Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.09.19. 20:03


jelzem ez Zaniolonak órisái ziccer volt azonnal. Onnan francért kell a kapusba lőni
és az új fasza mezünkben toljuk. Ennyi pozitívum már van
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.09.19. 19:46


Valaki mondja el légyszi, hogy Cristante hogy lehet kezdő minden meccsen 3 különböző edző alatt is? Ő az új Taddei? Nincs vele bajom nem azért írom, csak elég vicces.
Kalinic 3 milliós fizuval meg jókat padozik. Mivel nem vettük meg nem mondom h erre xy is jó lett volna, mert Nyílván ennek az az értelme, hogy Defrel és Schick után kapjunk pénzt, csak érdekes, hogy nem teszi be. Persze akkor meg az lenne a bajom, hogy az 5 milliós Dzeko padozik. Na mindegy. Forza Roma
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.09.19. 19:32


livescore linups szerint defrel lesz ma a center :lol:

pastore a kezdőben, vki adjon neki szőlőcukrot, hogy felgyorsuljon.

és igen, diawara a kezdőben, kíváncsi leszek.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2019.09.17. 22:55


Az biztos h a vasárnapi meccs 3 legjobbjáról beszélgetünk: Mikitarján(bocs a helyesírásért!), Veretout és Pellegrini. A hangsúlyt tesszük máshová, én továbbra is állítom h ilyen kreatív támadásépítő emberünk Totti volt egyedül az elmúlt 20 évben. Veretout és Pellegrini másban kiemelkedőek, amit látok és elismerek, de a focit én személy szerint a Tottik és Mikitarjánok miatt nézem és szeretem ;) bár az is tény h a csapatban ahol játszottam, mindig én voltam Veretout... és rohadtul xar volt annak lenni, mert kigüriztem a kp-n a labdát, a csatárok elől bevágták (jobb esetben), és mindenki róluk beszélt... szóval értem, és igazad van ;)
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.09.16. 23:21


Nem mondtam, hogy nem volt jó. De a feladatköre tök ugyanaz volt, mint Perottié vagy Kluiverté lett volna. Védekezni ő sem igazán tud. Kb olyan, mintha a két meglévő játékosunk támadóerényeit összegyúrnánk. De nem miatta játszottunj másképp, mint eddig. A letámadás Pellegrini miatt működött, a labdakihozatal meg Veretout miatt. Ez két olyan jatekelem, ami eddig nem volt. Gyors vagy jól cselező szélsőnk eddig is volt. Talán nem ilyen jó, de volt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2019.09.16. 23:08


Az elemzéseddel egyetértek F. Totti, egy mondatot kivéve: az örmény nem hozott új dimenziót??? Ne... ilyen játékosunk mint ő, kábé Totti óta nem volt!! esze van a focihoz, tudja mit csinál, tudja mit, miért és hová passzol, emellett ha kell befejez, elég jól ( lásd bosznia, és a vasárnapi meccs). imádom a játékát, mindig is imádtam, még a dortmundban is, már korábban is írtam, ő itt lesz otthon, a bundásliga és a premierliga túl fizikai talán neki, de itt sztem a pengésségével meg tud élni! csak le ne sérüljön!
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.09.16. 15:13


:)
Hát, az újak közül neki örültem a legjobban. De még messze nem ő a kedvenc.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.09.16. 14:39


Már látom, hogy a következő képed Veretout lesz :D
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.09.16. 13:15


Két lényeges dolog változott a játékunkat illetően:
1. Pellegrinivel van letámadásunk,
2. Veretout-val stabilabb a labdakihozatalunk.

Pellegrinit akkor is elől kellene játszatni, ha nem ad gólpasszokat. 4231-ben ő az egyetlen olyan játékosunk, aki használható az ék "mögött" védekezésben. A "mögött" persze igazából mellett, mert 4222-t védekezünk, de Dzeko iszonyú statikus (=b@szik futni) és ezt a hátrányt nem lehet mozgással pótolni. Hiába fut rengeteget Zaniolo is védekezésben, de ész nélkül teszi. Pellegrini ebben sokkal jobb nála. Én mindenkinél Nainggolan távozása óta. Filyamatosan Dzekot figyelve zár sávokat. Rohadt hatékonyan. Nem is értem, hogy csinálja. Nagyon olasz. Labdát nem szerez, alig szerel, de folyamatosan lassít és szélre kényszeríti a támadásokat. Kb egymaga.

Veretout pedig 2,5 gólpassz előtti passzt adott. Egyik sem volt látványos, de mindig pont oda és akkor rúgta a labdát, ahová a Sass védelme nem várta. Pl a Dzeko gól előtt nézzétek meg, hogy elmozog középre az ellenfél védelme, amikor Kolarov visszatette neki a labdát. 10ből 9szer onnan vagy középre teszik lövőre, vagy a hosszúra ívelik. Ő is így mozgott, de maikor meglátta hogy mindenki befelé zár, visszatette Kolarovnak, akire nem érhetet ki a védő és a Dzeko is pozícióelőnybe került a védővonalat 2 lépéssel feljebb toló belsővédőkkel szemben (beadás előtt ez a helyes védő mozgás, csak épp nem hátulról jött a beadás, hanem az alapvonaltól a visszapassz miatt). Látszólag fófax megoldás volt (nem gyors, nem zseniális meglátás, nem nehezen kivitelezhető, csak épp oda ment ahová kellett), de onnantól volt 2 lépés előnye Kolarovnak és a 3 belső védő vonala megbomlott. A román egyből érezte a bajt, mutogatott összevissza, de Dzeko akkor már indult és nem lehetett leütközni. Veretout passzát sehol nem jegyzik majd, de kulcsmozzanat volt. Pjanicos ;)
Vagy Kluivert gólja előtt egy gyönyörű kényszerítő a kapunktól 20 méterre Miktaryannal, majd passz előre, miközben agyon is rúgták. Szintén semmi extra, de azon a gyors kényszerítőn múlt, hogy átjöttünk 4 letámadó középpályáson és a gyors passzon pedig, hogy Pellegrini lazán berúghatta Kluivert elé a labdát, mert ferrari nem ért vissza. Ha bárki, bárhol átveszi a labdát, Kluivertre visszaér a védő.

Ahogy Veretout elfáradt (kb egy óra után), visszaesett a játékunk. És igen akkor kellett volna Diawarának jönni, mert onnantól elég lett volna "csak" futni a poszton.
Ez a két dolog messze többet dob a játékunkon, mint az örmény érkezése. Pedig ő sem volt rossz, csak nem hozott új dimenziót. Csak egy jobb minőséget az eddigi szélsőinkhez képest.

Sajnos védekezésünk nincs és nem is lesz Fonsecával. Ez már majdnem biztos. Eltelt úgy a válogatott szünet, hogy az elsőfordulós hibáink továbbra is megvannak. De legalább látványos meccseink lesznek a középmezőny tetején.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Doki Dátum: 2019.09.16. 09:35


Nyilván egy meccsből nem lehet sok mindent leszűrni, de Veretout-val és Mkhitaryan-nal úgy néz ki nagyot húztunk. Ha időben sikerülne a védelmet nagyjából rendbe tenni, ami finoman se túl acélos, akkor az utolsó BL helyet elérhetjük.
Doki
 
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2012.09.01. 09:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.09.15. 22:40


Törökök ellen jöhet a cseresor (Pastore, Diawara) és stilszerűen betehetné a török Mert-et Fazio helyére.
hát ha ejteni akarjuk az EL-t, akkor mindenképpen jöhetnek :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Augustus C. Dátum: 2019.09.15. 20:23


Igazi AS Romás meccs volt, nagyon tetszett. :D Veretout az új Strootman. A kicsi Justin góljának nagyon örültem (semmi baj nincs az önbizalmával :) ), ma Pellegrinivel egyértelműen ők voltak a legjobbak. Utóbbi mennyit ment, végigszántotta az egész pályát.... (Kár, h sose sikerül olyan statiszikás oldalt találni ahol azt is közlik, h ki mennyit mozgott.) A védelem katasztrofális. Faziot 5 méter hátrányból is utolérik és még meg is kerülik, Mancini az árnyékát fogja nem az emberét. A derbyn Fazionak ment neki véletlenül vagy háromszor, ezúttal Pellegrininek és Pau Lopeznek. Azt se tudja hol van - és még így is ezerszer jobb, mint Jesus. Na de majd Smallinggal! Régi idők focija: többet kell lőni mindig, mint amennyit kapunk! :D

Törökök ellen jöhet a cseresor (Pastore, Diawara) és stilszerűen betehetné a török Mert-et Fazio helyére.
I found Rome a city of bricks and left it a city of marble.
Avatar
Augustus C.
 
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2019.05.29. 07:17

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.09.15. 19:44


Pastorét én sem értettem. Diawarával viszont szerintem úgy van Fonseca, hogy nem kérte és nem kell neki, aztán ha nem muszáj nem fog játszani, max majd EL meg kisebb meccsek.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.09.15. 19:38


nem vagyok elégedett, tudjátok mért nem, első félidő 4-0 ide, második 0-2 oda, ennyi.
az elsőben is inkább a sass játékosoknak köszönhettük, hogy nem lőttek gólt, mint magunknak, elképesztő gyenge ez a csapatvédekezés amit imitálunk, amúgy csak azt tudnám hogy mi a búbánatos fax baja van fonsecának diawarával, hogy egy 20 millás játékost a padon jegel(de tudom, az a baja, hogy nem támad, csak védekezik :mrgreen: de még mielőtt pálcát törnék lesz csütörtökön 1 meccs, lehet arra pihenteti).
kluiverttel meg biztos töcskölnek reggelente, a nagyarcú egyfolytában a kezdőben, mondjuk ma 1 rossz szavam se lehet rá, mert jól játszott, pali talán kezdheti dörzsölni a kezét, hogy majd nyáron ő lesz az aranybánya, akit eladhat.
továbbra is tartom, hogy a jól fésült fonseca nem fogja kihúzni az évet, jól mutatja a az uccsó csere is, hogy merre megyünk, hozzuk a zeniten túl levő pastorét, támadjunk :mrgreen: zaniolot meg kibaxa jobb szélre, ó istenem.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.09.15. 19:30


Lendületes jó meccs volt. Viszont szerintem gyenge még a csapat, lesz ennél jobb is. Veretout odacsúszásai nagyon kellettek, jó igás ló lehet, egy Florenzi stílusú, de nem lesz sztár itt, Florenzivel ellentétben. Pellegrinit viszont szerintem kár egy sorral hátrébb játszani. Hány gólpasszát adott ma? 5? Aztán az más, hogy 3-ból lett gól. De ha így játszik nem kérdés, hogy bombabiztos helye lesz a kezdőben és vezér lesz.

Szerk: mármint úgy értem gyenge a csapat még egy teljes meccsre, ami látszott is. Első félidő csillagos 5-ös, második 2-es alá.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2019.09.15. 19:01


Trigoria írta:Zaniolo amúgy olyan fennkölt járású már, haja is növöget, nem lehet tőle elvenni szabályosan.... emlékeztet valakire?:)

Rám :mrgreen:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.09.15. 19:00


Az igazságos eredmény a 11-5 lett volna.
Szép és kombinatív játék előre, de elképesztően hitvány a védekezésünk, a középpályán úgy hozzák át a labdát, ahogy akarják.
Utálom, ha az ellenfél szinte minden egyes támadásánál érzem a potenciális veszélyt a kapunkra. Nem lesz ez így jó.
Abszolút Zeman-foci, és ez előbb-utóbb vissza fog ütni.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11480
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.09.15. 18:58


Inikoze
:flagbig:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.09.15. 18:51


na jó végül azért nem fog bejönni a tippem, hogy első három fordulóban nem fogunk nyerni

Zaniolo amúgy olyan fennkölt járású már, haja is növöget, nem lehet tőle elvenni szabályosan.... emlékeztet valakire?:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.09.15. 18:16


very elégedett és boldog lennék, ha ma nem kapnánk gólt!
Valszeg Fonseca is az lett volna :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2019.09.15. 18:16


feree80 írta:elképesztő, hogy mennyi szőrős játékos van a pályán :shock: hoppsz, én is az vagyok, megyek is borotválkozni :)

előrefelé jók vagyunk, hátrafelé meg pont olyan tré, mint 2 hete, szerencsére eddig gólt nem kapunk belőle, very elégedett és boldog lennék, ha ma nem kapnánk gólt!

buktad :(
Bár ez nem akcio gol volt
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.09.15. 18:14


rettentően unom, hogy Dzekonak az ötösről minden fejese felfelé megy. Sosem fejeli le.
És 4-0-nál belefér, de 0-0-nál is pont úgy hagyja ki ezeket a fejes-ziccereket, ahogy most
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.09.15. 18:12


elképesztő, hogy mennyi szőrős játékos van a pályán
inkább az, hogy Florenzinek nincs aki megmondja, hogy azt a szakállkezdeményt tüntesse már el végre :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.09.15. 17:58


elképesztő, hogy mennyi szőrős játékos van a pályán :shock: hoppsz, én is az vagyok, megyek is borotválkozni :)

előrefelé jók vagyunk, hátrafelé meg pont olyan tré, mint 2 hete, szerencsére eddig gólt nem kapunk belőle, very elégedett és boldog lennék, ha ma nem kapnánk gólt!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2019.09.15. 17:42


Trigoria írta:jó ellenfélválasztás :)

Esztet dopta a gip :oops: :shock: :D

Jók vagyunk :mrgreen:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 136 vendég