Bajnokok Ligája, Európa Liga, Konferencia Liga

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Bajnokok Ligája, Európa Liga, Konferencia Liga

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.04.20. 21:35


Immobilet azert, mert berugja a helyzeteit
Ha kihagyna az osszes helyzetet, roma-szerte imadnak
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Bajnokok Ligája, Európa Liga, Konferencia Liga

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.04.20. 20:27


Ferkosz írta:Inzaghi? Hozzánk? Ezt aláírnátok??? Mit számít az a 10 év amit a Lazioban jatszott… meg az az 5 amikor edzette őket… ne már! Jó, hogy nem Dicaniot akrjátok CEO-nak.

A Laziot utálom, nem a játékosaikat. Van jonéhány gyűlöletes, igen pl Di Canio, Nedved, Lichsteiner, Felipe Luis vagy Simeone, de miért kellene utálom Signorit, Nestát vagy Immobilet?

Nagyon más kategória és akkor még nem is Kolarovit vagy Mihajlovicot említem.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Bajnokok Ligája, Európa Liga, Konferencia Liga

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.04.20. 18:52


A mai kezdőnk:

Patricio, Spinazzola, Mancini, Llorente, Smalling, Zalewski, Pellegrini, Wijnaldum, Matic, Cristante, Belotti
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Bajnokok Ligája, Európa Liga, Konferencia Liga

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.04.20. 18:41


Bajban lenne mellette az olasz tolmács… :)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Bajnokok Ligája, Európa Liga, Konferencia Liga

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.04.20. 17:35


En a veber gyurit akarom
Azt
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Bajnokok Ligája, Európa Liga, Konferencia Liga

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.04.20. 17:20


Inzaghi? Hozzánk? Ezt aláírnátok??? Mit számít az a 10 év amit a Lazioban jatszott… meg az az 5 amikor edzette őket… ne már! Jó, hogy nem Dicaniot akrjátok CEO-nak.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Bajnokok Ligája, Európa Liga, Konferencia Liga

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.04.20. 14:33


Hol írjam alá?
Inzaghi rohadt jó. Volt bukott szezonja már mindenkinek. Egy-ety ilyen elkerülhetetlen.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Bajnokok Ligája, Európa Liga, Konferencia Liga

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.04.20. 14:24


Conte azért ott van a top edzők között, Mourinhonál sokkal jobban zavart a minőségi edző kifejezés (bár tény, hogy legalább annyira elfogult vagyok Mourinhoval mint marco Spallettivel, vagy mint te Contéval :) ).
Azt hozzá sem tettem, hogy a minőségi edző Mourinhot egy pillanat alatt cserélném a lesajnált Inzaghira.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Bajnokok Ligája, Európa Liga, Konferencia Liga

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.04.20. 13:13


Ha Conte vagy Mourinho lett volna az Inter edzője, akkor a tavaszt az EL-ben kezdik, és a bajnokságban se lenne 24 ponttal több, ebben egész biztos vagyok. (és Mourinho mint minőségi edző?)

huhh, aszittem az edzőpápa is kap egy rossz minősítést, de szerencsére nem... :D ;) :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Bajnokok Ligája, Európa Liga, Konferencia Liga

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.04.20. 12:10


Fú marco, nagyon ordít az elfogultság a véleményedből.
A napoli gerince nyáron kicserélődött, papíron gyengébb játékosok jöttek, mig az Inter, Juve, Milan max erősödött nyáron, de kulcsjátékosok nem távoztak. És igen, ad a gép, anélkül nem lehet bajnoknak lenni, de tesznek is érte. Mekkora mázlijuk van, hogy nekik senki nem mondta, hogy először meg kell tanulni nyerni, most szenvedhetnének ők is, ehelyett csak elkezdtek focizni, és folyton nyertek. Most pont hullámvölgyben vannak, de anélkül nem lehet végigtolni egy szezont, és a 15 ponttal vezető csapatok általában nem jutnak messze a BL-ben, pont azért mert ilyenkorra már elkezdenek lazázni a bajnokságban, mivel ott belefér, és ez visszaüt a BL-ben.
Ha Conte vagy Mourinho lett volna az Inter edzője, akkor a tavaszt az EL-ben kezdik, és a bajnokságban se lenne 24 ponttal több, ebben egész biztos vagyok. (és Mourinho mint minőségi edző?)
Hogy mennyire lesz korszakos csapat a Napoli az sajnos nem fog kiderülni, mert úgyis szétkapják őket, Osimhen már nyáron megy, ha Kvara meg Kim még egy ilyen szezont tol, akkor jövőre lehet ők is mennek.
Ancelotti Milanja azért kicsit más játékerőt képviselt, de úgy rémlik az a csapat is csak egy bajnokságot nyert (amit a Roma nyert volna, ha van VAR, igy kicsit sokat tévedtek oda a birók).
Allegri Juvéja meg pont a legnyagyobb rivális sztárcsatárját vásárolta ki, azért úgy könnyebb nagyot alkotni, mint a semmiből, nem várt módon.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Bajnokok Ligája, Európa Liga, Konferencia Liga

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.04.20. 11:13


marco24 írta:Hát, én nem vagyok azért annyira elájulva Spallettitől....
Úgyhogy nem fogom sajnálni az öregtől a bajnoki címet, de én tényleg úgy gondolom, hogy ebben a szezonban minden a kezükre játszik. Az összes labda oda pattan, ahol nekik jó... viszont lassan 2 hónapja nyomás nélkül játszanak és így is botladozni kezdtek. Mi lenne itt nyomás alatt? Mi lenne, egy komolyabb sérüléshullámnál?


Hónapokon keresztül Európa legszebb fociját játszottak. Egy szétesett, ezer helyen frissített kerettel. Botladozni meg pont azért kezdtek, mert már nem volt tét. Sérülésehullám lenne? az mi ,ami a Milan ellen történt náluk?

Hát én el vagyok ájulva tőle. És még sokan mások...
Mourinho kb a Porto óta meg sem közelíti ezt az edzői teljesítményt. A portos Mou-nak pedig esze ágában se volt hozzánk jönni. Spallettink volt. Játékunk is vele. Csak ez az átkozott/imádott római közeg.
Mondjuk ha így mennek a dolgok Nápolyban, onnan is menekülni fog. És akkor talán...
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Bajnokok Ligája, Európa Liga, Konferencia Liga

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.04.20. 09:00


Ha nincs a Sassuolo és Cremonese botlás

akkor lett volna egy Udinese és Sampdoria mondjuk. Ez mindig így van.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Bajnokok Ligája, Európa Liga, Konferencia Liga

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2023.04.20. 08:01


Hát, én nem vagyok azért annyira elájulva Spallettitől. Valóban utcahosszal vezeti a bajnokságot, de ez legalább annyira köszönhető annak, hogy azok a csapatok, amelyek keret terén ugyanazon a szinten vannak, azok messze alulteljesítenek, vagy pechesek. Ha nem Inzaghi az Inter edzője, hanem mondjuk Conte vagy Mourinho, vagy más minőségi edző, akkor egészen más lenne a helyzet. Ha a Juve esetében a kulcsjátékosai nem hullanak ki a szezon elején/közben hosszabb időre és nincs a pontlevonás, akkor sokkal szorosabb ez a bajnokság. (Mondjuk a pontlevonásnál én durvábbat is el tudok képzelni, mert szerintem nagyobb büntetés járna). Tudom, nincs ha és mivel képesek kihasználni a körülmények adta lehetőséget, ezért lesznek megérdemelten bajnokok.

Úgyhogy nem fogom sajnálni az öregtől a bajnoki címet, de én tényleg úgy gondolom, hogy ebben a szezonban minden a kezükre játszik. Az összes labda oda pattan, ahol nekik jó... viszont lassan 2 hónapja nyomás nélkül játszanak és így is botladozni kezdtek. Mi lenne itt nyomás alatt? Mi lenne, egy komolyabb sérüléshullámnál? A szokásos Spalletti és Napoli összeomlás. Olyan, amit Inzaghi vitt magával a Laziotól az Interhez. (Ezt mondjuk hagyhatta volna Rómában.)

Ők sem ünnepeltek évtizedek óta bajnoki címet, úgyhogy legyen, de én ezt nem érzem egy akkora korszakos csapatnak, ami éveken át képes lenne ezt nyújtani (lásd az Ancelotti féle Milan, vagy Allegri féle Juve), de ha mégis így lesz, el fogom ismerni.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Bajnokok Ligája, Európa Liga, Konferencia Liga

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.04.20. 05:15


marco24 írta:Én a legkevésbé sem sajnálom a Napolit. Amit sajnálok, az a Sassuolo és Cremonese ellen elhullajtott 6 pont, mert azokkal szerintem (nem szívtam semmit) a bajnoki címért lehetnénk versenyben. Spalletti szokásos tavaszi szétesésének vagyunk most tanúi. Eddig sokszor volt olyan, hogy a Napolinak ordas nagy mákja volt (Juve ellen minden bejött nekik, ellenünk is az első meccsen mekkora gólt lőtt Osimen). Most nem.
Ráadásul a kopasz amekkora showt lenyomott a meccsvégi kézfogásnál Allegrivel szemben, amikor 3 hete a Milan nyert idegenben, akkor ő sem rohant pacsizni Piolival. "Roppant szimpatikus."
Nápolyban már ünneplik a bajnoki címet... mivel a Lazio a 2. így jó, ha ők nyerik. De azért még pár pontot ahhoz össze kell gyűjteni és tegnap láthattuk, mi történik, amikor görcsösen kezdenek akarni...


Azért ne szálljünk el a földtől. Ha nincs a Sassuolo és Cremonese botlás, akkor is csak 62 pontunk lenne, hol van az még a 75-tól? :) Plusz sajnos mi sem vagyunk a stabilitás mintapéldái, a hátralevő 8 meccsből nagy szó lesz, ha lehozunk 5-öt győztesen.

A Sassuolo, Cremonese azért lett volna jó, mert akkor egy esetleges Juve fellebbezés után is BL helyünk lenne.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Bajnokok Ligája, Európa Liga, Konferencia Liga

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.04.19. 19:56


Snatch, azt a kört lehet ki kell hagynunk.
Mentálisan erősnek kell lenned.
:)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Bajnokok Ligája, Európa Liga, Konferencia Liga

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.04.19. 19:04


De Zerbi, gyere mihamarabb

nemáááá, és mi lesz az edzőpápával? :roll: :shock:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Bajnokok Ligája, Európa Liga, Konferencia Liga

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.04.19. 17:51


Marco, a Bologna is versenyben lenne a bajnoki címért, ha nem botladoztak volna...
Szerintem kábé mi vagyunk a liga legszerencsésebb csapata most, a Napolival kapcsolatban pedig nem ildomos szerencsét emlegetni.
Én speciel mindent irigylek tőlük mostanában.
Ez a kipukkadás meg...Valóban létezik a jelenség, nem akarom elvitatni. De hát a mostani pukkanást bármikor aláírnánk.
Ők mennek előre, kapura lőnek, kezdeményeznek, dominálnak. Magyarán: fociznak. Látszik bennük a meló. Szerintem ehhez kell igazán meló. Tisztelem bennük. A mai világban játszva próbálnak eredményt elérni. Ez kábé csak a 7-8 topcsapatnak megy úgy-ahogy.
De egyszer hátha mi is...Újra...
De Zerbi, gyere mihamarabb. Egy bő év. Kivárom.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Bajnokok Ligája, Európa Liga, Konferencia Liga

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2023.04.19. 17:22


Én örülök. Nekünk ez az eredmény kellett. A Milant leköti a BL és ezzel várhatóan pontokat veszít. Ugyanezért drukkolok ma az Internek (meg kicsit Dzeko és Miki miatt is).
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Bajnokok Ligája, Európa Liga, Konferencia Liga

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.04.19. 17:01


a Milán sikerének miért nem örül senki? pedig az is jót tesz a bajnokságnak, és a Romának is.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Bajnokok Ligája, Európa Liga, Konferencia Liga

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2023.04.19. 16:30


Én a legkevésbé sem sajnálom a Napolit. Amit sajnálok, az a Sassuolo és Cremonese ellen elhullajtott 6 pont, mert azokkal szerintem (nem szívtam semmit) a bajnoki címért lehetnénk versenyben. Spalletti szokásos tavaszi szétesésének vagyunk most tanúi. Eddig sokszor volt olyan, hogy a Napolinak ordas nagy mákja volt (Juve ellen minden bejött nekik, ellenünk is az első meccsen mekkora gólt lőtt Osimen). Most nem.
Ráadásul a kopasz amekkora showt lenyomott a meccsvégi kézfogásnál Allegrivel szemben, amikor 3 hete a Milan nyert idegenben, akkor ő sem rohant pacsizni Piolival. "Roppant szimpatikus."
Nápolyban már ünneplik a bajnoki címet... mivel a Lazio a 2. így jó, ha ők nyerik. De azért még pár pontot ahhoz össze kell gyűjteni és tegnap láthattuk, mi történik, amikor görcsösen kezdenek akarni...
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Bajnokok Ligája, Európa Liga, Konferencia Liga

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.04.19. 15:17


Lehet tényleg ennyit jelentett Osimhen.
Mondjuk az kábé tény, hogy az űrfocit nem lehet egy szezonon keresztül futtatni, míg Mourinho játékát akár évtizedekig is. :)
Meg fogja kapni Spalletti a megérdemelt jutalmat, de én akkor is sajnálom őket.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Bajnokok Ligája, Európa Liga, Konferencia Liga

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.04.19. 13:43


Az az igazság, hogy ezt nem a Napoli szúrta el, hanem a Milan oldotta meg nagyon ügyesen. Azért amikor 3 hét alatt egy csapattal háromszor találkozol, aminek a vége 2 győzelem, 1 döntetlen és 6-1-es gólarány, akkor ezt nem igazán lehet pechre vagy hullámvölgyre fogni :) Főleg, hogy a Milan is abban van, február vége óta a Napolin kívül senkit nem tudtak legyőzni, 9 meccs, mindössze 2 győzelem, mindkettő a kékek ellen.

Én is sajnálom a Napolit, mert tényleg egy most vagy soha alkalom volt ez számukra, de el kell ismerni a Milan nagyot játszott, Mike pedig egy állat...Milanóban egy percig sem sírja vissza senki Gigit az biztos.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Bajnokok Ligája, Európa Liga, Konferencia Liga

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.04.19. 12:17


egy dologért lehetnek csalódottak. A Scudetto már megvan rég, kupa már nincs, így semmi másra nem kellett koncentrálniuk, csak a Bl-re. De nyilván a nápolyi népnke a Scudetto nyolcszázszor fontosabb mint a BL cím
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája, Európa Liga, Konferencia Liga

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.04.19. 05:49


Jaj, ez egyértelmű, Ferkosz. :) Rosszul fogalmaztam.
Most vagy soha állapottal akartam jellemezni a BL-t. Csúcsállapotukban bárki ellen lett volna esélyük.
Én is bajnokságmániás vagyok, ezért hagy hidegen a kupa mindig. Mert a kieséskor általában feltörlik velünk a padlót. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Bajnokok Ligája, Európa Liga, Konferencia Liga

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.04.19. 05:28


Miért vágta taccsra? Hogy lehet taccsra vágni, ha közben csodaidény? Szerintem rohadt boldogok lesznek a scudettoval, a helyükben engem egyáltalán nem érdekelne a Bl. és szerintem ők is könnyen túlteszik rajta magukat. Nekem megfelelne bármikor egy ilyen taccsra vágott idény.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég

cron