Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.11.25. 20:28


Lehet szidni Rudit a kezdőcsapat vagy a cserék miatt (ahogyan én is tettem), de nem hinném, hogy a taktika része lett volna, hogy ennyire adjuk át a területet az ellenfélnek és engedjük helyzeteket kialakítani. Ez a CSZKA egygólos hátrányban bárkit beszorított volna a végén, mondjuk az már kicsit gáz, hogy minket az egész 2. félidőben beszorított.
Több meccslabdánk is volt; Nainngolané, Ljajicsé és jó néhány ígéretes kontrát töketlenkedtünk el.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.25. 20:24


lehet hogy nem voltunk lúzerek, de én mióta roma szurker vagyok 15 éve, simán lúzerek vagyunk, mi mindig elcsúszunk a banánhéjon, és 7évente meg ki is tömnek minek, ehhez én már hozzászoktam, elviseltem, de kezd qrvára elegem lenni abból, hogy mi mindig csak kiröhögtetni tudjuk magunkat, ergó csak rajtunk röhögnek. :twisted: :wink: :(

ma lehetne hibáztatni ninját, ljajicsot, de nem teszem, ezt a meccset akkor is behúzzunk, ha az azt a nézhetetlen, meddő, ótvar fárasztó kpályás labdajáratós játékot játsszuk, azzal a jelszóval hogy "becsüljük meg a labdát", mint az első félidőben, de mi nem ezt tettünk, inkább bekkeltünk a második félidőben. :twisted: :twisted: :twisted:
a ruszkik teljesen megérdemelték az x-t. :wink: :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.25. 20:18


Nem voltunk mi mindig lúzerek!! És nem igaz, hogy nem vagyunk idevalók! Egyszerűen Rudi már megint eltaktikázta magát!! Én azt nem értem, hogy ha itthon vertünk nekik 5-öt, akkor miért kéri a srácoktól egy egy gólos vezetésnél, egy sebezhető védelemmel, hogy álljunk vissza! Mindenki tudja! Mindenki!!!!! Hogy a legjobb védekezés a támadás! Van aki ezt nem ismeri Rudin kívül??? Most komolyan!!! Verni kellett volna még kettőt és utána vissza állni... De miért nekem kell ezt ide leírnom??? Miért nem Rudi zavarta harcba a fiait??
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2014.11.25. 20:14


Annyira tipikusan Roma ez a meccs és az eredmény. Nem vagyok 100 éve Roma drukker, de ezt soha nem fogjuk elfelejteni egy edzőnél sem, hogy egy gól nem elég semmihez, bármikor betalálhat az ellen is!!! Szét vet az ideg! És tényleg annyira tipikus lenne, ha nem is jutnánk tovább!!!
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.11.25. 20:13


mcsabi írta:Mit beszélnek ezek, hogy 3 góllal kell nyernie a Citynek Romában?

Lehet nem hülyeség! Nem tudom, hogy van a szabály, de ha a Bayern veri a Cityt és a Moszkvát, mi meg kikapunk a Citytől, akkor 3 öt potos csapat lesz és a hármas körbeverésben az 5-1 miatt jók lennénk!
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.11.25. 20:13


Komolyan mondom, ide egy diktátor kell, nem ilyen Rudi-féle puha alak. Van Gaal, Magath-féle karakter, aki szétrúgja a seggüket és visszavezeti a napi két edzést. Nem vagyok hajlandó ezt a szerencsétlen játékot a szezon hátralevő részében nézni, egyszerűen kilátástalan, ahogy az egész csatársorunk. Sabatini egy értelmes csatárt nem tudott idehozni az ittléte alatt, egyet sem. Tőlem mehet ő is...
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.11.25. 20:12


Nem történt semmi különös. A Roma mindig is egy lúzer csapat volt. :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.11.25. 20:11


GrazieRoma írta:egyszerűen nem vagyunk BL-be valóak.

hát sajnos tényleg itt az igazság. semmit nem mutatott addig cszka amíg magunkra nem húztuk őket.
nekem pozitívum volt amúgy flo tepert kapart, de látszott, hogy ő nem jobb hátvéd. A kp-nk az első félidőben elég jól szűrt végre, Ninja széthajtotta a belét.
A cserék későn jöttek, a magunkra engedés egy nagy hülyeség volt, gervinhot értelmetlen volt ma a pályára küldeni kb. Strocit is. DDR pedig szerintem ivott a szünetben, más oka nem lehet, hogy eladogatta az ellenfélnek a labdákat a kp-n.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.11.25. 20:07


Aztán hazafelé jól megnézni Gervinho csomagjait, Moszkvában sok a szőke.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.25. 20:07


Mit beszélnek ezek, hogy 3 góllal kell nyernie a Citynek Romában?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2014.11.25. 20:07


Tipikus Római sztori....Kezünkben a lehetőség,a sorsunk,minden csak rajtunk múlik,nyugadtabbá tehetnénk a végét ,de nem,egy utoslo perces góllal elfaszkodjuk,igy még idegesebben játszhatunk a city ellen,eredménykényszer,nyomás, stb.... Ilyenkor szoktunk megijedni a lehetőségtől,és kikapni hazai pályán akár 1 sampdoriától...... Nagyon rossz előérzetem van...Inkább lenyugszom,és csak holnap reflektálok hosszabban a mai mérzkőzésre....
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.25. 20:01


Nem volt les!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.25. 20:01


már csak 1 lépés, és csop.4dikek leszünk, utána senki le nem mossa róluk hogy lúzerek vagyunk, pedig azok vagyunk. :( :( :(
ez bizony szégyen, jobban fáj mint a bayern elleni kiütés.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.11.25. 20:01


Jajj Rudi...
Miért az év legfontosabb meccsén kell a súlyos sérülésből visszatérő Strootmant játékba hozni, -4 fokban? Ha beüti Iturbénak 2-0 eladta, jött az egyenlítés, ahogy az meg van írva és ez nem Kevin hibája! (ahogyan az sem, hogy nem volt jó megmozdulása)
Miért kell a 86. percig várni Pjanics becserélésével? Ezzel az okos húzással elérte azt, hogy a meccs olyan periódusában legyen a pályán amikor már biztos nem tud hasznára lenni a csapatnak mert védekezni kell és párharcokat megnyerni. Ha 20 percen korábban becseréli 2-0 a vége minimum...
Rég voltam ilyen ideges.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.11.25. 20:01


Trigoria írta:
Trigoria írta:ha lehozzuk így a meccset, akkor nagy királyok vagyunk
de ha gólt kapunk, a Roma-drukkerek egy emberként fogják visszaküldeni az anyjába Rudit ezt garantálom

Na hát akkor, elmész te a ... a ..... Garcia ezzel a taktikával! :twisted: :twisted: :twisted:
Teljes mértékben megérdemeltük. Nincs még egy ilyen antifocit játszó csapat a világon, mint amit az utolsó 20 percben toltunk.


Igazad van és nem csak ezen a mai meccsen toltuk ezt a sz*rt.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.25. 20:00


Azért hihetetlen, hogy a City a kiesés határáról fog továbbjutni. Mert hogy ezek után minket úgy megvernek otthon, hogy fájdalom lesz nézni. De hogy mókásabb legyen a helyzet, szerintem ma a bayern-t is leverik.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.25. 20:00


Akkor a Rudi fejét is!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.25. 19:59


sebastian írta:Hát ma sem fogok aludni az tuti!!! Most bemennék az öltözőbe és szétverném az összes fejét!!!!

nehogy már azt gondold, hogy a játékosok úgy gondolják a 70. percnél, hogy kész enyni volt, megállunk. Ez TAKTIKA. És Garcia.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Totti4ever Dátum: 2014.11.25. 19:57


A bármi legyen csak a Roma ne nyerjen Juvésok most megint idegesíthetnek 2 napig :twisted:
Avatar
Totti4ever
 
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2010.04.01. 13:30
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.25. 19:56


Hát ma sem fogok aludni az tuti!!! Most bemennék az öltözőbe és szétverném az összes fejét!!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.25. 19:56


Trigoria írta:ha lehozzuk így a meccset, akkor nagy királyok vagyunk
de ha gólt kapunk, a Roma-drukkerek egy emberként fogják visszaküldeni az anyjába Rudit ezt garantálom

Na hát akkor, elmész te a ... a ..... Garcia ezzel a taktikával! :twisted: :twisted: :twisted:
Teljes mértékben megérdemeltük. Nincs még egy ilyen antifocit játszó csapat a világon, mint amit az utolsó 20 percben toltunk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.25. 19:55


Ilyenkor tudnám kitolni az ablakon a tv-t. Ezzel szerintem el is búcsúztunk a bl-től.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Totti4ever Dátum: 2014.11.25. 19:55


Egyértelműen megérdemeltük ezzel a taktikával lehetetlenség nem gólt kapni vagy nagyon nagy szerencse kell hozzá ami a Romának soha nem volt... elég egy szöglet és már 1-1 de elég egy elbénázott védekezés a 93. percben is
Avatar
Totti4ever
 
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2010.04.01. 13:30
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.25. 19:54


GrazieRoma írta:
zsolti írta:Les volt.


Nem ért hozzá senki, szerintem nem


De ha zavarta a kapust akkor az les! De eddig el sem kellett volna jutni!!!!! Szét 'asz az ideg!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2014.11.25. 19:54


MIÉRT KELL MINDIG VISSZAÁLLNI EGY GÓL UTÁN???????? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

És igen, teljesen megérdemeltük. Azt hittem tanultunk valamit a Münchentől, hát nem!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Scrym 2014.11.25. 19:55-kor.
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 21 vendég