Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.01.06. 20:32


Gabris: ezt pofázom én is a meccs előtt de leginkább a meccs 5. perce óta :)

Kupa:
A felsorolt srácok együttes kezdőbejelölésével nem verjük meg a Sampot
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.01.06. 20:23


Gabris, teljesen igazad van. Férfiasan be kell vallani, tegnap nagyrészt azért történt, ami történt, mert Conte jó alaposan megszivatta Rudit. :(
minden más csak ennek a következménye.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.01.06. 20:19


Gabris írta:
A legjobbkor jön a hétköznapi kupameccs. Gyorsan lehet majd felejteni. Őket viszont a kezdőben akarom látni: Jedvaj, Romagnoli, Ricci, Caprari, Skorupski.

ilyen felállással tuti hogy nem fogunk revansot venni a bundások január végén. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.01.06. 18:02


Így visszanézve a gólokat, szerintem butaság lenne Benatia nyakába varrni az elsőt.
Ötösön belül egy belső védőnek (pláne ha ekkora a tömörülés) nem az a feladata, hogy lesre állítsa a csatárt, hanem az, hogy megakadályozza a centerezést.
Ha valakit már nagyon hibáztatni akarunk (bár ez tipikusan az a gól volt ami után nem kell) akkor az DDR aki hagyta, hogy beforgassa Tevez, és Pjanic, aki ahelyett, hogy lekövette volna Vidal mozgását, partjelzőset játszott és teljesen érthetetlen okokból már a szélről betett labdánál lest jelzett.
Második gól figyelmetlenség volt, a tizenegyes előtti szituációnál meg az hibádzott, hogy Castan nem Juve mezt vett fel, mert fordított esetben, ez kifelé szabadrúgás...
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.01.06. 15:26


Conte nem volt ilyen disztingvált, ő csak annyit mondott erre, h. ez kocsmaszintű duma.
ehhez csak annyit hogy a juve a tegnapi tiszta és megérdemelt győzelmével immár 2 pontra megközelített minket a tabellán (mármint a bírói tévedésektől (segítségektől?) megtisztított tabellán, persze :()
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.01.06. 14:47


http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... et-2305549

„Francesco nincs egyedül a véleményével, sokan mondogatnak hasonlót, de ez szerintem nem több kifogáskeresésnél.
Gigi Gigi... ezért voltatok a B ligában ugye? :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.01.06. 13:37


csakhogy a juve nyerni akart, de legalább nem kikapni
ehhez választott taktikát, és tökéletesen működött
lehet mondani hogy ez gáz, a szurkolók tényleg fütyülték őket, de hatásos volt, és ez tény

Garcia meg nem hiszem el, hogy nem tudatosan nyilatkozik ennyi hülyeséget/ferdítést :)

Az első félidőben olyan jól játszottunk, hogy teljesen elfelejtettem, hogy a listavezető otthonában játszunk
döbbenetes is volt, hogy ezt így bevállalta a juve, de igazuk lett

Garcia is látta, hogy a juve EZT akarta, ami tegnap történt. Beálltak, jöttünk, védekeztek, nyertek. :)
Még hogy jók voltunk... Ha én odaadom egy 6 éves gyereknek a labdát, hogy támadjon, vigye el mellettem, és szegény gyerek próbálkozik is rendületlenül de esélytelenül, akkor a gyerek jól játszik, és egyenlő ellenfelem? Ne vicceljünk már.
Meg hogy a helyzeteket be kell lőni? Milyen helyzeteket (egy volt max)? Milyen szerencse állt melléjük?

Persze nincs bajom Garciával, a szurkolóknak ezt kell hallani, és nem azt hogy sanszunk se volt.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2014.01.06. 11:15


Én is azt gondolom, hogy belefér ennyi meccsből 1 vereség. Azt azért megjegyezném, hogy Conte soha nem lesz nagy edző számomra, mert elég égő volt hogy ellenünk visszaáll a saját 16-osa elé 4-4-2 es sorba bekkelni.../nem véletlenül kezdtek fütyülni a saját szurkolói/
Olaszországban mindenki álltál legjobbnak tartott csapat hazai pályán kontrát játszik...És csodálkoznak, hogy nem megy nekik a BL-be. Ilyenkor kellene megmutatni milyen csapat, hogy tud dominálni....
Mi legalább próbáltunk támadni, járatni a labdát, de elöl most kevés volt a kreativitás talán csak Pjanicban volt meg a bátorság.
Amit lehetett Rudi megtett, ebben sajnos ennyi volt.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.01.06. 11:03


ha a sampot kiejtjük a kupából, és jól néztem, akkor hazai pályán vághatunk vissza a bundásoknak a kupában(remélem egy meccses)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.01.06. 11:00


Annak ellenére, hogy a Juventusnál kevés csapatot rühellek jobban, engem nem tett taccsra annyira ez a vereség. Nem vártam győzelmet, most tényleg nem. El kell ismerni, hogy a Juve csapatként jobb és Corso nagyon jól összefoglalta, hogy miben jók, hogyan lehet őket megverni. Persze én is egy tetves, undorító csapatnak tartom és gyűlölöm az összes játékosát, edzőjét, a stábot és még a labdaszedőiket is, de ezt a meccset jogosan nyerték meg.

Nem hibáztatok senkit a Románál, voltak gyenge teljesítmények, de ez mindenhol előfordul. Persze 2 hét szünet elég lehetett volna ahhoz, hogy felpörögjenek és maximális koncentrációval pályára lépve elkerüljék az első két gól előtti hibákat. Garciát sem hibáztatom, tudja ő mit csinál. Ő nem nyeretlen kétéves, ő nem LE, vagy ZZ, akiket lehetett szidni, hogy nem tudják mit kell csinálni egy Juve ellen, igaz nem játszott csapata még a Juve ellen, de Franciaországban is vannak élcsapatok.

A pirosak tök jogosak voltak. Vucinic meg...kár is vesztegetni a szót rá...

Ja, és ne felejtsük el, ez az első veresége a csapatnak ebben a szezonban!!!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.01.06. 00:28


cejas írta:
Corso22 írta:Most miért kell elszomorítanod! A végén még rosszat fogok ámodni. :)


Ez nem szomorítás: Ez remény! És folyamatos küzdés! És hit a győzelemben!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.01.05. 23:49


Corso22 írta:
cejas írta: Most nyilatkozta Garcia, hogy a cél az európai kupaszereplés és a második hely is okés, a kupát meg meg akarja nyerni. Ezek után tényleg kíváncsi vagyok a hétközi kezdőre...

Kupában Juve lesz ha mindketten továbbmegyünk................


Most miért kell elszomorítanod! A végén még rosszat fogok ámodni. :)
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.01.05. 23:45


cejas írta: Most nyilatkozta Garcia, hogy a cél az európai kupaszereplés és a második hely is okés, a kupát meg meg akarja nyerni. Ezek után tényleg kíváncsi vagyok a hétközi kezdőre...

Kupában Juve lesz ha mindketten továbbmegyünk................
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.01.05. 23:42


Na de eddig jó volt a sorsolásunk, csak egyszer ennek a meccsnek is sorra kellett kerülnie.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.01.05. 23:41


cejas írta:Sabatini :D :D :D

http://www.romanews.us/wp-content/uploads/SABATINI-5.jpg

A lazaság netovábbja...

:) ő még veszi, én már töltöm a cigit :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.01.05. 23:40

Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.01.05. 23:40


amúgy a cdsen fenn van képekben ddr szabálytalansága, tényleg piros, ettől függetlenül kegyetlenül gyűlölöm mind bonuccsit mint chiellinit. :twisted:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.01.05. 23:38


feree80 írta:az első 15 percet irányítottuk, helyzetünk ott sem volt, csak távoli lövések, de a labda legalább nálunk volt, és megbecsültük, utána az 1 gól megváltoztatott mindent...


(Mondjuk egy helyzet volt, ami Ljajics lőtt el végül.)
Az volt az igazán bosszantó, hogy milyen kegyetlenül csaptak le az első gyenge pillanatunkra. Az első negyed órában valóban nem támadtak, kivártak, aztán amikor Pjanicot le kellett vinni ápolni, azonnal elkezdtek nyomni, és végül két perc elég is volt a gólhoz.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.01.05. 23:37


feree80 írta: :) én meg azon gondolkodtam, akik kipirosozták magukat, azok pont hogy a samp ellen játszani fognak, azért én jedvajt várom a pályára. :wink: de amúgy többivel egyetértek, a cseréknek a kupa lesz a _"jutalmuk" már ameddig eljutunk, legalábbis nem az alapcsapatot várom én sem.


Most nyilatkozta Garcia, hogy a cél az európai kupaszereplés és a második hely is okés, a kupát meg meg akarja nyerni. Ezek után tényleg kíváncsi vagyok a hétközi kezdőre...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.01.05. 23:36


én azt mondom a bundások jókor, a semmiből rúgták az 1 gólt, és azt nem éreztem megsemmisítőnek, viszont a 2dik, rögtön a szünet után lélektanilag már az volt.
gondolkodtam azon mi van ha totti ott a 5 perc tájékán gervinhonak passzol ljajics helyet.....no mindegy, úgy sincs értelme, és lezártam, ennyi elég volt a bundásokból.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.01.05. 23:31


Francia drazsé valaki?

Garcia nyilatkozott. Szerinte nem voltunk rosszak, a szerencse nem velünk volt (eddig nem értettem...); 100 %-ig bízom a játékosaimban, a vereség miatti dühöt csütörtökön és vasárnap kell a pályán kiengedni (és visszatérni a nyerő szériához).

http://www.romanews.us/2014/01/05/juventus-vs-as-roma-interviews-live-match-report-photos/
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.01.05. 23:31


Sziasztok!

Először láttam a Juve-t egy teljes bajnoki meccsen ebben a szezonban, és megdöbbentem mennyire tudatos, kitalált, felépített játékot játszanak. Fantasztikusan sok figurájuk van (lehet) egy-egy szituációra (erre példa az első és a második gól). Most éreztem először, hogy nincs esély, csak az ami minden kiscsapatnak megadatik, a véletlen. Amire baromi sok esélyt adnak, mert meglepően sokat hibáznak. És talán most és a Napoli ellen koncentráltak idén (elmúlt 6 hónap) legjobban, mert a két legnagyobb győzelmük az elmúlt fél évben ellenünk és a nápolyiak ellen volt. Ez a Juve akkor kap ki, ha a folyamatos koncentrációra képtelen hátsó 6-8 játékosuk lazáskodik is. Márpedig ez néha megtörténik. És ha ez párosul az indiszponált 2345 darab csatáruk játékával, akkor kiesnek a BL-ből. Sajnos, mi nem tudtuk kihasználni a hibáikat, mert szerintem belementünk a csapdájukba. De lehetett volna másként, RG megpróbálta ezt, nem jött be. FORZA ROMA, FORZA GARCIA!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.01.05. 23:28


cejas írta:
feree80 írta:a samp ellen azért jó lenne már látni jedvajt, rem. Garcia van elég tökös hozzá!


Fogadok veled egy Ziziben, hogy ha mindenki egészséges, akkor Castan helyén Burdi, DDR helyén Bradley, Ljajic helyén Destro lesz a felállás. Ha pedig Pjanic is off, akkor Florenzit láthatjuk a középpályán. Csereként pedig Tádét.

:) én meg azon gondolkodtam, akik kipirosozták magukat, azok pont hogy a samp ellen játszani fognak, azért én jedvajt várom a pályára. :wink: de amúgy többivel egyetértek, a cseréknek a kupa lesz a _"jutalmuk" már ameddig eljutunk, legalábbis nem az alapcsapatot várom én sem.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.01.05. 23:28


nem lehetne duna kavics inkább? :D akkor én beszállok
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.01.05. 23:24


feree80 írta:a samp ellen azért jó lenne már látni jedvajt, rem. Garcia van elég tökös hozzá!


Fogadok veled egy Ziziben, hogy ha mindenki egészséges, akkor Castan helyén Burdi, DDR helyén Bradley, Ljajic helyén Destro lesz a felállás. Ha pedig Pjanic is off, akkor Florenzit láthatjuk a középpályán. Csereként pedig Tádét.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 51 vendég