Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.09.23. 10:16


milyen statisztikái vannak F.Tottinak? ami miatt nem szeretitek. tényleg érdekel.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.09.23. 09:18


Én annyit engedek az álláspontomból, hogy az elmúlt években nem volt helyette más megoldás. És most sincs. Ő az alapcsatárunk, pont. De F.Totti statisztikái nem hazudnak.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11484
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2019.09.23. 08:13


Lassan megérett egy szavazásra a szeretem/nem szeretem Dzeko-t kérdés :D
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.09.23. 07:49


Trigoria írta:Amúgy F.Totti ugyanezt tette Olsen lábhoz ment lövéseivel (aztán már mi is:)) Azonnal az jutott eszembe, ha arra ment a labda.

ez nem is zavart, mert Olsen egy betli kategória, bár én őt sem bántottam, próbáltam elfogadni :D. Dzeko viszont messze esik a betli kategóriától, ő már bizonyított, itt is, máshol is. A b*szogatást biztosan nem érdemli meg.

Trigoria írta:Meg utáljuk? Inkább nem szeretjük. Erről meg kizárólag Dzeko tehet, nem mi. :wink:
ez meg a nonsense kategória. Mit tett Dzeko, hogy nem szeretitek? Vagy mit kellett volna tennie másképpen, hogy szeressétek?! A belemagyarázós kispadefeléköpött szöveget nem kérem, az bebizonyosodott, hogy kitaláció volt csak. Vagy akkor egy ilyen emberre építették fel az idei Romát.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.09.23. 07:43


JOSBOMO írta:Ahogy a gól előtt leválik a védőről, az ösztönös zseni mozdulat,

jahh, ezt én is említeni akartam, hogy bezzeg ezt senki nem említi :D
JOSBOMO írta:Nagyon kell ő nekünk, mert egyszerűen gólra született.
arra, és idén remélhetőleg termelni is fogja. Meglesz a 100 hamarosan.
JOSBOMO írta: a 94 perces győztes gólban is a hibát keresni.
tegyük hozzá, hogy 10 emberrel.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2019.09.23. 07:08


Zsolti, Trigo, én továbbra is másképp látom Dzekot, mint ti, de pont ez ebben a szép :)
Ahogy a gól előtt leválik a védőről, az ösztönös zseni mozdulat, az hogy beleér a kapus vagy visszabólintja a rövidbe számomra nem lényeg.
Nagyon kell ő nekünk, mert egyszerűen gólra született.
Próbáljuk kicsit örülni, ne magyarosan a 94 perces győztes gólban is a hibát keresni.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.09.23. 05:38


Hat pedig dzeko annyi golt szerzett egyedul, mint cronaldo, meg higuain osszesen....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.09.22. 21:35


snatch írta:persze mindenkinek magányügye, hogy utáltok egy 91 gólos csatárt. végül is szívetek joga :D. én is láttam, hogy a kapust is érintette a fejes, de én inkább azt láttam, hogy a hálót érintette belülről, ami ugye gólt jelent. én ennek örültem, eszembe sem jutott az, ami nektek.

ezt a ... dumát :D
Bocs hogy az eufória alatt a szakmát is meglátom azonnal a mozdulataiban. :) Pláne hogy - mint mondtam - ezt a gólt csak visszanézni tudtam videóról.
Amúgy F.Totti ugyanezt tette Olsen lábhoz ment lövéseivel (aztán már mi is:)) Azonnal az jutott eszembe, ha arra ment a labda.

Meg utáljuk? Inkább nem szeretjük. Erről meg kizárólag Dzeko tehet, nem mi. :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.09.22. 21:04


Snatch, ha mindegyik béna fejese kapusérintéses gól lenne, bánná a tököm, hogy beleért a kapus. De hát nem mindegyik lett gól. Sőt, elég kevés.
Feree: Zaniolo helyén mostanában nem hagyhatja ki Fonseca Pellegrinit. Majd egyszer talán. És még Ünder is lesz, ugye. A bőség zavara.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11484
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.09.22. 20:41


amúgy belőlem is kijött az állat, a 93.percben, és ordítottam 39 évesen :) de a meccsen megint kijött a roma betegség, ez roma, gólt lősz, és szinte azonnal jön a válasz, elképesztő gyenge védelem és védekező kpálya, qrva keves clean shitünk lesz :( zaniolot qrvára sajnálom, a jólfésült qrva ki fog vele baxni ebben az évben, ezzel a szélen játszatással, michelangelo meg már a 2dik meccsén alibizik, kíváncsi lesz rá, első meccs után erősítés, második meccs alapján fék a csávó.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.09.22. 20:28


persze mindenkinek magányügye, hogy utáltok egy 91 gólos csatárt. végül is szívetek joga :D. én is láttam, hogy a kapust is érintette a fejes, de én inkább azt láttam, hogy a hálót érintette belülről, ami ugye gólt jelent. én ennek örültem, eszembe sem jutott az, ami nektek.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.09.22. 18:27


uccsó 10 percet nem láttam, mert a kocsiban (utasként) a stream valamiért most az istennek nem indult el
megnéztem a gólt videón:
pontosan ugyanazt írtam azonnal havernak, amit Zsolti is, és amit itt szajkózok hetek óta:
Dzeko az ötösön állva, TELJESEN TISZTÁN sem képes lefejelni a labdát lábhoz, és helyezni. Telibefejelte a kapust vazze! De legalább nem fejhez fejelte vagy fölé :))
Tehát sn-et kesztyűvel arconcsapkodnám, amikor egy ilyen extázis ennyire elvakítja a tisztánlátását, és Zsolti kapna egy nagy cuppanóst, hogy ő látja amit látni kell. :D
Nem hiszem, hogy volt játékos a csapatban, amióta drukkolok neki, akit ennyire akartam megkedvelni, de ennyire képtelen volt megszerettetni magát velem :)

a középen betömörülő védelemmel szemben nem tudom miért kellett most is leginkább Dzekora játszani,
mert ő itt az isten és ezért maradt :D

amúgy a tizijük véleményes, és valszeg a VAR-irodában eldöntötték, hogy nem kell visszanézni. Nem a sporit hibáztatom , ha így volt. Én nem tudom eldönteni, ki ért bele előbb.

amúgy Kolarov szabijánál hogy tudta Egri hogy az tuti gól. És valóban. Kolarovnak az ott tényleg tizi-szint

ja és érdekes megnézni az utolsó gólunknál hogy Veretout-t ketten akarák taktikai faulttal megállítani/felrúgni, de egyiknek sem sikerült :D


ja és a kiállítás/2. sárga jogos visszanézve szvsz
nagyon magasan volt a keze, valszeg ki akarta zárni a támadót, különben érthetetlen miért emelte ennyire fel.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Augustus C. Dátum: 2019.09.22. 16:48


Már megint GYŐZTÜNK! :D Nagyon a Bolognának fújtak. Veretout egész jó: több labdát adott el, mint az Adidas! 8)
Úgy gondolom, eléggé képben vagyok a Serie A-val, és Mancini jó vételnek tűnt akkor, mert az Atalantánál jól játszott, hasznos volt, fejelt, minden. Rövid idő telt el, de már ott tartok, h meg merem kockáztatni azt a kijelentést, h ő az AS Roma egyik legrosszabb középhátvédje valaha, akit láttam. Nem is rémlik a Juanos, Mexeses, Benatias, Castanos, Marquinhosos, Yanga M'Bwias, Rüdigeres nevek között olyan "kezdő szintű" középhátvéd, aki ennyire kimagaslóan rossz és gyenge volt, h minden meccsen őt kelljen kiemelni, negatív értelemben. Igaz ugyan az előző meccseken is "kipécéztem", de akkor is helyeket hagyott, nem fogott embert (vagy csak saját csapattárst) stb. Most is a Pau Lopez bravúrvédésnél tisztán lehetett látni, h senki nincs középen az 1 db Bologna támadón. És még ki is állították. Komolyan, ő azon kívül h olasz meg fiatal, mit tud? Azt szeretném megtudni, meg főleg még meglátni. Világos, h Jesus és ő is NEM Roma szintű. Másik: a középen betömörülő védelemmel szemben nem tudom miért kellett most is leginkább Dzekora játszani, amikor minden irányból ketten vették körbe. Nem hogy befordulni és lőni, levegőt venni nem nagyon volt ideje. Közepes meccs volt, ilyen kerettel idegenben sajna ez a szenvedős, ötlettelen játék várható. Ennek ellenére GYŐZTÜNK, és ez mindent felülír. :D
I found Rome a city of bricks and left it a city of marble.
Avatar
Augustus C.
 
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2019.05.29. 07:17

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.09.22. 16:37


Hál'istennek, snatch.
Mert ha ez benn marad........
Akkor is kezdő egész évben. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11484
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.09.22. 16:33


De ez nem maradt a fejében!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.09.22. 16:12


Snatch, nagyon örültem. Jó volt nézni, ahogy kijött Dzekóból az állat.
De nagyon sok ilyet elront a bosnyák, és emellett nem lehet elmenni szó nélkül.
Számtalan "gól" maradt az akciókban a gyenge fejelése miatt.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11484
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.09.22. 16:07


Zsolti, egy a lefújás előtti utolsó pillanatban befejelt győztes gólba is képes vagy és bele is tudsz kötni.... hmmm erre most mit mondjak. :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.09.22. 16:02


Néhány gondolat.
A kétes bírói helyzetekből rendre a Bologna jött ki jobban. Gyalázatos tizi (nézze meg, oszt fújja be, leszarom, de nézze meg), Fazio lerántása, Denswil kezezése. A végén mi jöttünk ki jobban abból a "kézből".
Miért nem lehet a szögleteket ellentétes lábú emberkékkel beadatni? Valaki erősítsen vagy cáfoljon meg, de nem veszélyesebb úgy (százszor), ha a kapu felé tekeredik a labda?
Zaniolo sértődöttsége látható. Megint nem kezdett a lelkem. Motivációs szintje nulla volt.
Dzeko meg ezt is középre fejelte. Elképesztően nincs érzéke ezekhez. Gól volt, meg extázis, meg minden, de botrányosan gyengén fejel.
Lélekemelő győzelem.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11484
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.09.22. 15:57


Valaki vigyen Egrinek egy zsepit, szomorú napja van
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.09.22. 15:57


Veretout volt, aki felvitte. De tényleg olyan kolarovosan. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11484
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.09.22. 15:56


és kolarov, és kolarov, aki még hitt benne, hogy 3 perc, ő vitte fel, passz pellegrininek, és dzekooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :tv: :dby:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.09.22. 15:55


dzekkooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :flagbig:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.09.22. 15:48


Eközben a digisport kommentátori állásában: fap fap fap fap fap
Mancini mögött jött a támadó, ebből semmit nem látott szvsz, hogy belefutott a karjába.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.09.22. 15:42


Mimdamellett hogy az alig pár visszajátszás alapján nekem ez nem volt tizenegyes
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.09.22. 15:30


snatch írta:Én azt nem értem, hogy minden sz*rt megvideóznak, ez meg a világ legnagyobb természetességével megy tovább és egy percen belül már el is végzik a megítélt büntetőt...

Ne aggódj, ha a bundik játszanának a bologna ellen, akkor se nézték volna meg, hanem továbbot int a bíró.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 200 vendég