Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.05.02. 08:49


http://app.football-italia.net/?referre ... u=news-all

Aki jovore roma meccset akar nezni, annak majd a milant kell neznie? :cry:
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.05.01. 23:11


Mi a helyzet Nurával? A szívműtét véget is vetett a karrierjének? Tavaly ilyenkor minden róla szólt, azóta eltűnt a hírekből.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.05.01. 19:57


Akkor az én "ha-én-lennék-Monchi" verzióm:

- edző: új, de olasz. EDF-fel tavaly még elégedett lettem volna, ma már hatalmasat zuhant. Egy bentmaradás és egy jó szezon. Az EL vitézkedés és az őszi sok hiányzó ellenére idén gyengus nagyon. Gasperini idén nagyot alkotott. Giampaolo hullámzó volt, de érdekes. Ki van még?

- megy: Perotti kivételével egyetértek - Dzeko, Paredes, Manolas, de tőlem még Strootman is mehet + plusz a padkirályok, ha az új edzőnek is ennyi szüksége van rájuk: Vermaelen, Gerson, Grenier, de ha JJ helyére tudunk olcsóbbat és jobbat, akkor ő is. Meg akiket az új edző ki akar paterolni. A lényeg, hogy olyan pad legyen, akit akar az edző használni és tud is. Nem olyan, mint a mostani, aminek a fele mintha ott sem lenne.
Ezen túl megy a kikölcsönzött és ide már nem való mindenki: Iturbe, Dumbó, Castan, Likőr, Gyömbér, Ponce, stb. Jó hosszú a lista: http://www.forzaroma.info/news-as-roma/gli-straordinari-di-monchi-da-doumbia-a-gyomber-ecco-i-48-giocatori-da-piazzare-foto/1/
Ebből összesen 100 m EUR fölötti lóvé bejön.

- jön: akit Monchi akar + Pellegrini és Verde. Primaveraból marad az, aki már érett a próbára pl. Marchizza. Sadiq-kal tennék egy próbát, nem adnám ismét kölcsön.
Tulajdonképpen egy normális védő kell, egy védekező középpályás rotálni és egy brutál gólvágó - ez bőven kijön 70-80 millából. Ergó 20-50 még marad is... :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.05.01. 18:16


:D :D :D
micsoda felvetés és micsoda riposzt :!: szép volt srácok :wink:

Zsolti: de, gondolom odateszi magát. De egy dolog odatenni magát, másik meg hogy milyen teljesítményt teszünk le az asztalra. Én, Trigo 120%-on pörögnék az edzésen Trigoriában ha lehetőséget kapnék, de ennek ellenére nem hiszem, hogy benevezne Spal a meccsre. :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2017.05.01. 17:32


Ami azt illeti, Caesar egyik fia egyiptomi volt, szóval ez a szál sem zárható ki teljesen.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.05.01. 17:23


Én részemről örülök, hogy Elsa játszik és nem Perotti. Legalább van olasz a kezdőnkben, még akkor is, ha nem tudja visszavezetni a családfáját Caesarig.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.05.01. 17:02


Ha esetleg nem teszi magát oda az edzéseken MINDIG, akkor természetesen nincs miről beszélni.
Igazából a Dzeko nélküli játék feküdt neki tavaly.
Mindenesetre fura ez a nagy "visszaesés".
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.05.01. 15:49


Ne feledd Zsolti, mi hetente egyszer látjuk a teljesítményét. Spal minden nap.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.05.01. 14:46


Furcsa ez a Perotti-kérdés. Az unott pofáját nem számítva kell ő a csapatba. Érdekes, hogy tavaly minden meccsen játszott: irányított, gólpasszt adott, gólt lőtt. Amikor Salah afrikázott, a 3-5-2-ben is tette a dolgát. Szerintem ő az egyetlen a csapatból, aki felállt fal ellen is tud cselezni, nem csak lendületből, mint Salah. Aztán egyik pillanatról a másikra hirtelen elkezdett kimaradozni a csapatból. Most már fix csere. Én nem éreztem rajta akkora formahanyatlást, hogy csak ennyi szerepet kapjon tavasszal. Oké, mostanában tényleg gyengébbek a cselsorozatai is, de ha nála van a labda, ott valami történni fog. Szerintem Spalletti elvesztegette őt, kirakta a szerkezetből. Nem nagyon tudok napirendre térni az ő folyamatos padoztatása felett.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.05.01. 14:03


Perotti egy az egyben kezd baloldali Gervinho lenni. Elkezd cselezni az alapvonal felé és a következő amit látok, hogy a kapus állítja le a labdát kirúgásra. Egyszerűen mindig kiviszi az alapvonalon...
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2017.05.01. 13:09


Kapus poszt kivételével mindenhová új emberekre lenne szükség. Akiket megtartanék, annak a listája nem kicsi, de bővíteni kéne a keretet minőségi játékosokkal.
Akiket szívfájdalom nélkül eladnék: Dzeko, Perotti, Paredes és Manolas (mostanában nincs túl sok értékelhető meccse, nagyon elfelé vágyik látszik rajta), kéne 3 ember előre, 3 középre és 2 hátra, úgyh Monchi hajrá, tedd a dolgod. :D
Dzeko: 25 gól ez szép, de mondjuk ha már azt is megvizsgáljuk h mindezt 4szer annyi kísérletből hozta össze mint Belotti, már árnyalódik a kép. Vesztett labdák és rossz passzok tekintetében verhetetlen.
Perotti: teljesen kijött a formájából, totál öncélú, ahogy húzogat a szélen, lekettőzik amíg tekereg a labdával, semmi haszna.
Paredes: lassú...
Manolas: már leírtam.

Kik jöhetnének? Nem olyan régen egy korábbi hsz-emben írtam neveket :)
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.05.01. 08:18


Na ja, ők rúgták eddig a legtöbb gólt a bajnokságban 78-at, de 75-tel mi sem vagyunk túl hátul...
Egyébként Mertens 29 éves, Callejon 30. Még van 2-3 jó évük. Addig felhúzzuk a stadionunkat. :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.05.01. 02:55


az Insigne-Mertens-Callejón hármasért DDR és Flo kivételével (Tottit úgyse akarnák vinni :D ) szabadon választott 3 játékost adnék ha benne van Radja, és szabadon választott 6-t ha nincs benne Radja :D És ez nem vicc, bár mondtam már párszor, csak egyre szebben mondom. :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.04.30. 23:38


Na innentől kihívás. A Nápoly nyerte a rangadóját idegenben.

Elfogadható a szezon, mert ősszel ne felejtsd egy sokkal jobb Intert vertünk otthon, a Nápolit otthon stb. Hagy nézzem a buktákat. (ahol nem nyertünk)
Cagliari (d) - na az égő volt
Fio (v)
Torino (v)
Empoli (d)
Juve (v)
Samp (v)
Napoli (v)
Atalanta (d)
Lazio (v)

Az év eleje döcögősre sikerült, aztán havi egy bukta csúszott be. Nem olyan gáz ez. Sőt ebben vannak idegenben nyert, majd itthon bukott rangadók, ami még mindig nem rossz (Lazio, Napoli). Legalábbis elsőre.
A probléma az, hogy a Napoli magára talált és 1-1 bukta már nem fér bele. Rangadót/rangadókat kell nyerni!
Sokszor mondjuk, hogy a bajnoki cím a kicsik ellen dől el. Nem, idén a rangadókon dől el nálunk minden. Tavasszal a mezőny első feléből senkit nem vertünk - eddig - és ez sokba kerülhet. Ősszel a kicsik elleni buktákat ellensúlyozta a nagyok elleni jó szereplés (kivéve Juve). Tavasszal inkább a kicsik ellen megy, a nagyok ellen nem...

Ha csak a tavaszt nézzük:
Roma - 3 vereség (Samp, Napoli, Lazio), 1 döntetlen (Atalanta).
Napoli - 1 vereség (Atalanta), 3 döntetlen (Palermo, Juve, Sass).

Verdict? Egy nyert egymás elleni rangadóval és meglepő, néhány döntetlennel is előrébb lehet jutni. Azok a nüanszok!
Verdict no. 2. Nem csak a bajnoki címhez kell minden meccset nyerni, hanem egy dobogóhoz is!

Három éve 85 pontunk lett, de 79 is elég lett volna a második helyhez. Két éve 70 pont elég volt. (most van 75 pontunk) Tavaly már csak harmadikok lettünk, és 83 pont kellett volna a második helyhez.
Idén úgy néz ki, hogy 87 pont kell ahhoz a második helyhez. Ami az összes hátralévő meccs megnyerését feltételezi... 87 pont. Ugyanannyi, amennyivel a Juve bajnok lett két éve.

Keményebb a Napoli évről évre. Azzal a Cavani, Higany pénzzel jól sáfárkodnak és idén a nagy utód (Milik) le is sérült. Kevesebb lóvéból vannak ugyanott, mint mi. És arrafelé is buktáznak (Makszimovics, Gabbiadini, eddig Pavoletti).
Különbség? Az elmúlt 5 évben 3 játékost adtak el 10 milla felett (Lavezzi, Cavani, Higany). Mi 9-et.
A Napoli kerete tavaly 252 millát ért, a miénk 317-et. Idén az övék ér 332-t, a miénk 306-ot. Persze eredmény = játékosérték. Akkor most a helyezések ellenére a transfermarkt beárazta az év végi teljesítményeket?

Egyébként Sab tevékenyégéhez annyit, hogy 12/13-ban 150 millát ért a csapat, ma ennek a dupláját. Ezt is el kellett valahogy érni.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.04.30. 22:56


Azt nem negatív értelemben írtam
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.04.30. 22:07


azt a legendát ne kend rá, azért az a fránya homokóra a ludas! :D
https://www.youtube.com/watch?v=AhHHe9lkP7U :lol:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.04.30. 22:02


Ez a történet egyre rosszabb. 3 hónapnyi nyilatkozatával Spall kivágta maga alatt a fát. Innen visszakozni már és menteni a bőrét szerintem gáz lenne. Nem csak egy legendát épített ki a klubból, hanem magával együtt kettőt. Én most már remélem, hogy nem a kopasszal kezdünk jövőre, mert szerintem a padot elvesztette, innen köv. lépés az edzőbuktatás vagy jó esetben az emelt fővel távozás a szezon végén.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.04.30. 21:37


Így már a bronz is szebben fog csillogni, nemdebár??? :evil:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.04.30. 21:28


Persze. Mondhat még egy bla-blát
Már megérte.... :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.04.30. 20:39


meccs előtt Spal:
Az, hogy versenyben lehetünk egy olyan csapattal, amelyik a Bajnokok Ligája végső győzelmére hajt, mindenképpen azt jelenti, hogy jól teljesítettünk.
ugye ugye mennnyit jelen a juve sikere a bajnokságra nézve? :D

na de a lényeg, meccs utánról:
Számos helyzetet kidolgoztunk, majd az első lehetőségükből gólt kaptunk."
ti láttatok számos helyzetet a laziale gólig? Pláne KIDOLGOZOTTAT?

meg eskü úgy beszél, hogy ha egy csapat az első gólt rúgja, akkor kész, ennyi, a másik csapatnak reszeltek, vége a meccsnek, mert a vezető csapat beáll kontrázni.

Ricky Massara azonban úgy véli, Rüdiger szerelése csupán válasz volt a neki szegezett rengeteg rasszista támadásnak, amit a meccsen kapott.
biztos nem a vereség? :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.04.30. 18:52

:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.04.30. 18:51


Ha nyerünk a milan ellen, akkor a bundások az olimpicoban lesznek bajnokok. Hát ez mindennél jobban fájna...
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.04.30. 18:35


azért érjük csak el a BL-t, mert szeptembertől lehet már (megint) egész más keretünk lesz (Monchi miatt) :)

én sajnálom ezt a meccset, de ettől a kerettől nem várok sokkal jobb játékot. Csoda a 2. helyünk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2017.04.30. 18:13


Nekem most lett elegem ebből a sokak által elfogadható szezonból. 2 hónap alatt a lazyo 3szor mossa fel a padlót velünk (igen tudom h egyet nyertünk, de csak mert nekik mindegy volt már 0-1 után), és Spallettinek semmilyen válasza nincs erre, ugyanaz a xar hetek óta, kisebb csapatok ellen még csak-csak elmegy, de amikor már egy közepes v jobb csapat jön szembe, csak szenvedünk mint a kutya.
Mától nem érdekel hol végzünk a tabellán, nem érdemlünk BL-t ennyit tudok...
egy lazyo, meg egy simone inzaghi folyamatosan bolondot csinál a mi kis milliárdos csapatunkból és sokat tapasztalt edzőnkből, ha valakinek ez még mindig elfogadható, hát jó étvágyat hozzá :(

Forza Roma!
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.04.30. 16:24


:lol:
Ez jó volt, totti11.
Akkor ketten lógtak ki tomm csapatából. Plusz Florenzi 9, nemde? :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég

cron