Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2020.01.06. 01:28


Dzekot kell felhozni? Ezt még próbálom emészteni.
Csak a számok:
202 mérkőzés, 97 gól, 43 gólpassz.
És ha ebből levonjuk az első pocsék szezonját, akkor nagyságrendileg Del Piero számait hozza.

Összehasonlításképp
Salah
83 mérkőzés, 34 gól, 22 gólpassz.
Ez sokkal rosszabb, mint Dzeko számai.

Batistuta számai pedig még ez alatt voltak.

Premier Sporton nézem a meccseinket. Dzeko-t még ma is a jobbak közé sorolták, ellenben Pellegrini döntéseit kifejezetten kritizálták. Nem szeretném Egri Viktort bántani, de nem a hazai szakkomentátorokra hallgatnék. Focihoz nem értek, de kézi kapcsán szoktam fogni a fejem, hogy mekkora baromságokat mondanak (ő is).
Szerintem az a baj, hogy Dzeko-n kívül sajnos nem nagyon kell másra figyelniük a védőknek. Kolarov szellemileg fáradt (minden percet végigjátszott ebben a szezonban), kéne pihennie, de nem tud. Kalinic behozatalát dícsérték, mert energiát hozott a pályára.
Kéne Ünder, de most formán kívül van. Ma Zaniolo sem brillírozott és ez nekünk elég is egy botláshoz. Meg naggyá tettük az ellenfél kapusát, mert párszor azért elég jó helyzetben adtunk neki esélyt.

Luca kapcsán pedig azt kérdezném, hogy ha ő nem, akkor kit/mit kellett volna tennie Petrarchinak abban a rendelkezésére álló 7 napban, hogy betömje az FFP miatti lyukat. Legalább pénzügyileg meg tudta úgy trükközni, hogy papíron drágábban vettünk és adtunk.
Állítólag ha jön Friedkin, akkor kifizeti a hitelt, amivel az eladási kényszerünk megszűnik és garantált a stadion.

Végül: Karácsony előtt felhívta Smalling az MU-t, hogy végleg maradni akar. Ha ő bízik a csapatban, akkor nekünk is érdemes.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.01.05. 23:33


F.Totti írta: De könyörgöm mit remélt Kalinictól? Óriási hiba volt.

lehet abban bízott, hogy ha már születésnapja van, akkor villant valamit.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8113
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.01.05. 23:32


Zsolti írta:Ahogy elesett a rúgásnál a 16-oson belül az első félidőben, az sokatmondó volt.

na, az nekem semmit nem mondott, legalábbis olyat nem, amit sugallni szeretnél. de felesleges minden szó, egyszerűen nincs jobb a helyére.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8113
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.01.05. 23:30


ericcartmen írta:
F.Totti írta:Fonseca ezt jól elcseszte.
Pontosan hogy cseszte el?
Biztosan lehetett volna jobban csinálni, de Mazzari nem meccselte le, alapvetően a gólig simán jobbak voltunk.
Ok, a cserék nem jöttek be, ileltve nem a cserékkel volt a baj, hanem a béna szerkezetváltással,....



Pontosan itt. Eddig 3szor próbáltunk 2 ékkel játszani. Mindig szétestünk. Most is. Pedig addig volt játékunk, voltak helyzeteink. Még akkor is inkább veszítettünk volna relatív dominanciánkból, ha egy ütős, gólerős ék jön Dzeko mellé. De könyörgöm mit remélt Kalinictól? Óriási hiba volt.

És a Juve ellen inkább álljunk fel Fazioval, mint Mancinivel. Vagy legyenek ott mindketten, de Mancini DMben.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.01.05. 23:14


Az a baj, hogy Dzekót minden évben fel kell hozni, mert olyan negatív szériái vannak, hogy az beszarás.
Ma is volt sok beadás, mozogjon rá jobban. Egyértelműen rá játszanánk, de már nincsen benne sem dinamika, sem szerencse.
Ahogy elesett a rúgásnál a 16-oson belül az első félidőben, az sokatmondó volt.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11500
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2020.01.05. 23:09


F.Totti írta:Fonseca ezt jól elcseszte.
Pontosan hogy cseszte el?
Biztosan lehetett volna jobban csinálni, de Mazzari nem meccselte le, alapvetően a gólig simán jobbak voltunk.
Ok, a cserék nem jöttek be, ileltve nem a cserékkel volt a baj, hanem a béna szerkezetváltással, az valahogy nem működött.
Valamit viszont csinálni kellett, kockáztatni, a padról mindenkit behozott akit tudott, én nem varrnám egyértelműen a nyakába a vereséget.

Mancini tényleg bizonytalan volt, nem tudom ő vagy Fazio a jobb megoldás Smalling mellé.
Pellegrini meg Zaniolo voltak halványak, pedig rajtuk áll vagy bukik a támaádójátékunk.
Dzeko a leggyengébbünk volt, iszonyat mélyponton van, az nagy feladat Fonsecának, hogy őt felrázza. A BL hely múlhat rajta.

F.Totti írta:Egyértelmű hiányzik Luca.
Nem hiszem hogy már idén ennyit jelentene ő. Pár év múlva jó eséllyel hiányozni fog, de idén max a közeget szokná, meg Kolarov pihenthetne néha.

Szerk:
Belotti számomra olyan mint az alakja, egy nagy kérdőjel, nem mindig tudom hova tenni.
Valószinűleg jó napot fogott ki, meg ahogy snatch is mondja a csapat is jól játszott alá, de kicsit ő az Immobile-Di Natale vonalat erősiti, jó helyen van ahol van (volt), egy középcsapat kiskirályaként, nem való nagycsapatba.
Mondjuk még mindig inkább ő mint az Atalanta meccs után itt agyondicsért Zapata.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ericcartmen 2020.01.05. 23:15-kor.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 951
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.01.05. 23:09


Dzeko akkor übergáz, ha a csapat is übergáz. Nagyon sokszor ez a helyzet, egymaga nem tud visszamozogni, majd megjátszani magát. A Torino nem volt übergáz, így Belotti sem. Belotti is sokszor übergáz. Nem volt élete meccse ez a mai Dzekonak, de hány normális bepassz, beadás volt ma, amivel kezdhetett volna valamit?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8113
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.01.05. 23:05


Mancini is addig volt rendben, amíg kényszerből védekező középpályást játszott. Ott nem várt tőle az ember semmit, mégis jól tolta. Hátul meg... A két évvel ezelőtti Fazio szintje még messze van neki.
Kolarov meg Dzeko viszont vérprofik, csak már semmi, de tényleg semmi hasznára nincsenek a csapatnak. Aránytalan a játékpercük a teljesítményükhöz képest.
De nincs más, nincs jobb, megértem, hogy ők játszanak. Mondjuk itt senki nem fog labdába rúgni Dzeko mellett. Mariano Díaz is csak padozott volna. Meg bárki, aki nem 30 millió euróba kerül. Totti-szindróma. Marco24, én tiszteletben tartom a Dzeko melletti kiállásodat, de szerintem nem a fórumon van leértékelve, hanem Rómában van túlértékelve az ő csapaton belüli mentorszerepe és a pályán mutatott teljesítménye.
A mai Belotti megeszi őt reggelire. De sajnos csak a mai, mert ő sem nagyon játszik így mostanság.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11500
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.01.05. 23:01


az inkább a baj, hogy ha itt is lenne Luca, akkor sem játszana, csak immel-ámmal. Kolarov mikor übergáz, akkor is kirobbanthatatlan.

és igen, az első félidőben 1 perc hosszabbítás volt, miközben a gól a 45+2-ben esett...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8113
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.01.05. 22:56


snatch írta:azért na, szerintem nem Luca eladása miatt szar a védekezés....

Ezt én sem mondtam. Csak épp jött helyette egy totál nulla Spinazzola és nincs alternatívája Kolarovnak Aki viszont gyenge. Egyértelmű hiányzik Luca.

A gond az, hogy én Mancini visszavonása óta nem látom hogy akarunk védekezni.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2020.01.05. 22:55


snatch írta:azért na, szerintem nem Luca eladása miatt szar a védekezés, még azt sem lehet mondani, hogy szar lenne, eddig 17 kapott gól volt, ami Juve-Lazio, és majdnem Inter szint volt eddig. Most volt két hiba, a második ráadásul egy szerencsétlen mozdulat, még csak nem is rossz védekezés.

A cserék semmit nem adtak hozzá a meccshez, sőt, inkább elvettek még jobban.

ja, sztem sem rossza védekezésünk, azért emlékezzünk az első gólra, flo kibaxta, a bika játékosától pont bellottihoz kerül a lbada, ahol flonak lennie kéne, és még mindez a 47.percben, qrva nagy szerencséjük volt azzal az első góllal, mondjuk meg is pecsételte ezzel a roma sorsát.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2020.01.05. 22:52


én azt nem értem, ha dzekonak nem megy, 60 percig megjátszhatatlan volt(imádom a palit) de amikor már nekem is baxa a csőröm, hogy nem megy neki, mért nem áll át center nélküli játékra?!?!
(kalinics fos, midegy hogy jól edz vagy sem, qrvára nem idevaló :wink: )
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.01.05. 22:51


azért na, szerintem nem Luca eladása miatt szar a védekezés, még azt sem lehet mondani, hogy szar lenne, eddig 17 kapott gól volt, ami Juve-Lazio, és majdnem Inter szint volt eddig. Most volt két hiba, a második ráadásul egy szerencsétlen mozdulat, még csak nem is rossz védekezés.

A cserék semmit nem adtak hozzá a meccshez, sőt, inkább elvettek még jobban.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8113
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.01.05. 22:49


Fonseca ezt jól elcseszte.
De nagy baj nincs. A cseréig rendben volt a játékunk.
Diawarával fontos puzzle került a helyére. Pellegrini meg Pjanic óta a legjobb játékosunk. Közel olyan jó már most és még jobb lesz. Ráadásul vezér alkat. Ha a balkániak lelépnek, ő lesz az igazodási pont. Hú de várom!

Fonsecanak viszont végre illene összerakni egy védekezést. Mancini nagyon bizonytalan volt. Kolarov és Flo sem érzi az egyensúlyt. A gond az, hogy a padon ülők még szarabbak. A kis Pellegrini eladása totál visszaüt. Ezzel lesz meló és gáz hogy még mindig itt tartunk, de a csapat alakul.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2020.01.05. 22:53-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.01.05. 22:47


de legalább ez felpaprikázza a srácokat a Juve ellen. Lesz miért hajtani.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8113
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2020.01.05. 22:43


Trigoria írta:
feree80 írta:jó büdös qrva anyád dibello

és miért ő a hibás Smalling kezezése miatt? :shock:
Ok, sokat pöcsölt a döntéssel, de ez még nálam is 100% kéz, még ha nem is volt mindenáron szándékos

nem ő a hibás, egyértelműen nem nőtt fel a meccshez, amit írtam, azért volt, mert zaniolo a toro 16-ánál mikor zaniolonak nagy nehezen sikerült 1 embert átjátszania, volt pofája lefújni, ezért vagyok qrva ideges.

a csapat hozzáállása nekem tetszett, még 1x mondom, a hajtás, akarat, előre játék, gyorsaság megvolt, de az a qrva 1 gól a félidő végén kibaxottul megpecsételte a roma sorsát, egyértelmű, 100% ziccerük nem volt, olyan nem, amire azt omdanám hogy egyértelműen a roma játékosa baxta el, dzeko a meccs nagy részében megjátszhatatlan volt, szögleteink nullák voltak, előrefelé legjobb teljesítményt nálam perrotti nyújtotta, qrva gáz ez a vereség, qrva gáz.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.01.05. 22:42


durva, hogy a szögletek, és minden szélső beadás mennyire súlytalan volt ma. semmit nem értek. semmit.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8113
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.01.05. 22:38


marco24 írta:Igazad van, rosszul fogalmaztam. Lehet, hogy kisebbségben maradunk.

régóta abban vagyunk.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8113
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.01.05. 22:38


igen, ez tiszta tizenegyes volt, teljesen jogos, nem is értem miért hagyta továbbmenni a játékot. mondjuk a torinós srácnak is járt volna, akinek a második lett volna már.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8113
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2020.01.05. 22:36


Sajnos Alessandro teljesen súlytalan védőként. Ez a mai meccs tökéletes példája volt annak, hogy miért nem elég jó oda. Az első gól előtt is hibázott, a második előtt pedig hülyére vette Belotti.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.01.05. 22:36


feree80 írta:jó büdös qrva anyád dibello

és miért ő a hibás Smalling kezezése miatt? :shock:
Ok, sokat pöcsölt a döntéssel, de ez még nálam is 100% kéz, még ha nem is volt mindenáron szándékos
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27962
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.01.05. 22:35


Láttam Trigo, igaz, de akkor is be kellett volna lőnie :( (jó, csak szomorú vagyok)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8113
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2020.01.05. 22:34


hihetetlen, mondtam megmagyarázhatatlan vereség, nekem az. :cry:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2020.01.05. 22:33


Reg lattunk ilyen donteskeptelen birot
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2020.01.05. 22:31


jó büdös qrva anyád dibello
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég