeit a gólnál, ott kiabáltam, hogy menj menj menj még!!! :D Egy zseni.

Összességében még mindig jó rómásnak lenni. :wink: :scarf:

Annyira jó lenne ha valaki felérne Homlok mellé, de kb azt úgy hívják, hogy Inter city..... :lol: :lol: :lol: :lol:
:D :D :D

feree most megleptél ezzel az ordítós dologgal, ugyanis még az 50+os apukám is felordít minden egyes gólnál.
Én se sűrűn ordibálok gólnál, bár idén gyakrabban. :D A mainál az egész Corvin mozi hallhatta :D

Totti cipője nem puma:
http://store.nike.com/gb/en_gb/pd/tiemp ... id-1519062
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.09.30. 23:21

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.09.30. 22:40


Ami a legfontosabb, hogy csapat szinten vagyunk jók Garcia miatt. Egyénileg is jók a játékosok, de azért ez a csapat nagyon jól össze van rakva.

Lehet rosszul emlékszek, de mintha az utolsó BL győzelmünket (leszámítva moszkva) pont a Bayern ellen szereztük 2009-ben amikor 3-2-re nyertünk. A vicc, hogy ilyen játékosok szerepeltek a csapatba mint Casetti, Rosi. :D De megemlíthetném Taddeit is vagy Baptistát. Anything s possible.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2014.09.30. 22:35


bundások holnap Madridban játszanak idegenben, úgyhogy nem csak Torinóba lesznek egész héten, hál Isten
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.09.30. 22:33


Pjanic jó volt a mezőnyben, de sajnos a kapu felé közeledve egyre inkább rossz megoldásokat választott, ő puskázta el a legtöbb helyzetet is.
A védekezésünkről pedig mindent elmond, hogy szinte fel sem tűnt hogy gyakorlatilag újoncot avattunk a kapuban.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.09.30. 22:29


virga
pedig fiatalabb koromban szokásom volt hogy ordítottam roma gólnál, de valszeg ez összefügg azzal, hogy 1, öregszem 2, az elmúlt pár évben nem voltunk sem scudetto se bl közelben, szal elvakultságom inkább realitásba csapott át, de ma mindeg gondolkodás nálkül, kiszaladt a torkomból :)

amúgy tényleg elégedett vagyok, de nem felejtsük el, hogy 2 bayern meccs, 1 hazai sziti és egy idegenbeli orosz meccs még hátravan, és az angolok úgyanúgy megtréfálhatnak mindket vagy rosszabb, mint mi ma őket.

amúgy én úgy emléxem, tottinak igenis fontos a rekord, szal az a kaján vigyor már őszinte volt, amit mondott az nem :) :)
sztem a hétvégi gólját mára tartogatta, hogy rekorder legyen :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.09.30. 22:24


Én qrvára lesz"rom a juventust :D

Ez a meccs sok mindenre rávilágított és sok mindent bebizonyított.
Szvsz többek közt arra, hogy:
- az első BL meccsen nem a CSKA volt harmatgyenge, hanem mi voltunk erősek.
- ha motivált a csapat, akkor hihetően jól játszunk
- a bayern ellen sem kell félnünk, hogy irtózatosan megpakolnak
- a védelmünk a taktika miatt működik ilyen remekül, tehát nem az egyéni teljesítmények miatt!
- sokszor alattomosan, durvák és igen agresszívan játszottunk, ez nem tetszett. De a hiányzok miatt szükség volt rá!
- ha egy másik bírót kapunk, lehet, hogy nem maradt volna x. Már úgy megszoktam, hogy sokszor ellenünk fújtak... így ma csak pislogtam néha
- Florenzi is tud jól játszani! Számomra ez nagyobb meglepetés, mint Yankó.
- Pjanic, Keita, Ninja :X
- a bal oldalunk nyilvánvalóan gyengébb, (bár ma Kóla ügyesen játszott) és ezt minden csapat tudja és megpróbálja kihasználni

- Iturbe tényleg Intercity :D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.09.30. 22:22


fradista romanista írta:http://romanews.eu/it,a133324/Totti-Zittisce-Sudditi-Di-Sua-Maesta-Cucchiaio-Gladiatore-Br
a romanews pontozása nevetséges - mintha mondjuk a Cesenával játszottunk volna egy hazait

Pjanic ilyen keveset? Szerintem jó volt. Most láttam rajta igazán, hogy jó. A középpályánk volt a legerősebb, nem hiába hzta be Pellegrini Lampardot. Az igaz, hogy Keita tökéletesen játszott, Nainggolan meg gólpasszt adott és robotolt, de Pjanic is kivette a részét. Szerintem ma egyedül Gervinho volt gyengébb. Ja meg Manolas majdnem összehozott egy két tizenegyest, de így mondhatjuk, hogy jó volt ő is, néha azért lehetne határozottabb. Maicon kell a támadásokhoz, bár hátul annyira ő sem remekel. Florenzi rengeteget fut vissza a szélső védők miatt, nagyon szeretem benne ezt a mentalitást.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.09.30. 22:16


Idegenbe 5 nappal a Bl meccs után jó nekünk az x a bundások szarénájában...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.09.30. 22:12


feree most megleptél ezzel az ordítós dologgal, ugyanis még az 50+os apukám is felordít minden egyes gólnál. Mondjuk tény, hogy egész kispest örülne, ha mi leszoknánk erről a szokásról :)

Én amúgy a játékvezetéssel nem teljesen voltam elégedett, mert szerintem érezhető volt, hogy bennük van ez a "city mégis a nagycsapat" dolog. De már lesz*rom. Igazából annyira kivan zsigerelve már a csapat, hogy szerintem egy X is jó lenne a folyamatosan rotált Juve ellen.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.09.30. 22:11


Csak mi közben utazgatunk, a Juvenak meg a héten ki sem kell mozdulni Torinóból.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.09.30. 22:10


Ki a király
Kép
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.09.30. 22:10


http://romanews.eu/it,a133324/Totti-Zittisce-Sudditi-Di-Sua-Maesta-Cucchiaio-Gladiatore-Br
a romanews pontozása nevetséges - mintha mondjuk a Cesenával játszottunk volna egy hazait
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.09.30. 22:09


ja csak a csapat most mencseszterben van, onnan roma, majd torino, jó kis út....jó lenne, ha a sérültek közül felépülne vki, lécccccci
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.09.30. 22:08


Már csak az a kérdés, hogy mennyire tud regenerálódni a csapat hétvégére. De mivel a Bundások holnap játszanak nekik 1 nappal kevesebb idejük lesz erre....:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.09.30. 22:06


qrvára elégedett vagyok, kis szerencsével akár nyerhettünk volna :) no mind1, jó ez így, maicon balfax volt a tizinél, utána elképesztően jól tolta míg bírta, yanga meg pozitív meglepetés a számomra, technikásnak qrvára nem az, viszont ami test test ellenit lenyomott és megtartotta dzekot az elképesztő, vagy szabályosan vagy pont annyit szabálytalankodva hogy még sárgát se érjen....

qrva nagy kár hogy gervinho ma épp tré napott fogott ki mind helyzetbe kerülése mind ütempasszokban, egy jó gervinhoval meg lett volna az a meccs, totti meg totti!;)

de tartom, a 70dik perctől azért a csapat jócskán elfáradt és elkészült az erejével.
jah, és nem tom hány éve, mikor fordult velem utoljára elő az, hogy ordítottam a gólnál, na ma ez megtörtént. :) :) :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.09.30. 22:06


Már csak arra vagyok kíváncsi, hogy a Münytyhen ellen mit tud a csapat. a Cska ellen 11-el tudtak nyerni kb a 202. percben. Azért én onnan a két meccsből várok legalább 1 pontot. De ha nem jön össze akkor sincsen baj. De a mai meccsük alapján reális is lehet.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.09.30. 22:01


Első félidőben jobbak voltunk, Pjanic, Nainggolan, Totti kiemelkedően jól tolták. A másodikra nagyon elfáradtunk, főleg a középpályásaink, ami nem is csoda. Mindenesetre ez volt a legnehezebb meccsünk a BL-ben a világ egyik legjobb csapata ellen. Náluk még hiányzók se voltak, szóval azt mondom, hogy a visszavágón nyerhetünk is. :flagbig:
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.09.30. 22:00


Annyira tudtam, hogy ez lesz csak arra voltam kíváncsi ki üti le ezt a magas labdát....:D Gondolod most lóbálja???.... :lol: :lol: :lol:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.09.30. 21:58


sebastian írta:Az öltözőből jajj, de néznék most élő felvételt....:D


Én speciel nem akarom tudni Maicon, hogy ünnepel. :D
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.09.30. 21:56


Az öltözőből jajj, de néznék most élő felvételt....:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.09.30. 21:54


Láttátok a Totti interjút? Akinek kell az sikítson, mert felvettem telóval monitorról...:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2014.09.30. 21:49


Le a kalappal a csapat előtt, és amit Garcia tud, az kincset ér!
Remélem ez a házasság tartós lesz! :flagbig:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég

cron