Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.10.18. 17:18


Ez szép volt Destro. Még egyet be kell verni mihamarabb, aztán nem számítok parádéra, pihenés lesz a hétközi mecsre. Jó lenne nem 1:0-ra rápihenni, nehogy a vége legyen hajtós.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.10.18. 17:17


Ljajic: "Ez mellé is ment, fölé is szált... vegyük úgy, hogy nem láttunk semmit" :D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.10.18. 17:17


Ljajicról még csak nem is hallottam az elmúlt 15 percben annyira jó...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.10.18. 17:16


Astori nem túl stresszes védő :D Cole-t nagyon nem találjuk meg. Lajcsinak meg most kellene jól játszania

kellett nekem őt megemlítenem.... :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2014.10.18. 17:08


Ez nagyon szép volt Destro fiam. Tisztességes iparosmunka.
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.10.18. 17:06


Ez gyors volt Matyi fiam....:D

1 ide....:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.10.18. 17:06


höhöhöhö :D
Hamar beverünk egyet része, idáig talál :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Xaba 2014.10.18. 17:06-kor.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.10.18. 16:51


Nem is tudom, hogy mire számítsak...A 3 pont mindenképpen, de élvezhető focival, vagy gyorsan verünk egyet és utána öljük a focit...... Pihenős meccs lesz ez a münytyhen előtt....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.10.18. 16:28


ROMA (4-3-3): De Sanctis; Maicon, Astori, Mappa, Cole; Pjanic, De Rossi, Nainggolan; Ljajic, Destro, Totti

Hajrá!!! :flagbig: :flagbig: :flagbig:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.10.17. 23:39


Ma végre!
Én nagyon várom már, hogy pályára lépjünk. És ezt nem tudom magamban tartani:

VÁROM A DÉLUTÁNI MECCSET!

Jó ez a hosszú szünet a családnak, de minek az apának?

Erről írjon valaki, mert hülye helyen ritka nettel vagyok...
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.10.17. 20:46


na itt a videjó, a pontos szöveggel:
http://www.repubblica.it/sport/calcio/serie-a/roma/2014/10/17/news/garcia_vinceremo_lo_scudetto-98331859/?ref=HRLV-1

1.32-nél valóban azt mondja, nagy meggyőzőerővel:

"ez a meccs megértette velem, hogy idén mi leszünk a bajnokok: mert nagyon erős csapatunk van, erősebb, mint a juventus!"


Ámen

Luciano-t is szerettük ugyebár, de pont ez az eltökéltség, ez a karizma hiányzott belőle....)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.10.17. 20:30


De már ő sem "polkorrekt",és ez tetszik.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.17. 19:41


mondott már Garcia eddig akármikor is olyat , amivel nem tudtunk maradéktalanul egyetérteni? Nekem nem rémlik
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.10.17. 15:14


Az imádortt Rudi a mai sajtájon:

"Az a baj, h. hosszú idő telt el meccs nélkül azóta, ezért még mindig arról van szó. (....) Az a meccs minden volt, csak nem vereség, Büszke vagyok miatta a csapatomra: erősek voltunk és egyéniséget sugároztunk. (...). Szégyenletes volt, ahogyan fogadtak bennünket, a nézőtéren is és a kispadon is, ez elfogadhatatlan. És egy dolgot akarok mondani a csapatkapitányunkról is: Ha ő megszólal, akkor azt tiszteletben kell tartani, mert ő a a futball nagy alakja. Olyan értékeket hordoz, amik a futball javára vannak, és joga volt az érezni, hogy igazágságtalanság történt, mert az ő értékeit sértették meg. Tisztelni kell a kapitányt, ha megszólal. Újranéztem a meccset, és a képek magukért beszélnek. Ami legjobban megrázott, az az, hogy még a legjobb bíró se tudja kivonni magát a nyomás alól. Mindenesetre, ahogy mondtam, egy nagyon jó Romát láttunk, és ebből megértettem, hogy megnyer (het?)jük a scudettot. Jobabn aggódok a holnapi meccs miatt, mert a média cirkusz kellős közepén és egy fontos BL meccs előtt jön. A szurkolóknak is segíteni kell: ha bajnokok akarunk lenni, holnap nyerni kell, a többi csak azután jön."
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.10.17. 08:38


nem készítek statisztikákat, meg kb. a Roma meccsein kívül mást nem is nagyon nézek, max vb-eb, de azért az látszik, hogy minden f*szságért nem reklamálnak a játékvezetőnél a játékosok, csak amikor k*rván igazuk van! Szóval ha úgy érzik, hogy mániává kezd válni a reklamálás, akkor ennek csakis az az oka, hogy hülyék, dilettánsok a bírók és szakmailag nem elég képzettek, vagy esetleg érdekeltek valamiben...
aki jól vezet, azt nem rohanják le folyton szövegeléssel a játékosok.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8102
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.16. 18:27


igen slider, ezt a cikket offtopicba betoltam már én is :wink:

A szabályokat nem mi fogjuk megalkotni. Eleve rohadt nehéz. A FIFA sem érdekelt annyira, hogy változtasson. Platini meg eleve egy senkiházi barom.
Ha nem lenne egy kedvenc csapatom (A Roma ugyebár), és/vagy nem a foci lenne életem főhobbija, akkor már rég nem néznék egyetlen meccset se, annyira elegem van az egész bíráskodásból és szabályrendszerből.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.10.16. 16:23


Plusz most ő is előjött az a remek ötlettel hogy gólhelyzetet megakadályozó szabálytalanságért tizenegyes mellett ne járhasson piros lap.

Ezek után mi történne minden tiszta gólhelyzetnél? A védőnek és a kapusnak vert helyzetben nem kellene óvatoskodnia, bátran mehet ladbára-babára egyszerre, hiszen
- hátha sikerül eltalálni a labdát,
- ha mégsem, a bíró még mindig elnézheti az esetet,
- és végső esetben talán sikerül hárítani a büntetőt.

És egy olyan egykori focista jön ezzel aki ott volt amikor Battistont elintézték, ha a kapusoknak kevesebb lenne a veszítenivaló, felkészülhetnénk hogy ilyesmi rendszeresen történjen. Persze igazságtalannak tűnik elsőre a kettős büntetés, és egy jó populista sportpolitikus meglovagolja ezt, de nem véletlenül hagyták így a szabályt.


Annak inkább lenne értelme hogy egyértelmű gólhelyzet megakadályozása akár 17 vagy több méternél is járhasson büntetővel. De ezt a szabályt egyelőre csak Rocchi próbálta ki a gyakorlatban. Egy meg értett reformer.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.10.16. 15:35


Nyugi, már kitalálta mit tegyen a reklamálás ellen. Féreg...

Platini bevezetné a fehér lapot, melyet a bíró akkor mutathatna fel, ha egy játékos egy adott döntését hevesen vitatná. A figyelmeztetés tízperces kispadon ülést vonna maga után, miközben a szabálytalanságok megtorlására érvényben maradna a sárga és a piros lap. Az UEFA vezetője szerint egyfajta „mániává kezd válni” és lassan „járványos méreteket ölt” a bírók ítéleteinek megkérdőjelezése a pályákon.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.16. 15:27


persze persze, nem volt rá egy perce, hogy megnézze
ócska sz.r ember
és egyre inkább az
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.10.16. 14:30


Elhangzottak itt olyan vélemények is, hogy az UEFA-nak kéne beavatkoznia. Nos, az UEFA elnöke üzent.
„Az igazság az, hogy a riválisok egyszerűen irigyek a torinóiak sikereire. Nem láttam a sokat kritizált Juventus–Roma találkozót, és a gólokról is lemaradtam, de mindegy, mi történik, mindig azt a csapatot szidják, amelyik az élen van” – értékelt Platini.
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ni-2370037
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Petya-forzaroma Dátum: 2014.10.10. 20:37


rocchi.jpg
Avatar
Petya-forzaroma
 
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2007.05.15. 22:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.10.10. 09:08


1 kis adalék:
Ez a Rocchi bíró régi motoros, és vele szemben még mindig folyamatban van ellen a vizsgálat a calciopoli keretében. (!) U.i. 205-ban, amikor a lazio-t kellet megmenteni a kieséstől, egy Chievo - lazio , ahol 7 perc alatt két chievo-játékost is kiállított és utána nyert is a lazio 0:1-re. Hangfelvétel van róla, h. utána Lotito köszönetét fejezte ki a bíróküldésért....

(amúgy sokan eleve csodálkoztak, h. nem a legjobb formában lévő bírót, hanem pont őt küldték a bajnokság legfontosabb meccsére, pedig előtte az arsenal - galataseray meccsen volt pár látványos tévedése. De így azért már érthető a dolog...... :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.10.09. 15:29

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.10.08. 22:00


romanista-n felvetették, hogy a juve elleni meccsen a sud elé kéne helyezni a kispadjukat. Én támogatnám az ötletet xD. Még a meccsnél is szívesebben nézném, ahogy Bonucci egóját helyreállítják az ultrák.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.08. 14:46


azt azért láttuk, hogy gyakorlatilag a klub nevében Sab megmondta a frankót, Totti is
Pallottának, mint a klub fejének és tulajdonosának nem kellett. Azzal hogy egy rossz szót sem szólt Sabatinire (aki nyilván ilyet nem nyilatkozhatott engedély és/vagy következmények nélkül - és ezt tudják máshol is :wink: ), és még csak nem is mondta hogy ne lett volna mindenkinek igaza a csalással, csak annyit hogy mindenki nyugodjon meg - nos, ezzel egyértelművé tette nagyon finoman és kulturáltan, hogy igen, ő is látta a csalást ("mély levegő"), és tudja, hogy tudják, hogy tudja. :) És a végére azért odaszúrta hogy szokjanak hozzá hogy nagy csapat vagyunk.
Szerintem tökéletes.
Igazából vagy ez az út volt, vagy ő is nekimegy mindenkinek. De egy amcsi aki ugrálni kezd olaszban... hmm.
Mindenesetre ha a kulturáltabb utat választotta, akkor azt így kellett.
Szvsz.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég

cron