Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.05.18. 16:38


Wow, köszi feram!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9902
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2021.05.18. 16:35


F.Totti írta:Kár hogy nincs podcast adásként fent valahol, akkor nekem egyszerűbb lenne (oké tudom, 2 perc konvertálni és letölteni, de akkor is macera). De ha tehetem meghallgatom.
Egyébként mindig minden rómás véleményt szívesen olvasok, hallgatok. Ide is azért járok napi többször. Minden ami ASR és magyar és nem facebook, az jöhet :)
Az sem érdekel, hogy tök más az álláspontja vkinek, mint az enyém. Sőt. Csabit is leginkább akkor hallgattam, mikor a Dzeko vs Fonseca balhé kitört, vagy a Szuperliga őrület ment. Nagyon más véleményen voltunk, de éppen ezért volt érdekes.
Eleinte az nem tetszett, hogy tényszerűen közöl pletykákat vagy találgatásokat. Aztán rájöttem, hogy az ő csatornája, így ott lehetnek azok a tények, amiket ő annak lát. Szíve joga. Egyetérteni vagy elhinni nem okvetlenül kell. Itt sem írjuk le minden mondat elé, hogy "szerintem" vagy "állítólag". Úgyis tudjuk mikor kell odagondolni.

OFF
Apropó hírforrások. Tudtok olyan angol podcast-et vagy youtube csatit, ami kifejezetten a csapatunkról szól? Nem kell heti rendszerességű, de nem árt ha színvonalas :)
Illetve ugyanígy, ha van magyar nyelvű twíttelő, ki gyakran ír a csapatról, akkor színtén örülnék, ha megosztanátok.
Előre is köszi.


Chiesa di Totti-nak van podcastje nem hallgattam soha nem tudom milyen minőség, de az irásai alapján nem lehet rossz . Across the Romaverse néven fut . Ez a legutolsó adás https://www.chiesaditotti.com/2021/5/18 ... o-farewell
feram89
 
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.05.18. 14:46


dehogy szívtam mellre, oda is raktam a smileyt :)
csak tudod, hogy meg szoktam hallgatni általában, privátban megbeszéltük nem is olyan rég, és itt mégis alákérdezel :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.05.18. 14:06


Eleinte az nem tetszett, hogy tényszerűen közöl pletykákat vagy találgatásokat.

jaja, nekem is ez a "bajom" vele, de sehol nem mondtam, hogy ne hallgassátok, én sem hallgatom. Ezt is meghallgattam. Nem mindegyiket szoktam, mert akarom, de pont nincs időm és elfelejtem, és kíváncsi voltam, hogy pl. Trigo beteszi ide a linket, de megnézi-e. Ennyi. Nem kell túlgondolni :D. És ja, nézzétek, nézzük!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8076
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.05.18. 13:20


Kár hogy nincs podcast adásként fent valahol, akkor nekem egyszerűbb lenne (oké tudom, 2 perc konvertálni és letölteni, de akkor is macera). De ha tehetem meghallgatom.
Egyébként mindig minden rómás véleményt szívesen olvasok, hallgatok. Ide is azért járok napi többször. Minden ami ASR és magyar és nem facebook, az jöhet :)
Az sem érdekel, hogy tök más az álláspontja vkinek, mint az enyém. Sőt. Csabit is leginkább akkor hallgattam, mikor a Dzeko vs Fonseca balhé kitört, vagy a Szuperliga őrület ment. Nagyon más véleményen voltunk, de éppen ezért volt érdekes.
Eleinte az nem tetszett, hogy tényszerűen közöl pletykákat vagy találgatásokat. Aztán rájöttem, hogy az ő csatornája, így ott lehetnek azok a tények, amiket ő annak lát. Szíve joga. Egyetérteni vagy elhinni nem okvetlenül kell. Itt sem írjuk le minden mondat elé, hogy "szerintem" vagy "állítólag". Úgyis tudjuk mikor kell odagondolni.

OFF
Apropó hírforrások. Tudtok olyan angol podcast-et vagy youtube csatit, ami kifejezetten a csapatunkról szól? Nem kell heti rendszerességű, de nem árt ha színvonalas :)
Illetve ugyanígy, ha van magyar nyelvű twíttelő, ki gyakran ír a csapatról, akkor színtén örülnék, ha megosztanátok.
Előre is köszi.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9902
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.05.18. 11:07


Nálam inkább az a kérdés, hogy milyen Roma szurkoló nem szán rá 45 percet? Szerintem azt nem sokan mondhatják el, hogy egy szakmabeli ember a kedvenc csapata szurkolója és a saját anyanyelvén hetente letesz az asztalra egy igényes (és fejlődő) műsort. Talán Puzsérnak voltak Juvés videói (és sajnos olasz foci közvetítései is), de valahogy azt az embert nem tudom Csabival egy lapon említeni. Ég és föld a különbség utóbbi javára. Mostanában amúgy kb. nem is sikerült elcsípni a meccseket, csak ezeket a videókat, szóval remélem még jó sok részt megél a Falkaösztön, amihez sosem árt egy kis népszerűsítés.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.05.18. 09:16


de miért szívod mellre? :D csak kérdeztem, kíváncsi voltam, hogy rászánsz-e mindig 45 percet.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8076
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.05.17. 22:10


meg szoktam hallgatni igen
és ezzel vagyunk itt még így páran szerintem
akár megdöbbensz, akár nem :)

(Romát érintő dolgokat nem mindig azért rakom be, mert engem érdekel, vagy meghallgattam, elolvastam, stb, hanem mert ide tartozik, és hátha mást (is) érdekel)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.05.17. 21:54


ezt Te mind meghallgatod?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8076
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.05.17. 17:54

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.05.16. 14:24


hogy az asroma.hu ennél sokkal érettebb és elegánsabb

fogkefe, ilyet bármikor bármelyik topikba beírhatsz :D sőt, most végig is mehetsz az egész fórumon és mindenhová beírhatod :D :mrgreen: ;)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8076
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.05.16. 13:27


Lehet nem jó helyre írom, de muszáj leírni, hogy egy-két romás Facebook oldal mennyire szánalmas, hogy megverjük a Laziot 2 év után és egyből megy a mocskolódás és sárdobálás, hogy ők mennyire rosszak (ennél sokkal csúnyább jelzőkkel) és hogy mi mennyire királyok vagyunk, közben előttünk végeznek a tabellán és fél éve 3-0-ra vertek. Olyan szekunder szégyenérzetem van miközben olvasom ezeket, örülök, hogy az asroma.hu ennél sokkal érettebb és elegánsabb, meg a fórumban sem olvastam ilyen marhaságokat, szóval örülök, hogy mi ennél érettebbek vagyunk, azért jó szerintem ha valaki tudja hol a helye, idén jobb volt a Lazio, tegnap nem, oké, de ezért leszólni őket szerintem szánalmas. Majd jövőre megnézzük ki lesz a jobb.

Off: Trigo, Szoboszlaival nincs bajuk őt nyilván szívesen látnák már, nem kevés pénzt fizettek érte, az ügynöktől kértek kártérítést, mert abban a tudatban voltak, hogy nem ennyire komoly a sérülés és nem fél évet kell majd kihagynia Dominiknek. Tehát eléggé inkorrekt volt az ügynök, hogy ezt titkolta mikor aláírták a papírt. Az ő jutalékának egy részét követelték, de ez nem ma volt már és nem tudom mi lett a vége, de lehet semmi.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.05.16. 11:30


"Ritka, hogy valaki ilyen fiatal, aki ennyire magabiztos és nyugodt a labdával.""

sőt, inkább lehetetlen :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.05.16. 00:13


rakjátok ki az offot, ha már...

off:
ha berágtak volna rá annyira, akkor nem vele reklámozták volna az új mezt
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.05.15. 22:52


Az mondjuk elég nagy baj lenne. Akkor tuti berágnak rá. De a szándékosságot nála végképp nehéz bizonyítani. A dokik dolga, hogy olyat is lássanak, amit a páciens nem is érez. Mondjuk kivételek vannak. Remélem nem szorul emiatt a srác Lipcsében. Az nagyon nem kellene.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9902
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.05.15. 22:47


Igen, de nem a Red Bulltól követelte, hanem Dominik ügynökétől(nevet is mondott de már elfelejtettem), mert elvileg teljesen titkolva volt. Egy MLSZ-ben és válogatottban aktív dolgozó fia mondta még februárban azt hiszem, de az is benne van, hogy csak nagyot akart mondani persze.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.05.15. 22:43


fogkefe1 írta:OFF:Insider infóm alapján elvileg eltitkolt sérülése volt Szoboszlainak, Lipcse dühöngött is emiatt pár kört, illetve pénzt is követelt, hogy mi lett a vége nem tudom.

Várj, pénzt követelt? A Red Bull, a Red Bulltól? És eltikolt sérülés az istállón belül? Hát engem ez nagyon meglepne. Gyakorlatilag egy orvosi központ dolgozik mindkét klubnak. Nem is vizsgálta külön a Lipcse orvosi stábja.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2021.05.15. 22:49-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9902
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.05.15. 22:14


Fuzato nálam simán jó lenne jövőre. SOSEM vennék drága, befutott kapust! Kapust kinevelni kell, vagy őserdőben kukázni.


off:
OFF:Insider infóm alapján elvileg eltitkolt sérülése volt Szoboszlainak, Lipcse dühöngött is emiatt pár kört, illetve pénzt is követelt, hogy mi lett a vége nem tudom.
igen, ez egyértelmű lett közben, hogy hozott egy sérülést magával.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.05.15. 21:44


F.Totti írta:Szoboszlai rosszabb. A keresztszalag tudtuk hogy eddig tart. Dominik padig először úgy volt hogy már márciusban játszik a Lipcsében.

OFF:Insider infóm alapján elvileg eltitkolt sérülése volt Szoboszlainak, Lipcse dühöngött is emiatt pár kört, illetve pénzt is követelt, hogy mi lett a vége nem tudom.

ON: NA VEGREEEEE! Mourinho hatás? Jó lesz ez a 4231.
Dzeko búcsú meccse is megvolt, szerintem egyértelmű. Korszakos igazi 9-es volt, sosem kedveltem, de valljuk be összességében jó volt a sok bénázása mellett. Nemzetközi kupasorozatokban plusz volt.

A másik, hogy vére úgy néz ki lesz egy új kedvencem Darboe, nagyon durván érett a srác, tuti hogy nem 19, szerintem 29 inkább. Kb azt a szintet hozza amit Diawarától vártunk mindig is

Szerk: Fuzato és Karsdorp is jó volt szerencsére.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.05.15. 21:43


hát ha nem azt Zsolti, akkor érthetetlen lenne
szóval jah, azt
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.05.15. 21:42


Azért jó látni, hogy így örülnek.
Ez vajon Dzeko búcsúját jelentené ? Mármint ez a nagy tapszuhatag.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11421
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.05.15. 21:41


a hangulat jó látom :)
mintha minden a legnagyobb rendben lenne, mindenki szeret mindenkit, edzőt, játékost, mindenkit :)

inikoze :flagbig:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Trigoria 2021.05.15. 21:42-kor.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.05.15. 21:40


off:
és mégis sanszosabb hogy ott lesz az EB-n mint Zaniolo
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.05.15. 21:39


Szoboszlai rosszabb. A keresztszalag tudtuk hogy eddig tart. Dominik padig először úgy volt hogy már márciusban játszik a Lipcsében.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9902
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.05.15. 21:38


csak nekem ugrik be Zaniolot látva mindig Szoboszlai?
kb ugyanannyi ideje várjuk a visszatérésüket, és kb ugyanott is tartanak benne. Nagyon kb :)

(aki kitalálta ezt a mintát a ruhákra, azt elzavarnám)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 49 vendég

cron