Rómaiak a válogatottban

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.02.23. 20:11


holnap 16-ról ollózza be az ajánlólevelét :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.02.23. 19:58


Ahhoz nem idényenként, hanem inkább meccsenkét kéne átlagban legalább 1 ilyen gól, mint amit szombaton lőtt...
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2009.02.23. 19:18


kiskapusi írta:Na ez minden idők legnagyobbika lenne: :lol:
http://www.nemzetisport.hu/olaszfoci/ol ... 23202.html?


Valószínűnek is tartom, hogy Lippi behívja őt! :roll:
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.02.12. 11:07


kisk.: ez nem vita, csak bezsélgetés! :wink:
És azért érzed, hogy a spárgás hasonlatod egy focicsapatos fórumon nem épp helytálló :D

sn: csak az asroma-hutól ne menjen el a kedved még egy jó ideig! :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2009.02.11. 23:56


és nem ugyanilye n butaság a másik csapatot szidni játékostul, szurkolóstul?
olyan alja dolog ez....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.02.11. 16:55


akartam róla beszélni és beszéltem is :D.

Ja, azt kihagytam, hogy imádtam focizni, nagyon sokáig fociztam is, aztán újabb törés (;)) és egyik pillanatról a másikra elvágták...2006. július 17-e óta nem fociztam, akkor végleg abbahagytam. Akkor lett elegem. Borzasztó rossz volt foci nélkül, kb mint a drogról, olyan nehéz volt lejönni. Ma már...nem is hiányzik. Lehet emiatt érdekel tévében is kevésbé, nem tudom.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.02.11. 16:29


éreztem én... :wink:
Aztán jött valami törés és szépen lassan elkezdtem kiégni.

sn akarsz róla bezsélni? :D

Amúgy tényleg látszik, ha maga a foci nem hoz lázba, akkor érthető az egész. Én azért drukkolok bárkinek is, mert imádok focizni. Nem is tudom mi lesz akkor ha már nem fogok én magam focizni. Félek is tőle, fog e érdekelni a tvbne egyáltalán....
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2009.02.11. 15:49


snatch írta:...elértem oda, hogy már lassan asszony többet kapcsol oda véletlenül sporttévékre mint én szándékosan :D. A Roma persze kivétel, és ez adja a dolog pikantériáját, hogy mással nem is foglalkozom. :)

szegény asszony...
hogy lesz ebből gyerek :?: :lol:
jah és akkor tolom a méleket :)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.02.11. 15:43


az biztos, F72-vel jól el tudok beszélgetni :D :D

amúgy ja, kb már egyre kevésbé érdekel a foci. kiégtem... 20 évvel ezelőtt annyira érdekelt, hogy tanulás helyett is a sportot meg a sárgaújságot bújtam, kívülről tudtam az összes magyar játékosról, hogy ki, hol játszik, mióta, stb. Aztán a külföldi focit is figyeltem, akkor még volt varázsa, mert meccset fényévente láttál ugye a magyar tévében. Böngésztem a tabellákat, kiválogattam magamnak a kedvenc csapatokat a különöző bajnokságokból és azokat még jobban figyeltem. Aztán jött valami törés és szépen lassan elkezdtem kiégni. Mára a magyar fociról semmit nem tudok, magamtól 1996 óta nem mentem bajnokira, válogatott meccsen is mikor voltam nem emlékszem. Aztán a folyamatos meccsdömping a tvben szintén kiégetett. Egy ideig érdekes és jó volt, de elértem oda, hogy már lassan asszony többet kapcsol oda véletlenül sporttévékre mint én szándékosan :D. A Roma persze kivétel, és ez adja a dolog pikantériáját, hogy mással nem is foglalkozom. :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.02.11. 15:37


Szerintem túl sokat bezsélgettek F72-vel! Átragadt rátok a csömör, és a mélabúja... :D (F72, remélem nem veszed fel :wink: )
megfejtettem: sn szerintem nem is szereti a focit! :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.02.11. 15:34


Levy ASR írta:sn olyan, amilyen, ő a p.ncis méleket se szereti, istenem 8)

látodlátod, változik az ember, már azokat is szeretem, és csak azokat az emaileket szeretem ;)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2009.02.11. 15:22


soha se mond, hogy soha!
:)
egyébként a vita meddő és parttalan.
sn olyan, amilyen, ő a p.ncis méleket se szereti, istenem 8)
lehet nem is ember, csak egy droid, bár én bírom és meg is értem, én se nagyon nézek más olasz meccseket, válogatottat, max a VB-n.
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.02.11. 14:40


én már kicsit félve írok bármit is, mert rettegek a moderátor haragjától és szankciójitól :D
szóval...én nem szeretem az olasz focit, engem nem érdekel a többi csapat és ha nem a Roma játszik, meg sem nézem.

Én válogatottnak másnak nem is tudok szurkolni, mint a magyarnak, bár annak meg már kb nem is érdemes :).
Lehet emiatt nem érdekel már engem sem VB, sem EB. Max ellenszurkolásból meg-megnézek egy-egy meccset :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.02.11. 14:26


én pl azért is drukkolok az olasz válogatottnak, mert a Roma olasz és imádom az olasz focit.... de ez csak az egyik ok
Fura az a hozzáállás pl, hogy drukkolok az Arsenalnak, de gyűlölöm pl az angol focit.... vagy konkrétan: drukkolok a Romának de utálom az olasz focit...pedig a Roma is azt játsza.... márpedig ha szeretem az olasz focit (ami így van), annak a legjelentősebb képviselője a válogatottjuk, tehát azt is szeretem. Ez szerintem logikus... De ez csak annak logikus, aki nem utálja a többi csapat játékosait, szurkolóit stb...
De valóban egy olasz válogatott a szívemben sosem lehet előrébb a magyarnál...

na csak beleszóltam a k... életbe :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.02.11. 14:08


ogé írta:Én is utálom az újpest vagy debrecen vagy sorolhatnám tovább milyen játékosokat,de válogatott meccsen mégse szidom őket :wink: (hangosan :D ) szóval a válogatott ezért lesz más mindig!Edzőmeccsen meg lehet annak örülni ha kevesebb játszik a mi játékosunk,mert így legalább nem sérül le a fontos meccsekre!

de Te a magyar válogatottat élteted, amihez van is közöd. No de az olaszhoz? Az max ua divatimádat, mint pl a Roma. Nem? :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2009.02.11. 13:07


snatch írta:
feree80 írta:Hát sok örömöm nem volt a mai meccsen, de azt mindenféleképpen pozitívan értékelem, hogy Dédéer nem játszotta végig a meccset,

na, ezt nem értem. Hogyan lehet rajongani ezért az olasz válogatottért, mert mint tudjuk, rengeteg olyan játékos játszik ott, akiket elvileg nem szeretünk...Én így vagyok vele, annyi szent, és a "nem szeretek" igen enyhe kifejezés. Aztán jön az ellenérv tőletek, hogy de ott van DDR, AA, Perrotta, stb. Erre annak örül feree, hogy DDR nem játszotta végig a meccset. Most akkor örüljek, vagy se? :D
mert én annak örülök, ha nem játszanak a válogatottban, pl Totti számomra külön öröm, hogy nem bohóckodik a válogatottban :).


Na, egy életem egy halálom, akkor most megpróbálom megmagyarázni a megmagyarázhatatlant. :) Vannak az élet bármely területén olyan kérdések, amikre nem találunk logikus, ésszerű magyarázatot, indokot, ilyen nálam az, ha valaki felteszi azt a kérdést, hogy mért szereted, rajongsz, imádsz egy Romát v olasz válogatottat, ész érvet nem tudok felsorakoztatni melléjük, hacsak azt nem tekintjük annak, hogy annó mikor megláttam e 2 csapatot játszani, ott és akkor megfogott egy olyan érzés, attitüd, benyomás, amely azóta is fogságba tart, olyan ez mikor egy vírus megfertőz egy számítógépet, csak annyi különbséggel hogy ezt a vírust hosszú munka árán de ki tudod irtani, míg ez az érzés elpusztíthatatlan. Remélem kielégítő volt a válaszom, ugyanis eszed v nem eszed, nem kapsz mást. :D
Különben hogy Totti nem játszik már a válogatottba, ezzel tejes mértékben egyetértek, ezt tekintem Totti egyik legbölcsebb lépésének, ő ezzel elegett tett annak a szólás mondásnak, hogy a csúcson kell abbahagyni. :wink: (meg amúgy is, évek múltán ki emlészik arra, hogy sérülten v gyenge formába játszott a 2006os Vb-n, ami megmarad, hogy 2006ba világbajnok lett az olasz válogatottal.).
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2009.02.11. 12:50


tomm, nézd máshonnan: és Te azt hogy tudod összeegyeztetni, amikor a barátod barátja, azaz a barátod faragja a barátod, pl egy roma-interen? :) Érdekes, olyankor meg mindenki szidja matricát, félretéve a nagy olasz "miválogatottunk" érzést.
Szóval ugyanott vagy a rajongással is, mint más az ellenszurkolással. Az meg, hogy ki kinek a barátja... nos, erre sokat nem adnék. Mit tudhatjuk mi a valós érzéseiket ezeknek a játékosoknak.
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2009.02.11. 12:38


régi, kedves téma :D
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2009.02.11. 12:30


snatch: pl utálod materazzit. viszont szereted tottit. ellenben totti és materazzi jóban vannak. ezt hogyan egyezteted össze? mert elvileg a barátom barátja a barátom, tehát materazzi ok, vagy az ellenségem barátja az ellenségem, tehát tottit is utálni kéne.
mondjuk én eleve nem értek egyet azzal, hogy utálni kell valakit, mert a juve-ban, vagy az interben, de akár a lazio-ban játszik. ugyanúgy, ahogy nem utálok senkit azért, mert más csapatnak szurkol.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.02.11. 12:15


nem kényes, csak lerágott, sohamegnemértemamásikat téma :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.02.11. 12:09


Igen! Igen! Igen! :D :D.
najó, ha ezennyire kényes téma, akkor meg sem szólalok...
Pedig azt gondoltam, hogy ha harc hát legyen harc :gyigyigyi: :ultra:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.02.11. 11:16


snatch, most komolyan megint fel akarod éleszteni a válogatottat miért szeretjük témát?? :shock: :D Hagyjuk már! Itt sokan szeretjük, te UTÁLOD tudjuk :D Maradjunk ennyiben nem? :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.02.11. 08:09


feree80 írta:Hát sok örömöm nem volt a mai meccsen, de azt mindenféleképpen pozitívan értékelem, hogy Dédéer nem játszotta végig a meccset,

na, ezt nem értem. Hogyan lehet rajongani ezért az olasz válogatottért, mert mint tudjuk, rengeteg olyan játékos játszik ott, akiket elvileg nem szeretünk...Én így vagyok vele, annyi szent, és a "nem szeretek" igen enyhe kifejezés. Aztán jön az ellenérv tőletek, hogy de ott van DDR, AA, Perrotta, stb. Erre annak örül feree, hogy DDR nem játszotta végig a meccset. Most akkor örüljek, vagy se? :D
mert én annak örülök, ha nem játszanak a válogatottban, pl Totti számomra külön öröm, hogy nem bohóckodik a válogatottban :).
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.02.10. 22:39


Ne örülj, DDR boka húzódás v ficam miatt kért cserét.Állítólag azért nem komoly a dolog
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2009.02.10. 22:37


Hát sok örömöm nem volt a mai meccsen, de azt mindenféleképpen pozitívan értékelem, hogy Dédéer nem játszotta végig a meccset, és Perrotta valamint Aqui is lehetőséghez jutottak, és Juan nem sérült meg.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég