Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.11.03. 20:03


nem értem Rudit, mért kisérletezik. mért kell bontatni a kp-t, mért kell Pjanicot máshol játszatni, mint ahol eddig remekelt, mért kell kihagyni ljajicot, előrevinni Pjanicot és így helyet szorítani a kezdőben Bradleynek.
De ő tudja... :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.11.03. 20:03


pedig ez egyértelmű taktikai húzás
de lehet hogy a szervezettség többet ér neki most, mint az egyénieskedés
és majd bedobja akkor, amikor Lex Luthorék kifárasztották már az ellent :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.11.03. 20:02


érdekes, nekem a bajnokság eleje óta úgy tűnik, hogy Rudi annyira nem rajong(=könnyen kihagyható a kezdőből) Ljajicsért...... :S

Forza!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.11.03. 19:58


ROMA (4-3-3): De Sanctis; Maicon, Benatia, Burdisso, Balzaretti; Bradley, De Rossi, Strootman; Pjanic, Borriello, Florenzi
félünk Cercitől? :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.11.03. 19:41


FR: megkapta a lehetőséget, rosszul játszott
Tisztán emlékszem a játékára. Fura is mert a rossz jobban megmarad bennem :)
Mindegy hagyjuk, kapott amennyit kapott, szerintem ennyiből is megmutathatta volna, ha akkor tudott volna valamit, szerinted nem.
A lényeg, hogy mindketten kedveljük, jól játszik, valszeg vinném a vb-re.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.11.03. 19:18


sebastian írta:Rudi rajtad a világ szeme....Ha ezt behúzzuk akkor a következő nagy állomás a Bundások idegenben....


s a Fio hol marad? :P addigra meg kivágják Allegrit s valakinek lesz lehetősége összekapni a Milánt
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2013.11.03. 18:48


Most télleg nem a vita miatt, de :D :D

5 év alatt 13 mérkőzést játszott a Romaban... Ez milyen bizalom Trigo??? :D :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.11.03. 16:04


Rudi rajtad a világ szeme....Ha ezt behúzzuk akkor a következő nagy állomás a Bundások idegenben....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.11.03. 15:17


Én erre is számítok, ha tetemes előnyünk van akkor, sztem önkényesen is besárgázza magát akinek kell
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.11.03. 15:16


Nem bánnám,ha Benatia a 80. percben, 0-2-es állásnál kisárgázná magát,mert akkor kihagyhatná a következő meccset (itthon,Sassuolo),és akkor tisztán mehetne a nagyok elleni játékba év végén.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11480
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.11.03. 14:19


de most nem a vita miatt :D , de
csak kár h Rómában nem élt vele szemben a bizalom sosem.
szerintem nem a bizalmon múlt. Egyszerűen béna volt. Folyamatosan rosszul cselezett, és gyors sem volt ennyire mint manapság. Lehetőséget megkapta, nem élt vele. A lehetőség pedig bizalom is egyben.
De játszhatott volna egész évben nálunk, akkor sem lett volna jobb. Egyszerűen akkor ennyit tudott. Most meg sokszorta többet. Van ilyen, hogy egy játékos ennyit fejlődik. Én örülök, hogy most ilyen jó. Emberileg szimpi volt mindig is. És olasz, és fehér. :wink:

Ellenünk nem rémlik, hogy sose lett volna jó, de ha így volt, annak azért egy kis összeesküvés-elméletet gyártva az is lehet az oka, hogy mégiscsak a Roma az ellenfél olyankor, és nem felejti, honnan jött... De persze ez is csak egy lehetőség. Remélem ma is ilyen lesz. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2013.11.03. 14:08


Nagyon nehéz meccs lesz...
A Cerci-s témához: nekem volt nagy kedvencem a Romaban, állandóan Trigoval vitáztam Cerci képességeiről, még élénken emléxem rá, sajna úgy néz ki h amit én láttam benne, az egyre inkább kinövi magát és egyre markánsabb játékos lesz belőle az évek alatt, ami nem baj, mert Olaszországnak nagy szüksége van jó támadókra, csak kár h Rómában nem élt vele szemben a bizalom sosem. Nem tudom miért írjátok h megkapta a bizalmat, mert sosem kapta meg, összesen 13 tétmeccset játszott a felnőtt csapatban, szóval ne beszéljünk itt butaságokat!!! Állandóan kölcsön volt adogatva, abból a 13 mecsből is amit játszott kb 5ször volt kezdő, nálam ez nem a bizalom jele, már bocsi ;) ;)
Viszont mióta más csapatoknál jászik, Fio, Torino, rúg egy raklap gólt, de ellenünk még sosem játszott kiemelkedően, mintha a Roma ellen takaréklángon égne a srác, vagy mert a mieink már ismerik mindenkinél jobban a képességeit, nem tudom, de ellenünk még sosem virgonckodott, vagy tévednék?
Gervinho, Totti és Castan nélkül botrány nehéz meccs lesz, Cercit le kell kettőzni, mert Balza sztem önmagában már lassú lesz hozzá (Florenzire gondoltam), Burditól csak a meccshiány miatt tartok... Immobilet azt gondolom le tudják szedni, de nagyon kemény meccsünk lesz az tuti :)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.11.03. 13:58


Értem, és sajnálom basszus!!!....:( Így nehéz meccsre számítok ma is......
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.11.03. 13:48


Bandee írta:
sebastian írta:Ez már csak azért szép, mert Balzarettiről és Cerciről beszélgettünk....Hogy Cerci majd hogy és hányszor vicceli meg Balzarettit...Hogy ehhez, hogy jön Homlok???? Valami nem kerek...... Kéne egy link HUNSZI-tól h ki nem játszik???


Te linkeltél egy cikket homlokról

Arra jött egy ilyen válasz
fogkefe1 írta:Nagyobb az esély h nem.


és szerintem erre írta ezt Hunszi:
Hunszi írta:Már nem csak az esély nagy, hanem 100% hogy nem fog játszani :(


pontosan :) így sorban
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.11.03. 13:06


Üdv nálunk vinatieri85!
(Off: Hajrá New England :))

legyen neked igazad

ejj de utálom ha utoljára játszunk
pedig nagyon be kéne ezt húzni, mert jövőhéten a Sassuolot csak megcsapjuk, és a juve-napolin nem születhetne rossz eredmény nekünk :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2013.11.02. 20:43


remus írta:
Trigoria írta:Fanatic:
nem jártál itt mostanában?? (költői a kérdés :) )
Cerci nem rakott le sok mindent az asztalra??? Évek óta kirobbanthatatlan a Torinóból, ő viszi a hátán a csapatot, meghatározó olasz játékos, és válogatott!
Gervinho mégis mi a fenét rakott le? Hol? Olaszban volt 8 meccse, slussz.
Kb te vagy most az egyetlen, aki Cercit ennyire "lenézi". Mintha a rómás időkbeli formájára emlékeznél. Mert ott valóban törülközősfiúnak se tartottam volna meg, nemhogy focistának. :) Ezért mondtam, hogy a legnagyobbat fejlődő olasz játékos pillanatnyilag szerintem.

De hagyjuk, elbírunk vele is! :wink: :scarf:

Csak, hogy ne legyen egyedül Fanatic én sem gondolom Cercit akkora játékosnak, szerintem egy komolyabb csapatban nem sok vizet zavarna, azt ne felejtsük el, hogy neki mindig van helye lendületből érkezni, szinte soha sem kell felállt betömörülő védelem ellen játszania, mint a nagycsapatok csatárainak. Nem biztos, hogy annyit fejlődött, csak nálunk soha nem volt ennyi helye. Sőt tovább megyek szerintem Di Natale-ról is akkor derült volna ki mennyit ér, ha kipróbálja magát valamelyik top csapatnál. Vagy ha már az Udinénél tartunk, akkor ellenünk az első félidőben lubickolt Muriel, aztán amikor egy kicsit jobban visszazártunk mintha a pályán se lett volna.


Pont fordítva gondolom. Egy kiscsapatban gólkirálynak lenni,sokkal nehezebb,mint mondjuk egy Milánban.
Di Natale pályafutása alatt közel 200 gólt rúgott a Seria A-ban,nem hiszem,hogy egy nagy csapatnál az derült volna ki,hogy nem focizik jól..... Sőt.......
Cerci szerintem nem volt rossz a Romában,tudom hogy kapott lehetőséget,de még idő kellett volna neki. Látszott,hogy van benne spiritusz.
Forza Roma!!!!!!!!
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Bandee Dátum: 2013.11.02. 19:56


sebastian írta:Ez már csak azért szép, mert Balzarettiről és Cerciről beszélgettünk....Hogy Cerci majd hogy és hányszor vicceli meg Balzarettit...Hogy ehhez, hogy jön Homlok???? Valami nem kerek...... Kéne egy link HUNSZI-tól h ki nem játszik???


Te linkeltél egy cikket homlokról

Arra jött egy ilyen válasz
fogkefe1 írta:Nagyobb az esély h nem.


és szerintem erre írta ezt Hunszi:
Hunszi írta:Már nem csak az esély nagy, hanem 100% hogy nem fog játszani :(
Avatar
Bandee
 
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2010.01.12. 18:31

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.11.02. 19:56


Nem hinném, hogy Hunszi arra írna szomorú fejet, hogy Cerci nem játszik :D Gervais nem játszik
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2013.11.02. 19:54


Phoenix100 írta:Nem találtam topicot a stadionnak...

Biztos lesz majd topikja, gondolom ha lesznek hivatalos tervek, én most az aktuális hírekhez írtam erről :)
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.11.02. 19:45


Ez már csak azért szép, mert Balzarettiről és Cerciről beszélgettünk....Hogy Cerci majd hogy és hányszor vicceli meg Balzarettit...Hogy ehhez, hogy jön Homlok???? Valami nem kerek...... Kéne egy link HUNSZI-tól h ki nem játszik???
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Bandee Dátum: 2013.11.02. 18:29


sebastian írta:Fentebb írták, h Cerci nem játszik holnap.......


De fog játszani benne van a Torino keretébe. Lentebb szerintem Gervinhora gondoltak hogy nem játszik.
Avatar
Bandee
 
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2010.01.12. 18:31

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2013.11.02. 18:25


Trigoria írta:Fanatic:
nem jártál itt mostanában?? (költői a kérdés :) )
Cerci nem rakott le sok mindent az asztalra??? Évek óta kirobbanthatatlan a Torinóból, ő viszi a hátán a csapatot, meghatározó olasz játékos, és válogatott!
Gervinho mégis mi a fenét rakott le? Hol? Olaszban volt 8 meccse, slussz.
Kb te vagy most az egyetlen, aki Cercit ennyire "lenézi". Mintha a rómás időkbeli formájára emlékeznél. Mert ott valóban törülközősfiúnak se tartottam volna meg, nemhogy focistának. :) Ezért mondtam, hogy a legnagyobbat fejlődő olasz játékos pillanatnyilag szerintem.

De hagyjuk, elbírunk vele is! :wink: :scarf:

Csak, hogy ne legyen egyedül Fanatic én sem gondolom Cercit akkora játékosnak, szerintem egy komolyabb csapatban nem sok vizet zavarna, azt ne felejtsük el, hogy neki mindig van helye lendületből érkezni, szinte soha sem kell felállt betömörülő védelem ellen játszania, mint a nagycsapatok csatárainak. Nem biztos, hogy annyit fejlődött, csak nálunk soha nem volt ennyi helye. Sőt tovább megyek szerintem Di Natale-ról is akkor derült volna ki mennyit ér, ha kipróbálja magát valamelyik top csapatnál. Vagy ha már az Udinénél tartunk, akkor ellenünk az első félidőben lubickolt Muriel, aztán amikor egy kicsit jobban visszazártunk mintha a pályán se lett volna.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.11.02. 17:58


Hopp, elnézést. Valahogy átsiklottam az utolsó kommenteken :oops:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.11.02. 17:52


Fentebb írták, h Cerci nem játszik holnap.......
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.11.02. 17:42


Szerintem Cerci úgy fog eljönni Barza mellett, ahogy neki éppen a kedve fogja tartani :roll: :bah:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 119 vendég