Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.10.07. 19:28


ericcartmen írta:Nem elég, hogy Matic-Cristante köözéppályával kell játszanunk, még az edzőnk is Mourinho

:D he, ez tetszik :D

mondjuk nekem cristantéval van a legnagyobb bajom, nemcsak a romában, az olasz válogatottban is stabil kezdő, holott kibaxott középszerű játékosnak tartom, amúgy a tegnapi meccset elaludtam, egy percet sem láttam belőle, úgyhogy nincsmit kritizálnom, folytassa mourinho. :wink: :D
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.10.07. 16:44


Jó mondjuk szerintem botrány lenne ha nem jutnánk tovább. Ha egy Frankfurtnak sikerült végig menetelni, nekünk is mennie kell legalább továbbjutni. Viszont az látszik, hogy ez második helyen lesz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fogkefe1 2022.10.07. 22:54-kor.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.10.07. 16:08


Annyira nem tudtam elkepzelni ezt, hogy toletek olvastam, valojaban mi all a cikkben, en ugy olvastam, hogy az el-t valasztana. Az agyam nem fogadta el a masik verziot :)
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.10.07. 15:37


na azért, ennyire nem lehet mélyen Mou :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2022.10.07. 14:59


snatch, tudom, írtam is hogy nem nálad van a hiba, hanem a hivatalos oldal angol nyelvű változatával. Mivel football itálián én pont az ellenkezőjét olvastam, ezért megnéztem mit írt a hivatalos olasz oldal, és 2-1-re nyert az EL-es verzió.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.10.07. 12:59


Ird at ugy, hogy a “en nem tudom mit akarok, de a forumozok ezt szeretnek”
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.10.07. 12:55


eric, asroma.com-ról szedem én is, ott is a hivatkozás.
3x olvastam el, hogy jól értem-e, hát mondom itt pedig az áll. Nem mertem megcáfolni, pedig belül tudtam, hogy mi a helyes.

viszont akkor megegyezhetünk abban, hogy EL a cél, szóval javítom.

*javítottam is, hogy az elsőt választja
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2022.10.07. 10:53


Ez egy félreforditás, de nem snatch-é, már az asroma.com-on is így van, viszont football italia és az asroma.com olasz nyelvű, google forditóval forditott cikke szerint pont az ellenkezőjét mondta, EL-ben akar továbbjutni
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.10.07. 10:31


"Nyilvánvalóan, ha most megkérdezné tőlem, hogy inkább a második helyen végeznék a csoportban, és egy Bajnokok Ligája-csapattal találkoznék, vagy inkább a harmadik helyen végeznék, és a Konferencia Ligába jutnék, akkor inkább a második lehetőséget választanám."

:?: az igen. Merjünk kicsik lenni?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2022.10.07. 08:54


Nem elég, hogy Matic-Cristante köözéppályával kell játszanunk, még az edzőnk is Mourinho
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.10.07. 06:47


En is pont azt mondom, hogy ok ketten nem elegek. 4231ben szuper lenne. Csakhogy jelenleg ok ketten a kozeppalya.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.10.07. 06:21


tomm írta:Elvileg wijnaldum-pellegrininek elegnek kellett volna lennie kozeppalyara kreativitasnak. Csakhat a pech…

Nézd meg tomm a Seria A top8 csapatát, aztán mondj egy gyengébb középpályát mint a Cristante - Matic duo.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.10.06. 23:53


Hahh, mekkora komment: a szerencse vak, de a balszerencse jol lat minket!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.10.06. 23:28


Elvileg wijnaldum-pellegrininek elegnek kellett volna lennie kozeppalyara kreativitasnak. Csakhat a pech…
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.10.06. 22:57


Amúgy amikor tavaly a 6. helyen végzünk és tök jól igazolunk nyáron akkor kicsit másra számít az ember.

Egész nyáron szurkoltam, nehogy elengedjük Zaniolot 50 misiért... Hát Zaniolo ma már max a felét éri. Elképesztő mennyire nem tud gólt lőni. Csomó helyzete van, de vagy peches vagy béna, idén eddig jó kevésszer volt.

Másik. Középpálya nekem továbbra is fáj. Cristante és Matic kettőse semmi kreativitást, semmi daralast, semmi iramot nem ígér. Uriasan elhelyezkednek, védik a paszsavokat, aztán meccsenként van 2-3 hosszú labdájuk a semmibe... Matic amúgy jó játékos lenne egy csereként szerintem. Egy góllal vezetünk mondjuk már mindenki fáradt, tehát annyira nem lóg ki a tempójával sem és simán tartani tudjuk vele az eredményt.

Lenne egy Anguissa/Lobotka felé játékos a középpályán már más lenne. Semmit nem ad a támadó játékhoz hozzá a kettő bugócsiga. Borzalmasak nincs semmi ereje a középpályának. Szélen tudunk csak támadni (kivéve amikor Dybala kicsiben varázsol) aztán mivel egész meccsen fel-le szaladgálnak a szélsők, a seggukon veszik a levegőt az utolsó 15-20 percben. Kérdem miért nem jött Vina? Sári miért nem Spinazzola helyen játszott? Tavaly nyomta ott nem volt rossz. Utálom amikor menni kellene előre de nincs erő a csapatban, mert a 4 középpályásunk nem tudja kihozni a labdát mert elfáradt. Ezt nem értem miért nem látja José.
Elvileg profi klub, folyamatosan mérik az adatokat, tudják mikor kell egy játékosnak pihenni, de vagy nem tartja be vagy nem értem miért nem lehet rotálni a csapatot hogy a 80. percben is még legyen erő.

Miért nem lehet megnézni más játékosokat. Aztán egyszer mondjuk a kezdők állnak be csereként. 5 csere van. Mourinho max 2-t cserél 80. perc előtt és sosem rotál. Persze most válogatott szünet volt sokan pihentek. (Cristante és Zalewski pont nem)

Kellene egy kis átütő erő a csapatba szerintem. Egy dara képesség ami a Helsinki ellen működött. Beállt Dybala és simán nyertünk. Ez nagyon hiányzik sajnos. Ehhez kellene az állóképesség és az ilyen típusú játékosok.

Szerintem egy Wijnaldum-Pellegrini kp ilyen meccsen brutál jó lett volna és 3-1-re nyerünk.

Amúgy ja Rui béna sajnos. Remélem uccsó éve itt. Menjen csak haza Portugáliába, mert az idei teljesítményében sok köszönet nincs.

Amúgy Pinto sem mágus, csak Sabatini. Utolsó pillanatban tudott hozni egy Camarát, aki teljesen használhatatlan, kezdetni nem meri José, mert ötlete sincs mikor merre kell mozogni. Amúgy a srácban lenne kakaó, de ész nélkül nehéz ezt a sportot játszani. Így tök felesleges volt.

Ábrahám meg Dybala miatt ennyire 0? Nem férnek meg ketten? Mondjuk szerintem Dybala csak jót tesz neki, de nagyon úgy néz ki, hogy valami nem oké. Helyzeteit rendre elpuskázza, elbénázza, eltököli vagy alapból helyzetbe sem jut... Tiszta Kalinic
Belotti gólját várom már hátha megnyugszik majd picit, mert egyelőre görcsös a srác, de látszik hogy olyan tűz van benne mint kevesekben...

Iden amúgy max Dybala, Smalling és Ibanez (amikor támad) ami megdicsérhető, meg Matic magához képest, hogy 34 évesen minden meccsen 90 percet nyom és rutinból lehozza. Nem bénázik, nem egy Vainquer.

Összességében azért bizakodó vagyok, mert a játékosok többnyire jók, csak kevés a középpálya, de Wijnaldum visszatérése után szerintem ez nem lesz gond és jövőre jobbak leszünk. Tavasszal nagy menetelésre számítok.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.10.06. 22:08


ericcartmen írta:A konferencia ligát még soha senki nem nyerte meg két egymás utáni évben, gondolom ez lehet Mou terve idénre, egy újabb rekord. Az EL-t biztosan túl nehéznek találta.
Szóval nem szarok vagyunk, ez a terv része

:D :D :D :D :D

Bellottinak is elég demoralizáló lehet jah, hogy vagy akkor jön be, amikor már nyertünk, vagy amikor már ég a ház. Kezdetném folyamatosan egy ideig.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2022.10.06. 22:06


Zsolti írta:Egy olasz és egy spanyol középcsapat átlagos színvonalú meccsén győzött a jobb. No problem. A telt ház biztosított ezek után is.


Amivel szerintem nincs is semmi baj, ha Rómában laknék tuti bérletes lennék és minden meccsen ott lennék.
Így is ha tehetem kiutazom, pl most hétvégén a Lecce ellen… :)
És igen jobb lenne sorozatban bajnoknak lenni, de hát mi Roma szurkolók vagyunk.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.10.06. 22:02


Tegyuk hozza, hogy zaniolo es abraham eleg gyengen muzsikalnak. Nem is ertem miert nem bellotti kezdett. Zaniolo mit hagyott ki.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.10.06. 22:02


Svilar ennyire gyenge, hogy ezt a Ruit nem képes kiszorítani végre a kapuból? Amilyen jó volt tavaly a portugál, annyira nincs köze idén a meccsekhez.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2022.10.06. 22:01


A konferencia ligát még soha senki nem nyerte meg két egymás utáni évben, gondolom ez lehet Mou terve idénre, egy újabb rekord. Az EL-t biztosan túl nehéznek találta.
Szóval nem szarok vagyunk, ez a terv része
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2022.10.06. 22:01


Nem a vereség fáj, hanem az, hogy a 2. hellyel biztos kiesők vagyunk a 16 között...főleg, ha a BL-ből Barca és Atletico szintű csapatok esnek ki.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.10.06. 21:58


Egy olasz és egy spanyol középcsapat átlagos színvonalú meccsén győzött a jobb. No problem. A telt ház biztosított ezek után is.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.10.06. 21:56


majd ezt is megmagyraázza
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.10.06. 21:54


Ahogy egyszer tomm írta: ha már busz, legyen retesz is.
De nincs.
Se pressing, se retesz. És nem egy-egy meccsen.
No mindegy.
Nagy tragédia nem történt.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.10.06. 21:52


majd zsozé megmagyarázza - ezt is
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 47 vendég

cron