Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2013.12.15. 11:03


Mar nagyon varom a holnapi meccset,de sajnos nezni nem tudom melo miat :( :( :(

Nalam most Ljajic kezdene Flo helyett mert mostanaban eleg szurke volt jot tene neki egy pados meccs hogy megint felporogjon.
De meg az is lehet hogy meg huznek egy olyan lepest hogy Desttro lenne a csatar es Totti pedig elore tolt iranyito igaz igy Strootmanak tob vedekezo feladata lenne,de szivesen meg neznem igy hogy jatszananak.

Remelem behuzuk a 3 pontot.
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.12.12. 11:33


nem
már volt
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.12.12. 10:29


Castan nem eltiltott?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8103
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.12.09. 21:16



De jó! Köszi.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.09. 19:37


az biztos hogy szép pénzt lehetne leakasztani róla félév alatt, (már persze ha igaz, és mindig ezzel az advocat nyilatkozattal jönnek :) :)de honnan találnánk a helyére, pláne januárban hasonló kvalitású játékost :?: :!:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.12.09. 19:19


http://hereisthecity.com/en-gb/2013/12/ ... nder-over/?

Azt már elmondhatjuk, hogy jobbak vagyunk a MU-nál egy Sabatinivel :D.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: e_david Dátum: 2013.12.09. 17:50

Avatar
e_david
 
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2012.09.26. 20:16

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2013.12.09. 16:49


fent van valahol a meccs, megnézném. köszi!
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.12.09. 15:51


Trigoria írta:most adja a sportklub az ismétlést

Sajnos vagy szerencsére nincs olyanom. Néha nem tudom eldönteni. Gondolkoztam, hogy várok vele és ma letöltöm valahonnan, de nem bírtam ki, hogy ne nézzem meg az eredményt.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.12.09. 02:10


most adja a sportklub az ismétlést
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.12.09. 00:31


Nem láttam a meccset csak a highlightot, de ezt muszáj leírnom. Gervinho egy zseni. Pont ő hiányzott tavaly is. A csibészség. Lamela jó fiú volt, nem csinált semmi trükköset. Oszi se volt egy nagy cselgép. Viszont Gervinho és zárójelben Ljajic képes bármikor megbomtani a védelmet és vagy magukat vagy a többieket helyzetbe hozni. Ja és a legszebb. Gervinho mindig az alapvonal fele cselez és mindig beveszik. :D kész röhej. Kajak Gervi lett a második kedvencem :-)
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.12.08. 20:09


Phoenix100 írta:
snatch írta:Egy a lényeg, hogy a farkasfalka megverte a violát! Jöhetnek a rossonerik, majd kicsit később a zebrák. Kár az elhullajtott pontokért a nerazzurik és a bikák ellen...

látom ez benned maradt.. :D :D :D :D és a sasok?


azok csak verebek :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.12.08. 19:59


Eddig minden riválist levertünk szóval, nincs rossz szájízem annyira, csak a Sassuolo elleni meccs miatt. Bergamoban már szívott az Inter és a Lazio is, Cagliari évek óta borsot tőr az orrunk alá, Torino otthon nagyon erős...egyedül csak az a Sassuolo meccs lóg ki a sorból és az ott elvesztett két pont.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.12.08. 19:55


snatch írta:Egy a lényeg, hogy a farkasfalka megverte a violát! Jöhetnek a rossonerik, majd kicsit később a zebrák. Kár az elhullajtott pontokért a nerazzurik és a bikák ellen...

látom ez benned maradt.. :D :D :D :D és a sasok?
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.12.08. 19:51


Phoenix100 írta:Számomra a második félidő 5 percétől a gólig elképesztően teccet a játékunk, szinte egykapuztunk, de be is tudtunk jutni a kapuig...azt nem értem kis csapatok ellen, ez miért nem megy? ott miért csak tiki-takázunk a 16os előtt? vagy ennyire nem tud védekezni a fio?


Szerintem azért van ez, mert a Fio nagyon ügyelt arra, hogy ne kapjunk szabadrúgást a 30 as vonaltól a kapu fele(, mert talán féltek Pjanic szabadrúgásától). És a 16 -n belül sem szabálytalankodtak, míg a kissebb csapatok általában szétrúgodják a fejünket is, amit úgy-e nagyon sokszor nem fújnak be nekünk :(


Maicon: Nála csak egy hiba van , a kor!!! Ha annyi idős lenne, mint Dodo, a világ legjobbja lenne...,

Az is volt régen :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Xaba 2013.12.08. 19:57-kor.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2013.12.08. 19:47


Azért csak könnyebb olyan ellenfél ellen akiknek nem a meccs végigbekkelése a célja. Remélem Gervinho Milánóban rohangálhat majd kedvére.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.12.08. 19:18


Egy a lényeg, hogy a farkasfalka megverte a violát! Jöhetnek a rossonerik, majd kicsit később a zebrák. Kár az elhullajtott pontokért a nerazzurik és a bikák ellen...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8103
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.12.08. 18:06


Egy csapat értékelés:

De Sanctis: Egyértelmű bravúrkapus( azt a szabadrúgást úgy kiszedni...) és vezér, úgymond hangos kapus, de nagyon idegesítő, hogy nem tud kirúgni pontosan, szinte soha, valamint azt érzem lesz még nem egy potyája ebben az évben, de nem nagyon tudnék mást a helyére..., de ma neki is köszönhető a győzelem

Dodo: Továbbra is állítom a gól miatta volt, mert ugye szerelt, aztán eladta, a helyén lyuk maradt, nem ért vissza, Ljalicnak pedig nem a védekezés a dolga, de azért megpróbálta!De aztán a második félidőbe meg stabil volt, nem hibázott, még egy esernyő csele is volt! De számomra ez kevés egy szélsőtől, mert hátul is ingadozik, előre meg szinte semmi, se jó beadás, se elfutás...

Castan: TANÁRI!!!! Azt hiszem Ő szerelte Rossit gólhelyzetben, úgy hogy aztán még mi is jöttünk, az fantasztikus volt, de végig nagyon erős, határozott, és amikor befeszülve-üvöltve örül egy szerelésnek... ezt más csapatnál én még nem láttam, de nagyon lelkesítő tud lenni...

Benatia: Szintén TANÁRI! Ugyanaz igaz rá mint Castanra plussz még az is nagyon tetszik, ahogy néha meglódul előre. illetve gólt is majdnem fejelt.... nem tudnék ez az ősz alapján nála jobb belsővédőt találni Európában

Maicon: Nála csak egy hiba van , a kor!!! Ha annyi idős lenne, mint Dodo, a világ legjobbja lenne..., de így is profin megoldja a jobb oldalt, lelkes, jó elöl is, meg hátul is, nah meg a mai gólja, kapu előtt egy méterrel ilyen higgadtan befejezni, nagy respect! És ami fontos: RÓMAI SZÍVET LÁTHATTUNK DOBOGNI BENNE!!

Strootman: Ma is robotolt, küzdött, hajtott, volt ugye kapufája is, de különlegeset nem tett, bár sztem neki nem is az a dolga, úgyh soha rosszabb középpályást!

DDR: Különöset ő sem tett, de érzelmesen hajtott, akart, és végre nem adosgatta el a labdákat,jó lett volnaha az elején befejeli, az nagy helyzet volt

Pjanic: mostanában rengeteget bírozik,( nem tudom miért, lehet aprítják és alattomosak vele), de ez ki is hat a teljesítményére ill. meg is lett az eredménye, a piros! Valahogy rendben kellene rakni fejben, de azt érzem Totti helyett nem tud irányítani, Tottival a pályán viszont jól játszik...

Ljalic: Nem jó kezdő ember, belefásul a meccsbe, nem tud úgy bepörögni ,mintha a padról szállna be, ill. nagyon zavar hogy önző!!! Ha leadja egy-két helyzetét, üres kapura lőhetett volna az érkező és akkor most 4-1ről beszélünk!

Florenzi: Nem tudom mi lett vele... bár még mindig vezeti a házi góllövőlistát, de hetek óta, még csak egy jó megmozdulása sincs...pihentetni kellene, ill nem ezen a poszton játszatni! egyetlen pozitívum, hogy romanista..., de ennyi

Gervinho: Egyértelműen a legjobb!!!!! Két ilyen gólpasszt adni!!! Mesteri! De ezen túl is felmeri vállalni a cselt,( aminek azért 80% be is jön), egy az egybe nagyon jó és hát féktelenül gyors, ezt a meccset, most Ő nyerte meg nekünk! És ha a lába helyett a labdát találja el a helyzeténél :lol: , akkor most egész nagy magasságokban lenne, de én az ilyen hibáit nem sutaságnak tudom be( mint pl. Osvaldo esetében volt), hanem a gyorsaságának...Nem tudom szabad-e vagy érdemes-e Lamelával összehasonlítani, de sokkal jobbak vagyunk vele, néztem Eriket egy-két Tottanham meccsen játszani, hát még nézni is rossz volt...

Cserék:
Destro: Jókor volt jó helyen , jól rakta bele a lábát, fontos gólt lőtt, nagy visszatérés volt, de ennyi... semmi mezőnyjáték, néha még sétálgatni is láttam, de azért remélem egyszer-végre megmutatja az igazi arcát és végre lesz egy gólérzékeny csatárunk, mert az már 12 éve nincs....drukkolok neki!!!Ill, még egy, tudom hogy jó érzés levenni a mezt, és rohadt hülye egy szabály, de ha egyszer sárgát ér, akkor minek???? Minden gólja után sárgát kap, erről le kellene szoknia...

Taddei: Valamiért jó volt látni, :D , élmény volt a csele, látszott rajta hogy minden egyes másodpercet megbecsül, amit a pályán lehet és úgy éreztem stabilitást adott középen, ilyen szitukban szükség lehet még rá, kár hogy volt egy eladott labdája...

Bradley: kis időt volt a pályán, az alatt semmi...

Garcia: Jókat nyilatkozik, ezt nagyon bírom benne, ha kell egyből belenyúl a meccsbe, érthető cserék és VÉGRE egy olyan edző aki bármit be mer vállalni a csapatért, mert ugye a kiállítás után kellett egy védekező ember, na de ki helyére Destro vagy Homlok? Homlok elfuthat egy kontrára, Destrot lenne az okosabb levenni, dehát Őt cseréltem be, mindegy a csapat az első és a győzelem, Ő jön le! Van spiritusz, elképzelés, hátul nagyon megszervezi a csapatot, de a támadásokról sem feledkezik meg, motivál, írkál...stb. Amolyan jófiú Mourinhót látom benne! El se tudom képzelni, mi lenne , ha egy hajszállal erősebb vagy minőségibb keretet kapna, mondjuk jövőre?? Nagyon remélem hogy hosszú évekre megtaláltuk az edzőnket!
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.12.08. 17:29


feree80 írta:sztem tudna, de montellának nem ez az arcpoetikája :)
sarkosan fogalmazva, egy fokkal biztonságosabban, stabilabban játszik ez a fio mint zeman romája. :) és mindemellett persze élvezhető, látványos meccseket játszanak

Ebből is látszik mennyit ér egy jó edző. Montellával a kispadunkon szerintem jelenleg mi is a 4-7 között tanyáznánk.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.08. 17:21


Phoenix100 írta:Számomra a második félidő 5 percétől a gólig elképesztően teccet a játékunk, szinte egykapuztunk, de be is tudtunk jutni a kapuig...azt nem értem kis csapatok ellen, ez miért nem megy? ott miért csak tiki-takázunk a 16os előtt? vagy ennyire nem tud védekezni a fio?

sztem tudna, de montellának nem ez az arcpoetikája :)
sarkosan fogalmazva, egy fokkal biztonságosabban, stabilabban játszik ez a fio mint zeman romája. :) és mindemellett persze élvezhető, látványos meccseket játszanak
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.12.08. 17:17


Azért ha már ennyi zsetont eltoltunk Matyira, remélhetőleg most megmutatja, hogy ér ennyit. A Castan-os dolgot viszont nem vágom hogy tilthatnák e. Egy hónapja volt, hogy letöltötte a büntit, azóta meg nem is játszottunk annyi meccset, hogy gyűjthetett volna ennyi lapot.
A fő kérdés viszont amivel nem vagyok tisztában, hogy Pjanic egyrészt ki is sárgult a milan ellen, másrészt pirosat is kapott. Ilyenkor szimplán dupla egy mérkőzésre szóló eltiltást kapott, de a Catania ellen már ott lehet a pályán?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.12.08. 17:16


Számomra a második félidő 5 percétől a gólig elképesztően teccet a játékunk, szinte egykapuztunk, de be is tudtunk jutni a kapuig...azt nem értem kis csapatok ellen, ez miért nem megy? ott miért csak tiki-takázunk a 16os előtt? vagy ennyire nem tud védekezni a fio?
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.08. 17:11


én nem mindig érzem azt, hogy a gól után tovább kéne támadni, erőltetni, de ma tényleg úgy éreztem, ez a fio tavalyhoz képest nem sokban változott, mindig ezt a nyílt játékot vállalják fel, szal ezért mondom azt hogy nem kellett volna visszaállni, köbö 10-15 perc uaz az intenzív előrefelé játék(ami nekem azért idézte azt a játékot, amivel azt a 10 meccset nyertük), és sztem könnyebben meg lehetett volna a meccs.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.12.08. 16:58


Azért ne felejtsük el, hogy ez a fio képes volt megszórni a juvét is 15 perc alatt. Gyanítom erre Rudi is felhívta a figyelmet és ezért nem nyomtunk annyira a vezetésnél se.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.12.08. 16:35


értem feree, hogy mire gondolsz
a csapatok a vezetés tudatában a biztosabb védekezésbe mennek át automatikusan. Mármint nem beállnak védekezni, de nem is rohamoznak olyan elánnal. Ez pár kivételtől eltekintve mindig így működik. Agyban dől el. Az már ránk jellemző inkább, hogy valahogy mi mindig visszalépünk. :D Jelen helyzetben igazat is adok neked. Menni kellett volna előre tovább. De vagy a Roma-faktor volt a visszalépés oka, vagy taktikai utasítás.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég