Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.01.05. 23:45


cejas írta: Most nyilatkozta Garcia, hogy a cél az európai kupaszereplés és a második hely is okés, a kupát meg meg akarja nyerni. Ezek után tényleg kíváncsi vagyok a hétközi kezdőre...

Kupában Juve lesz ha mindketten továbbmegyünk................
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.01.05. 23:42


Na de eddig jó volt a sorsolásunk, csak egyszer ennek a meccsnek is sorra kellett kerülnie.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.01.05. 23:41


cejas írta:Sabatini :D :D :D

http://www.romanews.us/wp-content/uploads/SABATINI-5.jpg

A lazaság netovábbja...

:) ő még veszi, én már töltöm a cigit :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.01.05. 23:40

Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.01.05. 23:40


amúgy a cdsen fenn van képekben ddr szabálytalansága, tényleg piros, ettől függetlenül kegyetlenül gyűlölöm mind bonuccsit mint chiellinit. :twisted:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.01.05. 23:38


feree80 írta:az első 15 percet irányítottuk, helyzetünk ott sem volt, csak távoli lövések, de a labda legalább nálunk volt, és megbecsültük, utána az 1 gól megváltoztatott mindent...


(Mondjuk egy helyzet volt, ami Ljajics lőtt el végül.)
Az volt az igazán bosszantó, hogy milyen kegyetlenül csaptak le az első gyenge pillanatunkra. Az első negyed órában valóban nem támadtak, kivártak, aztán amikor Pjanicot le kellett vinni ápolni, azonnal elkezdtek nyomni, és végül két perc elég is volt a gólhoz.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.01.05. 23:37


feree80 írta: :) én meg azon gondolkodtam, akik kipirosozták magukat, azok pont hogy a samp ellen játszani fognak, azért én jedvajt várom a pályára. :wink: de amúgy többivel egyetértek, a cseréknek a kupa lesz a _"jutalmuk" már ameddig eljutunk, legalábbis nem az alapcsapatot várom én sem.


Most nyilatkozta Garcia, hogy a cél az európai kupaszereplés és a második hely is okés, a kupát meg meg akarja nyerni. Ezek után tényleg kíváncsi vagyok a hétközi kezdőre...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.01.05. 23:36


én azt mondom a bundások jókor, a semmiből rúgták az 1 gólt, és azt nem éreztem megsemmisítőnek, viszont a 2dik, rögtön a szünet után lélektanilag már az volt.
gondolkodtam azon mi van ha totti ott a 5 perc tájékán gervinhonak passzol ljajics helyet.....no mindegy, úgy sincs értelme, és lezártam, ennyi elég volt a bundásokból.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.01.05. 23:31


Francia drazsé valaki?

Garcia nyilatkozott. Szerinte nem voltunk rosszak, a szerencse nem velünk volt (eddig nem értettem...); 100 %-ig bízom a játékosaimban, a vereség miatti dühöt csütörtökön és vasárnap kell a pályán kiengedni (és visszatérni a nyerő szériához).

http://www.romanews.us/2014/01/05/juventus-vs-as-roma-interviews-live-match-report-photos/
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.01.05. 23:31


Sziasztok!

Először láttam a Juve-t egy teljes bajnoki meccsen ebben a szezonban, és megdöbbentem mennyire tudatos, kitalált, felépített játékot játszanak. Fantasztikusan sok figurájuk van (lehet) egy-egy szituációra (erre példa az első és a második gól). Most éreztem először, hogy nincs esély, csak az ami minden kiscsapatnak megadatik, a véletlen. Amire baromi sok esélyt adnak, mert meglepően sokat hibáznak. És talán most és a Napoli ellen koncentráltak idén (elmúlt 6 hónap) legjobban, mert a két legnagyobb győzelmük az elmúlt fél évben ellenünk és a nápolyiak ellen volt. Ez a Juve akkor kap ki, ha a folyamatos koncentrációra képtelen hátsó 6-8 játékosuk lazáskodik is. Márpedig ez néha megtörténik. És ha ez párosul az indiszponált 2345 darab csatáruk játékával, akkor kiesnek a BL-ből. Sajnos, mi nem tudtuk kihasználni a hibáikat, mert szerintem belementünk a csapdájukba. De lehetett volna másként, RG megpróbálta ezt, nem jött be. FORZA ROMA, FORZA GARCIA!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.01.05. 23:28


cejas írta:
feree80 írta:a samp ellen azért jó lenne már látni jedvajt, rem. Garcia van elég tökös hozzá!


Fogadok veled egy Ziziben, hogy ha mindenki egészséges, akkor Castan helyén Burdi, DDR helyén Bradley, Ljajic helyén Destro lesz a felállás. Ha pedig Pjanic is off, akkor Florenzit láthatjuk a középpályán. Csereként pedig Tádét.

:) én meg azon gondolkodtam, akik kipirosozták magukat, azok pont hogy a samp ellen játszani fognak, azért én jedvajt várom a pályára. :wink: de amúgy többivel egyetértek, a cseréknek a kupa lesz a _"jutalmuk" már ameddig eljutunk, legalábbis nem az alapcsapatot várom én sem.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.01.05. 23:28


nem lehetne duna kavics inkább? :D akkor én beszállok
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.01.05. 23:24


feree80 írta:a samp ellen azért jó lenne már látni jedvajt, rem. Garcia van elég tökös hozzá!


Fogadok veled egy Ziziben, hogy ha mindenki egészséges, akkor Castan helyén Burdi, DDR helyén Bradley, Ljajic helyén Destro lesz a felállás. Ha pedig Pjanic is off, akkor Florenzit láthatjuk a középpályán. Csereként pedig Tádét.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.01.05. 23:21


Az oké, hogy az átigazolási piac elején jött, de ott inkább minőségi cseréket keresünk - nem kezdő 11-et. Ez a meccs semmivel sem ment volna jobban, ha Pastore és Heitinga a padon ül.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.01.05. 23:20


Igazából Conte zseniális taktikája inkább a mi gyengeségünk. Ha valaki ült le idén a meccseinket nézni az láthatta, hogy a betömörült védelem ellen nagyon nem megy nekünk. Ezt a hibát pedig jó egyéni teljesítményekkel és jó átlövéses szitukkal lehet orvosolni. A juve megmutatta, hogy ők bizony erősek ennek a serie a-nak.
Én nem is kesergek. Ez az első normális évünk az amcsik érkezése óta. Én összességében boldog vagyok, erre az évre jó ez. Jövőre remélhetőleg erősödünk még.
Ma semmi nem jött össze, a legjobbjaink becsődöltek. Szomorú, hogy van ilyen. Forza Roma!! Forza Garcia!!
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.01.05. 23:20


az első 15 percet irányítottuk, helyzetünk ott sem volt, csak távoli lövések, de a labda legalább nálunk volt, és megbecsültük, utána az 1 gól megváltoztatott mindent, sőt a 2dik meg még rosszabbak esett, ennyi.

a samp ellen azért jó lenne már látni jedvajt, rem. Garcia van elég tökös hozzá!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.01.05. 23:18


GrazieRoma írta:??? Ezt nem ertem, kaptunk mar az uj stadionban nagy verest, tavaly is 4-1 lett...


Igazad van. Olyan öreg már ez a hodály...

És már megint utálom a Juvét, mert a bajnokságban bezzeg agyon tudja verni az élmezőnyt, de egy Koppenhágát és Galatát nem tud lenyomni a BL-ben. Szégyen! C1-be velük! :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.01.05. 23:18


Szerintem van abban valami, hogy ez jókor jött, az átigazolási időszak elején. No meg végre ismét leakadunk erről a scudetto témáról. Legyen meg az első három hely, aztán jövőre meg lehet mutatni mekkora királyok vagyunk.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2014.01.05. 23:14


Olyan ez most kicsit,mint a bukaresti 0-3 nekem.
Nagy ígérgetés,mutatott játék nulla!!!
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2014.01.05. 23:12


cejas írta:
GrazieRoma írta:Osszesegeben megint beegtunk a Juve ellen, ebben a stadionban sokadjara.


Ebben a stadionban először, de Torinóban sokadjára. :wink:


Már égtünk ebben a stadionban 4-1 re.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.01.05. 23:09


GrazieRoma írta:
mcsabi írta:Tőlem Sabi holnap telefonálhat párizsba is, hogy egy Pastore- Pjanic cseréhez mit szólnának.


Meccs legjobbja volt, meg serulten is O ment a legjobban es probalkozott.
Az egyetlen emberunk, akinek volt "vér a pucájában".

Alapbol is azt mondom, latva par PSG meccset, Pastore se jobb, egyaltalan... DDR es Strootman nem voltak ma melto tarsai.

Viszont kegyetlen sérülékeny. Az a pár év meg Pastore mellett áll, + Serie A jobban fekszik neki, mint a francia.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.01.05. 23:09


GrazieRoma írta:
mcsabi írta:Tőlem Sabi holnap telefonálhat párizsba is, hogy egy Pastore- Pjanic cseréhez mit szólnának.


Meccs legjobbja volt, meg serulten is O ment a legjobban es probalkozott.
Az egyetlen emberunk, akinek volt "vér a pucájában".

Alapbol is azt mondom, latva par PSG meccset, Pastore se jobb, egyaltalan... DDR es Strootman nem voltak ma melto tarsai.

ellenfél függő, mondtam már, erősebb volt a bunda, mert ez a kpálya a bundát leszámítva bárki ellen működik. :wink: persze elkél a kpályás erősítés hogy benne maradjuk a 3ban.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.01.05. 23:07


FORZA ROMA!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.01.05. 23:07


GrazieRoma írta:Osszesegeben megint beegtunk a Juve ellen, ebben a stadionban sokadjara.


Ebben a stadionban először, de Torinóban sokadjára. :wink:
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.01.05. 23:07


amúgy azzal egyetértek, garcia megtett mindent amit lehetett, próbált váltani destro behozatalával, csak hát szünetről kijöve 2 percre jött a gól, ez lélekromboló, bár az első is az volt.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 72 vendég

cron