Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.09.01. 17:18


a kapust legalább jól belőttük :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.09.01. 17:17


DDR bomba..........................Garcia varázsló....:DDD Életet lehelt DDR-be...:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sebastian 2013.09.01. 17:18-kor.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2013.09.01. 17:11


A 8. percig 5 különböző játékosunk rúgott kapura. Ez tetszik.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.09.01. 17:06


a sudről volt szó, azt be is zárták
florenzi a gólvágó :shock:
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.09.01. 17:05


uhh flo...
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.09.01. 17:05


Az a baj,hogy nagyon sokszor Florenzire fog kijönni a ziccer...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.09.01. 17:05


DDR mekkora zsugát adott. :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.09.01. 17:02


nem úgy tűnik, mintha tényleg bezártál volna a déli curvát...
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.09.01. 16:52


Ljajics és Gervinho fizikálisan nem bírnak végig egy 90 perces meccset mondá a maestro. Csak bennem fogalmazódik meg a kérdés, hogy mégis mit csináltak Garcia szerint az előző csapatuknál? :D Mert ezek szerint nem edzettek :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.09.01. 16:29


LE FORMAZIONI UFFICIALI

ROMA (4-3-3): 26 De Sanctis; 13 Maicon, 17 Benatia, 5 Castan, 42 Balzaretti; 16 De Rossi,6 Strootman, 15 Pjanic; 27 Gervinho, 10 Totti, 24 Florenzi A disp.: 1 Lobont, 28 Skorupski, 29 Burdisso, 46 Romagnoli, 35 Torosidis, 3 Dodò, 11 Taddei, 4 Bradley, 7 Marquinho, 8 Ljajic, 88 Borriello, 18 Caprari,
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.08.31. 13:47


Kettő újoncot is avatunk....Remélem Strootman kifogástalan állapotban van!!! Ha ljajic is kap lehetőséget és nem 10 percet, akkor simán benne lehet egy laza 4-es nekünk!! Nem tudom miért, de a felkészülési meccsek alapján nagyon sokat várok Strootmantól!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2013.08.31. 12:21


Holnapi meccsre nevezett játékosok :
BALZARETTI
BENATIA
BORRIELLO
BRADLEY
BURDISSO
CAPRARI
CASTAN
DE ROSSI
DE SANCTIS
DODÒ
FLORENZI
GERVINHO
LJAJIC
LOBONT
MAICON
MARQUINHO
PJANIC
ROMAGNOLI
SKORUPSKI
STROOTMAN
TADDEI
TOROSIDIS
TOTTI

Jedvaj ismér hiányzik... ha jol tudom valami gebasz van a szerződtetésével. Lehet ezért is keresünk még egy hátvédet. Sakho amugy megegyezett a liverpoolal 17 m eró, az azért sok lett volna, mondjuk Astori feléért is sok 7,5m.
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2013.08.31. 11:43


Holnapra igy kuldenem palyara a fiukat:

http://lineupbuilder.com/?sk=18my2
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.08.28. 11:59


De Sanctisnak azért nincs nagyobb értékelése, mert kb. semmi komolyabb dolga nem volt a meccsen. Ha nincs lövés, nincs bravúrra lehetőség, így marad az átlagos pontozás. Bradley detto...passzolhatott 94%osan, ha a passzok nagy része csak adogatás volt jobbra balra. Ettől ez a százalék meg nem fog átütő erőt tükrözni, ezért megint csak az átlagos pontozás marad.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.08.27. 20:45


Még a Livornoi meccshez visszatérve. Nem tudom, hogy De Rossival mi volt a baj, mert egyik legjobbnak lett választva. Ő és Maicon, és Florenzi kapott még 8-as értékelésnél nagyobbat. Utóbbi a meccs legjobbjai is lett. Ha már a legjobb hármat kiemeltem, akkor leírom a legrosszabb hármat is a kezdők közül. Boriello egyértelműen és amimeglep, hogy De Sanctis is csak 6,91 ratinget kapott Bradleyhez hasonlóan. Aki a meccsen a legjobb passzolónak bizonyult. 94%-ban 76/72.
A meccsen Totti passzolt a legtöbbet szám szerint 77x. Mondjuk kicsit meglep Florenzi MOM díja, mivel kezdők közül ő passzolt a legkevesebbszer 25 és a legrosszabb százalékban is 72.

Ez csak egy kicsi számadat volt annak akit érdekel. :)
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.08.27. 11:10


Trigoria írta:elképesztő hogy Riise még mindig imád minket:
http://www.romanews.us/?p=16729


Ha már itt tartunk: Mi is Őt:D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.08.26. 21:43


Hülyén fogalmaztam tény, tudom, hogy te vagy itt az egyik legrégebbi és legnagyobb tudású motoros. A Barcás hasonlítás olyan 2008 körül jött amikor 2007-ben Totti aranycipős lett és Messi is ilyen hasonló álcsatáros akármit játszott Guardiolánál. Aki ugyanúgy elkezdte erőltetni a sok passzos játékot. Ami azóta már átesett a holtpontom és tiki-taka néven elhíresült.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.26. 21:01


fogkefe: nem az Arsenalra utaltál, azt csak mellékesen említetted. Én ezért mondtam amit mondtam. De igazából mindegy. Ugyanarról beszéltünk.
Ismertük az akkori pletykákat, hasonlítgatásokat. A Barcás hasonlat mondjuk nem rémlik. Bár így utólag nézve elég nagy hülyeségnek tűnik.

Egyébként Benatia valóban olyan semmilyen volt. Castant én se adnám el, de van haver aki utálja.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.08.26. 19:32


Garciának ki kell találnia a Roma játékát. Az erőcsatáros-szélsős játék eredménytelen volt. Egyéni megmozdulások hozták a gólokat, taktika még mindig formálódik...
DDR nem tudom mitől olyan jó. Ha nem rúg gólt, akkor azt sem tudom, hogy a pályán van. Márpedig nem fog minden meccsen gólt rúgni. Bradley sem volt fényes, de legalább melózott és néha helyzetbe hozta az ellent - legalább ott volt a pályán. A legjobbak Maicon és Florenzi voltak. Florenzinek is voltak béndzsa megmozdulásai, de a kapufa és a gól magáért beszél.
Rosszabbak: Borriello, Pjanic, Balza. Borriello úgy rúgott 12 gólt tavaly, ahogy Destro 10-et a Sienában. Nem látok sok különbséget a két játékos között, max. az életkort. Pjanic ismét bizonyította, hogy nem tud bizonyítani. Alibi passzokon kívül a támadójátékhoz semmit nem adott - az a szélen ment főleg. A széljátékohoz annyit, hogy hiába Maicon nagyszerű betörései, ha a beadások a tavalyi hatékonysággal üzemelnek - nincs aki bólintson egyet.

Hátul Castan jobbnak tűnt Benatiánál és nemcsak a gólpassza miatt. Nem is értem, hogy miért vetődött fel az eladása. 5 milláért nem hozunk ilyen hátvédet. De Sanctis magabiztos volt, jól fogta a távoli próbálkozásokat.

Egyéni játékkal lehetett most nyerni egy kvalitásokkal gyengébb játékosokból álló csapat ellen, de a csapatjáték a döntő. A Juve mitől nyert bajnokságot? Ne mond már, hogy technikai zsenikből áll a csapat! Oszi több gólt szerzett tavaly, mint az egész csatársoruk. Bizony rendesen össze vannak rakva.

A kritika a csapatjátékra vonatkozott, a meccs eredményének örülök. Itt ennyi is elég, sőt - mint sokszor láttuk minden meccs kemény és igen nehéz nyerni.

Várjuk a következő meccset és nézzük, hogy hogyan formálódik Garcia Rómája!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.08.26. 16:22


Trigoria írta:
Amúgy játszott ilyet a Roma, kérdezz meg régi motorosokat még a Barca előtt. Spal Totti álcsatáros verziója. Ja és az Arsenal is szép játékot tolt ugyanúgy. Sokan ezt mondták régen, hogy a Roma és az Arsena tolta Európa legszebb fociját. Még olyan 2006-8 között járt ez a mondás.
Te mondd fogkefe - bár sosem szoktunk ilyennel "kérkedni", és nem is azt jelenti, hogy mióta szurkolunk a csapatnak - látod te jobbra a nevemnél hogy mikor regisztráltam? :wink: Most ezt nem cseszegetésképpen mondtam, csak tegyük helyre a dolgokat.

Továbbá Spallettinél Totti álcsatáros játéka minden volt, csak nem körbepasszolgatós. Annál inkább rohanós! Totti lépett vissza a labdáért és egyből dobta tovább a helyére befutó szélsőinknek (Mancini, Paripa stb). Bámulatosan hatékony, gyönyörű, és egyszerű volt - aztán kiismerték.
A körbepasszolgatást LE próbálta meghonosítani - eredménytelenül.
Ja, és az Arsenal - ha jól rémlik - szintén elég gyors focit játszott akkoriban. (És naná hogy mi jut eszembe miközben ezt írom??? Vucsinics és az elflegmázott büntetője a BL-ben az Arsenal ellen. :twisted: A két legszebb focit játszó találkozása ugyebár) (http://ishare.rediff.com/video/entertai ... gue/586261) (bárcsak egyszer idejuthatnánk még...még most is fáj)

Amíg nincs meg az, hogy van egy bazijó csatárunk sokat ne is várjunk
ez nagyon így van. Ezért várunk egy nagy bejelentést még a napokban.

bizony Corso: rég látott magasságok a tabellán, de azét van még egy Fio meccs holnap

Jó akkor ugyanarra gondoltunk, csak nem körbepasszolgatás a neve. A LE féle taktika pedig szerintem ritka rossz volt. Az céltalan passzolgatás volt. Nekem a Spal féle tudatos passzolgatás tetszett a legjobban. Lehet, hogy te gyors játéknak mondod, de az akkor is egy elég sok passzos játék volt és nem 40m-re a kaputól.
Az meg, hogy régóta szurkolsz a Romának nem jelenti azt, hogy ismered a Henry féle Arsenal játékát. Ezért írtam, hogy ha nekem nem hiszel kérdezz meg másokat, Arsenal drukkereket, vagy fő muftikat benfenteseket, hogy az a hír járt, hogy az Arsenal játssza a legszebb focit Európában. Na az viszont körbepasszolgatás volt. Aztán sokan mondták, hogy a Roma játéka nagyban hasonlít erre és kiegészítették arra, hogy a Roma is szép focit játszik. De ez már kevesebb ember fülébe jutott el. Az meg ezek szerint még kevesebbe, hogy a Barca játékát pedig a Romáéhoz hasonlították egyesek.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.08.26. 14:18

A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.26. 13:28


igen kell csatár és szélső is

DDR-nél én félek, hogy nem mentális kérdés ez már. Akarni eddig is akart. Egyszerűen rosszabb lett. Előfordul. De sok pénzt adnék azért, hogy újra a régi legyen...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.25. 23:58


Amúgy játszott ilyet a Roma, kérdezz meg régi motorosokat még a Barca előtt. Spal Totti álcsatáros verziója. Ja és az Arsenal is szép játékot tolt ugyanúgy. Sokan ezt mondták régen, hogy a Roma és az Arsena tolta Európa legszebb fociját. Még olyan 2006-8 között járt ez a mondás.
Te mondd fogkefe - bár sosem szoktunk ilyennel "kérkedni", és nem is azt jelenti, hogy mióta szurkolunk a csapatnak - látod te jobbra a nevemnél hogy mikor regisztráltam? :wink: Most ezt nem cseszegetésképpen mondtam, csak tegyük helyre a dolgokat.

Továbbá Spallettinél Totti álcsatáros játéka minden volt, csak nem körbepasszolgatós. Annál inkább rohanós! Totti lépett vissza a labdáért és egyből dobta tovább a helyére befutó szélsőinknek (Mancini, Paripa stb). Bámulatosan hatékony, gyönyörű, és egyszerű volt - aztán kiismerték.
A körbepasszolgatást LE próbálta meghonosítani - eredménytelenül.
Ja, és az Arsenal - ha jól rémlik - szintén elég gyors focit játszott akkoriban. (És naná hogy mi jut eszembe miközben ezt írom??? Vucsinics és az elflegmázott büntetője a BL-ben az Arsenal ellen. :twisted: A két legszebb focit játszó találkozása ugyebár) (http://ishare.rediff.com/video/entertai ... gue/586261) (bárcsak egyszer idejuthatnánk még...még most is fáj)

Amíg nincs meg az, hogy van egy bazijó csatárunk sokat ne is várjunk
ez nagyon így van. Ezért várunk egy nagy bejelentést még a napokban.

bizony Corso: rég látott magasságok a tabellán, de azét van még egy Fio meccs holnap
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2013.08.25. 22:58


Emlékeztek, mikor álltunk utoljára a második helyen a tabellán? :)
Amúgy a sok elvesztett kiscsapat elleni meccs után én ennek örülni tudok. Ezeket hozni kellene ugyan így. Florenzi-nek nagyon drukkolok, remélem egyre eredményesebb lesz.

Fogkefe: Ezzel a Roma Arsenal dologgal egyet értek.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.08.25. 22:56


Nem voltam elhasalva a Zeman játékától tavaly sem. Igazából a játék nem érdekel engem. Mondom, egy tizenhatos körbepasszolása tetszene, de nem érdekel ha nincs meg. Amúgy játszott ilyet a Roma, kérdezz meg régi motorosokat még a Barca előtt. Spal Totti álcsatáros verziója. Ja és az Arsenal is szép játékot tolt ugyanúgy. Sokan ezt mondták régen, hogy a Roma és az Arsena tolta Európa legszebb fociját. Még olyan 2006-8 között járt ez a mondás. Amúgy ismétlem engem nem érdekel a taktika, csak is az egyéni játék. Mindig egyént nézek és Pjanic nagyon rossz. Vmi olyasmit várok Pjanictól, mint Artetától az Arsenalban csak 15m-rel följebb. 85% feletti passzolás és bátran meg a löbbölt labda is. +20m-es passzokkal sincs gond. Igazából semmit nem várok tőle, csak, hogy egy passzológép legyen. De valahogy ezt nem látom tőle. Tottitól már nem várok semmit. A másik szélsőtől pedig, hogy meg tujda bontani a védelmet. Be tud futni a védelem mögé labdával vagy labda nélkül és akkor Pjanivtól már jön is a löbbölt labda vagy laposan gyorsan vagy be tudja cselezni magát középre és gólt lőni. Erre alkalmatlannak találom Florenzit, inkább az ő helyét. a középpályán látom, mert úgyis sokat fut. Rendre fel és le is futna gond nélkül. A csatártól semmi egyebet nem várok, csak h a legjobb legyen. :D Ennyi. Nézzétek meg a legjobb csapatokat. Vagy, hogy Toni egymaga elverte a Milant vagy a töbi csatárt, Drogba, Henry, hogy tudta uralni a játékot vagy az Álcsatár Totti is mennyire a legjobb volt. Amíg nincs meg az, hogy van egy bazijó csatárunk sokat ne is várjunk. Az sose jó ha a középpályától várjuk a gólt, márpedig Totti és Boriello gólt nem tud rúgni. Akkor Gervinho fog?? Ezért kell mindenképp egy csatár. Legyen Ba, Matri, Destro, de kell egy, mert Boriello ritka rossz. Strootmantól meg nem is tudom mire számítsak. Remélem kellemes meglepetés lesz.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 49 vendég