Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.03.17. 20:10


Na ez érdekes lesz. Taddei helyett simán tolhatná Ricci is. Dodó last chance kb, muszáj jól játszania. Ami engem egyedül érdekel az az, hogy Totti és Destro hogy fognak megférni egy ilyen felállásban. Szerintem sehogy és 0-0 60. percben jön is a csere az egyikre, majd nem sokkal később a másikra is. (nagy valószínűséggel az előbbi Totti lesz az erőnléte miatt is)
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.03.17. 20:04


ROMA (4-3-3): De Sanctis; Torosidis, Benatia, Castan, Dodò; Nainggolan, Taddei, Pjanic; Gervinho, Destro, Totti
Dodó és Taddei játéka miatt aggódom, ha ők nem hibáznak nagyot, hozni fogjuk!
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2014.03.17. 11:35


Így legyen, nagyon kell az a 2. hely, hogy egyenesen ott legyünk a BL-ben.
Meg hát a mercaton nyáron is kell az erősítés, könnyebben jönnek a nevek egy elitben szereplő csapathoz.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.03.17. 11:01


gyerekek, a mai meccset mindenképpen nyerni kell. Lesznek a kanyarokban, lesz Totti. Amikor eddig kikaptunk utána mindig könnyedén nyertünk. Remélem most is így lesz
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.03.13. 14:41


Érdekes lenne, ha azt mondanák, hogy bazzeg olyan hülyék vagyunk, hogy rossz helyen játszatjuk a középpályásunkat :D :D
Amúgy nyilván ők edzésen is látják mozogni, szóval nem állítom, hogy én jobban tudnám. Viszont minden meccsen külön figyelem és megvagyok győződve arról, hogy ő azért került szélre, mert mindenáron 4-3-3-at akartunk játszani :D bár én Ljajicot is ikább támadó kp-nak tartom, szóval nem állítom, hogy nem az én készülékemben van a hiba
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.03.13. 14:30


Úgy értettem, hogy mindenki azzal takarózik, hogy ő középpályás. Márpedig nem. Az edzői nyilatkozatok, meg bárki nyilatkozik, akkor mindig szélsőként merül fel a neve. Jövőre is azt mondták, hogy van Florezni és Gervinho mint szélső, Ljajicot megpróbáljuk eladni és elhozni Iturbét. NEm azt mondták, hogy van egy középpályásunk aki egész karrierjében szélső sajnos. :) Értitek. Az számomra nem mentség, hogy karrierje kezdetén ő középpályás volt. Amúgy nem azt mondom, hogy ne játszon, de maximalizálni kellene a perceit.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.03.13. 11:53


Ibra befutott sztárcsatárként ment a Barcelonába. Karrierje csúcsán kb 29 évesen. Florenzi 22 éves és nevelőegyesületében focizik, gondolom ott ahol felnőtt. Szerintem ha azt mondanák neki, hogy kapusként fejen állva segíteni tudod ezt a csapatot, azt is elfogadná :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.03.12. 18:45


Amúgy pont elkezdtem olvasni Ibra könyvét és pont úgy kezdődik, hogy Ibra mindig próbált Guardiolával beszélni, hogy hol szeretne játszani meg ilyesmik és erre Guardiola nem felet meg semmi. Viszont írja, hogy pl Mourinhoval simán lehet beszélni. Nem hiszem, hogy Garcia az lenne, hogy te ide, te oda. Vagyis az nem lenne túl jó. Ha Florenzinek nem tetszene a posztja akkor mondaná, hogy bocs itt nem játszok, tudom középpályára kevés vagyok szóval ültess akkor le inkább nem játszom. Ibra ezt mondta. Ha nem játszhatok úgy ahogy akarok akkor pá. NEm volt sokat a Barcába de végig érezhető volt, hogy utál ott lenni. Florenzivel ez nincs így. Szóval aki azt mondja h ő középpályás az nem lát. Ő az amit játszik. Ő most támadószélső, tehát úgy számolok vele, nem fér be mehet. NEm véletlenül játszott ott tavaly is meg most is. Igazi posztja középpályás de ha egyszerűen jól érzi magát a szélen és nem elégedetlen boldog, akkor nem fogok ezzel burkolózni, hogy oké nem gáz, hogy szarul játszottál. Romagnoli más, ő alig játszik mindennek örül gondolom, bár azért annak sem örülnék, ha hosszútávú megoldásként számolnánk balhátul vele.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.03.12. 18:24


ForzaRoma24
az meg van, hogy romagnoli belső védő és nem szél.védő? igaz hogy garcia a szélen játszatta, de ettől még blődség olyan dolgokat elvárni tőle, amit egy kiköpött szél.védő tud, már csak azért is mert nincsenek meg azok a képességei ami egy szélvédőnek kell, elég megnézni a fizikumát.....ebből adódóan felfutásokat, beadásokat várni tőle teljesen felesleges, védekezésben teljesen rendben van, elég arra gondolni hogy leradírozta guarint.

florenzi sztem nem azért játszik mert romanista, hanem azért, mert kell még egy gyors ember gervinho túloldalára is, gyorsaságban simán veri lajost, ez nem kétség, De tényleg kezd beigazolódni azon félelem hogy lekoppintja a tavalyi évét, vagyis tavaly új edzőnél szintén jól indult, a de végére észre sem lehet venni, hogy a pályán van.

persze ha garcia belátná, hogy florenzi kpályán hasznosabb, észrevehetőbb, sűrűbben találkozna a labdával, az lenne ám az öröm számomra.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.03.12. 17:01


Rabiot basszus mennyire király lenne!!! Az a baj, hogy szerintem az újságíroknak több az esze mint a csapatnak. Egyértelmű, hogy kell még egy középpályás, de nem világhírű, mert Paredes is ott van. Az azért durva lenne, ha hozunk még egy Sandrot, mert akkor ott vagyunk, hogy egy Sandro és egy NInja ül a padonkunk miközben Dodók meg Florenzik szaladgálnak a pályán. Pazarlás. Egy fiatalt szerintem sokkal egyszerűbb lenne beépíteni. Di Marianot vagy Riccit beküldeni, pl Taddei helyett. Mert akkor jövőre lesz pl. Ninja, Pjanic, DDR, Strooman, Paredes, ?, enyi szerintem elég, plusz néha betud állni még valaki.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.03.12. 13:34


Én amúgy azon se lennék meglepődve, ha Ádámot eladnák és az érte kapott zsozsóból jönne Iturbe. Viszont a középpálya kvázi lenullázásával kb. annyira beszartak, hogy szerintem két játékos jönni fog + egy új szerződést küldenek az istállóba is. Rabiot-t eléggé pedzegetik, aki ahhoz képest hogy szemtelenül fiatal (18), az idei szezonban lehúzott közel 2000 perce (Pjanic tart 2088-nál) elég meggyőző. Ha ő nem, akkor megyünk Baldini-t lefosztani Sandro & Paulinho duóval. Persze messze még a nyár és biztosan lesz még 300 név, de a középpálya Stroci felépülése után igen sanszosan elég elit lesz.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.03.12. 11:57


Meg azért meg kell jegyezni, hogy valamiért Flo rúgta a szögletet és szabadrúgást is. Az utóbbi igen szépen Benatia fejére volt varrva. Eddig a meccsig én nem nagyon láttam, hogy Ő ilyet is tud.
De továbbra is érthetetlen, hogy miért nem Pjanic rúgja a szabadokat...
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.03.12. 11:48


mcsabi igazából jogosan ostorozod Florenzit, mert valóban már hetek óta nincs jó meccse. Szerintem egyszerűen a mentalitása miatt marad bent. Iszonyat rossz formában van az igaz, de pl az utóbbi meccsein egy két sarkazásra megvillant. (pl a Napoli elleni meccsen tőle indult a helyzet és úgy lett 3-2). Egyszerűen neki még szerintem sok az, hogy majdnem minden meccsen kezdő legyen egy elsőosztályú csapatban. Ezt úgy mondom, hogy én imádom a palit, mert római, dolgos és szerintem egy jó játékos lehet belőle.
Lajcsit még annyira nem szeretem, vele az a baj, hogy virít róla néha a balkáni flegmaság, de egyértelműen több szerephez juttatnám. A padon pedig senki nem jön formába. Romagnoli pedig szerintem tehetséges, de nem szélső védő. Az esetek többségében úgy látom, hogy Garciat nem érdeklik a posztok túlságosan :D Amúgy én várom, hogy Balza felépüljön a szélre, kiszokott ő is akasztani, de valahogy most mégis...
Amúgy nekem is többet ér, ha egy saját nevelés szántja fel a pályát, de kétlem, hogy ez bajnoki címhez vezetne (ami engem annyira nem is érdekel, én már annak örülök, hogy az első 3 környékén vagyunk, izgultunk mi már itt a fórumon a kiesés ellen is :D)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.03.12. 11:41


Ezzel nem teljesen értek egyet. Miért játszana valaki azért mert saját nevelés egy tehetségesebb játékos helyett aki nem
épp azért mert saját nevelés. De ez megint az ősi "emocionális és szerethető csapat" vs "profi nagy célokért küzdő klub" téma. :wink: Én az előbbit szeretem.

Lami is a második évében ugrott egy nagy szintet
a második OLASZBAN töltött évében igen, de Ljajic nem most került olaszba. De reménykedjünk. Ljajic képességei jobbak szerintem mint Lameláé
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.03.12. 10:05


Trigoria írta:Roma nevelést, aki képes a nagycsapatban minimumot hozni, azt meg kell becsülni.

Ezzel nem teljesen értek egyet. Miért játszana valaki azért mert saját nevelés egy tehetségesebb játékos helyett aki nem. Sajnos mondjuk Garcia is ezt az elvet követheti, mert Flo sokkal több percet van a pályán, mint amennyit megérdemel. Bőven jó csereember, az egyetlen mázlija, hogy Ademről ugyanez mondható el. Hiába lettek rotálva, hiába adta meg mindkettőnek a folyamatos lehetőséget is, egyik se nagyon tudott élni vele. Volt pár jó mérkőzésük, de nem tudták tartani a szintet (bár ez talán Flórira igaz, akinek van 4-5 jó mérkőzése egy szezonban, a többin meg mintha a pályán se lenne). Ademet persze még nem akarom leírni, Lami is a második évében ugrott egy nagy szintet, de az mindenesetre látszik, hogy kell a csatár poszt megerősítésén kívül kell egy társat találni a Klingonnak.

sebastian írta:Tudjátok mi az alapvető baj?
A szezon elején úgy vártam a következő Róma meccset, mint a messiást, hogy kit fogunk elpicsázni a jövőhéten.....
A Szezon végén már nem várom a Róma meccset, mint a messiást, hogy ki fog bennünket elpicsázni a jövőhéten.....

Azért még mindig csak két vereség van a nevünk mellett ebben a szezonban, egy a napoli otthonában, egy meg a juve otthonában. Ez szerintem egyáltalán nem szégyen és nekem nem ad okot arra, hogy emiatt ne várjam a következő meccset. Idén nem arról van szó, hogy Bolognák vernek minket oda vissza, akkor annyira én se voltam lelkes.

Ati8821 írta:A másik, hogy ha olyan csatárok vannak, akik 26 meccsen 5-6 gólt képesek rúgni, hát........

Ez nálam is a legaggasztóbb dolog... Pár hete néztem és a csapatok top góllövői listáján az utolsó helyen állunk. Jó dolog az, hogy sok helyről várhatjuk a gólt, viszont rossz hogy nincs valaki aki tényleg a hátán cipelné a csapatot.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.03.12. 09:37


Nem a kapott gól miatt húztam le, bár nekem azt tanították annak idején h ha beadás érkezik akkor embert fogjak ne területet,
igen, én is erről beszéltem, illetve ennek a módjáról egy beadásnál. De nem lényeg ez.

jól megvizsgálhatták a lábát, ha 10 perc után magától ráhatás nélkül elszakadt.... akkor viszont az orvosi stábot kell p*csán rugdosni h ilyet nem vettek észre.
nem tudhatjuk. Megint innen akarunk okosak lenni. Lehet részlegesen szakadt kicsit a rosszul lépésnél, amit viszont nem lehet így megállapítani a pályán műszerek nélkül. És 10 perc után szakadt végleg.

Romagnoli akkor is kellene oda nekem, ha kevés pl egy BL-hez. Roma nevelést, aki képes a nagycsapatban minimumot hozni, azt meg kell becsülni.

Én egyszerűen nem is értem, hogy ha a Totti nincs akkor nem megy a játék? Könyörgöm, 37 éves azaz ember. Tele van huszon akárhány éves játékosokkal a csapat és a labdát nem találják el rendesen. Nem lesz örökké Totti.
Én erről inkább azt gondolom, hogy statisztikailag véletlen az összefüggés, plusz, hogy a jelenléte számít mentálisan. A tudása okozza a győzelmeket legkevésbé. Szvsz
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2014.03.12. 09:00


Ne legyünk ilyen pesszimisták, lehet hogy sok idő lesz mire újra belerázódik de nem értem mért ne tudná ugyan ilyen szinten nyomni, én biztos vagyok benne hogy visszanyeri manjd a formáját, és újra kirobbanthatatlan kezdő lesz. A sérülésről szerintem nem tehet senki, egyszerű rossz mozdulat.
Romagnolit én bírom, fiatal még alig játszott seria A-ban, annak is a nagy részét nem a posztján.
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.03.12. 08:53


Ha jól emlékszem Xavi jött vissza egy kb fél éves kihagyásból. No meg a Capitano a nagy visszatérő még. Ramseynek volt egy durva sérülése még, ő azóta visszatért az arsenalba, jó darabig nem ment neki de idén egy állat :D komolyrafordítva nem ia emlékszem olyanra, akinek minimum! 9 hónapot jósoltak volna.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2014.03.12. 08:26


Lehet h egyedül vagyok ezzel a véleményemmel, nem tudom, de nálam José Angel szint a gyerek, előrefelé semmi, sablonos visszapasszok, beindulás semmi, védekezésben meg minden meccsen legalább 3szor megverik egy az egyben. Csak összehasonlításképpen: a napoli gólpasszát Ghoulam adta, a balbekk egy szép beadással. Emlékeztessetek Romagnolitól hasonlóra mióta bekerült a csapatba, mert nekem nem rémlik egy se.... Nem a kapott gól miatt húztam le, bár nekem azt tanították annak idején h ha beadás érkezik akkor embert fogjak ne területet, de azt aláírom h ezen a szinten már másképp védekeznek, az is tény azonban h rengeteg gólt kapunk így ilyen szélső beadásokból, másképpen szinte nem is tudják mattolni a védelmünket.
Strootman sérülése: jól megvizsgálhatták a lábát, ha 10 perc után magától ráhatás nélkül elszakadt.... akkor viszont az orvosi stábot kell p*csán rugdosni h ilyet nem vettek észre. Néhány éve volt tán még emlékeztek h egyre másra jöttek a megmagyarázhatatlan sérülések.
s még annyit, ő már sose lesz játékos többé, legalábbis ugyanilyen szinten biztos h nem, nem nagyon tudok példát mondani, aki egy ilyen sérülésből visszatérve legalább ugyanazon a szinten tudott továbbra is teljesíteni. Ti tudtok esetleg valakit?
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.03.11. 19:11


Strootman sérüléséről annyit, hogy bizonyított tény, hogy van összefüggés az egyén mentális állapota és a sérülésveszély között. Rengeteg sportoló nyilatkozta: akkor jött a sérülés amikor fejben gondok voltak.
Bár valószínűleg nem tett jót Kevin térdének, hatalmasat nőtt a szememben azzal, hogy visszatért a pályára egy ilyen után. Innentől csinálhat bármit, imádni fogom.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.03.11. 11:50


Igazából a baj az, hogy Higany az előző meccsen egy hasonló szituációból lőtt gólt. Juve elleni meccsen Castan kezezése ugyanez. Beleégtek ezek (és még kismillió szituáció) a fejembe és azt látom, hogy ezekre nem reagálunk jól. Ami persze érthető hiszen mindig a szélső védőink beljebb helyezkednek (ami egyértelműen taktikai utasítás). Ha két dolgot kellene említeni, amit jövőre csiszolni kell: A betömörülő védelmek elleni szituációk (gyorsabb labdajáratás, több kockázat, kiugratások, kreativitás), a másik meg ezek a hosszúra érkező beadások. Mással őszintén nem látok problémát.
Az a baj, hogy néha tényleg úgy érzem Fürgeláb az egyetlen, aki megmozdíthatja az állóvizet a támadók közül, ő meg kihagyja a helyzeteit. Vagy a többieknek kell jelentősen javulniuk, vagy kell minimum kettő támadó.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.03.11. 11:10


Romagnoli egy nulla, fölösleges erőltetni.... ezt aki nem látja ennyi meccs után az alkalmatlan h a szakmai stábnál vmilyen posztot is betöltsön.
azért ez erőteljesen szubjektív vélemény a részedről, mert ezzel kb most egyedül vagy még itt a fórumon is :wink:
Ha a kapott gólnál való "hibázás" miatt húzza le valaki:
Egy fejesből kapott gólnál könnyű hibáztatni mindig a védőt, de aki focizott valaha az tudja, hogy egy szélről beadásnál a beadó és a fejelő között, belül fogsz helyezkedni védőként, és tehetsz bármit, ha az a labda halálpontosan a támadó fejére megy, akkor azt bizony el fogja fejelni. Egyetlen esélyed ha olyan szorosan vagy rajta, hogy lökdöshesd/zavarhasd közben kb, de kizárt hogy folyamatosan testi kontaktban legyél vele, mert míg neki csak a labdát kb, addig neked a labdát és őt is figyelned kell egyfolytában. Lehetetlen minden egyes alkalommal lekövetni a mozgását szinkronban vele és 10 cm-re tőle.
A beadások és a fejelések pontossága az egyetlen ok, ami miatt ezekből nincs több gól.
Visszanéztem most a jelenetet. Szerintem +/- 0,5 méterrel, de tökéletesen helyezkedett, ugyanis laposbeadás lehetősége miatt meg nem állhat a támadó mellett, mert félő, hogy berobban és megelőzi. Szóval szerintem ez az az eset, amikor a beadás tökéletes, a védő meg ha icipicit is közelebb áll, akkor is tehetetlen.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.03.11. 08:46


Nem értek egyet veled 2 dologban.
1. Az orvosi stáb megvizsgálta Kevint, gondolom egy picit jobban értenek a dologhoz, mint innen bármelyikünk. Tisztában vannak azzal, hogy ha sérülten küldenek pályára valakit, abból mi jövünk ki rosszul.
2. Romagnoli egyáltalán nem 0, az inter ellen a legjobb volt. Most hibázott, de egy fiatal védőnél előfordul.
(3. Ha pjanic labdaeladasanal arra gondolsz, amikor kontra lett belole es de sanctis vedett, akkor ott pont achilesen rugtak)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2014.03.11. 08:34


Ezért kell erőltetni egy láthatóan sérült játékos szerepeltetését... 9 hónap, nesze neked, soha többet nem lesz játékos belőle, az ilyen sérülések után már nemúgy pörög az ember mint addig.
Az igazság az h a szezon második felére egyre több megkérdőjelezhető, kétséges döntése van a stábnak, amikből rendre rosszul jövünk ki mostanában.
Van egy kreatív játékosunk, Ljajic, légyen is akármilyen formában mostanában és rendre jegeli őt, 20 perceket kap, miközben Gervinho és Flo, hetek óta gólképtelen, Flo meg még gyenge is. Gervi kihagy mindent, Destro meg impotens, őt ha nem szolgálják ki sose lő gólt, szóval hetek óta szinte gólképtelenek vagyunk, esetlegesek és mégis a kreatív játékosunk jegelődik a padon.
Romagnoli egy nulla, fölösleges erőltetni.... ezt aki nem látja ennyi meccs után az alkalmatlan h a szakmai stábnál vmilyen posztot is betöltsön.
Sorolhatnám tovább az egyéb szakmai észrevételeket, de nem teszem, az az igazság h nem kizárólag Garciara hegyezem ki, de tény h vastagon benne van ő is a jelenlegi szenvedésünkben.
Ehhez még hozzájönnek a sérülések, eltiltások, máris kész a katyvasz...

Mindezekhez még hozzá jön h a legnagyobb ziccereket is kihagyjuk, így egyébként egy simán megnyerhető meccset vesztettünk el a Nápoly ellen, ők egyetlen felépített támadásukból gólt lőttek (a másik két helyzetüknél Pjanic és Nainggolan adta el), mi meg szenvedünk, jönnek a milliméteres lesek, kapusbravúrok ellenünk, el vagyunk átkozva is.

Nem mehetek el szó nélkül Taddei mesteri játéka mellett, egy isten volt a középpályán!!!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.03.10. 21:30


többek közt emiatt a strootman eset miatt nem értettem, hogy ninja érkezését miért tekintik pjanic távozásának.
hirtelen megint kevesen lettek legalább 2 meccre, és innentől nincs minőségi változás nélküli csere-pihentetés. jövőre a bl/el miatt legalább még 1 kell
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 111 vendég