Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.01.05. 21:43


Szeptember óta az első akciógólja. Így tudják megtartani. :wink: Amúgy csont simán cserélném Dzekóra. Na azt hívják alázatnak, ahogy ő focizik. Nagyon durván csapatember.
És ez a nem sokat játszó Dzsidzsi hogy leveszi a páyáról Zaniolót...
Bízom azért a 2-1-ben.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11518
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2020.01.05. 21:43


amúgy még is így tetszett az első félidő, mentek, pörögtek sztem elég jól, a más kérdés, hogy se hátul, se elől a jobb oldalunk xart se ért. :(

így viszont keserű pirula a gól.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8270
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.01.05. 21:42


nem értek egyet feree, Flo az egyik legtechnikásabb labdakezelőnk
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27982
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2020.01.05. 21:37


Hogy tudja a Torino megtartani Bellottit?
Huu mekkorat lott !
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3928
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2020.01.05. 21:37


florenzi elképesztő falábú játékosnak tűnik a mai meccsen, gól előtt eladja a labdát, a saját helyéről ahol lennie kéne, meg a görnyedt gólt lő.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8270
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2019.12.23. 21:42


http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... eo-2739007

Nem tudom, miért, de úgy érzem a témába vág :D
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.12.22. 21:24


az nem kifejezés :)
de hát nem lesz mindenki alkalmas a vezér-szerepe
ehhez elsősorban empátia kell szerintem
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27982
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.12.22. 15:30


Dzeko is adta már át a tizit Defrelnek. :)
Amúgy fura ez a vezérszerep. "Hivatásos" kézipályafutásom utolsó 6 évében csapatkapitány voltam kapusként. Minden csapattársamnak segítettem, biztattam őket, de egyáltalán nem voltam vezér. Viszont a kispályás fociban mindig is az voltam, pedig nem tudok jól focizni a képességbeli hiányosságaim miatt. Futottam, kényszerítőztem, szereltem, pacsiztam, kiabáltam. Aki üres kapura mellégurította, azt elsőként búboltam meg viccesen.
Dzekót nem érzem olyannak, mint magamat. :lol:
Szerintem te sem, Trigo. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11518
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.12.22. 13:51


ha már vezérszerep:
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... eo-2738897
a srác SOHA nem fogja ezt Lukakunak elfelejteni
Diawara sem Dzekonak
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27982
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.12.22. 12:34


Trigo értem mire gondolsz, de nekem is van számtalan példa az életemben és én hiszek abban hogy ami a pályán történik és ott marad és utána lehet közösen ünnepelni felhőtlenül.
Én se mondtam, hogy nem marad a pályán. Az ilyen alfafocisták a meccsek után sokszor nagyon jófejek, és elfelejtenek mindent. Mert ők így működnek, nekik az ott egy jelentéktelen momentum volt. Nekik. De ettől a meccseken lévő dolgaikat nem mindenki nyeli be. Amikor millió nézők előtt ordítannak valakivel pl.
Két esetben tudsz fölé nőni az ilyennek: nagyobb a szád, vagy sokkal jobban játszol nála.

Az meg hogy balkáni, hagyjuk már. Mintha azt mondanánk, hogy de kérem, persze hogy késelt a cigány, a kultúrájának a része, hogy kés van nála.

amúgy ha már alfafocista: Ibra :D
Na tőle elviselnék mindent a pályán, mert TUDOM, hogy poénra veszi az egészet. :)

Ha meg olyan csapatot kell keresnem, ahol mindenki mindenkit kedvel, és soha egy rossz szó, akkor óhatatlanul is a kedvenc jut eszembe: a 2010-es uru válogatott. Egyként hajtottak végig.

Kell a falka vezér, aki igen is odaszól.
Dzeko nem falkavezér. Az nem ilyen szvsz.
Az igazi vezér DDR, de ez ordas közhely már :) . Soha nem b.szott le senkit sértődve ilyenért, amiért Dzeko.

Ezt csak ti fujjatok fol, nem tortent semmi. Megsertodott, elfordult, aztan jatszott tovabb, mintha mi se tortent volna.
Sztem ez boven belefer.
bíró úr , kés volt nála, szúrt, de aztán haverkodott tovább. Sztem ez bőven belefér.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27982
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2019.12.22. 10:39


Én szinte mindenben Snacth szoktam egyetérteni:):)
Szóval Dzeko kell és én szerettem ezt, hogy ilyen. Higgyétek el ő balkáni, és igazi önző csatár, és egy befejező csatárnak számomra ez az ideális.
Mai világban mindenki steril, meg jópofa, lóf@szt. Kell a falka vezér, aki igen is odaszól. És edzői szemszögből Fonseca jól döntött, hogy hagyta az egészet.
Trigo értem mire gondolsz, de nekem is van számtalan példa az életemben és én hiszek abban hogy ami a pályán történik és ott marad és utána lehet közösen ünnepelni felhőtlenül.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.12.22. 09:19


A "nem történt semmi" nem feltétlenül szinonimája a "soha nem láttam ilyet"-nek. De lehet hogy én nézek rossz meccseket és azért nem tűnt fel eddig hogy manapság már ez a divat.

Még a Neymar-Dani Alves-Cavani pontrúgás balhé is kulturáltabban zajlott. Pedig ott nem kis egok feszültek egymásnak. Látványosan nem focizni egyik sem mert vagy akart.

De részemről ennyi. Elengedtem. Nem vitatom, hogy hasznos játékos a bosnyák. Jó ő nekünk. Jobb éket csak mázlival találhatunk, de az ilyen jelenetek miatt nem tudom igazán szeretni.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9928
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.12.22. 07:38


Ezt csak ti fujjatok fol, nem tortent semmi. Megsertodott, elfordult, aztan jatszott tovabb, mintha mi se tortent volna.
Sztem ez boven belefer.
En meg egyet is ertettem vele, a feneert nem passzolt neki!?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10327
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.12.22. 06:45


Dzeko mindig mondta, hogy Tottival szeretett volna együtt játszani. Hát ott be lett volna kussoltatva a pályán, az tuti. Száz szónak is egy a vége: az a pozíció még évekig Dzekóé, csakúgy, mint anno Tottié volt. És az utolsó években már a Capitanónak is erőltetett volt, aki persze nem volt kapitány típus, de tudott viselkedni.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11518
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.12.21. 23:06


marco24 írta:Rohadtul igazságtalannak gondolom ezt a felháborodást Dzeko kapcsán. Még belőlem is kiszakadt egy "add már bazdmeg" pedig mellettem ült a 4 éves lányom és igyekszem szépen beszélni előtte. Megértem, hogy Dzekoban felment a pumpa, ordító helyzet volt. Igenis olykor feladata lebaszni a fiatalabbat a vezérnek mert ez sport, nem egy Jane Austen regény. Egyébként imádom Diawara-t, nagyszerű munkát végez, de ilyen helyzetekben túl defenzív. Dzeko meg tényleg hátat fordított és elindult - lassan - befelé. Fasza televolt, megértem. Majd meccs után örülnek együtt, ez így működik. Ott is bajt keresünk, ahol nincs.

Aztán néhány perccel később a "köcsög Edin" elmozgott teret csinálva Pellegrininek, majd magára húzott 3 embert és tökéletesen visszaadta, ütemre. Gól. Aztán nem is tudom, ki adta Zaniolonak a gólpasszt? Ja, Dzeko... Az első gól után is egyből az "értelmi szerzőhöz" Pellére mutatott.

Mellesleg még 1 gólos előnynél többször nagyszerűen tartotta meg a labdát. Nem esik nehezére felrugatni magát, ha a szükség úgy hozza. Dzeko kurvajól játszott.
Ebben a szezonban 22 meccs, 10 gól, 6 gólpassz, 2 sárga. Nincs értemes cseréje. Mit akarunk még tőle?

Zaniolora jobban haragszom, amiért nem adta le. Önző volt, pedig baromira kellett volna Ündernek egy gól. Az egyetlen mentsége, hogy berukta.

Kevin-Prince Boateng, na az hiszti volt a tök indokolt cseréje után...


Ki írta, hogy "köcsög Edin"? Ki mondta, hogy nem játszott jól? Senki nem köcsögözte és senki nem szidta a teljesítménye miatt.
Mit akarunk tőle? Hogy viselkedjen normálisan, szerethetően. Szeressék a társai, ne csak az egy-két öreg, akit megtűr maga mellett. Ha már vezérnek látja magát, akkor viselkedjen vezérként. Mert aki hisztizik és szarik a csapatra (azzal hogy megállt ezt tette), leb@ssza azt, aki nem neki passzol, az nem vezér. Azt úgy hívják: primadonna. CR7, csak épp hozzá képest nulla eredménnyel.
A vezérnek, ha tele a f@sza, akkor is hajt, buzdít, lelkesít. Nem hátat fordít és legyintget. Totti tett ilyet? DDR tett ilyet? Hát Pruzzo, Giannini vagy Aldair?
És kétlem, hogy Diawara öröme őszinte volt a lefújás után. Neki lehetett oka arra, hogy tele legyen a 45ös magnumja.

De oké, kíváncsi vagyok bármilyen sportágból olyan jelenetre, amikor valaki úgy besértődött, mert nem őt választotta a társ, hogy megállt akció közben. Hiszti az megy, de olyat én még nem láttam, hogy vki hátat fordít a támadásnak és jelzi, hogy "ilyen bénákkal ő nem focizik". Linkeljetek légyszi ilyet és lehetőleg ne a megye 1-ből.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9928
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.12.21. 21:03


rég volt Zampa itt:
http://www.carlozampa.it/fiorentina-rom ... fFkdpO_Lmg
főleg Pelle góljánál :D


marco24:
Majd meccs után örülnek együtt, ez így működik. Ott is bajt keresünk, ahol nincs.
Már bocs, de ez nem így van szvsz. Én is számtalan csapatban játszom/játszottam (igaz kispályán) évtizedek óta, és vannak olyan csapatok, ahol mindenki kedveli a másikat, baráti társaság, és soha egy komoly rossz szó a másikra, csak építőjellegű buzdítások. Aztán annak átlagos csapatok, ahol max egy két erősebb szó van, és vannak persze egymásra akár sokszor fújó társas csapatok. Melyikbe jó focizni/sportolni? Nem kérdés szvsz. Persze egyéni habitus, hogy ki mit visel el, kit mi zavar, de a többséget egész biztosan zavarja, ha leb.sszák. És az emberek olyanok, hogy a nagyarcú hangadó leb.ssza a másikat, de a nagyarcú hangadót szinte soha senki. és miért nem, mert a többi nem nagyarcú hangadó. És csak ezért nem.
Dzeko is megkaphatná a magáét, de egy Diawara egy Schick nem az a habitus aki ráüvölt. És a Dzeko-félék ezt pontosan érzik. Alfahím analógián hívjuk alfafocistának:)

És Dzeko játszhatott akármilyen jól, EZEK a momentumok maradnak meg a társakban is, nemhogy bennünk sokunkban. Én magam sosem tűrném és sosem tűrtem ezt el senkitől, amit Dzekótól eltűrnek. de én hangadó vagyok. :D Igaz nem a nagyarcúl, hanem inkább a nagypofájúból. :)

Rohadtul igazságtalannak gondolom ezt a felháborodást Dzeko kapcsán.

Nem most találtuk ezt ki, akkor is ugyanezt nyomja, ha élete legrosszabb formájában lézeng a pályán. Akkkor nincs mivel védeni.

ja és marco24, bár már nem vagyok moderátor, és snatch lehet már tojik rá, de itt a fórumon inkább kipontozzuk a káromkodásokat. :D Mi is 4 éves gyerekek vagyunk :D De sn majd javít, ha már máshogy gondolja.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27982
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.12.21. 19:58


Nem szeretem Dzekot, de igen, kell ő nekünk. Most. Jövőre már nem biztos, hogy bírni fogja ezt a terhelést, két év múlva pedig már 100%,hogy nem. Szerintem nem ő csapat vezére, mert nincs a csapatnak vezére, ez is a bajunk. Se Florenzi, se Pellegrini. A csapat vezére De Rossi, Strootman és Nainggolan volt. Jelenleg nincs, de ha tippelnem kellene akkor Smalling lenne az idővel vagy Pellegrini.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.12.21. 16:01


Dzeko tegnapi mezőnymunkája példaértékű volt. Sokszor védekezett a saját tizenhatosunk tájékán. És azért nincs alternatívája, mert neki kb. egy Higuain lehetne csak alternatíva, nem egy Kalinic, vagy Schick.

Nem hiába atomkezdő minden edzőnél... Spalletti, EDF, Fonseca. És a sztáredzőnél is az lenne.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8117
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2019.12.21. 15:49


Rohadtul igazságtalannak gondolom ezt a felháborodást Dzeko kapcsán. Még belőlem is kiszakadt egy "add már bazdmeg" pedig mellettem ült a 4 éves lányom és igyekszem szépen beszélni előtte. Megértem, hogy Dzekoban felment a pumpa, ordító helyzet volt. Igenis olykor feladata lebaszni a fiatalabbat a vezérnek mert ez sport, nem egy Jane Austen regény. Egyébként imádom Diawara-t, nagyszerű munkát végez, de ilyen helyzetekben túl defenzív. Dzeko meg tényleg hátat fordított és elindult - lassan - befelé. Fasza televolt, megértem. Majd meccs után örülnek együtt, ez így működik. Ott is bajt keresünk, ahol nincs.

Aztán néhány perccel később a "köcsög Edin" elmozgott teret csinálva Pellegrininek, majd magára húzott 3 embert és tökéletesen visszaadta, ütemre. Gól. Aztán nem is tudom, ki adta Zaniolonak a gólpasszt? Ja, Dzeko... Az első gól után is egyből az "értelmi szerzőhöz" Pellére mutatott.

Mellesleg még 1 gólos előnynél többször nagyszerűen tartotta meg a labdát. Nem esik nehezére felrugatni magát, ha a szükség úgy hozza. Dzeko kurvajól játszott.
Ebben a szezonban 22 meccs, 10 gól, 6 gólpassz, 2 sárga. Nincs értemes cseréje. Mit akarunk még tőle?

Zaniolora jobban haragszom, amiért nem adta le. Önző volt, pedig baromira kellett volna Ündernek egy gól. Az egyetlen mentsége, hogy berukta.

Kevin-Prince Boateng, na az hiszti volt a tök indokolt cseréje után...
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.12.21. 15:46


Dzeko alapember. Pont. A tegnapi meccsen két gólpasszt adott, és szerzett egy gólt, a mezőnyben pedig iszonyat hasznos volt. Balkáni a csávó, lehet rendszabályozásra férne néha a viselkedése, és nem mondom, hogy Diawara és a többiek viseljék már el a hóbortjait, mert nem, inkább abban bízom, hogy amúgy pályán kívül, és edzéseken egy tök jó fej srác, akit imádnak a többiek.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8117
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.12.21. 15:23


Vannak olyan játékosok, akiket a habitusuk vagy a teljesítményük miatt gyémántként kell kezelni, különben bedurciznak. Minden csapatban van hasonló karakter. Olyan, akihez nem szólhat az edző úgy, mint máshoz. Olyan, aki mozdíthatatlan a kezdőből, mert alapból jó játékos, és nem akar egy sértődést kockáztatni az edző. Egy idő után ez az ember már a múltja, a személyisége alapján marad kezdő, lesz vezér, de mindenki érzi már körülötte, hogy jobb lenne nélküle.
Ez Dzeko.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11518
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.12.21. 12:14


köszi F.Totti az infót
jobb is hogy nem láttam akkor ezt a jelenetet

amúgy Schick a megoldás, miután Dzeko távozott a klubtól. Én még mindig hiszek benne. Megszűnik a terror neki ott elöl, menni fog az.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27982
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2019.12.21. 10:26


Egyszer nem látom és hengerelünk?? Rövid összefoglalót vki?
Azt azért olvasom h a Balkán Expressz ismét akcióba lendült...
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.12.21. 10:17


Hoppácska...
Te is átálltál a sötét oldalra, F.Totti ? :)
Lassan egyedül marad snatch. :wink:
Ugye, hogy mekkora egy balkáni bunkó paraszt ez a faszi ?????
SOHA, SOHA, SOHA nem akarnék ilyen csapattársat, basszus. Inkább 11 Diawara.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11518
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.12.21. 10:09


Dzeko?
Kontrát vezettünk 2-1nél. Diawara hozta a labdát bal középen. Előtte Dzeko a védők között. Tempóelőnye volt. Diawara vagy 3-4 lépésen keresztül nézte a passzlehetőséget, de nem merte megrúgni. Vagy a védők zárták a passzsávot, vagy lesen látta a bosnyákot. Kitette balra Perottinak, amivel kicsit megtört a lendületünk, de folytatódott volna az akció. 3 dolog történt:
1. Dzeko látványos (szokatlanul látványos) gesztusokkal elkezdte szidni Diawarát. Közben megállt és hátat fordított a labdának. Kivonta magát a játékból. Perotti így nem is tudott felé passzolni, visszatette Diawarának, amitől végképp megakadt a támadás. Komolyan mondom a fénykorát élő CR7től nem láttam ilyet. A hiszti is durva volt, de az ahogy utána beleszart az egészbe, döbbenetes.
2 Diawara totál lefagyott. Kb 10 méterrel rúgta pályán kívülre a labdát.
3 Fonseca lebaszta.... Diawarát.

Dzeko láthatóan a csapat vezére. Milyen lehet fiatalként ilyen közösségben játszani? Mi a tökömért áll mellé Fonseca. Mennyire lehet inspiráló egy ilyen közösség? Oké, lehet hogy nem ez a jellemző az öltözőben, edzésen, de amit a pályán látok, az azért elég aggasztó. És főleg azért mert a meccs abszolút éles volt még. A csapat vezér pedig nem csak egy csapattársát "rendszabályozta" durván, hanem a csapat érdekei felé helyezte magát. És az egyetlen ember, aki helyre tehette volna, melléállt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9928
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: tomm valamint 12 vendég