Rómaiak a válogatottban

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.05.30. 16:19


Dzeko térdsérült a spanyolok ellen. Király. Jövőre újra vele...
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2016.05.30. 16:02


ja. én is gy vagyok ezzel. kb. de azért a foci esetében kicsit kevésbé sikerül, mint mondjuk a hokinál
(és nemcsak a magyar fodball sportértéktelensége és jónéhány játékos sportemberi mivoltának megkérdőjelezhetősége , hanem OFF bizony az uralkodó rezsim korábbi időket idéző focibuzisága miatt is ON
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.05.30. 16:01


És a tiéd is remek. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2016.05.30. 15:46


Nekem ez azért fura, mert nem igazán tartom magam nemzeti gondolkodásúnak, de a magyaroknak mindig mindenhol szurkolok. Persze, hogy elég gyengusz ez a magyar válogatott, meg piperkocok, de ha megy egy magyar meccs, akkor önkéntelenül nézem és izgulok értük. Ez pontosan azt mutatja, hogy ebben semmi racionalitás nincs (pontosan ezért jó mcsabi utolsó mondata)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2016.05.30. 15:09


Jelzem valakinek az se fér bele, hogy klub szinten ne a szülővárosának szurkoljon és elítélne minket azért, amiért az AS Roma sikereiért szorítunk. Részemről semmi kötődés nem alakult ki a magyar válogatott iránt és nincs olyan hazai klubcsapat, akinek szorítani tudnék ebben a posványban. Ez is olyan mint a szerelem, ha van szikra működik, ha nincs akkor minek erőltetni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.05.30. 14:15


cejas írta:Megfordítom: ha a görögöket lekoppintva lenne a csapat aranyérmes az is hidegen hagyna. :


ez maga a megtestesult sportszerutlenseg, a foci es a sport lenyegenek a labbal valo tiprasa
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.05.29. 22:35


rossz ezt olvasni cejas, de a legvégével egyetértek :wink:
és jelzem a pingpong is érdekel :D (kiskorom óta játszom, volt nb1-es pingpongos barátnőm, és a jelenlegi legjobb férfi játékos (Pattantyús Ádám) egy csapattársam bátyja)

de akkor mondjuk a szintén hazánkat képviselő asztalitenisz válogatott meccseire miért csak néhányan vánszorognak ki.
talán mert a foci a népszerűbb (alegnépszerűbb) sportág a világon :wink:
Ezen az analógián elindulva ők is a hazánk fiai és minket képviselnek.
pontosan
minden magyarnak minden sportágban drukkolok én pl
Ráadásul durván többet edzenek kb.
ez simán nem igaz (mint mondtam volt nb1-es barátnőm :wink: )
zéró megbecsülés mellett
amilyen egy sportág népszerűsége, olyan a megbecsülése
mikor ezek a műzsírhajú lelencek egy részénél már a profi szó kiejtése is ijesztő.
ezt pedig újra és újra elmondod, csak nem tudjuk hogy kire gondolsz. A jelenlegi válogatottban egyetelen játékost nem tudnék mondani, aki ne szeretné a focit, ne edzene komolyan, ne erről szóljon az élete (jelzem a válogatott sajtófőnöke volt osztálytársam :wink: :D ). Hogy közben sokat foglalkoznak a külsejükkel? Mondj olyan nemzetet Európában, ahol nem így van. Márpedig ha mindenhol így van, akkor ez 2016 és a trend.

Megfordítom: ha a görögöket lekoppintva lenne a csapat aranyérmes az is hidegen hagyna
hááát.... no komment...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2016.05.29. 22:22


Ez egy AS Roma fórum, szóval A. De a magyar válogatott fórumban tuti B lenne.
Az rendben van, hogy ők képviselik a hazánkat, de akkor mondjuk a szintén hazánkat képviselő asztalitenisz válogatott meccseire miért csak néhányan vánszorognak ki. Ezen az analógián elindulva ők is a hazánk fiai és minket képviselnek. Ráadásul durván többet edzenek kb. zéró megbecsülés mellett, mikor ezek a műzsírhajú lelencek egy részénél már a profi szó kiejtése is ijesztő. Előbb megyek ki egy válogatott pingpong meccsre, minthogy a magyar fociválogatottnak szurkoljak. Régebben jártam U21-es meccsekre és bajnokikra is - de ma már csak nosztálgiából teszem talán évente egyszer. Nem vonz túlságosan. Ahogyan a 24 csapatos EB-re kijutott nemzeti csapat sem. A 90-es évek előtt 4 meg 8 csapatos EB-ket rendeztek. Addig emelték a kvótát, amíg csak sikerült történelmet írniuk a fiúknak. De most aztán nagy az arca mindenkinek a magyar fociban és ez a helyes út és a sportújságok is újjonganak. Remek! Én is ott fogom várni 1 döntetlen és 2 vereség után őket Ferihegyen, hogy "Szép volt fiúk!". De lehet, hogy lesz jobb dologm is. Megfordítom: ha a görögöket lekoppintva lenne a csapat aranyérmes az is hidegen hagyna. Ugyanúgy mint a magyar curling páros sikerei vagy valami új magyar csodaparipa.
Van egy sportág. Soha nem is hallottál róla, de valahogy a magyarok egyszercsak VB-t nyernek. Éljen hurrá, a mi fiaink, büszkék vagyunk rájuk! Pedig 2 héttel ezelőtt azt sem tudtad, hogy létezik. Ez nekem ugyanolyan divatdrukkerség, mint most a magyar fociválogatott. Nem Trigoról beszélek aki bölcsödés kora óta rajong megszállottan, hanem azokról, akik magyar focit csak archív felvételeken láttak.

Szóval aki nem drukkol itt a fórumon MINDEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT az As Romanak az nem való a fórumra. Aki itt van az legyen akár snookerrajongó, meleg, helóta vagy gézengúz, válasszon akár pepita színű farmert, drukkoljon akár a tadzsik vagy az új-zélandi válogatottnak - nem érdekel, mert As Roma kérdésben egyetértünk. :D
Italia meg csak azért, mert több AS Roma játékos játszik ott, mint a magyar válogatottban. De ez még változhat... :roll:
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.05.29. 22:13


nem kérek, mert az átlagja a B-t mondja, aki meg nem, azt nem akarom tudni :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.05.29. 21:24


A Jobbik nyerjen 2018-ban.
Ja,vagy olyan nem volt? :)
Akkor marad a BBBBBBBBBBBBBBBBB!!!
Még hogy nem kérsz válaszokat... :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.05.29. 21:02


Trigo! Nekem nem gond, hogy drukkolsz a válogatottnak. Szenvedély, hit, hazaszeretet - szép dolgok. Ugyanakkor az empátia jegyében nem illik valakit seggberúgni, mert nem drukkol a válogatottnak. Ezt erőszaknak hívják. Nekem azt tanították, hogy nem elfogadható a saját akaratodat rákényszeríteni valakire hacsak nem érveléssel vagy asszertivitással éred el. A többi mind az autokrácia sajátja.
??
Seggberúgás és erőszak az lenne, ha fognám a söröskancsómat és belétek verném, hogy drukkoljatok a válogatottnak. Én épp azt mondtam, hogy inkább otthagynálak titeket. Ez pont a békés visszavonulás nem? :)
Az ember olyan társakkal veszi körül magát, akikkel jól megérti magát, azonosan látja a világot, stb stb stb. Én csak annyit mondtam és mondok, hogy az aki nem drukkol a magyar válogatottnak MINDEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT, az sosem lesz igazi barátom, és ha még hangoztatja is, akkor inkább elkerülöm az életben.

Lehet, hogy a válogatott a hazámat képviseli, de nem szoktam meghasonulni ha kapnak egy ötöst. Maradjunk annyiban, hogy felveszik a címeres mezt - egyeseknek közülük jelent valamit másnak nem. De attól mert valaki összeválogatott egy csapat embert attól személy szerint engem nem képviselnek. Én annak drukkolok, aki nekem szimpatikus, nem annak, akit nekem idedobtak, hogy tessék nekik kell szurolni. Akinek ez tetszik, az szurkoljon nekik.
maradjunk annyiban, hogy teljesen máshogy látom :wink: (és szerintem a többség is , de ezt nem tudhatom)
durva lesz amit mondok, de ha 11 transzszexuális lenne a legjobb 11 futballistánk, és ők játszanának, annak is drukkolnék, mert ŐK képviselik a hazámat.

nagyon egyszerű tesztje van amúgy ennek itt rómások között :wink:

a kérdés: Melyiket választanád inkább?
A: Az AS Roma megnyeri jövőre a BL-t.
B: A magyar válogatott megnyeri a nyári EB-t.

nem kérek válaszokat :)
mert aki nekem erre a kérdésre nem a B-t mondja, az...az ...az... de hagyjuk is inkább
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.05.29. 05:37


Állítólag Ázsiában Kim Dzsong Un a legnagyobb rajongónk.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2016.05.28. 22:39


Trigoria írta:En nem egyeneknek drukkolok, hanem a hazamat kepviselo csapatnak. Jatsszon benne barki


Én pont ezért mondom, hogy nem kell nekik pénz. Néhányan úgy sem nézik meg, ha gennyesre keresik magukat, mások pedig akkor is megnézik őket, ha lelkes amatőrök játszanak puszta lelkesedésből.
Ugyanez igaz a bajnokságra is. Tényleg undorító, hogy megye 2-ben is van meccspénz és csengetés is az edzőnek, ha valaki játszani akar. Megélhetési bűnözők. Amatőr szintre az egészet, játsszon az, aki hajlandó heti 3-4 edzésre + 1 meccsre elmenni pusztán azért mert játszani akar. A bajnokikon ugyanannyian lesznek, de legalább nem lesz az egész pénzmosoda és állami pénzsüllyesztő. Azt meg letojom, hogy akkor az UEFA mit csinál velünk.
Puskás Öcsi akkor is játszott volna ha nem fizetnek, mint ahogy meg is tette, ha ráért kinézett a grundra. Pedig nem volt 5 autója és 3 naponta fodrászolt sérója.

Lehet, hogy a válogatott a hazámat képviseli, de nem szoktam meghasonulni ha kapnak egy ötöst. Maradjunk annyiban, hogy felveszik a címeres mezt - egyeseknek közülük jelent valamit másnak nem. De attól mert valaki összeválogatott egy csapat embert attól személy szerint engem nem képviselnek. Én annak drukkolok, aki nekem szimpatikus, nem annak, akit nekem idedobtak, hogy tessék nekik kell szurolni. Akinek ez tetszik, az szurkoljon nekik.

Trigo! Nekem nem gond, hogy drukkolsz a válogatottnak. Szenvedély, hit, hazaszeretet - szép dolgok. Ugyanakkor az empátia jegyében nem illik valakit seggberúgni, mert nem drukkol a válogatottnak. Ezt erőszaknak hívják. Nekem azt tanították, hogy nem elfogadható a saját akaratodat rákényszeríteni valakire hacsak nem érveléssel vagy asszertivitással éred el. A többi mind az autokrácia sajátja.
Ha diktátor lennék csak Roma meccsek mennének a tévében egész nap és minimum börtön annak, aki nem emlékszik egy momentumra. :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.05.28. 09:03


Ez az utálatsorrend,tomm? :wink:
A szlovákokat kihagytad. :)
Seba:az a baj,hogy Bernd Storck kapitány az egycsatáros rendszerben Szalait és Priskint favorizálja jobban.
Nikolics és Böde fix cserék.Érthetetlen,de ez van.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.05.28. 04:45


en nem allnek fel az asztaltol, tolem aztan szurkolhattok a romanoknak, izraelnek vagy vmi europai arab valogatottnak is! kinek milyen ugye az izlese....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2016.05.27. 23:31


OFF Igaz. én is drukkolok, h. legalább (ők) ne járassák le. Mármint a hazámat. :) ON
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.05.27. 22:56


En nem egyeneknek drukkolok, hanem a hazamat kepviselo csapatnak. Jatsszon benne barki
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2016.05.27. 21:16


OFF:

Én kettő ember miatt fogom nézni a fiainkat és szurkolni nekik. Király Gabi és Böde. Ez a Böde gyerek egy betyár! S ha kijön neki a lépés, akkor hatalmas dolgokra képes! Regős Bendegúz jut róla eszembe! Némi tehetséggel és 100 kg-al megáldva.... Amióta Ő van, azóta már egy kicsit várom a válogatott meccseket. Magyar bajnokságot nem vagyok hajlandó nézni továbbra sem.... Felcsút kieséséért drukkoltam mondjuk...

ON:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.05.27. 17:55


Zsolti írta:Oké,így már világos.Gondoltam.Szomorú ez.
Mondjuk el nem tudom képzelni,hogy kik lehetnek a gőgösek és nagyképűek?
Dzsudzsák... ... ...?

Nem akarom játszani a bennfentest, mert nem vagyok az. Elég ha lemész egy nb1 vagy 2es ificsapat edzésre. Ott is ugyanazt látod. Cipő, haj, tetkó, ruha, duma és valahol sokkal hátrébb a foci. Ugyanez megy Telkiben is csak nagyban. Dzsudzsi? Neki magyar szinten legalább van mire arcoskodni. Állítólag messze nem ő a legrosszabb. Mondjuk én többek között pont őt láttam úgy elsétálni az autogrammkérő kölykök között, hogy szarba se nézte őket. De biztos nagyon fáradt volt :-)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.05.27. 16:48


Oké,így már világos.Gondoltam.Szomorú ez.
Mondjuk el nem tudom képzelni,hogy kik lehetnek a gőgösek és nagyképűek?
Dzsudzsák... ... ...?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.05.27. 15:09


Zsolti írta:De ezeket miből gondolod,F.Totti?
Mert lehet,hogy emberi nullák.Hallottál róluk sztorikat esetleg?
Bodnárt meg ne keverjük Bogdánnal.Az utóbbi a kapus,akire talán F.Totti gondolt.De nem tudom.


Személyes tapasztalat és sok hallott sztori. Ha a történetek nem is igazak, elég támpontot adott a 2 személyes találka is a csapat gigamegasztárjaival.
Van egy olyan közeli ismerősöm, aki a válogatottnál dolgozik. Folyamatosan velük van. illetve mellette még 2-3 másik srác, aki gyakran találkozik velük. Ha nem is nagy barátok, nem irigyeik vagy ellenségeik, így nem hiszem, hogy direkt áztatnák őket.

Ja, Bogdántól meg ezúton is elnézést. A Poolban megégett kapuscsávóra gondoltam. Ő állítólag nagyon normális.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.05.27. 15:03


De ezeket miből gondolod,F.Totti?
Mert lehet,hogy emberi nullák.Hallottál róluk sztorikat esetleg?
Bodnárt meg ne keverjük Bogdánnal.Az utóbbi a kapus,akire talán F.Totti gondolt.De nem tudom.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.05.27. 14:51


Trigoria írta:hát bammeg srácok
ha együtt innánk mondjuk, és ezeket a mondatok benyögnétek az asztalnál, akkor vagy ott és azonnal lezárnánk a témát, vagy felállnék, és otthagynálak titeket a pics.ba. Viccen kívül. Nálam ez elfogadhatatlan hozzáállás.


Mert kirekesztő vagy ;)

Nekem nincs bajom azokkal, akik élnek hallnak értük. Nem egy ismerősöm kisfia van odáig a mai válogatottért. Gyerekként lehet én is imádnám őket...még pár hétig :)
De nem akarok tovább off-olni, úgyhogy nem sorolom az okokat. A csapat nagy része emberként nulla. Sportemberként is. Nem fogom tudni szeretni őket, akkor sem, ha könnyes szemmel éneklik a himnuszt meccs előtt. Színház.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.05.27. 14:29


hát bammeg srácok
ha együtt innánk mondjuk, és ezeket a mondatok benyögnétek az asztalnál, akkor vagy ott és azonnal lezárnánk a témát, vagy felállnék, és otthagynálak titeket a pics.ba. Viccen kívül. Nálam ez elfogadhatatlan hozzáállás.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.05.27. 11:49


raadasul ha ilyen totti-feleket, vagy legalabb florenziket hianyolnank... de bodnart meg juhaszt... mennyemaa

en meg utaltam oket. allandoan csak bosszankodtam miattuk...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 55 vendég