Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2021.12.22. 19:38


Francokat! Csak eleg otlettelen az elorejatekunk megint vagy eppenseggel meg mindig..
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.12.22. 19:15


Trigoria írta:mert egyelőre egyedül vagyok ahogy látom itt :)

Francokat. Csak egyelőre nem tudok mit hozzáfűzni az eseményekhez. Talán annyit, hogy Zanioloval gyakoroltatni kéne hogy passzolja le a labdát másnak

Ja, még valami. Végre egyszer nem abban a rusnya mezben játszunk, erre a háttérben meg azt reklámozzák. Ebbe vajon mind beleszólása valakinek a csapattól, hogy megvétózza az ilyen csodákat?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.12.22. 19:00


minden játékosunk egyszerre volt fodrásznál? :D Zaniolo, Ibanez és Rui P egészen biztosan :)

amúgy kíváncsi vagyok, hányan felejtették el itt a fórumon, hogy ma meccs van
mert egyelőre egyedül vagyok ahogy látom itt :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.12.22. 18:43


Vina mi az anyámat csinált itt? Megy jobbra és balra is mellette viszonylag üresen ember, kb emberfór, erre ellövi a semmibe. Kiborulok a hülye ostoba buta döntésektől
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.12.21. 09:34


Trigoria írta:És hogy Friedkinék levitték a jegyárakat. Nekem ez utóbbi új infó,

így van, 3 meccsre be lehet jutni 20 euróért.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8074
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2021.12.20. 15:00


Maxiálisan egyetértek. Friedkinék eddig közel kifogástalanok. Remélem, hogy ez marad, mert ez hosszú távon biztosan sikerre vezet.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.12.20. 10:10


azt mondja Szanics a Falkaösztönben, hogy szerdán teltház lesz (46500). És hogy Friedkinék levitték a jegyárakat. Nekem ez utóbbi új infó, de kiváló döntés a részükről. Eddig nagyon jól vezetik a klubot.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2021.12.20. 06:43


Kicsit szakmázzunk, F.Totti? :D

Szóval szerintem Gasperini kicsit naivan állt hozzánk szerintem.
Toloi is Pezzelát teljesen feltolta Karsdorpra és Vinára, igy hátul 3-2 be maradtak, ami nem gond ha nem Abraham-Zaniolo a kettő, igy a legnagyobb erősségünket az 1-1 és a szabad területre való bemozgást ''támogatta meg" Gaspe.(Djimsiti 2 gólnál is hibázott, egyszerűen nem birt a két támadónkkal)
Látszott egyértelműen ez nagyon fekszik nekünk.
Hátul Smalling extra de a két fiatal csikó védő is nagyon friss volt. Egyébként én úgy láttam frissebbek, motiváltibbak voltunk az első perctől kezdve.
Középen mindenki beletette a melót, egy ilyen Ata ellen nem lehet másképp, jól játszottunk.
Elöl a két csatár döntött, Zaniolot nem lehet tartani, ha jó helyen, jó ütemben veszi át a labdát.
Mourinho is végre mutatott valamit. Ez a kontrajáték illik talán legjobban a mostani keretre.
Szóval ha igy tudnánk tovább tolni lehet ebből valami.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.12.19. 23:27


miért az utolsó, leggyengébb szezonjával hasonlítod?
hát mert ekkor adtuk el :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2021.12.19. 22:35


mcsabi írta:Biztos volt olyan játékos a Serie A-ban, aki külföldről érkezett és már az első évében nagyot ment, de nekem most egy se jut eszembe.
Smalling? Azért lehetne példákat találni.
mcsabi írta:Shomu és Tammy azért nem egy kategória, nekem valahogy jobban fáj az üzbégre kiadott közel 20m.
Ez jogos, Shomu sem tűnik jó deal-nek, de 15-20 millás szar igazolások jönnek-mennek, a 40millásokon nagyobb a figyelem.
Persze nem azt mondom, hogy Abraham nem érte meg, lehet még évekig értéke a csapatnak, és nem is a formájával van bajom, egyszerűen szörnyen egydimenziós.
mcsabi írta:Amúgy Abraham egy gólra és egy gólpasszra van Dzeko tavalyi egész éves statjaitól.
Ezzel a Dzekos összehasonlítással várjunk egy kicsit még, meg eleve, miért az utolsó, leggyengébb szezonjával hasonlítod?
Persze Dzeko első szezonja is gyenge volt, de a második ban 29 gólja és 12 assistja volt a Serie A-ban. Térjünk erre vissza másfél év múlva.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.12.19. 18:23


Veeeeeegre
Erre a focira vartam, miota joska battyamat kineveztek! 71 szazalekban birtokolja az ellen a labdat, de ez annyi er, mint kandisznon a csocs! Stabil, massziv csapat benyomasat keltettek!
Lincoln duplaja meg zaniolo golja csak hab volt a tortan.
Csak azt nem ertem, egy olyan meccsen ahol lehetne a normal idegenbeliben, miert a cigany valogatott mezeben jatszunk!? De nevlegyunk telhetetlenek…
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.12.19. 13:04


Statisztikától még mindig rosszul vagyok, de ehhez a taktikához beton védelem kell és irtó gyors kontrajáték.

Az biztos, hogy egy De Rossi típusú játékos tényleg kellene a középpályára, de így is bőven meg vagyunk ott szóval nehéz, de a Cristante-Veretout-Mikhi/Pellegrini középpálya nem biztos, hogy mindig működne... A védőhármassal nincs bajom az elit lehet, Smalling utódját kell majd megtalálni, de még azt sem most kell. Karsdorp hatalmasat fejlődött, igazi nagy játékos lett, (amúgy is jobban áll ez a hadrend neki) kell majd neki egy csere, de ha visszajön Spinazzola akkor a védő 5-ös szerintem beton lesz. Seria A szinten biztos top4.
Annyi igaza van Mourinhonak, hogy kevés a tipikus jó CDM a csapatban, mert nagyjából Diawara és Darboe (de helyette inkább Bove játszik) az, de ők cserék.
Ha valahogy a középpályát össze tudja rakni Mou akkor nincs gond, mert elől is meg vagyunk.
Zaniolo elit, Tammy közepeske, de Dzeko sem az első évében lett sztár. Shoma igaz gyenge, de talán még El Sharaawy is itt fog játszani, mert ha visszajön Spina januárban, akkor neki nem lesz helye. Bal futónak bőven elég Spina, Vina, Calafiori hármas.

Utálom a 3 védős rendszert, de talán ez most nagyon fekükdhet hosszútávon a csapatnak. Emberek megvannak hozzá.

Mondjuk Perez nagy vesztese ennek a rendszernek eddig, de személy szerint nem bánom.

Inter ellen felmostánk velünk a padlót. Atalanta ellen viszont működött a taktika szerencsére.

Az biztos, hogy ez nagy győzelem volt, mert évek óta nem tudtuk őket megverni, de nekem az lesz a nagy skalp ha a Napoli-Milan-Inter-Juve négyesből verünk meg valakit.

Mourinhonak amúgy Unitednél 58%-os win rate-je volt és elküldték. Azon gondolkoztam, hogy nekünk lehet annyira az nem is lenne rossz.

Kíváncsi vagyok mi lesz januárban.
Tipp: Villar, Mayoral, Diawara elmegy
Egy Karsdorp csere és egy védekező középpályás érkezik.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.12.19. 00:20


jól van, nincs gond, azért egy véleményen vagyunk nagyjából :)

Mancinival a folyamatos reklamálása a bajom, de ezt meccsek óta már írtuk. Alattomos/csibészes, reklamálós/igazicsk, ki ki döntse el. :) DDR és Totti nálam azért más volt. Mondom, megváltozott a foci is, de Mancini MINDIG, érstd M I N D I G reklamál. Nekem ez sok.
és jah, a pályán ma a 22 főből a kezdőben 4 azaz 4 olasz volt. (nálunk 3, odaát 1) :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2021.12.18. 23:29


Mcsabi!
Igen, Cristante veszelyes volt nagyon, de a masodik, meg nem adott Ata-golnal, mekkora vedomunkat mutatott be tudatosan. Tudni illik, azert annulaltak a golt, mert Cris mogott allo jatekos leshelyzetét aktivnak minositette a VAR. Ha Blajenunk nem er hozza, akkor Zapata goljat megadjak, mert akkor passziv lett volna a lesallas. Ezt igy a masodperc toredeke alatt atlatni es hibatlanul kivitelezni zsenialitasra vall. :roll: :roll: :roll:
Megjegyzem, h a VARnak nem szabadna szubjektiv donteseket hoznia, ilyen esetben ki kell hivni a birot a videohoz, es az aktiv illetve passziv leshelyzet megitelese igen csak szubjektiv...

Trigo!
Nem kimondottan neked szantam az irast, csak ugy altalanossagban, hianyoltam egy kis hurrahangulatot. A felsorolas meg csak jott, ahogy eszembe jutottak a dolgok. A sarga mez peldaul nekem sem tetszik, csak egy nyero meccs alatt, utan nem bizzos h ez jut eszembe.
Engem is erdekel nagyon, h ki lesz a bajnok, de sajnos nem az ATA, ha mar mi nem leszunk, mert ott is hianyzik az a picike, ami ahhoz kell olaszban...Napoli se lesz, pedig annak is orulnek, ha mi mar nem lehetunk...
De egy jo eredmenynkek mindenkeppen orulok, es ezt most annak tekintem. Ebben az esetben a jatek minoseget is leszarom. Ugy gondolom h Friedkinek is orulnek, es talan jobban invesztalnak majd a csapatba, ha vannak ilyen eredmenyek.
A Mancinis dolgot meg tenyleg nem tudom hova tenni. Fiatal, olasz, es nem is rossz, foleg Roma szinten. Reklamal? Hat persze. Mert olasz. Mert a vereben van. Totti es DDR is mindig reklamalt, csak nekik lehetett. En meg pont ezt csipem benne..ez adja meg az olasz temperamentumot a jateknak. Ja es kuzd..es ahogy en latom, szereti a Romat, ami nekem fontos.
Meg szoba szokott kerulni, h alig van olasz jatekosunk...
Na Mou altal emlegetett 14-15 hasznalhato jatekos kozul olasz : Mancini, Cristante, Calafiori, Spina, Pele, Zaniolo, Sári, ez 50%, es ha ok mind egeszsegesek akkor 6 kezdo, ami tobb mint a fel csapat. Szerintem ez megsuvegelendo...
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.12.18. 22:51


Amúgy Abraham egy gólra és egy gólpasszra van Dzeko tavalyi egész éves statjaitól.
:D :D :D :D :D :D :D

átalánosan mondom: egy ideje azt látom, azt érzem, hogy a foci megváltozott. Azt hittem eddig, hogy én. Bár nyilván én is. De a jelenkor focija egy nézhetetlen fos. Nyilván hullámzása van, periodikusan változik, taktikák és stílusok jönnek mennek. De jelenleg szerintem nézhtetetlen. és amikor már anyám magától ugyanezt mondja, ott valóban baj lehet... :)
+ VAR, erőszakos lett a foci, egyéniségek eltűntek stb
De az is benne van nálam, hogy 90%ban csak Romát nézek, vagy már azt is félszemmel, és a Roma focija évek óta nézhetetlen:D


CaptRizzo:
bocs de mivel nem leszünk bajnokok, azért engem érdekel az is, hogy ki lesz az. és Napolit vagy Atalantát szeretném. és ennek most rosszat tettünk. Ezért írtam ezt a részét. De óvatosan fogalmaztam, mert nyilván első az hogy nyerjünk, a többi csak utána jön nekem is.
Hogy nem szeretem Mancinit, meg csúnya a mezünk azzal mi a baj? Ez nem egy PC fórum, hogy kötelező kedvelni mindent ami Roma :wink:
Ha meg enynire mindent esztek mert Roma, akkor a Roma store topikba beraktam egy vadiúj Romás pulcsit egy hete kb. A kutya nem érdeklődött utána. :D

Nem azt mondom h tetszett a jatek
hát de bajnokok nem leszünk, a játék fos, de kijött a lépés kivételesen. Ettől nem dobok egy hátast azért. Ha ez mindig így menne, na az más lenne, akkor az Mou-s játék lenne, de én azt érzem, most az égiek mindent dobtak nekünk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.12.18. 22:12


CaptRizzo, azért abban megegyezhetünk, hogy az Atalanta legveszélyesebb játékosa Cristante volt?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.12.18. 22:00


jaja, ne feledjük az Ata milyen szériában volt éppen, mikor ráhajolt a római lőcsre... :D :lol:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8074
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2021.12.18. 21:34


Hat bakker hova kell menjek olvasni, h oruljon valaki egy ROMA gyozelemnek?
Olyanokat olvasok, h Abrahamet nem szeretem, Mancinit nem szeretem, Abrahemtol ez edeskeves, csunya a mezunk, Cristante ongolt rug, miert pont most nyerunk rangadot az ATA ellen, tutti kiegyenlitenek, vagy kikapunk... stb.
Mindezt egy megnyert rangado alatt illetve utan.
En meg ku..ra orulok. Nem azt mondom h tetszett a jatek, de baszki csak az egyik legjobb formaban levo olasz klubbot vertuk meg 4 rugott gollal. Ugy erzem mar sokan ugy vagytok ezzel, hogy mar semmi sem jo. pasz piros...
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.12.18. 21:25


Biztos volt olyan játékos a Serie A-ban, aki külföldről érkezett és már az első évében nagyot ment, de nekem most egy se jut eszembe. Shomu és Tammy azért nem egy kategória, nekem valahogy jobban fáj az üzbégre kiadott közel 20m. Egy Scamaccaval előrébb lennénk azon a poszton, csak ugye a családja...
Amúgy Abraham egy gólra és egy gólpasszra van Dzeko tavalyi egész éves statjaitól.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2021.12.18. 20:39


Trigoria írta:Küzd hajt, dicsér, mosolyog, és ezekkel engem már megvett.

Hát 40 millióért ez édeskevés, ennél jóval több kell, hogy megkedveljem. Ráadásul az örökös jópofizásával úgy néz ki agyonnyomja Shomurodovot is
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2021.12.18. 19:50


feree80 írta:cristante meccsben tartotta az atalantát, onnantól tudom hogy ki fogunk kapni, amúgy ezt a feka, féreg zapatát vki pofán rúghatná de úgy baszottul

Ha jelenleg az egész világot nézzük is nem létezik unszimpatikusabb játékos számomra…csak soha ne vegyen fel Roma mezt..
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.12.18. 18:16


snatch írta:most sajnálni kell az atalantát, hogy kikapott? :shock: :roll: :mrgreen:

én nem örülök annyira. Nem most kellett volna kicsapni ezt az eredményt. De azért bánkódni se bánkódok persze. Bár ameddig a román mezünkben focizunk, nézni is alig bírom. Önmagában nincs bajom a mez színeivel, de a Romát ebben látni... És még csak nem is az a baj, hogy ez a hamradik számű és néha felvesszük, hanem sima bajnokin idegenben mi az anyám redvás mocskos p...ját keres rajtunk????????????????. Soha nem utáltam még így mezünket. Nézni se bírom

cristante meccsben tartotta az atalantát, onnantól tudom hogy ki fogunk kapni
amikor feree tud valamit, az akkor tudva vagyon :)

eric: én kedvelem Lincolnt, de labdát tartani egyáltalán nem tud. Küzd hajt, dicsér, mosolyog, és ezekkel engem már megvett.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Trigoria 2021.12.18. 22:42-kor.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.12.18. 18:04


ericcartmen írta:És igen, végre nyertünk rangadót, ráadásul idegenben
ráadásul fölényesen! (gólok tekintetében)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8074
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2021.12.18. 17:07


Trigoria írta:Kivetelesen tvn nezem a meccset, rendesen, odafigyelve. Az altalad felsoroltakbol egyiket sem latom:))

(Vagy ha ez igaz most, akkor eddig mi lehetett te jo eg:))

Én eddig őt nagyon nem bírtam megkedvelni, és a legnagyobb bajom vele az volt, hogy mezőnyben nem csak használhatatlan, de nem is nagyon vesz részt a mezőnyjátékban, elbújik elől.
Most ugyan sok hibával, de sokkal aktivabban játszott, legalábbis az első félidőben (a második félidőben a gyerekek hol rajtam, hol a TV előtt ugráltak, kevésbé releváns a véleményem).
Dzeko-hoz képest visszalépés, de talán fejlődőképes

És igen, végre nyertünk rangadót, ráadásul idegenben
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.12.18. 16:57


most sajnálni kell az atalantát, hogy kikapott? :shock: :roll: :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8074
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 54 vendég