Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2014.11.25. 23:28


slider írta:Tök mindegy, a City C-csapata is felmossa velünk a padlót. :( Gyengék vagyunk mentálisan, fizikálisan és taktikailag is.



Azért ennyire ne essünk már át a ló túloldalára... :shock:
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.11.25. 23:03


Nainggolan kihagyott helyzete után úgy beálltunk védekezni mintha belőtte volna. 1 gólos előnynél nem szabad ilyet. Meg annak sincs értelme, hogy fogjuk és előrerúgjuk a labdát, mert azzal 2 másodperc telik el és ők jöhetnek. Akkor inkább passzolgattunk volna, az amúgy is megy nekünk.
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.25. 22:29


A-a, jobbak voltunk a CSKA-nál sokkal. Ezért dühítő és ezért csalódott mindneki. Én Rudik okolom. Rosszul nyúlt bele a meccsbe megint és most nem a visszaállásra gondolok, hanem, hogy abból nem lehetett indulni, mert utána mondta h tartsuk mega labdát, ahelyett, hogy előrevágtuk volna, vagy akármi. A gólt is innen kaptuk. Iturbe rohan előre, visszafordul, meg a passz Strootmannak(akinek ma nem kellett volna beállnia) ő eladja és abból lesz az ellentámadás. Nem mondom, hogy az ő hibájuk, mert pech, de gondoloöm Rudi szólt Iturbénak h inkább tartsa meg. Kicsit De Sanctis hibája is, meg a védők hibája is, hogy egy ilyen sima beadást nem lehet kivédeni.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2014.11.25. 22:07


... és különben is itt a világvége, meg mit képzel magáról Garcia és Sabatini, nem tud nekünk egy világverő csapatot összehozni aprópénzből, el velük. Ja, hogy az angol bajnok épp otthon ég emberelőnyben és még győzelmet sem szerzett? Mondhatjuk az az ő bajuk. Vegyük már észre, hogy a futballt általában két csapat játssza. Hs teszem fel ezek a csapatok nagyjából azonos játékerőt képviselnek, mint ma a CSZKA és a Roma, akkor elképzelhető akár egy döntetlen is.... :D
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.25. 21:56


Egyszerűen, addig ameddig nem áldozunk komolyan a csapatra, addig nem fog változni semmi! Lehetünk bajnok esélyesek, meg esetleg a legjobb 16 között, de ennél többre nem számíthatunk sajnos! Ezzel a játékkal a bundások úgy kitömtek volna, hogy csak csörgünk hetekig!!! Bele kell nyúlni a pénztárcába, de ugye van a Fifa fair play szabály. Tehát addig nem is tudunk nagyobbakat igazolni, ameddig nincsen nagy bevétele a csapatnak. Az pedig majd csak azután várható, hogy elkészül a stadionunk! Mert hiába a BL indulás abból a pénzből nagy neveket nem fogunk ide igazolni. S ebben az a legborzasztóbb, hogy akár Strootmannak is búcsút inthetünk, mert a csapat építése megrekken s vele együtt a projekt is, ami miatt ide jött....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.25. 21:40


Ezzel a mentalitással biztosan! Nem játszottuk a focit hanem csaltuk! És ennél undorítóbb dolgot nem tudok elképzelni a labdarúgásban! Gyűlölöm!!! Az elcsalt foci mindig megbosszulja magát! Főleg ha ezt egy gólnál kezdi el egy csapat!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.11.25. 21:35


Tök mindegy, a City C-csapata is felmossa velünk a padlót. :( Gyengék vagyunk mentálisan, fizikálisan és taktikailag is.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.25. 21:30


És sajnos a cska edzőjének nem is kellett sok meccset megnéznie ahhoz, hogy rájöjjön mit csinálunk egy vezetés esetén! Hiszen az elmúlt időszakban a bajnokságban is ezt csinálta a csapat!...:( Ezért nem értem Rudit és a taktikáját! Miért kell visszahúzódni a csapatnak, amikor megszerzi a vezetést?

Vezet a münytyhen...:DDDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2014.11.25. 21:17


feree80 írta:uefa lesz ebből, cska csak nem nyer németbe, mi meg kiszopunk otthon, a mai kiábrándító után 100 hogy ez fog jönni


az a sajnálatos, hogy nem is kell nyerniük...egy tetves X elég nekik, főleg ha city parádé lesz az olimpicoban, hatalmas lenne egy hazai győzelemmel továbbjutni, de sajnos én egyáltalán nem hiszek benne, ezek után végképp nem...komolyan nem hiszem el, hogy egy 93. percben bekapott gólon fog múlni az egész, jaaa és e mellé inkább le se írom, hogy 10.000et tettem a csapatra s mekkora élmény a többi ócskaság mellett, hogy még a pénz is elment...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.25. 21:13


uefa lesz ebből, cska csak nem nyer németbe, mi meg kiszopunk otthon, a mai kiábrándító után 100 hogy ez fog jönni
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csikk0 Dátum: 2014.11.25. 21:10


Kiestunk sajnos :(
Avatar
csikk0
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.07.29. 20:35
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.11.25. 21:07


Én három másodpercig voltam ideges.Szinte szégyellem magam,de ez az igazság.Ha a két kislányom fog hagyni aludni,simán szépeket fogok álmodni.
A legigazságosabb az lenne,ha otthon nyernünk kellene a City ellen,és akkor jutnánk tovább.Hadd lássuk,mennyire tökös ez a legénység.De a City bármit is játsszon,miattuk nem kell majd nyernünk,és szerintem a CSZKA miatt sem kell.Ergo megint jöhet otthon ez a fostalicska játék.És elképzelhető,hogy egy győzelemmel tovább fogunk jutni.(Szegény Napoli tavaly...)Csak a pénz miatt nem idegesítene.Az kell.De semmi más nem.
Jól van ez így.
Fogkefét meg valaki állítsa meg útközben. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.25. 21:07


benatia mekkora lol, istenem, továbbjuttatja a romát, erre összehoz egy tizit, meg kiállíttatja magát :lol: :lol: :lol: :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.11.25. 21:07


Benatia elintézte.....
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.11.25. 21:06


Köszönjük, Benatia...
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.25. 21:05


totti11 írta:De szerintem mindenkinek leesett,és hála az isten mi még soha nem kaptunk ki 3 góllal az Olimpicóban...... :D :(
Amúgy ma sajna nem kap ki a City.

Ezt most jól elkiabáltad. :D Mikor máskor ha nem most? Bár először hajrá Bayern.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.11.25. 21:03


Nem csak annyiban változott, hanem így nincs meg a biztos EL-továbbjutás. (Amivel szerintem jobban is járnánk mint egy újabb pofonnal valamelyik BL csoportgyőztestől.)
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2014.11.25. 21:02


De szerintem mindenkinek leesett,és hála az isten mi még soha nem kaptunk ki 3 góllal az Olimpicóban...... :D :(
Amúgy ma sajna nem kap ki a City.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.11.25. 20:49


Amúgy még mindig nem esett le senkinek, hogy csupán annyiban változott a forgatókönyv, hogy a City-Bayernen nem jó az x, amennyiben viszont a Bayern nyeri mindkét hátralévő meccsét az angoloknak három góllal kéne nyerni Olimpicoban a hármas körbeverés miatt?
Idegesnek ettől még ideges vagyok, de ráérek este rémüldözni a kiesés miatt.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.25. 20:45


amúgy soha nem fogom elfelejteni az ilyen meccsek után, pláne most hogy oroszban baxtuk el, capello szavait a rómáról, a ROMÁBÓL HIÁNYZIK A GYŐZTES MENTALITÁS, és ez nem közhely, hanem örök igazság. :( :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.11.25. 20:42


feree80 írta:ha nem a taktika része, üres a stadion, akkor meg a játékosoknak hallaniuk kellett hogy garcia ordibálja, hogy menjetek fentebb.

én nem hibáztatom ljajicsot, ott abból a szögből sztem jól rúgta el, attól jobban elrúgni hogy kaput is találjon, sztem nem lehet, ninját se bántom, elfáradt a végére, nem találta el a kaput, de nálam akkor is ő volt a csapat legjobbja.

Szerintem csupán annyit történt, hogy a félidőben stílust váltottak az oroszok, letámadtak, kapura veszélyesen kezdtek focizni és ezt ösztönösen úgy reagálta le a csapat, hogy visszaállt. Onnan meg már kiabálhat bármit az edző!
Ljajicot én annyiban azért hibáztatnám, hogy rosszul vette át a labdát, ráadásul sokat is várt + az egész meccsen rettenetesen játszott. Nainggolan tényleg a mezőny legjobbja volt, ráadásul magának csinálta meg a helyzetet.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.25. 20:41


gyuri67 írta:10 másodpercre voltunk a valószínű továbbjutástól, nem mintha ez eddigi BL teljesítményünkkel megérdemelnénk.
Ninja helyett Strootman kapitális hiba

mondjuk ezzel egyetértek, de a sziti sem, hisz még meccset sem fogtak, majd ellenünk

mert hogy ez a lófaszjóska, lúzer roma nem fogja megverni a szitit, az tuti. :(
nem, rudi magára vállalja a vereséget, ez már tudja hogy milyen, én ettől jobban nem fogom magam érezni, az biztos. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára feree80 2014.11.25. 20:42-kor.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.25. 20:40


Majd holnap jönnek a nyugtató nyilatkozatok, hogy hú de nehéz körülmények voltak(Morgan), ez egy jó eredmény idegenben (Rudi), Beszélni fogunk a srácokkal és kiértékeljük a mérkőzést (Sabatini), Aztán egy telt házas meccsen itthon véres meccsen kell kivívni a továbbjutást, mert itt elbénáztuk az utolsó fél percet!! A legbántóbb, h Rudi lenyilatkozta eme meccs előtt is, hogy nyerni jöttünk! Akkor mi a picsáért nem úgy küldi ki őket, hogy ha nem rúgtok gólt a második félidőben, akkor itt maradtok a Gulágba?
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2014.11.25. 20:38


10 másodpercre voltunk a valószínű továbbjutástól, nem mintha ez eddigi BL teljesítményünkkel megérdemelnénk.
Ninja helyett Strootman kapitális hiba
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gyuri67 2014.11.25. 20:40-kor.
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.25. 20:33


ha nem a taktika része, üres a stadion, akkor meg a játékosoknak hallaniuk kellett hogy garcia ordibálja, hogy menjetek fentebb.

én nem hibáztatom ljajicsot, ott abból a szögből sztem jól rúgta el, attól jobban elrúgni hogy kaput is találjon, sztem nem lehet, ninját se bántom, elfáradt a végére, nem találta el a kaput, de nálam akkor is ő volt a csapat legjobbja.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég