Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.10.02. 23:50


Jaj bocsánat, pedig igyekeztem végigolvasni mindent, elkerülte a figyelmemet, bár az internetemmel is vannak bajok mostanában, lehet az a ludas.
Köszi F.Totti és Trigo, a srácnak pedig jobbulást! Dzeko-nak meg jár a respect, nagyot nőtt a szememben.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.10.02. 23:47


Én megtaláltam az elrejtett gondolatot. Mit nyertem? :lol:
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.10.02. 23:45


Trigoria írta:
Valaki itt is írta, de olasz fórumon is megjegyezték, hogy egy vesztes meccs után
3x annyi a hozzászólás, mint egy Lazio elleni győztes meccs után.


ez szerintem a fórumozás (és a magyarság) sajátja
Ez nagyon nagyon nagy hülyeség- Nem akkora baj jó kedvűeknek lenni! Jókedvűeknek! 3 meccs, 12 lőtt, egy kapott gól!

Játsszon abban a mezben Giannini, Nainggolan vagy éppen Zaniolo, nekem kvázi mindegy...
ha meglátom a játékoskijáróban, én 45 évesen is libabőrös leszek és gombóc a torokban.
igen, ezért itt sokan irigyelnek is (én is), de fogadd el, hogy nem mindenki ennyire ilyen :wink:
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.10.02. 23:45


Trigo beírta, hogy rommá sérült a srác délután :(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.10.02. 23:43


Jó kis 6 napot zárt a csapat, jár a gratula!
EDF mellett minden normális Roma szurkoló kiállt szerintem, inkább Monchi volt pellengére állítva, ő továbbra sem szimpi nekem, ahogy N'Zonzi se.
Pellegrini kezd beérni, a kis Pellegrini is jó lesz, Ünder egyre jobb, a védelem is stabil volt végre.
Nem tudja valaki, hogy Dzeko miért üzent a primaverás balhátvédnek a harmadik gólja után? Levegőbe tartotta a mezét, csakúgy mint Kluivert, de előbbi esetben nem tudtam az okát.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.10.02. 23:42


fantasista76 írta:Hát már is ment a találgatás, hogy ki lenne az alkalmas utód....

Nem ment. Olasz pletykákat idéztünk és megegyeztünk abban hogy senki és nincs is még rá szükség. Ennyi ment itt max.
Könyörgöm, alig 4 hónapja ez az edző BL elődöntőbe vitte a csapatot. Ki zavarná el??!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.10.02. 23:40


Romanistára magyarként, Magyarországról fröcsögni elég mulatságos lenne. Legyen bármilyen szar Florenzi, DDR, Pellegrini vagy EDF, akkor is sokkal többet tesznek, tettek a klubért mint innen bárki. Miért utalnám őket? De ha szarul játszanak, simán leírhatom hogy szarok. Közben meg epekedek, imádkozok érte hogy legyenek jó, jobbak. Nincs jobb, mint egy rómás Roma sikerének örülni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2018.10.02. 23:43-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2018.10.02. 23:38


Hát már is ment a találgatás, hogy ki lenne az alkalmas utód....

ettől függetlenül valóban az út elején járunk, nagyon jól jött ez a három hazai meccs, két könnyebb ellenféllel és a derbivel, ami mindig önbizalmat növel, ha jó eredményt érsz el. Az Empoli kicsit vízválasztó lesz, ha idegenben is hozzuk ezt a formát és nyerünk, akkor azt mondom, hogy kilábaltunk a gödörből.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.10.02. 23:35


szerintem most túlzásba esel F72 egy picit
más fórumokon lehet ez ment, de itt nem igazán
itt senki sem akarta elzavarni, de tény, hogy szóba jött, hogy HA ELKÜLDIK, akkor ki lehetne utód
akit itt szidnak az Monchi, de őt nonstop :)

Valaki itt is írta, de olasz fórumon is megjegyezték, hogy egy vesztes meccs után
3x annyi a hozzászólás, mint egy Lazio elleni győztes meccs után.
ez szerintem a fórumozás (és a magyarság) sajátja

Játsszon abban a mezben Giannini, Nainggolan vagy éppen Zaniolo, nekem kvázi mindegy...
ha meglátom a játékoskijáróban, én 45 évesen is libabőrös leszek és gombóc a torokban.
igen, ezért itt sokan irigyelnek is (én is), de fogadd el, hogy nem mindenki ennyire ilyen :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.10.02. 23:35


Nem tudom kint mi megy, ment, de itt még azt sem mondanám hogy egy-egy negatív, szapulni imádó kommentelő lenne. Ennyivel jobbak vagyunk az olaszoknál?! :)
Oké, itt is indul az eke néha, de EDFbe egészen biztos hogy senki nem szállt bele. Monchi kapott, Cristante és Fazio mondjuk. Ja meg Pastore és Olsenis. De kritikát és nem mocskot.
Csak azért volt fura, hogy ide írtad be.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2018.10.02. 23:37-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2018.10.02. 23:27


F.Totti írta:F72, hol ment ilyen?


Gyakorlatilag emlékeim szerint mindenhol.
Amilyen római fórumot, híroldalt, fb hírt csak megnéztem.
Régen zavart annyira az a mocsok, ami az utóbbi hetekben áradt mindenhonnan.
A rúgjon a Real 7-től a de kár, hogy a Chievo nem rúgta meg a harmadikatig.
A minek ide a Santon bohóctól a ritka béna Pellegriniig. Bárhonnan ez "ömlött elém".

Valaki itt is írta, de olasz fórumon is megjegyezték, hogy egy vesztes meccs után
3x annyi a hozzászólás, mint egy Lazio elleni győztes meccs után. Pedig lehetett volna miről írni.
Pl. az állítólag semmire sem jó Santon egész jó volt szerintem. Nekem üzenetértékű volt látni, hogy a kispadon
is hogy együtt élt mindenki a játékkal, mennyire örült mindenki a sikernek, azok is, akik nem léptek pályára...
Na sebaj...
Rúgjon a Real 7-et... aki ilyet ír, az utána hogy örül, ha nyer a csapat a derbin?

Játsszon abban a mezben Giannini, Nainggolan vagy éppen Zaniolo, nekem kvázi mindegy...
ha meglátom a játékoskijáróban, én 45 évesen is libabőrös leszek és gombóc a torokban.
Ahogy egy kiírás mondja: ha nem szereted, amikor veszít, akkor ne szeresd akkor sem, amikor nyer...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2018.10.02. 23:26


Ez az, csak pozitívan :oops:

Jó hír, hogyha minden meccset nyerünk a BL-ben, csoportelsők vagyunk :D Viccet félretéve piszok nehéz két meccs elé nézünk a Moszkvával, jól jöhet, hogy Akinfejevet a végén kiállították a Madrid ellen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fantasista76 2018.10.02. 23:30-kor.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2018.10.02. 23:18


Mielőtt rettenetesen elszállna mindenki!!!
1. A Frosinone Serie C szint...
2. A Plzen dettó!
3. A Derby első félideje oda-vissza meccs volt és egy orbitális fault után szereztünk vezetést, bár kétségtelen h a szezonunk eddigi legjobb meccsét játszottuk, de hát egy derbin ez minimum!!

4. szóval egyelőre maradjunk óvatosak, az eddigiekhez képest vannak pozitív jelek, érdeklődve várom a folytatást!
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.10.02. 23:11


F.Totti! Te érted mit jelent az, hogy itt "kialakult egy ilyen hangulat". Láttad, mert kialakult. Részt vettél benne, nem szeretted. És kb. 23x leírtam, tartom, hogy ez egy marhaság. Marhaság, ami az olasz csapatoknál (és nem Sziciliára gondolok csak) működik. Imádom Arsen-t! Az egyik legnagyobb. De a csapat is, aki vitte.

Nekem nagyon és nagyon tetszik a sok fiatal. Azt meg gyermek korom miatt külön bírom, hogy Kluivert Roma gólt lő! Ma az ismerőseim, és a nem ismerős, de Ajax és holland szurkolók Roma szurkolók is lettek! Még 1980-1990-ből is! :)
Vicces egyébként, de jó!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.10.02. 22:49


F72Quadraro írta:
Corso22 írta:És talán cejas hívta fel a figyelmünket legutóbb is, hogy lassan nálunk játszik a legtöbb olasz! Nem is beszélve a rómaiakról! :D


És három 1999-ben született is volt egyszerre a pályán...
Ugye a "bohócmikorküldikmáreltakarodjonmártehetségtelen" Di Francesco...


F72, hol ment ilyen? Mert szerintem nem is láttam még olyan egyértelmű kiállást edző mellett, mint ami itt EDF-fel történik. Egyetlen olyan kommentet sem olvastam itt, amiben akárki el akarta volna zavarni, vagy bohócnak, tehetségtelennek nevezte volna. Esetleg olasz fórumok?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2018.10.02. 22:37


Xaba írta:De konolyan.. mi valtozott a szezon elejehez kepest??


Az, hogy kb. 15-en elmentek, 15-en jöttek...
Aki jött, azok közül többen szemtelenül fiatalok, illetve akik már voltak,
azok közül is. Így nyilvánvalóan idő kell nekik. Meg bizalom...
Meg edző összehívott egy "bentalvós bulit", ami után szembetűnő volt a változás.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2018.10.02. 22:33


Corso22 írta:És talán cejas hívta fel a figyelmünket legutóbb is, hogy lassan nálunk játszik a legtöbb olasz! Nem is beszélve a rómaiakról! :D


És három 1999-ben született is volt egyszerre a pályán...
Ugye a "bohócmikorküldikmáreltakarodjonmártehetségtelen" Di Francesco...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.10.02. 22:15


És talán cejas hívta fel a figyelmünket legutóbb is, hogy lassan nálunk játszik a legtöbb olasz! Nem is beszélve a rómaiakról! :D
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2018.10.02. 22:14


Ez így történelmi siker volt, hiszen 5 góllal sosem nyertünk bl meccset! :asrflag8: Még Garcia-val volt egy 5-1es siker pont a CSKA ellen. Meglepően sima volt, amíg nem jött a második gól addig nem is voltam nyugodt...
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.10.02. 22:04


Dzekót nem lehet nem imádni mindenhogyan :D ;)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.10.02. 22:03


Először is szeretném megköszönni remus-nak ezt az estét. Nélküle nem lennék ilyen boldog.
Másodszor minden optimista fórumtársnak, akik miatt ma este is itt kerestem streamet.
Harmadszor, de nem utolsó sorban a csapatnak, akik az elkeserítő, kiábrándító, elképesztően szőrnyű kezdés után ezt a
12:1-es 3 meccset lehozták, (tartottak engem a TV előtt), a bugyikékeket legyőzték, és ez egy BL meccs volt. Nagyon be voltam sz@rva mi lesz. Így ez sokkal nagyobb győzelem nekem, mert sem a szombatit, sem ezt így nem vártam!

FORZA ROMA! GRAZIE ROMA!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Corso22 2018.10.02. 22:07-kor.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.10.02. 22:03


és halkan teszem hozzá, hogy a real végül kikapott
vicces csoport ez így :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.10.02. 21:58


snatch írta:hagyjátok már Dzekót :D ilyen meccsen lehet önbizalomnövelni, meg is tette remélhetőleg.

hát persze, magának megtette :D
emberileg kedvelem (most is a mezmutatással respect), játékosként rühellem
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.10.02. 21:58


Azért kezdenek a helyére kerülni a puzzle darabkák. Oké, jó ellenfelek is kellenek hozzá, meg mázli, de alakul ez.

Mázli: Pastore sérülése pont a Lazio ellen. Ez tette helyére Pellegrinit és mivel DDR és NZonzinak nem volt cseréje, így kényszerből Cristantet is. Pellegrini letámadásban már már Nainggolan hatékonyságú. Másképp, de ugyanolyan hasznos. Cristante meg jobb lesz hátul. Kevesebb a tér, kevésbé elveszett, szétszórt. Ez így most egész jól néz ki. Már csak egy Dzeko-Schick csere kellene.

ÉS ami még baromi jól néz ki: Ünder. A srácban még annál is több van, mint amit ti beleláttatok, annál meg sokkalta, amit én :)
A gólja előtt zseniálisan mozgott. Elhitette a kapussal, hogy jobb lábas lövés jön, ami egy jobbszélsőtől várható is. Majd villámgyorsan kifordult és ütemtelenül ellőtte ballal. Kluvert gólja előtt is egy totál ösztönös és kiszámíthatatlan lövés-emelést küldött a hosszúra. Fogni nem lehetett. Gyakorlatilag gólpassz.
Aztán a kis Pellegrini. Könyörgöm kölcsön ne adjuk. Olasz válogatott lesz a srác. Remélem tőlünk, nálunk.
ÉS Kluivert pattintása is igazi genya csatár megoldás. Ellövi lefelé, mozdul rá a kapus és bepattan felette. Van spiritusz a gyerekben.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.10.02. 21:57


Xaba írta:De konolyan.. mi valtozott a szezon elejehez kepest??

meg szerintem az is benne van, hogy túlléptek a nyári távozókon. Akkor hirtelen tuti nagy sokk volt pl. Strootman hirtelen távozása, mostanra megemésztette mindenki, teszi a dolgát, és mivel annyira nem sz*r a csapat, lassan az eredmények is jönnek.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 209 vendég