Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.20. 20:40


és mégis csak 3 pontra vannak a 18. Cagliaritól. Nem rossz, de a jó nem ilyen. :)
de ok, elismerem, ezt a sort látva valóban nem olyan rossz ez.

(aztán meg ne bánjuk Virga, hogy nem mentünk ma focizni :wink: )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2015.01.20. 20:38


fix kiesőnek várta őket mindenki, ezzel a semmit sem frissült kerettel. xeltek az inter a fio a napoli és a milan ellen. verték a laziot a palermot. Nem rossz sor ez azért :)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2015.01.20. 20:37


A Napoli és a Lazio ellen négyszer annyi pontot szereztek mint mi, vann amiben jobbak. :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.20. 20:34


naná, hisz Rüdi szerint:
Az Empoli nagyon veszélyes csapat, különösen a pontrúgásoknál. Ráadásul ők az idény egyik meglepetéscsapata, nagyon jól szerepelnek

a 16. hely már meglepi neki. Mi lett volna ha rosszul szerepelnek? :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: figure Dátum: 2015.01.20. 20:28


a világverő empoli ellen indokolt a legerősebb kezdővel felállni.
figure
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014.08.24. 21:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.01.20. 20:27


Ha Paredest hétvégén fáradtság miatt kellett lecserélni, akkor várható volt hogy ma nem lesz megint kezdő.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2015.01.20. 20:24


Bíztam benne h nem kell Destro szerencsétlenkedéseit végignéznem...
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.20. 20:19


totti, destro együtt jájjjjjjjjjjjjjjjj, cole még itt van, baxa meg :(
:D :D :D :D :D :D itt b.zdmeg :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.20. 20:18


ok, nem rossz ez az empoli, de most komolyan, nem bírta volna el a csapat a kezdőben paredest?! :) :o
totti, destro együtt jájjjjjjjjjjjjjjjj, cole még itt van, baxa meg :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2015.01.20. 20:13


Korrekt kis kezdő, netes fogadók szerintem nyugodtan rakhatják a hendit, csak beindul egyszer az a gépezet.
Forza Roma!!
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.20. 20:13


nem sz.rral gurigázunk vazze :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
szerintem arra számít RG, hogy gyorsan vezetünk majd kettővel és beállhat egy két tarcsi is
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2015.01.20. 19:39


Nem valami tartalékosan állunk fel: Skorupski, Maicon, Yanga-Mbiwa, Astori, Cole, Nainggolan, De Rossi, Pjanic, Destro, Totti, Iturbe
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.20. 18:35


mcsabi írta:Gervinho kipirosozta magát guinea ellen. Megy is a mixem (rohadjon el)

még onnan is frusztrálja a roma szereplése :)
Virga írta:azért írtam oda, hogy nem klasszikus. és igen phoenix írja jól, hogy nekem is mindegy, csak gólerős legyen. Sőt a klasszikus centereket nem is kedvelem. SZóval akarok egy gyors, jól cselező, magas játékintelligenciájú, sokat mozgó gólerős csatár. Apró elvárások :D Szóval úgy látszik mégsem mindegy

amúgy 2 lehetőség van, nem több, vagy centerrel toljuk, ilyen lenne nálam destro és totti, utóbbit inkább a lassúsága miatt veszem ide, vagy 3 mozgékony embberrel elől, és ebbe nem fér bele destro, és már totti sem nagyon, akkor jöhet salah.
2 közül nekem utóbbi jönne be, ha működne, de elismerem olykor szükség van, lehet olyanra is, hogy kell center(valódi) a pályára
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2015.01.20. 18:29


azért írtam oda, hogy nem klasszikus. és igen phoenix írja jól, hogy nekem is mindegy, csak gólerős legyen. Sőt a klasszikus centereket nem is kedvelem. SZóval akarok egy gyors, jól cselező, magas játékintelligenciájú, sokat mozgó gólerős csatár. Apró elvárások :D Szóval úgy látszik mégsem mindegy
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.01.20. 18:15


Gervinho kipirosozta magát guinea ellen. Megy is a mixem (rohadjon el)
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.20. 17:59


ha játszik ma ruggani, érdemes lesz sasolni, plusz ha szerencsénk lesz akkor barba is

még a végül bejön a megérzésem, hogy garcia betesz egy primaverást jobb bunkóba :S
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2015.01.20. 17:40


Trigo, nekem már mindegy h klasszikus, visszavont, szélső vagy tekratista vagy legyen bármi, csak gólerős legyen :)
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.20. 17:35


Na ez a Garcia nyilatkozatt már jobban tetszett.
http://asrnews.netai.net/garcia-a-serie ... ktikusabb/

ja, szépen beszélt
(és egy újabb bohóc asr oldal, aminek megint semmi értelme, de valaki kiélheti vele az ego-ját)

Messi mikor lőtt kevesebb, mint 20at egy évben? Nem klasszikus csatár, de gólerősnek számít
Tudtam, hogy valaki ugrik erre. :) De ahogy írod is, nem klasszikus csatár. Nekünk klasszikus gólerős kéne. Azt gondoltam így értettétek. De ok.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.01.20. 16:35


Phoenix100 írta:
Scrym írta:2007, Francesco Totti (olasz) AS Roma 26 gól, Aranycipő

Akkor volt h az utolsó fordulóban dőlt el a bajnoki cím, az inter ellen, nem a mi javunkra..

Nem. Akkor volt az hogy sok fordulóval a vége előtt eldőlt minden, az Inter 22 ponttal végzett előttünk, a Lazio 13-al mögöttünk. Az utolsó fordulókban a csapat már csak Totti alá játszott, de így is 4 gól kellett volna még az utolsó két meccsen neki.
Az utolsó előtti fordulóban a kiesőjelölt Cagliarival játszottunk, és micsoda meglepetés, nyertek 3:2-re, de Totti két gólt szerzett. Ezzel maradtak benn végül az első osztályban.
Aztán az utolsó fordulóban még kettő a tökutolsó Messinanak, 4:3 ide az Olimpicoban, és meg is lett az Aranycipő. Az idő nyilván sokmindent megszépített, de úgy rémlik akkor sokan nagyon nem voltunk büszkék arra ahogy az a szezon végződött. (Magánvéleményem hogy Totti nem érdemelte meg azt az Aranycipőt.)
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2015.01.20. 16:25


Fogkefe senki nem mondja hogy szupersztar kapus, de nem rajta ment el a meccs, hiaba irod hogy nem mozdult meg. Ez astori golja. Tudom, hogy ilyen a kapus sors, de amikor bravurt hoz az oreg arrol tized ennyit nem beszelsz :)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.20. 16:24


Na ez a Garcia nyilatkozatt már jobban tetszett.
http://asrnews.netai.net/garcia-a-serie ... ktikusabb/

Amúgy ez a 100% EL remélem majd nem azt jelenti, hogy NInja, Gervinho, Manolas, stb (legjobbak) majd folyamatosan játszák a Vasárnap-csütörtök kmbójukat. Remélem akkor a fordulóban megoldja a pihentetést.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.20. 16:05


Totti, Manolas egyáltalán enm pihent. :D Sőt, sérültek voltak. Totti már edzett. Manolas még mindig nem. Ha Yanga kezd akkor ez pedig már 19. meccse lesz, szóval akkor őt tuti megvesszük.

Amúgy sosem érdekelnek a nyilakozatok, mert tök erőltetett az összes, meccsek előtt után nyilatkozni... Ennyi gondolat nem is létezik. :D De ha már erről van szó... Garcia azt nyilatkozta, hogy ha nem hinne a scudettoban akkor lemondana. Ha egyik nap felkelne és nem ez lenne a célja abbahagyná. Ez eddig szép is jó. De a Parma edzőjének is eez a célja, sőt a Legia Pro ZS osztály egyik edzője is így kel fel, hogy cél a SERIA A bajnoki címe. DE ez nem reálitás. :D Emberek ezt mindenki tudja h ez bravúr lenne. Nem nyomja a vállát neki semmi, miért kell a játékosok vállát nyomni? :D Értitek? Miért nem lehet azt mondani, hogy csak a következő meccsre koncentrálnak és minél több meccset akarnak nyerni? Legalább néha. :D MIért nyilatkozik olyat Torosidis h a mi keretünk jobb?? :D Szerintem még sosem nyitotta meg az fm-et, főleg nem magát nem nézte meg, mert kb fele annyira se jó mint a svájci.
Ha most én lennék az edző, simán az EL-re mennék rá. Egyértelmű, hogy kupát akarunk nyerni. Egyértelmű, hogy nevet akarunk magunkank. Az olasz kupának nincs sok presztízse, kivéve persze h a 10. lesz, de alapból nincs Európában, tehát most Shaqiri nem fog ide igazolni, mert megnyertük. :D EL-ek van neve. Aztán azt megint a kutya nem nézi, hogy 2. vagy 3-ak lettünk. A lényeg h nem elsők.

De ahogy sejtem EL-be UCan, Paredes, Somma, Verde, Florenzi, Christian TOtti. :D Így fogunk felállni. :D


Kapusra visszatérve: Igen, 1-1-ben vezette rá Dybala. DEe mikor mutatkozik meg, hogy egy kapus jó???? Ha csinál valamit. Meg sem próbált védeni. Egy helybe állt. Azt várta, hogy majd Dybala beelrúgja. Pont mivel tudta, hogy ilyen jó ki kellett volna futni, mert 1-1-ben jött rá. 100-ból 99 kapus megindult volna előre. Ő nem. Tudom, hogy akkor sem biztos h kivédi, sőt. De legalább megpróválhatta volna. Elvégre ő kapus kb 20 éve.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2015.01.20. 15:00


Így van ezt akartam írni, h ott van egy 30-40 gólos Messi...
Ha Totti is meglőne egy 20-30at kutya bajunk se lenne..:)
Vagy Iturbe/Ljalic/Gervinho hármasból valaki...Vagy Destro :mrgreen: :lol:
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2015.01.20. 14:49


Ferenc10 írta: Mire számítotok?

2-0-s győzelemre. Szerintem jobb szélen lesz újdonság, de nem fog végigjátszani az illető. Kp-n Pjanic pihen. Elöl Flo, Itrube Destro

Messi mikor lőtt kevesebb, mint 20at egy évben? Nem klasszikus csatár, de gólerősnek számít
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.20. 14:27


de máshol nem is pocsék meccsek után nyilatkoznak az edzők ilyet (gondolom, remélem)
na jah, micsoda problémáink vannak :)

Beszélhetjük százszor is, érvelhetünk is...De hosszabb távon nagy csapat, csak gólerős csatárral lehet...lsd nagycsapatok...
Mondjuk alapban egyetértek, és bár nagyon rühellem őket, de azért a Barcát megemlíteném :wink:


KB minden órában elfelejtem , hogy ma meccs van. Ergo óránként örülök neki úja és újra, hogy jééé ma meccs van!!! :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 71 vendég