Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.16. 14:59


vajh verde rajta van az uefa kupa listán, ergo játszhat a feyenoord ellen?!

csak mert én a gervinho, ljajics, verde 3assal kezdenék
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2015.02.16. 14:32


GrazieRoma: mint mindig most is teljesen egyetértek veled.
Borzasztó ami hetek óta megy,a nagyon nagy baj,hogy nem látni a kiútat.
Forza Roma!!!!
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.16. 14:08


F72Quadraro írta:
F.Totti írta:Pont azért kétségbe ejtő a helyzet, mert láthatóan senki semmi fogalma, hogy mi okozza a zuhanórepülést. Nem eredményekben, hanem játékban. Ilyenkor nagyon nincs mit tenni, mit dolgozni tovább és remélni. Meggyőződésem, hogy Garcia elzavarásával többet buknánk, mint nyernénk. Hosszútávon mindenképp.


F.Totti, többször érzelmi alapon ítélsz szerintem. Egyébként én is több edzőnél és játékosnál is bizonyára, ezzel semmi baj.



Persze és szerintem máshogy nincs is értelme :)
Kizárólag érzelmi alapon ítélek és ezt fel is vállalom. Azt ugyan látom, hogy az imádott Totti, Pjanic vagy éppen Florenzi helyenként értékelhetetlen teljesítményt tesz fel a pályára, de haragudni nem tudok rájuk. A két olaszra valószínűleg senki más sem, de jellemző hogy én még Pjanicon is látom az akarást minden meccsen. De tényleg! Ennyit az objektivitásomról :)

Garciához különösebben nem kötődöm, de félek hogy nem találunk jobbat. Abban egyetértek, hogy elsősorban az ő feladata lenne megtalálni a kiutat. A felelősség is elsősorban az övé. Ez vitathatatlan. Azt viszont másképp ítélem meg, hogy próbálkozik vagy sem. Szerintem folyamatosan keresi a megoldást, mind emberekben, mind rendszerben. Én bízom benne, hogy rövidesen meg is leli.

Tegnap úgy a 80. perc után pont arra gondoltam, hogy a lehető legjobbkor jön a Juve meccs. Kicsit orosz rulett ez persze, mert egy méretes zakóval hetekre a gödörben maradhatunk, de egy győzelemmel egyből visszatérhetünk a jó útra. Úgy érzem inkább nyerhetünk majd a meccsen, mert veszítenivalónk kevesebb van.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2015.02.16. 12:44


F.Totti írta:Pont azért kétségbe ejtő a helyzet, mert láthatóan senki semmi fogalma, hogy mi okozza a zuhanórepülést. Nem eredményekben, hanem játékban. Ilyenkor nagyon nincs mit tenni, mit dolgozni tovább és remélni. Meggyőződésem, hogy Garcia elzavarásával többet buknánk, mint nyernénk. Hosszútávon mindenképp.


F.Totti, többször érzelmi alapon ítélsz szerintem. Egyébként én is több edzőnél és játékosnál is bizonyára, ezzel semmi baj.
De ha azt írod, hogy senkinek semmi fogalma a zuhanórepülés okáról, az elég komoly baj. Mert nekem nincs, Neked sincs, legfeljebb találgatunk. Ez még nem baj.
De jól láthatóan 4 hónapja Garciának sincs. Na ez meg komoly baj. Mintha tényleg a csodára várnánk. Csináljuk ugyanazt a semmit, hátha most jó lesz... de nem...

Doumbia jó vagy sem... eldönti az idő. Azt már sokan írták, hogy erősen kétséges a születési éve, sok-sok éve még a Chievo játékosa, Luciano volt az első, akiről kiderült, hogy vagy 5-6 év van a valós és a bevallott születési éve között. Mindenesetre tegnap hatalmas füttyöt kapott szegény, pont ő, aki semmiről nem tehet. De ki rakta őt be egy Romában töltött edzéssel a lábában a kezdőbe, ezzel ki égette őt meg? Erre írták, hogy ebből látszik a Romának nincs játéka, mert akkor egy edzés után egy mester nem küld a pályára egy játékost. De ő a csodában, egy egyéni villanásban bízott, ha már játék nincs.

Ez a Parma 8 mérkőzés óta pontot sem szerzett, fél csapat már elment és bedobta a törölközőt, mert 7 hónapja nem kapnak fizetést... Szerintem csak De Rossinak több a fizetése, mint a 11 pályán lévő Parma játékosnak, akik ezt még meg sem kapják.

Szóval nekem azt nehéz látnom, hogy ugyan miben reménykedhetnénk... Mert ugyanaz az elképzelés nélküli semmi megy 4 hónapja. S hogy ezzel még másodikok vagyunk, ez a hatalmas szerencsénk, meg az olasz bajnokság szégyene.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.16. 11:30


Azért egy meccs alapján megítélni a Doumbia, Ibarbo transzfereket, elég necces. Ugyan ezt tenni Destroval meg inkább vicces azok után, hogy mit kapott itt korábban.
A potenciális igazolásaink közül innen eldönteni, hogy kit nem akartunk és miért nem itt kötött ki, megint csak elég furcsa logika.
A partvonalról ez azért nagyon könnyű műfaj. Nekem sem tetszett a mercatónk, de nem venném a bátorságot, hogy egy meccs után megítéljem. Ráadásul nem is a "szakmaiságával" volt gondom.

Meggyőződésem, hogy nem a játékosokkal van baj külön-külön. Csapatként nem működünk. Olyan azért nincs, hogy egyszerre mindenki formahanyatlik. Ahhoz meg túl régóta tart a vergődés, hogy balszerencse legyen (sok a sérülés, de akkor sem). Nagyjából két okot tudok még elképzelni, de mindkettő rettentő sablonos.
1. Mentális problémák, rossz hangulatú öltöző. Ha ez lenne az ok, akkor másról sem szólnának az újságok. Menne a kibeszélés. De én ilyen nem nagyon hallok, illetve csak annyit, mint ami mindenhol megszokott.
2. Szar az edző, nem érti a szakmáját. Azt azért elég meredek feltételezni, hogy Garcia nem tudja, hogy a betömörülő védelem ellen kell egy lób@szó center. Vagy hogy 30 éves tapasztalattal nem ismer még 2 taktikai variációt, meg hasonlók... Ráadásul volt egy parádés éve, azaz bizonyította hogy van benne potenciál.

Pont azért kétségbe ejtő a helyzet, mert láthatóan senki semmi fogalma, hogy mi okozza a zuhanórepülést. Nem eredményekben, hanem játékban. Ilyenkor nagyon nincs mit tenni, mit dolgozni tovább és remélni. Meggyőződésem, hogy Garcia elzavarásával többet buknánk, mint nyernénk. Hosszútávon mindenképp.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.02.16. 10:22


Kép rudiról a tegnapi meccsen. Ebben minden benne van :(
Kép
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.02.16. 08:55


Én most megpróbálok kivárni, állást nem akarok foglalni egyik oldalon sem. Szenvedek a látottaktól és az eredményektől, de bizakodó vagyok folyamatosan.Nem szapulok senkit, de piedesztálra sem emelnék senkit.
Én már előre nem tudok és nem is akarok figyelni, viszont hátrafelé annál jobban. Tavaly valahogy meg sem fordult a fejemben, hogy nem lesz meg a második hely akkor sem, mikor kicsit bukdácsolt a csapat, miközben a bajnoki címről sem álmodoztam, látva az erős Juventust. Most látok egy formán kívüli Juventust, a Scudetto ennek ellenére eszembe sem jut, viszont nagyon aggódom a második hely miatt és várok minden egyes Napoli botlást. Plusz a Roma felemelkedését. EL KELL MÁR VALAMIKOR JÖNNIE ENNEK IS!!!!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.02.16. 00:43


szuzsolt11 írta:Ja és ne írjuk már le a csapatot hogy tuti kikap a Feyenordtól, úgy mondjátok mintha a Bayernel kéne megint játszanunk. Tovább fogunk jutni, beindul mostmár a szekér :D

Szeretnék benne hinni, hogy simán ütjük a hollandokat, de szerintem komolyabb játékerőt képviselnek, mint a fizetésüket több hónapja meg nem kapó, csőd szélén álló parma tagjai. Főleg hogy a nagyobb nevek még el is mentek télen. Cassano még lehet vert is volna egy gólt.

A beindul most már a szekér, elértük a gödör alját stb. hozzászólások most már hétről hétre előfordulnak, mindig bizakodunk, de mindig csalódunk. Én valahogy semmi jelet nem látok arra, ami miatt optimistán kéne a következő meccsek elé nézni.
Ettől függetlenül forza roma
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2015.02.15. 23:06


Már megint nagyon negatív itt a hangulat, úgyhogy megpróbálom megvédeni a csapatot :D
Azért igenis volt helyzetünk, a mostani formánkra jellemzően persze kihagytuk mind, de pl ott volt Gervinho lövése egy szép játék után kb 16ról elég nagy gólhelyzet volt, kapu mögötti kameraállásból mondjuk látszott h nem volt egy jó lövés, aztán volt mikor Ljajic becselezte magát aztán csúnyán mellélőtte az is elég nagy helyzet volt, volt egy másik Ljajic lövés amibe belevetődtek 16oson belül, hirtelen ennyi jut eszembe azért jobb formában kis szerencsével ebből egy legalább beakad.
Amúgy meg nem volt ez papírforma igaz hogy utolsó a Parma de már csak azért is aggóddtam mert 4 vagy 5 meccset veszítettek zsinórban és ki ellen szakadna meg ez a sorozat ha nem pont ellenünk, látszott nagyon nem akartak kikapni, végig betömörülve védekeztek. Direkt megnéztem a Napoli és a Juve meccsét is, egyikük ellen se voltak így beállva védekezni. Szívesen visszanéznék pár szezon eleji meccset ha lenne annyi időm hogy mi változott, mennyivel volt több mozgás, a középpályánk halt be nagyon a szélek meg nem jók nem is támadnak szinte, középről De Rossi lép vissza a védők elé legtöbbször labdáért marad 2 középpályásunk akit szorosan fognak nincs hova passzolni így hogy a szélsők bénák, nem tudom ez hogy volt mikor még ment a szekér, vagy nem voltak ennyire beállva ellenünk az is lehet, meg mentek a passzok is mostanába annyira nem már nem is merik szűk helyen járatni szerintem.
Doumbiát ne írjuk már le 2 napja van Rómában, biztos vagyok benne hogy sokkal jobb lesz mint Destro, Gervinhot se bántanám ő is most jött vissza, de az már látszott hogy így is lendületet vitt a játékba.
Szerintem igenis elkezdtünk javulni az elmúlt 3 meccsen, nagyon jót tett volna ha nyerünk, remélem ez nem fogja meg a csapatot. A veronát ütni kéne, be is húzzuk szerintem most, aztán jön a Juve, én kinézem hogy most elverjük őket, mikor máskor ha nem pont mikor legszarabb formában vagyunk? :D
Ja és ne írjuk már le a csapatot hogy tuti kikap a Feyenordtól, úgy mondjátok mintha a Bayernel kéne megint játszanunk. Tovább fogunk jutni, beindul mostmár a szekér :D
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.15. 20:45


ilyenkor mindig kétféle hozzáállás/hozzászólás van/jön elő

egyik, aki kritizál
a másik aki azt mondja (mint nemirigy vagy bence), hogy örüljünk ennek, mert évekkel ezelőtt ilyen se volt

mindkettőnek igaza van
én mégis az első oldalán vagyok, mert attól hogy valami rossz volt, aztán lett nagyon jó, de most megint kicsit rosszabb, attól még nem a régihez fogom viszonyítani, és a változást kritizálom, nem az egészet
Vagy mivel a klub a történetének nagy részében nem volt igazi nagycsapat, ezért ezzel az érvvel mindent mindig megbocsájtunk, elnézünk, lenyelünk, és nem kritizálunk majd a jövőben sem?

A nézhetetlen játék ellenére legutóbb november első napján kapott ki bajnoki meccsen a csapat, Nápolyban!
Azért egy motiválatlan, súlyos gondokkal küzdő csapat nem marad veretlen ennyi időn át.
Ebbben a bajnokságban? Simán.
Azóta se juve se Napoli meccsünk nem volt ugye? :wink:

NSO:
ROMA–PARMA
A Roma a sereghajtó Parmát fogadta, az országos egyesből azonban kínos fővárosi botlás lett. A „farkasok” hiába nyomták végig a találkozót, hiába alakítottak ki számos helyzetet, mindet kihagyták, így könnyen lehet, hogy este már kilencpontos hátrányban lesznek az éllovas Juventusszal szemben. A Roma 1981 óta először végzett döntetlenre sorozatban öt hazai bajnokiján.
Hogy mit alakítottunk ki és mennyit???? :shock:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: figure Dátum: 2015.02.15. 20:40


ha mar Muller Peter idezeteket latok a forumon, akkor lehet tudni hogy nagy a baj :D :D :D

En sokaig vedtem Garciat de most mar latom hogy keptelen megujulni. Foggal korommel ragaszkodik a reg bevalt recepthez, ettol varja a csodat, csak azt nem veszi eszre, hogy mar semmi sincs abbol az alapbol ami miatt a "recept" sikeres volt. Nincs Benatia, Castan, Strootman es egy jo formaban levo Gervinho. Ez nem a francia hibaja, a valtozo helyzetekhez valo alkalmazkodas teljes hianya viszont igen. Gervinho is olyan mint Garcia: jott latott gyozott, utana meg kiismertek.

En oszinten szolva kloppnak orulnek, fasza kis csapatot rakna ossze sztem, no de ez persze csak alom.
figure
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014.08.24. 21:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2015.02.15. 20:33


Ez nem volt kérdés már egy ideje. :( Örüljünk, ha meglesz a 2. hely.
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.02.15. 20:12


Azért volt közte két kupameccs is, hazai pályán, amiből egyiket simán elbuktuk a másikon meg a bíró segített ki minket.
Hogy sok helyzetünk lett volna? Hát én nem így láttam, sőt már hónapok óta a töketlenkedés megy a leggyengébb csapatok ellen is, az már Luis Enriquevel is sikerült hogy másfél órán át körbeadogassuk az ellenfelet.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.15. 19:54


bence írta:A nézhetetlen játék ellenére legutóbb november első napján kapott ki bajnoki meccsen a csapat, Nápolyban!
Azért egy motiválatlan, súlyos gondokkal küzdő csapat nem marad veretlen ennyi időn át.
Nekem sem tetszik amit látok, pláne fura pozitívumokat keresni ezután a meccs után, de ha valaki azt mondja 2-3 éve, hogy akár csak 1 hónapig nem kap ki szeretett csapatunk, azt aláírjátok?
Én gondolkodás nélkül.

jó baxus, ezt én is írtam korábban párszor, mikor volt idegrendszerem hozzá :) meg láttam/vagy akartam a pozitív jeleket :) , hogy a csapatnak milyen tartása van, hogy vesztett helyzetből hozza az x-et, meg blábláblá, tartás, csak már kicsit sokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk......
ha 1x kikapsz, és nyersz 3x egy adott hónapban, az azért kicsit több mint 4x egy hónapban.

nekem nem a dzsuve miatt fáj a mai x, hanem hogy egy kicsit távolabb tarthattuk volna a napolyt.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.02.15. 19:47


Nyilván akkor is Roma-szurkolók leszünk,ha a D osztályig repülünk,nemirigy.
De ez már sok,mert mi nem az Empoli vagyunk,hanem a nagyra törő AS Roma.
És még nem is voltak Rudi vattenék meg trágárságok.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2015.02.15. 19:46


A nézhetetlen játék ellenére legutóbb november első napján kapott ki bajnoki meccsen a csapat, Nápolyban!
Azért egy motiválatlan, súlyos gondokkal küzdő csapat nem marad veretlen ennyi időn át.
Nekem sem tetszik amit látok, pláne fura pozitívumokat keresni ezután a meccs után, de ha valaki azt mondja 2-3 éve, hogy akár csak 1 hónapig nem kap ki szeretett csapatunk, azt aláírjátok?
Én gondolkodás nélkül.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: nemirigy Dátum: 2015.02.15. 19:39


Hát... Hál' Istennek, nagyon hozzáértő és okos itt mindenki!Tény,hogy nem megy a csapatnak és nem csak az eredmény nem jön,hanem a játék is gyenge.Igaz most elég sok helyzetünk volt és pár kivétellel az akarattal sem volt sztem annyi gond, mint amennyire most neki estetek csapatnak edzőnek...Tudomásul kell venni jelenleg ennyi!Én is csalódott vagyok, de..."Mi a hűség? Könnyű felelni rá. Az, ami nem változik. "Tégy engem, mint pecsétet a szívedre!" - mondja az Énekek éneke. A hűség: pecsét a szíven."(Müller Péter) Na szóval valami ilyesmiről lenne szó itt is...!!!FORZA ROMA!!!PER SEMPRE!
nemirigy
 
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.03.14. 10:51

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.15. 19:18


amúgy sztem garcia hamarosan kapni fog egy arany tapír díjat(vmelyik olasz csatorna adja), ami nem dicsőség, de meg is érdemli.

ja, és nem oszt nem szoroz, mert senkit nem sírok vissza, de a mihez tartás végett hogy a roma milyen szériában is van

destro, 1 v 2 dik tétmeccsén gólt lőtt a milanban....
salah 1 tétmeccsén, ahol kezdő volt gól és gólpassz
ibarbo 1 római meccsén, ahol egészségesnek nyilvánították, megsérül
duombia 1 tétmeccsén a csapat legrosszabbja.


és mondhat akárki akármit, a 2 elefánt, mégis megnyert egy egy afrika kupát, az ember gondolná, hogy más, pozitív közegből jönnek, extra impulzussal, motivációval felvértezve egy apátiába süllyedt római közegbe, és gondolná az ember, mint én, majd ők lesznek a mérleg nyelve a 2 csapat között, és dehogy lesznek, pont hogy kilógnak, baxottul.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2015.02.15. 18:35


totti11 írta:Sajnos ez már edzőkérdés Rómában.....
Rudi már nem tudja összefogni a csapatot.



Ezt írtam kb 2 hete. Akkor még csak sanszos volt, most már tuti.
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.02.15. 18:30


Cole egy igazi mókamester, nem először bizonyítja.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.15. 18:23


Rome, Cole: "We continue to believe in the Scudetto"

de most komolyan, ezeknek semmi realitás érzékük sincsen? :mrgreen: burokban élnek vagy fenn ragadt a rózsaszín szemüveg??? :mrgreen: :lol:

inkább be kéne fogni a szájukat. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2015.02.15. 18:19


Ennyi idő kellett és kiismerték Garciat az edzőkollegák.Lehet,hogy a Serie A most nincs a csúcson,de teljesen más a foci.
Mourinho mondta,mikor itt volt()Ő képes volt alkalmazkodni),hogy Angliában szinte egy taktikával végig vitt egy szezont,míg itt szinte minden meccsen variálni kellett,volt,hogy egy meccsen háromszor változtatott taktikát.És ezt a játékosai rögtön meg is értették.
Garcia egysíkú játéka eddig müködött,nert ez nem a francia bajnokság.Lehet az angol vagy a német bajnokságban hosszútávon is sikeres lenne.
Nagyon kevés külföldi edző tud sikeres lenni a Serie A-ban.Benitez is csak küszködik.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.02.15. 18:15


Edzőkérdésről hivatalosan természetesen majd akkor beszélhetünk, miután egy illetékes először lenyilatkozza hogy nincs edzőkérdés.
Általában ez a legbiztosabb jel.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.15. 17:55


sztem meg garcia kihúzza az évet, uefa kiesés nem oszt vagy szoroz, kivétel ha veszélybe kerülne a jövő évi bl indulásunk, na akkor azt mondom, még idén felállítják.

amúgy a fax se tudja, bayern meccsnél még nem úszott el a scudetto délibábja, de egyre inkább úgy tűnik, most, hogy motiválni is képtelen a jól fizetett zsoldosait, verdét tudja, vagy nem is kell, mert tudja alapból mi a dolga......

DE az hogy szinte kivétel nélkül az egész csapat olyan formahanyatlásban van, megy át, az tuti. :wink: :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.15. 17:50


nem látunk bele a háttérbe
Hogy Sab vagy Garcia akarja az adott embert inkább
Valszeg Garcia alakítja a taktikát és ahhoz kér embert és Sab hoz akit adott szinten tud, és nem fordítva, hogy Sab hoz akárkit, és Garcia találja meg a helyét.
Én inkább Garcia hibájának látom az egészet. Sab hozna Messiket is ha lenne rá lehetősége.

De újra mondom, azért nem egyértelmű az egész, mert 1,5 évig meg működött a dolog. Igaz hogy azóta a gárda már részben más, vagy más formában van.
De hetek/hónapok óta lehet érezni, hogy ez a keret most valami kicseszett gyenge. Még olasz szinten sem igazán erős szerintem.
Egy ilyen csapatban Dzsudzsák komolyan mondom - tényleg nem vicc! - sztár lenne, és kirobbanthatatlan. (Bogdán a kapuban detto.)
Ahol egy 18 éves Verde hoz színt a támadásba - megint. Ahol egy Yanga a védő. Ahol egy fél éve még a kispadra is alig odaférő Cole volt a legveszélyesebb a kapura.
Ahol - végigondolva - NINCSEN EGYETLEN EMBERÜNK SE AKI TUD LŐNI JÓL. Nem, nem távolról, hanem bárhonnan! Kivétel egyedül Totti - ha épp nincs formán kívül.

És nem, ez nem csak a rossz igazolások eredménye. A játékunk is nulla. Gyakorlatilag nincsen. Nem látszik mit akarunk.
Hogy a csontutolsó Parma Rómában NEM HÚZTA AZ IDŐT A VÉGÉN SEM, hanem sietett szögletet rúgni...

Hiszem, hogy akárki ülne le a padra holnap 1-2 meccsig ennél csak jobban tudna meccselni (akár Dárdai is, bár épp kikaptak :( )
De a baj, hogy utána is lennének meccsek, és az már jó kérdés.
Garcia sztem az EL meccsig egészen biztosan megingathatatlan.
A kiesés után meg meglátjuk...


A baj hogy nem látja senki, hogy mi lenne a megoldás így, hogy már adott ez a keret. Remélem Garcia gyorsan megtalálja.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég

cron