Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.03.17. 15:08


Mourinhoval bajnokok lennénk, de hát ő nem a mi szintünk (és már nem is olasz szint)...

és jah, lehet kihúzzuk valahogy a szezont Garciával, de mi a garancia, hogy szeptembertől megváltozna bármi is? sajnos semmi


és legbelül szerintem legtöbben reménykedünk, hogy helyreáll a tavalyi forma és újra jön a menetelés.
mindenkinek ez lenne a legjobb
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28001
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.03.17. 14:23


SZerintem egy nagyhangú edző kell aki jó mentor, mert ezt a lazsálás meg kellene szüntetni. Plusz egy olyan edző is jöhetne aki jól bánik a fiatalokkal, mert abból is van elég. A taktika nekem most harmadlagos, mert láttuk már EL, Garica, Zeman... egy felállás semmire sem elég. Az ellenfélhez kell igazodni, ahogy Mou csinálja. Persze van ellenpélda Guardiola is, de neki meg is vannak a játékosai hozzá.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.03.17. 14:19


Én nem vagyok a nyári edzőváltások híve. Szerintem pont hogy lassan számot kell vetni a szezonnal, kiértékelni a hibákat, látnak-e valami esélyt a javulásra és ha nem, akkor nevezzenek ki új edzőt, hogy ne a következő szezon első hónapjai menjenek rá. Persze ha éppen semmi normális esély nincs a megszerzésre, akkor kezdjenek el tárgyalni és az utolsó mérkőzés után jelentsék be, csak ne az legyen, mint Rudinál, hogy szaladgálunk mindenfelé, mint egy idióta, mert az eléggé nevetséges volt.
Félek azért vissza fogjuk még sírni Rudit és legbelül szerintem legtöbben reménykedünk, hogy helyreáll a tavalyi forma és újra jön a menetelés. De ha új edző kell végre a csapathoz igazolhatnának valakit, aki bele mer nyúlni a taktikába és hajlandó játszatni fiatalokat, valamint képes rotálni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.03.17. 14:17


mcsabi írta:Ha már Baldissoninál tartunk, ezt megmagyarázhatná valaki:
""Garcia jövője? Nincs értelme most erről beszélni, hiszen mindannyian veszélyben vagyunk. Január 6-án úgy voltunk másodikak, hogy mindössze 1 ponttal voltunk lemaradva a Juventustól és még álltunk a BL-ben. Az az a csapat volt, amit mi építettünk. Ezt követően komplikációk léptek fel a játékban és az eredményekben is." - nyilatkozta Baldissoni."
Január 6-án hogy álltunk a Bl-ben?

Okosan annyit mondott, hogy Garcia veszélyben van. A dátumot meg benézte. Lehet December 6-ra gondolt.

Milannak is egy jó edző kéne szerintem aki helyrerakja a játékosokat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fogkefe1 2015.03.17. 14:19-kor.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.03.17. 14:03


GrazieRoma írta:
fogkefe1 írta:
GrazieRoma írta:Lehet hogy azert lassan Sabatinit is felelossegre lehetne vonni.

Igy a szezon 2/3 utan az igazolasai Manolas kivetelevel igencsak bukta...

Mindenki!!!!

Cole hahaha
Holebas - volt egy jo 1,5 honapja
Astori - szuzanyam
Spolli ????
Mapou - tucatvedo
Ucan ??
Paredes - semmi rendkivuli
Iturbe - eddig hatalmas betli
Doumbia - nyugdij elott?
Ibarbo... Nalunk van egyaltalan?

Keita es Manolas csak csak. Kihagytam valakit???
így van, csak ő a hibás azért, mert más csapatok húzóembereit leigazolja itt meg bénák lesznek. Spolli, Cole és Ibarbon kívül. Amúgy a fiatalokat ne felejtsd ki, meg a sok selejtet akit évről évre rásózott másokra. Doumbia Cska egyik legjobbja volt, Ucan lehetőséget sem kapott még. Nem látom Sabatini hibáját. Sok csapat örülne Doumbiának és Iturbének. Na meg Holevas, Astori és Mapou mind válogatottak.


fogkefe ne maaa... A csucsot ki is hagytam - mindent elmond pedig - Emanuelson???

Van 4 del-amerikai csodank, akibol az egyik a Cesenaba sem fer be, es asszem epp mai hir, hogy megy haza a nyaron - Carbonero / totalis Sabatini blama. Van 2 tini, Kevin Mendez es Ezequiel Ponce, ott van Sanabria, aki igazabol semmit nem mutat - ezekbol sem tudni mi lesz...

Nincs igazad, ezek kozul ki volt huzoember??? Illetve milyen csapatokban? Kiesojeloltek kozott? Egy BL-ben indulo csapathoz? Be is bizonyitottak, hogy jobbnak lenni egy kiscsapatban osszesegeben nem er annyit, mint kozepes teljesitmenyt nyujtani egy nagycsapatban.

Ha a Te gondolatmeneted kovetem, akkor johetne Nikolic a Videotonbol, mert huzoember...

Amit Te irsz, arrol en nem is beszeltem (Lamela, Marquinhos), en a 2014/2015-os atigazolasokrol mondtam velemenyt, plusz Benatia eseteben vastagon benne van a hirek alapjan, hogy Sabatini igergetett a sracnak es azon vesztek ossze, hogy ki / mit es hogy ertelmezett 2013 nyaran.

Nem a korabbi eveit biraltam, hanem az ideit. Utolag tovabbra is en azt mondom 10-bol 4-es. UTOLAG!!!
Megjegyzem Iturbe nem volt huzoember szerintem a Veronaban sem.

Holebas megjegyzes nevetseges, hogy "valogatott" - olyan gorogoknel, akit varhatoan mi magyarok is megelozunk. ugyhogy akkor hozzuk Vanczak Vilit is!!! Az idei evben vastagon benne vannak az igazolasok, NAGYON vastagon! Mennyisegben sokan vagyunk, minosegben kevesen.

Doumbia / Ibarbo - kar vitatkozni rajta, maga vallotta be, hogy elbaszta a teli igazolast kompletten. Igy utolag pedig a nyarit is. Totalis csod a 14/15, nem is ertem miert gondolod, hogy rendben volt.

Szereted a híreket nem? Carbonero pont most volt a Cesena legjobbja a meccsen. :D Gondolom nem nézted, olyan gólpasszt adott amire szerintem a csapatból Tottin és Pjanicon kívül nem sokan lennének képesek. De alapból is jó volt. A két fiatalt miért hozod fel?? Nem is láttuk játszani. Jedvajt idén adtuk el! Ő ér, hogy keresett rajta 4-5 milliót úgy, hogy a srác konkrétan beleszart a fociba tavaly? Sanabria pedig a Barcából s kitűnt, meg most a Primavera csapatból is felfele lóg ki. De te már lemondtál róla, mert 2 meccs alatt nem lőtt gólt. :D
A fiatalokra gondoltam, nem a tavalyi évre. Évről évre hoz egy csomó fiatalt az ifibe külföldről. Ez is nehéz munka, mert közbe mindenki nyaggatja, hogy olaszokat keressen. Érdekes, hogy a Porto és a Shaktar nem hazaiakat keres az akadémiájára, aztán meg is van az eredménye.
Igen a Nikolicos jó példa, csak ne a Romát írd, hanem mondjuk a Lech Poznant. Oda lehet erősítés lenne. Ez kb olyan, hogy Nikolicot leigazolja a Győr, majd 10 meccsen nem lő gólt aztán egyből fos igazolás.
Mikor fogjátok elhinni, hogy nincs pénz igazolásra?? SE presztízs??? Nem fog idejönni senki nagyobb csapatból fénykorában. Nem értem, hogy ez miért olyan bonyolult felfogni. Nem tudja Sabatini idehozni Facaot meg Messit, Ronaldot. Olyan játékosokat kell keresnie akik a Románál gyengébb csapatban meghatározó játékosok. Astori és Mapou ilyen volt (mondjuk ő Garcia igazolása, ahogy szerintem, Cole is és Keita is) Sabatini sosem igazolna 30 év fölötti játékost) Emlékszem azért Astorinak, hogy örült mindenki amikor jött, hogy mennyire jó lesz. Nem tudta megugrani a szintet ennyi. Van ilyen. De ha nem mi akkor a Lazio fogja leigazolni, tehát más is akarta, sőt nem akárki. Az ugyanolyan erősségű csapat. Megmondom őszintén fingom sem volt ki az a Holebas amúgy, pedig már 30 éves. Egyszerűen kellett egy játékos ingyen, Cole mögé biztosítéknak és őt találták az uccsó napokban, de ez is azért jó mentés volt, mert ha most nincs akkor lehúzhatnánk a rolót. Nem megváltónak jött, kisegítőnek. Cole jött a megváltónak, bár szerintem ő nem Sab igazolása, bár ezt sosem tudjuk meg. Ibarboról és Doumbiáról pedig nem azt mondta Sab, hogy szarok azért nem rossz h leigazoltam, hanem azt mondta, hogy rosszul mérte fel az állapotukat, azt hitte nem sérültek. Erre vett két sérült játékost. Mindenki itt sírt egy csatárért, itt van tessék, 120 meccsen 80 gólt. Garcia nem játszatja, sérült is volt, akkor biztos fos. Iturbéról nem tudok mit mondani, a srácnak szerintem nincs rendben a "agyilag", sok hüyeséget csinál. Fején is látszik, hogy mindig bosszankodik. Egy jó kommunikatív edző már tuti beszélt volna vele, hogy mit hogyan csináljon, mikor mi a legjobb döntés. Olyan mintha a srác nem tudja mit csináljon. Néha cselezni kell akkor bead, valamikor meg amikor be kellene adni vagy passzolni kéne akkor fölé durrantja, sosem találja el a kaput, mert dühből meg kapkodásból csinálja.

Továbbra sem látom mit rontott el mit szúrt el. Pl nyáron én eladtam volna Lajicot ő megtartotta. Igaza lett. Nyáron hoz egy kapust meg két szélsővédőt aztán kész is a csapat egy normális edzővel.
Szerintem én voltam az első aki Garcia fejét követelte a fórumon, kb még hónapokkal ezelőtt. Már akkor sem tetszett ez a játék... Egy rendes edzővel simán lenne jó a csapat újra, meg a játékosok se teljesítenének alul. De ahogy nézem ez sosem fog kiderülni, mert minél tovább várnak, annál nagyobb hülyeség kirúgni Garciát. Van hátra még két hónap a bajnokságból. Ennyi idő alatt senki sem fog csodát csinálni.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2015.03.17. 13:27


Még amit akartam, valaki írta h lecsúsztunk az inter szintjére, de szerintem meg a milán szintjére!!!! Jól hangzó nevek összekukázva, elvileg jó csapatnak kellene lennie, erre x-x-x....mostmár vereség is...
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.03.17. 13:17


Ha már Baldissoninál tartunk, ezt megmagyarázhatná valaki:
""Garcia jövője? Nincs értelme most erről beszélni, hiszen mindannyian veszélyben vagyunk. Január 6-án úgy voltunk másodikak, hogy mindössze 1 ponttal voltunk lemaradva a Juventustól és még álltunk a BL-ben. Az az a csapat volt, amit mi építettünk. Ezt követően komplikációk léptek fel a játékban és az eredményekben is." - nyilatkozta Baldissoni."
Január 6-án hogy álltunk a Bl-ben?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.03.17. 12:38


És volt egy bomba Ibrahimovica....
de csak az első évében, és nélküle nyerte már meg a BL-t és a második Scudettoját :wink:


amúgy Baldissoni nyilatkozata már azt sejteti, hogy készül az ultimátum Garciának
"Azt várjuk, hogy mihamarabb visszatérünk arra a szintre, nincs értelme a sérültekre és a nehézségekre fogni a dolgokat. Felesleges analizálni a krízis okait, egyszerűen meg kell találni a megoldást rá. Most már minden áron nyernünk kell."
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28001
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2015.03.17. 11:03


Nagyon bosszantó ez a vereség, most azért jól toltuk a gólig kb, utána meg kitámadtunk kaptunk egy második fos gólt. Most kb működött a játékunk, de a leggyengébb részünk a hátsó négyes, astori yanga sehol sincs a tavalyi benő castan pároshoz, ami még nagyobb baj hogy a szélső játékunk is nulla, Torosidis ha folyamatosan játszik még szerintem le tud rakni egy közepes szintet ami amúgy ide kevés, holebas nagyon gyenge, rettentő hogy se a szélső védők se a támadó szélsőink nem tudnak beadni, belerúgnak egyet aztán majd lesz valami, más kérdés hogy nincs aki fejeljen főleg ha Totti játszik. Pjanic jó volt ma, gól után ment is előre én azt néztem már mindegy alapon ha ront is, akkor volt is egy jó lövése amit bravúrral védett a kapus ezért nem értem mért nem lő többet, jobb lövő mint naingollan.
Gervinhot mostmár ki kéne dobni a kezdőből, csak az a baj hiába hagy ki mindent ha van hely még így is ő a legveszélyesebb, azért tavaly még be tudta magát cselezni bepaszolni valakinek a labdát( ritkán) vagy előnni, vagy felrúgták aztán 11es, idén semmi. De Iturbe is ugyen ez, én hittem benne de rossz nézni hogy ő is csak a futni tud kategória, cselei se nagyon ülnek, lövések se, paszolás nálais nuku.
Ljajicnak kelett volna kezdeni, így utólag, persze pihentetését meg lehet érteni.
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2015.03.17. 10:42


wini írta:Meglátásom szerint a külföldről jött edzők közül egyedül Mou tudott sikeresen alkalmazkodni az olasz focihoz,ő értette meg,hogy a Serie A,még ha színvonal vissza is esett,egészen más mint a többi liga.

És volt egy bomba Ibrahimovica....
De egyébként igaz....és ez alapján az igazi hosszútávú megoldás, akkor csak egy olasz edző lenne, nemigaz?
Mazzari, Spall aki reális lehet, esetleg csoda útján Ancelotti...
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.03.17. 09:56


wini írta:Én a problémák okát,megjegyzem a Samp elleni meccset nem láttam,abban látom,hogy Rudi nincs felkészülve arra az esetre ha kajakra beállnak ellenünk bekkelni.


Így van. Erre nincs jelenleg megoldásunk, de én nem a lób@szó ék hiányára vezetném vissza. Az önbizalom és a frissesség hiányzik, így kreatívak sem tudunk lenni. Lehet játszani Deák Bamba alteregó nélkül is betömörülő védelem ellen ha kellőképp kreatív a támadó szekció. hiába toltuk fel anno Destrot a tizenhatoson belülre. Ő is túlerő ellen küzdött. Ennek a keretnek meg kellene tudni oldani azilyen feladatokat még a Samp ellen is, nem beszélve a Veronáról, Pármáról, Chievoról...

Totti, Pjanic, Ljajic, de akár Verde is megoldás ilyen helyzetekre. Csak ha egyszerre gyengék vagy közepesek, akkor kell egy kis szerencse is. az meg mostanság nem jár felénk. Nekünk mikor pattant meg úgy utoljára beadás, mint a Fiorentina második gólja előtt?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9928
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2015.03.17. 09:46


Én a problémák okát,megjegyzem a Samp elleni meccset nem láttam,abban látom,hogy Rudi nincs felkészülve arra az esetre ha kajakra beállnak ellenünk bekkelni.Egy olyan bajnokságból jött,ahol az ilyen szinten való bekkeléssel nem találkozott.Hasonló gondokkal küzd Benitez is a Napolival.Egyszerüen ezen a téren felkészületkenek.Ha megnézzük a Juvét,van Llorrente,Morata,Lazio Klose,Fio Gomez,Babacar a Sampnak is van egy Okakája.Egy erős,magas jól fejelő center.Bár Klose nem az,de labdát jól tart,jól fejel, és érzi a kaput.Nekünk nincs ilyen és a halvány jelét sem látom,hogy ez megváltozna.Sabatiniék azt hitték,ahogy tavaly végig rohantunk a Serie A-n,az idén is úgy lesz,és ehhez igazoltunk a télen is,nem véve észre az idők szavát és azt,hogy a Serie A-s edzők nem buták,még egy Empolinál sem.Ki ismerték Garciát és már nem tud változni vagy nem is akar.Nézve az eredményeken a cseréket,egy nulla tán,egy bekkelő csapat ellen levesz egy a focit játszó játékost és felrak egy gyors kontrára alkalmas játékost???.Nem személy hanem elvi kérdés.
Meglátásom szerint a külföldről jött edzők közül egyedül Mou tudott sikeresen alkalmazkodni az olasz focihoz,ő értette meg,hogy a Serie A,még ha színvonal vissza is esett,egészen más mint a többi liga.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2015.03.17. 09:28


Nekem most úgy tűnt h újra az őszi rómát láttuk....
Leirom miért, mert az első félidőben rendbe volt a játék, csak ugye továbbra sincs aki gólt lőne!!!!Ősz elején ugyanígy toltunk le egy meccset, mint a tegnapit, csak akkor a közáppályánk még szezon elején frissebb volt és tudtak gólt lőni, mert a csatárszélsőink már akkor sem...mert ha az első félidőben lövünk kettőt, akkor behúzzuk a meccset, mint ősszel!!!!De továbbra sincs olyan ember akire lehet számítani és gólt lőne!!!!nincs és kész...csak ugye a szezon második felére a középpályának már nincs ereje besegíteni a góllövésbe...dec.-jan.-februárba azaz télen még ez sem volt meg mint tegnap, h helyzeteink lennének, meg amolyan Pjanic -féle akarás mint tegnap amikor belerúgott a kapufába...egyedül Feyenordban volt ez meg mert az agyatlanok kihozták belőlük...de legalább tegnap ez megvolt.Összefoglalva az idényt, volt egy jó őszünk, mert volt ereje a középpályának gólt lőni és szépen is toltuk, aztán jött a tél, nincs már kp. gól, de mutatott játék sem(na erre nincs magyarázatom) tegnap meg elkezdődött a tavasz, ugyanolyan játékkal mint az ősz, csak most még a kp. sem lő gólt nekünk...
Kérdésem: a tegnapi őszire hasonlító játékunk, feltámadás vagy csak ez a rémgyenge samp hagyott minket focizni??( Mer attól h beszenvedték azt az első fos góljukat, ritka egy gyengén fociztak...utána is...annál a második gólnál szánalmasabb kontratámadást ritkán látni, de még az is bement)
Ha végre jönne ez a tegnapi akarás és mezönyjáték, akkor újra „csak” arról kellene beszélni h ki a fene fog gólt lőni??? , de legalább nem arról mint egész télen, h még helyzetünk sincs...
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.03.17. 09:19


F.Totti írta:
mcsabi írta:Lehet, hogy át kéne írni a játékosok szerződéseit úgy, hogy a fizetésük egy minimális alapdíjból állna és erre jönne egy rohadt magas pályáralépési pénz, valamint gólszerzési/kapott gól nélküli járulékok. Onnantól kezdve talán megjönne a kedvük, hogy mutassanak végre valamit a pályán, mert ha nem lesznek mások a kispadon, akik örömmel güriznének.


Haj, ha ez ilyen egyszerű lenne. Egyoldalúan nem módosíthatsz szerződést. Ha meg alapból ilyet akarnál aláíratni vele, akkor nem jönne hozzánk. Sajnos vagy sem, ilyen a szabad munkaerőpiac. Az amerikai sportok kollektív szerződéseinek van azért pozitív oldala is. De az egy egészen más struktúra.

Persze, tudom. Természetesen ez olyan elméleti síkú ötlet volt, mint pl Ucan játszatása.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.03.17. 09:01


mcsabi írta:Lehet, hogy át kéne írni a játékosok szerződéseit úgy, hogy a fizetésük egy minimális alapdíjból állna és erre jönne egy rohadt magas pályáralépési pénz, valamint gólszerzési/kapott gól nélküli járulékok. Onnantól kezdve talán megjönne a kedvük, hogy mutassanak végre valamit a pályán, mert ha nem lesznek mások a kispadon, akik örömmel güriznének.


Haj, ha ez ilyen egyszerű lenne. Egyoldalúan nem módosíthatsz szerződést. Ha meg alapból ilyet akarnál aláíratni vele, akkor nem jönne hozzánk. Sajnos vagy sem, ilyen a szabad munkaerőpiac. Az amerikai sportok kollektív szerződéseinek van azért pozitív oldala is. De az egy egészen más struktúra.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9928
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.03.17. 08:40


Lehet, hogy át kéne írni a játékosok szerződéseit úgy, hogy a fizetésük egy minimális alapdíjból állna és erre jönne egy rohadt magas pályáralépési pénz, valamint gólszerzési/kapott gól nélküli járulékok. Onnantól kezdve talán megjönne a kedvük, hogy mutassanak végre valamit a pályán, mert ha nem lesznek mások a kispadon, akik örömmel güriznének.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.03.17. 07:50


3 hónapja még én is összerakosgattam volna egy csapatot, mert lehetett látni, hogy kik a gyengék. Azt nem, hogy a padozók erősebbek-e (mert nem játszottak egyáltalán Rudi alatt), de egy próbát megért volna. Most nem lehet látni, hogy kik a gyengék (másfél hónapja), mert mindenki az. Szabadon lehet garázdálkodni (Ucan, Adamo - akit akartok), mert nem nagyon van érinthetetlen játékos a csapatban.
Kalapból húzzuk! :D Egy Ferri-Sanabria-Verde támadó sor? Ócsók!

Mindenkit lehet szapulni - jogosan. Szerintem Florenzi tegnap kimondottan jól mozgott. Nekem jobban tetszett, mint Pjanic. Szóval Flo a téli önmagához képest javult, de valószínűleg azon kevesek közé tartozom akik így látják.
De mindegy hogy Flo vagy Pjanic hogy mozogtak, mert annyit nem sikerült senkinek hozzátenni a játékhoz, hogy gól is legyen belőle - bár lehetett volna.

Garcia hogy nyert francia bajnokságot? Ne viccelj, tavaly velünk is bajnok lehetett volna, ha nincs a még kiemelkedőbb Juve. Amióta 3 pontot adnak a győzelemért ennyi pontot még nem értünk el, közben volt egy rekord győzelmi sorozatunk. Nézd meg a tavalyi szezonunkat az utolsó 3 meccs nélkül és választ kapsz rá, hogy hogy nyert bajnokságot Garcia.
Most inkább arra kaphatunk választ, hogy miért tették ki utána. Bár a Lille-nél szétvásárolták az egész csapatot, itt pedig - megmagyarázhatatlan.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.03.17. 07:15


F72Quadraro írta:Egy valami viszont kifejezetten irritáló, ez Garcia nyilatkozatai... "Rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, ami igazolja, hogy a játékunk működik. A második félidőben elfáradtunk, ami a csütörtöki EL szereplésnek tudható be."

Na ettől hullik ki a hajam. Kéne egy alkalmazott, aki felpofozza Rudit, amikor fáradtságra hivatkozik. Minek kellett Flot játszania, amikor egy kalap szart se ért mostanában? Tavaly ilyenkor simán ledobta a padra. Ezt Ucan is lehozta volna. Tottit megint játszatta, pedig Dombi Tibi is kaphatott volna egy teljes mérkőzést, 20 perc alatt ritkán váltják meg a világot, de mondhatnám még paredest, sanabriát és a többieket. Erre az eredményre ők is képesek lettek volna. A fio meg közben úgy nyert, hogy a kulcsjátékosok pihentek. Le fognak mosni minket és akkor majd jön megint a fáradtak voltak a játékosok, mert hétfőn bajnoki volt. Ekkor pedig jöhetne az az ember akit javasoltam, hogy pofozza fel rudit. Főleg hogy a lilák két hét alatt 5 mérkőzést játszottak olyan csapatok ellen, mint az inter, juve, lazio, roma, milan, ebből 3 győzelem 1 döntetlen, 1 vereség.

Nálam az ideális kezdő ez lett volna (ha csak 4:3:3ban gondolkodhatnék): De Sanctis, Torosidis, Spolli, Mbiwa, Cole, Keita, Ucan, Pjanic, Verde, Doumbia, Iturbe. Cserék meg Paredes, Sanabria, Ferri vagy Pellegrini.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.03.17. 00:35


F.Totti írta:Nekem sem/nem ezzel a meccsel van bajom. Ilyen volt és lesz is. A baj az amit hallottam a stadionból és ami itt is leginkább fájt az elmúlt időszakban. Olyan csapatunk van, amit nehéz szeretni. "Kifütyülni" nem fogom őket, mert az általában nem segít, de megértem azokat akik teszik. És baj az is, ami most jön. garzia elzavarása mindaddig látszatmegoldás, amíg nincs helyette valós és hosszútávú alternatíva.
Elég szar mostanában Roma szurkolónak lenni, de ez azért is van, mert tavaly meg meglepően jó volt. Visszalengett az inga?


szerintem Garciát fütyülték
Inga? hát ez az! Miért van az hogy szélsőségek csapata vagyunk?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28001
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.03.17. 00:31


Pjanicon amúgy legalább ma látni lehetett az akaratat, pl annál a támadásnál ami majdnem öngól lett, és ami után megrúgta dühében a kapufát is.


Amúgy ilyenkor de benéznék az elnökség ülésére meg a fejekbe. Nagyon nagy pechük, hogy épp 2. helyen állunk. Anélkül egyszerű lenne a döntés. De így.... És ez van cejas, ezt mondom én is. Nincs igazán jó megoldás.
Lehet itt hőzöngeni, de épp ezért vártak/várnak(?) szvsz RG kirúgásával/felmondatásával, mert hátha hátha visszatér a jó forma. Eddig - ezek szerint - arra nagyobb esélyt láttak (testközelből - by feree), mint hozni valakit, aki segíthet. Na meg a marketingje is jobb, ha nem távozik szezon közben az edző.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28001
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.03.17. 00:30


feree80 írta:jó látni, hogy eljutottatok odáig, ahová én már rég eljutottam. :wink: :)


Azért van abban valami irigyelhető, ahogy az ilyen meccseken túl tudsz lépni egy önvállveregetéssel. Ürömre öröm és rendben minden.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9928
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.03.17. 00:30


Kettő gondolat foglalkoztat.

1) Hogy a jó istenbe nyert francia bajnokságot Rudi?

2) Hogy ha a vezetőség elismeri, hogy elcseszte a mercatot és ezzel leveszi a felelősséget Rudi válláról, akkor nyáron rendbe teszik e igazolásokkal a csapatot!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.03.17. 00:28


cejas írta:

Sok mindent másképp látunk, de ezt tökéletesen ugyanúgy.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9928
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.03.17. 00:26


Nekem sem/nem ezzel a meccsel van bajom. Ilyen volt és lesz is. A baj az amit hallottam a stadionból és ami itt is leginkább fájt az elmúlt időszakban. Olyan csapatunk van, amit nehéz szeretni. "Kifütyülni" nem fogom őket, mert az általában nem segít, de megértem azokat akik teszik. És baj az is, ami most jön. garzia elzavarása mindaddig látszatmegoldás, amíg nincs helyette valós és hosszútávú alternatíva.
Elég szar mostanában Roma szurkolónak lenni, de ez azért is van, mert tavaly meg meglepően jó volt. Visszalengett az inga?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9928
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.03.17. 00:24


Igen, Garcia meglehetősen idealista (az optimista szó kevés rá). Ha kikapunk, akkor a játék jó, ha nyerünk akkor pedig a gyenge játék ellenére elégedett az eredménnyel. Átgondolva sok simán nyert meccs igazán nüanszokon múlt, mert mindig volt néhány kiugró teljesítmény vagy megmagyarázhatatlan nyugalom, ami miatt ősszel teljes természetességgel ültünk le meccset nézni: a Juve és a Napoli kivételével mindenki ellen győzelmi eséllyel lépünk pályára.

Edzőváltás? Nem kérdés. Év közben eddig az új érában csak ZZ-t menesztették sokkal kevesebb meccs után. Igaz ott voltak blőd dolgok és egy 6. hely.
A kérdés igazán az, hogy kit? Spalletti jöhene nálam, de nem most. Mit csinálna ezzel a leült társasággal? Jó edzőt nem lehet év közben hozni. Nem lehet senkit eladni, kirakni... Ugyanaz a posvány maradna, mint most.
Ezért szokás egy belső emberrel betúrni a kakit. Mert sem Montella, sem AA nem alkotott semmi maradandót. Középszer szürkesége. Csak hogy vége legyen valahogy a szezonnak és ne történjen csúnya dolog. Igazából veszteségminimalizálás komoly motíváció nélkül.
Hatalmas dilemma! Ahogy most kinéz Garciaval tényleg lecsúszhatunk az Inter mellé. És ha jön egy válságmenedzser? Vele is! Egyszerűen nem látom most, hogy valahogy újra feltámadnánk. És az év vége sajnos még messze van.

ZZ lenne most ideális megoldás. Ő simán padoztatná és a lelátóra száműzné Pjanicot is és Iturbét is. Letojná, hogy mennyit érnek, hogy adjuk el őket nyáron és hogy mit dumálnak. Játszanánk néhány meglepően jó meccset és kikapnánk simán a Cesenetól. De legalább robbantana.

Kva nagy szarban vagyunk.
1. Folyamatos rossz szereplés.
2. Kevés piacképes játékos - ők is formán kívül: eladhatatlanok (Iturbe) vagy áron alul mennének (Pjanic)
3. Öregedő keret: Keita, Totti, DDR, De Sanctis (köszi Garcia)

Visszahuppantunk oda, ahol LE után voltunk.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég