Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: szilardbence Dátum: 2021.12.03. 07:56


Szerintem is a bajnokság gatya már idén, de még van egy Olasz kupa, és egy konferencia liga amivel legalább kompenzálhatunk, persze ott sem feltétlenül esélyesként indulunk :D

Legyünk pozitívak skacok, lehetnénk Lazio is
"Az elmúlt években követtem el hibákat. Nem fogom még egyszer elkövetni ezeket. Lesznek inkább új hibáim!" - J.M.
szilardbence
 
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2018.04.24. 07:40

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.12.03. 00:40


ok, köszi hogy kifejetted!
tényleg érdekelt. Mert én jelenleg a nagy eredmény alatt a top3-t gondolom a szezon végén. Az elvárás a 4-5 lenne. Alatta csalódás.

F.Totti: hát vazze, az lenne a fura, ha még hinnék a Scudettoban :)))
Azért járt már olyan edző felénk aki kapásból lendületet adott a csapatnak
ez így van. Mou nem adott. Ennek a szezonnak nálam már sanyi. Tök letojom, hogy meglesz-e a 4. hely vagy sem, ha nem lesz dobogó. Még egy dolog lesz ebben a szezonban fontos nekem, hogy a játékunk összeáll-e a végére, hogy a köv szezont majd komolyan nyomjuk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.12.02. 22:53


Trigoria írta:
Azt hittem végre jön egy nagy edző, nagy eredmények lesznek.
Első FÉL évében ezzel a kerettel mit értesz nagy eredmények alatt?

Nagy eredménynek? Azt amit a tar csinál Nápolyban.
Normál eredmény: 7 ponttal több és 4. helyen lenni. 3 kis csapattól már kikaptunk, plusz 3 rangadón is cumiztunk már. 6 vereség nálam 15 meccs után plusz grátisz vereség a norvég Fradi ellen minden csak nem jó eredmény, nagytól pedig messze van mint az állat.

6 vereség helyett 2 győzelem, 1 döntetlen 3 Verseg lenne az eredmény, elégedett lennék és azt mondanám Mou tud valamit, de ez így keves

Amikor mi játszottuk Európa legszebb fociját 15 éve 2007/08 szezonban 4 vereségünk volt és nem lettünk bajnokok. Nálam azóta is ez az etalon. Aztán 2 évre rá jött Ranieri papa és 6 vereséggel zártuk az idényt és nem lettünk bajnokok.

Rákövetkezö években egyből mind a kétszer 11 vereségünk volt és 6. helyen végeztünk. Tehát nem a kerettel volt a baj.

Látszik, hogy efelé megyünk, sőt, innen a 11 vereség már bravúr lenne...

Tudom, hogy 1 pont és mindegy, hogy most a Bologna nyert vagy nem, de higgyétek el, egy nagy csapat tartásból sem kap ki, mert gyűlöl veszíteni és egy gólt bekotor, főleg ha van rá 60 perce. Szerintem szégyen, hogy nem rúgtunk gólt. Szégyen, hogy kikaptunk.

A keret egyáltalán nem gyenge. Gondoljunk olyat, hogy megnézzük a Milan, Napoli és Atalanta kezdőjét és a miénket. Hasonlítsuk össze. Nem leszünk sokkal rosszabbak, ha rosszabbak leszünk egyáltalán. Ezekkel. Csapatokkal fel kellene venni a versenyt.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2021.12.02. 20:00


Én az új tulajdonosok érkezésével nulláztam a számlálót. Ha úgy tetszik restartoltam a projektet.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2021.12.02. 19:56


Ez az adjunk idot neki, mert 3 eves projekt duma szerintem a legnagyobb atveres az egeszben!
Adjunk 3 evet Rudi Garcianak, meg Spalettinek, meg Fonsecanak meg Mounak meg mindenkinek mert maaaaajd jon az eredmeny.

Nem fog!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2021.12.02. 19:37


Trigoria írta:
Azt hittem végre jön egy nagy edző, nagy eredmények lesznek.
Első FÉL évében ezzel a kerettel mit értesz nagy eredmények alatt?

ha jól emléxem, regina di mercato= as roma = 100 milla eltapsolva.

az eredményeket látva, ti hatékonynak gondoljátok a 100 milla elköltését? mert én nem. :wink:
ez az év, ismét mehet a levesbe, 7.hellyel, és 100 milla ide vagy oda, ez a keret egy rakás fos, nem erős az első négyhez, és soha sem volt az. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.12.02. 19:28


Trigoria írta:
Azt hittem végre jön egy nagy edző, nagy eredmények lesznek.
Első FÉL évében ezzel a kerettel mit értesz nagy eredmények alatt?


Hát én ezeket semmiképp. De ha jól sejtem te sem hiszel már a scudettoban. Azért járt már olyan edző felénk aki kapásból lendületet adott a csapatnak. L
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.12.02. 18:23


F.Totti írta:Viszont volt az oldalvolnal és a 16os között egy eset, amikor Svanberg letarolta. Azt egész elképesztő, hogy továbbengedte a rigó.
Ez: https://twitter.com/IomechiamoRoma1/sta ... 76068?s=20

Ez egészen döbbenetes volt, ráadásul ha jól emlékszem a spori nem is volt borzasztó messze. Ezt nem tudtam csak szándékosnak vélni, g*ciskedésnek Zaniolóval szemben. De tényleg, így lezúznak, és még kb be is szólhatott neki, hogy még egy szimulálás és sárga, engem is felb*szna.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2021.12.02. 18:16


Akárhogy is nézzük, az eddigi eredmények csalódást keltők. Vereség Velencében, Bolognában, vereségek a rangadókon. Ha megnézzük, a szezon elején nem a Mourinho stílusra jellemző focit toltuk és jöttek az eredmények. Az egyik Konferencia Liga meccs után, amit sz.rrá nyertünk, meg is jegyezte, hogy neki nem ez a játéka, nem tetszett a csapat, stb.... Szóval azóta már olyan focit tolunk, ami tetszik neki (vereségek után is dicséri a játékosokat), csak az eredmények maradnak el. Ha a papírformát nézzük, ezzel a kerettel is legalább 6-8 ponttal kellene többel rendelkeznünk a jelenleginél. A sorsolásunkra sem lehetett panasz, hiszen az első 5 meccsen rangadónk sem volt.

Mondjuk én már a hosszú évek alatt megszoktam - mi mást is tehetnék Roma szurkolóként -, hogy a szezon egy bizonyos időszaka után már reménykedni sem lehet a jobb helyezésben, de eddig ez az időszak inkább a szezon második felében jött el. Lehet itt a keretre hivatkozni, de Mou sajnos még ezt a keretet sem használja rendesen. Több olyan játékost is leépített, akik az előző szezonban meghatározók voltak és jó formát mutattak. Szóval a bajnokságban elért, alig több, mint 50 %-os teljesítmény és a Konferencia Ligában a norvég csapattól elszenvedett megsemmisítő vereség nagyon vérszegény a 7 milliós trénertől.

Persze a leírtaktól függetlenül, már alig várom a szombat 18.00 órát (vigyázat a Roma függőséget okoz!) :D
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.12.02. 17:40


Azt hittem végre jön egy nagy edző, nagy eredmények lesznek.
Első FÉL évében ezzel a kerettel mit értesz nagy eredmények alatt?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.12.02. 17:21


Ferkosz írta:Én a magam részéről meg mindig bízom Mourinhoban, de én fociban optimista szemléletű vagyok amúgy is, szóval Szilardbencével értek egyet. Nyilván mindenkinek megvan a maga véleménye, amit tiszteletben tartok, de egy dolog szúrta a szemem tegnap Fogkefe hozzászólásában nagyon. Azt írta, hogy Moz közömbös, röhögcsél, nem érdekli, hogy sárgát kap. Na, ez tuti nem igaz. Egyrészt eleve azert kapott sárgát, mert majd felrobban a dühtől! Masrészt ezt írják:

According to Il Corriere dello Sport, Mourinho confronted the referee in the tunnel of the Stadio Dall’Ara, asking for an explanation for his decisions.
Mourinho was visibly frustrated during his post-match interview with DAZN where he claimed he had to replace Gianluca Mancini to avoid another yellow card which would lead to a suspension for the next match.
He left the interview after saying Zaniolo should consider leaving Serie A and while the journalist was about to ask another question.

Szóval, sok mindent a szemére lehet vetni, de nem közömbös, az biztos. Szóval ebből levonni olyan következtetéseket, hogy kiégett, kicsit erősnek tűnik. Nekem. :)


Akkor kínjában nevetett már. Akkor is csalódás nekem. :D

Azt hittem végre jön egy nagy edző, nagy eredmények lesznek. De egy Rudi Garcia, EDF, Ranieri, Spalletti jobb eredményeket tudott elérni, akiknek összesen nincs akkora elismerése mint Mourinhonak.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: szilardbence Dátum: 2021.12.02. 16:26


Legalább Mourinho impulzusai itt is érződnek nem csak a pályán :'DDD
"Az elmúlt években követtem el hibákat. Nem fogom még egyszer elkövetni ezeket. Lesznek inkább új hibáim!" - J.M.
szilardbence
 
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2018.04.24. 07:40

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.12.02. 14:29


:tottiluv:

(mondtam :wink: )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.12.02. 14:11


:D
Bakker, akkor én is sorry. Azt hittem nekem szántad. Spongyát rá.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: szilardbence Dátum: 2021.12.02. 13:59


F.Totti írta:
szilardbence írta: A kedvencem akik visszasírják Fonsécát, no offense de ezt még leírni is hülyeség.


Azt nem igazán tudom értelmezni hogy miképp lehetne bárki érzése hülyeség. De tekintsünk el ettől.
Nagyon örülök, hogy egyetlen minimum félig viccesnek szánt kommenttel a kedvenceid közé kerülhettem.


F.Totti őszintén megmondom fogalmam nem volt hogy te ezt leírtad :D Nem akartalak megbántani ne haragudj, igazából facebook csoportok akasztottak ki igazán. Ne haragudj
"Az elmúlt években követtem el hibákat. Nem fogom még egyszer elkövetni ezeket. Lesznek inkább új hibáim!" - J.M.
szilardbence
 
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2018.04.24. 07:40

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.12.02. 13:55


Viszont volt az oldalvolnal és a 16os között egy eset, amikor Svanberg letarolta. Azt egész elképesztő, hogy továbbengedte a rigó.
Ez: https://twitter.com/IomechiamoRoma1/sta ... 76068?s=20
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2021.12.02. 13:35


Így igaz. A tegnapi valóban nem volt tizenegyes, de egy műeséstől is nagyon távol állt.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.12.02. 13:31


Zaniolot rohadtul nem kezelik egyenlően a bírók. Nem tudom minek köszönhető ez az általános utálat, de egyre nehezebb magyarázni.
Most már nem az az nullkilométeres ifjonc, akit mindenképp be kellene törni. Nem is dobálja magát jobban, mint mások. Mégsem fújnak be neki semmit, ha pedig csak a gyanúja felmerül, hogy színészkedett, akkor jön a sárga. Idegesítő rettentően. Mondjuk ettől még eszébe ne jusson elhagyni a bajnokságot.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2021.12.02. 13:25


Én a magam részéről meg mindig bízom Mourinhoban, de én fociban optimista szemléletű vagyok amúgy is, szóval Szilardbencével értek egyet. Nyilván mindenkinek megvan a maga véleménye, amit tiszteletben tartok, de egy dolog szúrta a szemem tegnap Fogkefe hozzászólásában nagyon. Azt írta, hogy Moz közömbös, röhögcsél, nem érdekli, hogy sárgát kap. Na, ez tuti nem igaz. Egyrészt eleve azert kapott sárgát, mert majd felrobban a dühtől! Masrészt ezt írják:

According to Il Corriere dello Sport, Mourinho confronted the referee in the tunnel of the Stadio Dall’Ara, asking for an explanation for his decisions.
Mourinho was visibly frustrated during his post-match interview with DAZN where he claimed he had to replace Gianluca Mancini to avoid another yellow card which would lead to a suspension for the next match.
He left the interview after saying Zaniolo should consider leaving Serie A and while the journalist was about to ask another question.

Szóval, sok mindent a szemére lehet vetni, de nem közömbös, az biztos. Szóval ebből levonni olyan következtetéseket, hogy kiégett, kicsit erősnek tűnik. Nekem. :)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.12.02. 13:08


na jó, akkor feladom szilardbence védelmét :D
bence, védd magad :)

(amúgy igen, nyilván ez hozta belőle elő azt a gondolatot, hogy megírja amit írt - általánosan)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.12.02. 13:06


F.Totti írta:
snatch írta:nem mondom, hogy a tavalyi szezont totál élveztem, de az idei hasonlóan ZuzuPetalsos...Tavaly mondjuk ezeket a csapatokat megszórtuk, idén legalább már ez sincs.


Én már visszasírom Fonsecát :vaaaa: :vaaaa: :vaaaa:


Ugyan vicc volt, de mivel pár kommenttel van csak lejjebb, nehéz nem erre szánt reakciónak értelmezni.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.12.02. 13:03


F.Totti magadra ne vedd már vazze! Te se sírtad vissza Fonsecát. SENKI se sírja itt vissza őt itt! Az más kérdés, hogy hasonlítgatjuk a két edzőt, de visszasírni.... pffff
(direkt írta, hogy nem feltétlenül a fórumra gondol, hanem általánosan)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.12.02. 12:59


szilardbence írta: A kedvencem akik visszasírják Fonsécát, no offense de ezt még leírni is hülyeség.


Azt nem igazán tudom értelmezni hogy miképp lehetne bárki érzése hülyeség. De tekintsünk el ettől.
Nagyon örülök, hogy egyetlen minimum félig viccesnek szánt kommenttel a kedvenceid közé kerülhettem. Vonatkoztassunk el attól, hogy Fonseca játékát nem láttam eredményre vezetőnek és nem is szerettem, így pedig valójában nem sírom vissza, miért ne érezhetne így valaki?
Sokkal korszerűbb volt a támadójátékunk és működött is. A faszi sokkal szimpatikusabban is viselkedett. Nem értem miért ne nézhetné vki szívesebben még mindig őt a kispadon, mint Mourinhot, aki ugye alapból megosztó. És lássuk be, ez a "megosztó" jelző inkább hízelgő, mert az elmúlt 10 évben hozzánk eljutó hírek és képek alapján, ha nem a Roma edzője lenne, sokkal inkább nevezném szar embernek.
Egy jó edző, egy jó sportigazgatóval ebből keretből is tudna top4-es csapatot csinálni. És láttunk már olyan edzőt is, aki azonnal tudott eredményes lenni. Még Rómában is. De no offense részemről is. Sőt Mourinhot sem akarom eltakarítani. Adjunk neki időt. De ettől még lehessen leírni, hogy a szar az szar, ahol pedig most tartunk az kevesebb, mint ami reálisan is elvárható.

Zsolti, egyetértek. Mourihnonak kizárólag akkor van értelme, ha nyerünk vele. Akkor elviselhető az arroganciája, a nézhetetlen focija, az általa generált folyamatos feszültség. Ha nem jönnek az 1-0ák, akkor könnyen elb@szódik az ember kedve.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2021.12.02. 13:04-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.12.02. 10:12


Az a baj ezzel a mous focival, hogy ha 1-0-ra nyerünk, akkor örömteli, hogy kiszenvedtük, akár egy 30-70%-os itthoni labdabirtoklással, Mou szeret így nyerni, oké.
De ugyanezzel a játékkal három nap múlva kikapunk 1-0-ra, mert nem lehet mindig nekünk 1-0-ás mákunk.
Oké, hogy három év meg a védekezést kell rendbe rakni először, de ha a szívünkre tesszük a kezünket, érzünk legbelül egy jókora kilátástalanságot is.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.12.02. 08:49


A kedvencem akik visszasírják Fonsécát, no offense de ezt még leírni is hülyeség.
Ezen felül ugye kritika még, hogy "olaszország legszebb fociját játszó csapatból Mou csapat lettünk" ezen nagyon tudok kacagni mert szerintem kb 2010 óta mindig van nálunk szebben játszó csapat.
Na az ilyen hülyeségekért sem olvasok máshol (pl fb-on) rómás csoportokat :D Hál istennek ezen a fórumon ilyet nem lehet olvasni.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 47 vendég