Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2015.03.12. 21:03


Jó lesz ez. Chill :wink:
:asrflag8:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2015.03.12. 20:34


Középpályán megint nem lesz ötletesség. Pjanic nagyon nincs formában az igaz, de Keitának nem kéne minden meccsen kezdenie. Azon kívül, hogy Juvénak ő fejelt gólt, meg nagyon pontosan tud hátra meg oldalra passzolgatni, nem tudom hogy mivel jobb mint Pjanic. Vagy ha már ennyire tartalékosan akarunk felállni, akkor kezdhetett volna Paredes is. Előre meg kellett volna legalább 1 Gervinho (bár ő sincs jó formában), de Doumbiát is meg lehetett volna nézni. Ne fájjon már a háta három hétig... :D Na mindegy, azért hajrá. :)
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.03.12. 20:33


Verdének ez most szerintem is túl komoly. Viszont végre Ádám ott van középen, már mióta erre várok. Remélem meglövi a maga gólját és Rudi komolyan elgondolkodik azon, hogy érdemes lenne ezt a felállást alkalmazni, Tottit meg néha napján pihenteti egy kicsit.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.03.12. 20:24


Vakuljak meg ha érte már megint!!!! :roll:

Kezdek annyira mérges lenni, hogy nem bírja betenni Verdét a kezdőbe! Az egyetlen embert aki vért izzad a pályán!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Fel nem foghatom.....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.03.12. 20:10


Mozgás biztosan lesz így elől.
Hogy gól is kellene?
Csak lesz tán az is. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11421
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.03.12. 20:07


hehe, garcia kibaxta a kezdőből a másik 2 szent tehenet is :) :) :) végre! mondjuk verdének örültem volna flo helyett

Fiorentina-Roma, le formazioni ufficiali: tridente con Iturbe, Ljajic e Florenzi
LE FORMAZIONI UFFICIALI

FIORENTINA (4-3-3): 1 Neto; 4 Richards, 2 Rodriguez, 19 Basanta, 28 Alonso; 5 Badelj, 7 Pizarro, 20 Borja Valero; 17 Joaquin, 72 Ilicic, 74 Salah.
A disp.: 24 Lezzerini, 40 Tomovic, 23 Pasqual, 32 Lazzari, 44 Bardini, 10 Aquilani, 14 Mati Fernandez, 6 Vargas, 30 Babacar.
All.: Montella.
INDISPONIBILI: Rossi, Lupatelli, Gomez, Savic, Tatarasanu, Gilardino, Diamanti.
SQUALIFICATI: -.
DIFFIDATI: Basanta, Savic.
BALLOTTAGGI: Babacar-Ilicic, Pasqual-Alonso.

ROMA (4-3-3): 28 Skorupski; 35 Torosidis, 44 Manolas, 2 Yanga-Mbiwa, 25 Holebas; 20 Keita, 16 De Rossi, 4 Nainggolan; 24 Florenzi, 8 Ljajic, 7 Iturbe.
A disp.: 26 De Sanctis, 12 Curci, 33 Spolli, 23 Astori, 3 Cole, 32 Paredes, 15 Pjanic, 48 Uçan, 53 Verde, 27 Gervinho, 88 Doumbia.
All.: Garcia.
INDISPONIBILI: Castan, Strootman, Maicon, Ibarbo, Balzaretti, Totti.
SQUALIFICATI: -.
DIFFIDATI: Nainggolan, Yanga-Mbiwa, Maicon, Torosidis.
BALLOTTAGGI: Pjanic-De Rossi.

ARBITRO: Antonio Mateu Lahoz (SPA)
ASSISTENTI: Davis, De Palomar (SPA)
IV UOMO: Sobrino (SPA)
ADDIZIONALI: Hernandez, Estrada (SPA)
DELEGATO UEFA: Mcdowell (SVN)
OSSERVATORE ARBITRI: Bianchi (ITA)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2015.03.11. 16:31


feree80 írta:totti és savic állítólag kihagyja a holnapi meccset, úgy hogy garcia 1 szent tehénnel kevesebbet tud pályára küldeni, de nem féltem maradt még embere(gervinho :lol: pjanics :lol: )

így még az is megeshet, hogy látjuk dumbert(kérdés, hogy mennyi köszönet lesz bene :S) játszani, akit balbo egyértelműen mellényúlásnak tart.


Ez esetben kiderülhet, hogy Totti a balaszt vagy sem. Bár szerintem bekkelni fogunk, ha már idegenben vagyunk, szóval amúgy se lesz nagy hajtás.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.03.11. 15:08


totti és savic állítólag kihagyja a holnapi meccset, úgy hogy garcia 1 szent tehénnel kevesebbet tud pályára küldeni, de nem féltem maradt még embere(gervinho :lol: pjanics :lol: )

így még az is megeshet, hogy látjuk dumbert(kérdés, hogy mennyi köszönet lesz bene :S) játszani, akit balbo egyértelműen mellényúlásnak tart.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.03.09. 17:39


feree80 írta:igazából garciában amit a leginkább rühellek per pill, ez a pozitívum keresés és találás


Feri ez szerintem elsősorban a te problémád. Ezt nem rühelleni kellene, hanem irigyelni. De lelked rajta, ha valamiért rühellni kell, akkor akár ez is lehet az indok.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2015.03.09. 13:31


Mindenesetre megnézem ma a fiot, egy tuti h bombaformában vannak, nekem eleve ők az egyetlen szimpatikus csapat még olaszból, főleg Montella óta, úgyh ha simán ki is esünk, nem fogom legalább azt érezni, mintha egy juve,lazio ejtett volna ki minket...
Meg most nem lehet majd a fáradtságra fogni, mert a fio tuti fáradtabb lesz...
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.03.09. 13:11


igazából garciában amit a leginkább rühellek per pill, ez a pozitívum keresés és találás :D :D :D most teljesen komolyan, jelen helyzetünkben számomra a pozitívum az lenne, ha 2 meccset szőröstül-bőröstül (mért 2t? mert egy cagliari meccset hiába nyertünk meg verda segedelmével, semmit sem jelentett, ezért 2 :) ) megnyernénk zsinórban, nem pedig az, hogy nagyítóval keresi a pozitív jeleket 1-1 meccs alakulásában.

mondjuk az, hogy hogyan is nyerünk 2t zsinórban, fogalmam sincs, látva a játékosok meccsről meccsre ingázó, hullámzó teljesítményét. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2015.03.09. 12:42


fradista romanista írta:amúgy ebben a "korrekt" nyilatkozatban van egy vészjósló megjegyzét, ami azt sejteti, hogy fingja nincs, mi a baj mit lehet tenni: azt állította u.i. hogy a juve meccs utolsó időszaka és a feyenord meccs már azt mutatta, hogy a csapat újra felfelő ívelő szakaszban került, ezért különösen döbbenetes számára ez a produkció.


Ha visszaolvasod, ezt írtam tegnap fr... olvastam a nyilatkozatot, már, már csodálkoztam, na, Garcia is rájött.
Erre nyilatkozza, hogy érdekes, pedig az elmúlt meccseken már milyen jók voltunk... Na puff... Pedig ugyanilyenek voltunk azokon a meccseken is.
Legfeljebb egy-egy szituáció miatt nem pont ez volt az eredmény. De az összkép ugyanez volt.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.03.09. 12:40


Jól indult ez a Garcia-nyilatkozat,de borzalmas lett a vége.Szánalmas.
Pedig már azt hittük...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11421
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.03.09. 12:33


csak azt nem értem, hogy eddig nem vette észre? vagy csak hárított, de most már rászóltak, hogy ez kezd egyre cikisebb lenni.
Kétlem, hogy ez a kommunikációs újítás bármi érdemi változást hozna

amúgy ebben a "korrekt" nyilatkozatban van egy vészjósló megjegyzét, ami azt sejteti, hogy fingja nincs, mi a baj mit lehet tenni: azt állította u.i. hogy a juve meccs utolsó időszaka és a feyenord meccs már azt mutatta, hogy a csapat újra felfelő ívelő szakaszban került, ezért különösen döbbenetes számára ez a produkció. :!:
nekem meg az a duma az:(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2015.03.09. 12:16


Xaba írta:Korrekt nyilatkozat a főoldalon Garciától. Minta itt a fórumon dobtátok volna össze a mondatokat :D
Van kiút! Chill :wink:


Erre a nyilatkozatra írta valaki aranyosan, de szerintem nagyon találóan a gazzetta.it oldalon:
"Garcia tegnap rájött, hogy a Roma válságban van. A világon mindenki más erre már három hónapja rájött."
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2015.03.09. 11:29


Korrekt nyilatkozat a főoldalon Garciától. Minta itt a fórumon dobtátok volna össze a mondatokat :D
Van kiút! Chill :wink:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.03.09. 07:15


Azért azt ne feledjük el, hogy az a team nem is olyan régen felkoncolta a moszkvai alakulatot! Akkor és ott miért működött minden és mindenki??? Egy Matyival vagyunk "kevesebbek".
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.03.08. 23:58


Hát ilyen szar meccsünk szerintem még nem volt idén. Még a Parma elleni sem viselt meg ennyire. Totális szétesés. Imádom Garciát, de kezdem hitemet veszíteni. Nem fogjuk persze elküldeni, de ezzel elmegy a második hely. Ebben szinte biztos vagyok. Jó edző és jó ember ő, de most olyan csapdában van, amiből nem fog kiutat találni. :(

Felesleges játékosokról írogatni, mert a csapat nem működik. Nem gondolom hogy motivációs probléma ez, az edzőbuktatás meg teljesen kizárt. Pánikbeteg majd' mindenki. Aki nem (Totti, Keita), az meg szimplán szar. Egyedül szerencsétlen Nainggolan volt rendben, ami kész csoda a történtek után. Egyelőre nem lehet mást tenni, mint várni a felébredést. Mert valaki alszik. Vagy a csapat téli álmot, vagy én egy hidegrázós rémálmot.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2015.03.08. 22:49


mcsabi írta:Feljöttünk a második helyre a döntetleneket illetően. Az Empoli vezet 14 döntetlennel, nekünk 11 van


Samp :12, Milan, Palermo, Sassoulo: 11
:P
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.03.08. 20:42


„Az első pillanatban csak a szabadrúgásra koncentráltam, aztán láttam, hogy nagy a baj. Kőkemény ütközés volt, a lába beragadt az enyém alá, ahogy elesett. Ez egy rettenetes eset, tekintettel arra, hogy milyen fiatal játékosról van szó. A legjobbakat kívánom a felépüléséhez” – nyilatkozta a lefújást követően Nainngolan, a Roma középpályása.
Ezt mondtam.

Garcia végre tűrhetően nyilatkozott
ebből azt látom viszont, hogy nagyon nagy szarban lehet :(

a játékosok edzőbuktatására 0% esélyt adok
ki akarna edzőt buktatni a Scudetto rovására?
Max valóban nem hisznek már benne - ez látszik is. Ergo motivációt is vesztettek ezzel.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.03.08. 20:18


zsolti írta:Nehéz kérdés.Nálam is benne vannak ők a pakliban.Aztán lehet,hogy Totti az...

Hát ő még a mai napigfolyamatosan küzd él hal a csapatért, meglepne ha ő lenne a ballaszt.

F72Quadraro írta:Már kezdtem reménykedni a Garcia interjúkat olvasva...
Vannak reményt keltő vereségek és vannak olyan mérkőzések, ahol a győzelem ellenére lehet elkezdeni aggódni. Most ez egy olyan döntetlen, ahol nem sok dolog mutat előre, jegyezte meg a francia.
Én bevallom, nagyjából a maihoz hasonló mérkőzéseket láttam az elmúlt négy hónapban végeredménytől függetlenül. Reménykedtem, hogy Garcia is végre meglátja... de erre folytatta: csodálkozik nagyon a mai mérkőzésen az elmúlt három találkozó után, ahol nagyon jól játszott a csapat. Kész...

Volt egy jó megjegyzés az egyik római fórumon: Garcia, ne jegyzetelgessél, inkább emeld fel a fejed és a meccset nézzed. Elképesztően kíváncsi lennék azokra a jegyzetekre, miket láthat a mester, ha négy hónapja ugyanazt a nézhetetlen semmit erőltetjük ugyanazokkal a szereplőkkel.
Ha meg az öltözőben van valaki(k) ellene, akkor azonnal padra velük. Legalább egy üzenet lenne. Ucan, Sanabria, Verde, Calabresi, Di Livio a pályán. Szerintem x összejött volna velük is Veronában, s kicsit több lelkesedést láttunk volna.

Igen, pont ezt fejtegettem twitteren a meccs után, hogy olyan mintha elvesztették volna a játékosok a motivációjukat. Ergo már csak focizgatnak, de nem harcolnak. (Kivéve amikor nagyon kell) Sassoulo elleni meccs vagy Juve utolsó fél órája vagy a Feyenord elleni meccs ami Hollandiában volt. Az a baj, hogy a legtöbb embernek bérelt helye van a kezdőben és jól érzik ott magukat. Pl. Gervinho erre a legjobb példa. De Pjanic is, pl ma végre nem kezdett, de azért csak beállt amikor Pjanic pont nem arról híres, hogy az utolsó 10 perce beállva meccset fog eldönteni.
Ez a fiatalok beállítása nagyon profi lenne szeritnem, mert jelezné, hogy nála nincsen atomkezdő játéksos. Aztán ha Ninja pl meccseket ül ki, akkor már nagyon a fizuemelésért sem sírhat, vagyis nem lenne jogos.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.03.08. 20:12


majd szóljatok ha lemondott vagy kirúgták, egyelőre elég lesz már ebből a romából....

de sajna látva a nyilatkozatát, ebből nem lesz lemondás. :bah:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.03.08. 19:59


aeser írta:Nem tudom Spolli fog-e egyetlen percet is játszani, de most látatlanban betenném Astori helyett. Akár Loriat is. Lehetne reaktiválni, még csak 38, korban beillene.

hidd el, spolli egy percet sem fog játszani, hacsak dögvész nem pusztít, komolyan. :wink:
le se kellett volna igazolni, és ez is csak garcia töketlenségét bizonxytja, van 3 tapasztalt belső védője, meg egy állítólag márciusban visszaérő castanja, de vért pisált volna ha 4dik embere a védelembe, abszolut 4dik, egy tehetséges, de tapasztalatlan somma lett volna, szal csak a túlbiztosítás miatt kellett spolli, semmi másért, még akár meg is érthetném, de bl sincs már, ergo teljesen értelmetlen igazolás ez is.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2015.03.08. 19:58


Már kezdtem reménykedni a Garcia interjúkat olvasva...
Vannak reményt keltő vereségek és vannak olyan mérkőzések, ahol a győzelem ellenére lehet elkezdeni aggódni. Most ez egy olyan döntetlen, ahol nem sok dolog mutat előre, jegyezte meg a francia.
Én bevallom, nagyjából a maihoz hasonló mérkőzéseket láttam az elmúlt négy hónapban végeredménytől függetlenül. Reménykedtem, hogy Garcia is végre meglátja... de erre folytatta: csodálkozik nagyon a mai mérkőzésen az elmúlt három találkozó után, ahol nagyon jól játszott a csapat. Kész...

Volt egy jó megjegyzés az egyik római fórumon: Garcia, ne jegyzetelgessél, inkább emeld fel a fejed és a meccset nézzed. Elképesztően kíváncsi lennék azokra a jegyzetekre, miket láthat a mester, ha négy hónapja ugyanazt a nézhetetlen semmit erőltetjük ugyanazokkal a szereplőkkel.
Ha meg az öltözőben van valaki(k) ellene, akkor azonnal padra velük. Legalább egy üzenet lenne. Ucan, Sanabria, Verde, Calabresi, Di Livio a pályán. Szerintem x összejött volna velük is Veronában, s kicsit több lelkesedést láttunk volna.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.03.08. 19:55


Nehéz kérdés.Nálam is benne vannak ők a pakliban.Aztán lehet,hogy Totti az...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11421
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Zsolti valamint 41 vendég