Rómaiak a válogatottban

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.06.27. 13:45


hát Rosi nem nagy kedvencem és akkor enyhén fogalmazok az ő visszatérésének annyira nem örülnék, jut eszembe Alvarezzel mi van őt eladtuk vagy kölcsönben van vhol ? én úgy emlékszem kölcsönben van talán a Pisában...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2009.06.27. 13:24


altaky írta:
A Simone Pepe az Udineseben marad.

:D

jóhát elb*tam :) ott valami más volt eredetileg de átfogalmaztam :D
de vicces azért :)
kicsit lazábbra vettem a cikkeket stílusát :mrgreen:
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2009.06.27. 11:59


A Simone Pepe az Udineseben marad.

:D
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2009.06.27. 11:14


Imperatore Romano írta:a többi visszatérőnkkel mi lesz gondolok it Antunesre vagy Palermora, mert ők is fiatalok és tehetségek...

Ha igazak a romanews infói, valszeg elmarad Curci borítékolása, állítólag Curci(Siena), Galasso (Bari), Magliocchetti (Cagliari), Palermo (Treviso) és Poli(Benevento) is a jelenlegi csapatuknál maradnak jövőre is, Barusso meg visszatér Romába(ezt a Rimini sportigazgatója mondta, oszt a Roma azt csinál vele amit akar, megtartja v ismét kölcsönadja).
Ettől frisebb infóm nincs, Rosi viszont visszatérne, Cerci után ő is Mottával példálódzott, Motta jött, látott és győzött, szal megkapta a lehetőséget és élt vele, szal egy álom válna valóra ha ismét Romába játszhatna(mondjuk 33 livornói meccsel a hátamögött, talán nem a levegőbe beszél, bár én úgy gondolom, hogy maradhatna még egy évet Livornoba, akkor tényleg kiderülhetne hogy mit is tud az első osztályban).
Antunest tudtommal már év közbe megműtötték, talán vállproblémái voltak. :S szerintem ő is visszajön(vagy már) Romába.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.06.27. 07:50


a többi visszatérőnkkel mi lesz gondolok it Antunesre vagy Palermora, mert ők is fiatalok és tehetségek...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.06.26. 23:17


feree80 írta:Okaka visszatér Bresciából, dettó mint Andreolli, szal majd a vezetőség eldönti hogy mi lesz a sorsa


Okaka talán még erősödhetne, de ha nincs pénz, és csatárt akarunk, akkor mindenképpen jó alternatíva, Andreolli meg egyszerűen kell, már csak a matek alapján is, - 2+(-loria)= -3 védő, így csak Cassetti marad a fél szezonban helyettesíteni Juant, szóval kell Andreolli!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2009.06.26. 21:54


Wazzé, két kapuralövéssel döntőt játszanak! :( sajna viszont a gólt ők találták, ez a meccset csak szölgetekkel megnyerhette volna az olasz válogatott(hihetetlen hogy aszisztáltak a németek), de sajna ott volt Neuer!

Különben Andreolli visszatér Romába, az hogy mi lesz a sorsa majd a vezetőség eldönti, a szükség kényszert bont(lásd távozik Panu és Diamoutene, Juan qrvára sérülékeny, plusz apénztelenség) alapján én számolnék, sőt számolok vele, de valahogy az olasz firkászok mindenütt el tudják képzelni, csak Romában nem.
Okaka visszatér Bresciából, dettó mint Andreolli, szal majd a vezetőség eldönti hogy mi lesz a sorsa.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2009.06.26. 20:42


Már jó ideje ő az u21 cskja. :)
Ami ebből az első félidőből lejött, jobb csapat az olasz összjátékban , veszélyesebbek a kapura, valamint a németeknek szinte minden olasz szöglettel gondjuk van, ezt ki kellene használni, Fresca mondjuk jól eltűnt a mezőnybe, de reméljük Neuer se fog meg mindent.
ForzA.............!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2009.06.26. 20:15


Ha nem lenne Neuer akár már 2 góllal vezethetnénk(Motta és Andreolli fejesét mentette a gólvonalról)...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2009.06.19. 15:39


Balotelli eddig bírta, 10 emberrel az olaszok, szvsz túlzott a piros, ki kell húzni...
Fresca fejes, 2-0 ide, különben Mottának volt egy hihetetlen nagy szerelése még az első félidőben!
Szépítettek a svédek, a vége 2-1.
Az olaszok 4 ponttal vezetik a csoportot, de még a szerb-belorus meccs hátravan.
Consigli meg nem kicsit tetszett, madarat lehetne velem fogadni ha leigazolnánk. :asr4: 8) (Ata nevelés, az meg rossz nem lehet. :) ).
Ilyen összefoglalót se láttam még :D :shock: fele németül, fele olaszul, érzékelhető a különbség. :)
http://www.youtube.com/watch?v=RldNWcnlz8k
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2009.06.19. 15:26


Egy igazi olasz :mrgreen: Balotelli szép góljával 1-0 az olaszoknak a házigazda swédek ellen, ForzA.............................!
http://www.sport.ro/live/
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2009.06.17. 17:18


Van nője, a Béla! 8) :roll:
De befejezni az offolást :twisted:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.06.17. 12:25


kiskapusi írta:
Trigoria írta: Szegény bnőm hallgathatta tőlem a szitkozódást jóóó hosszú ideig...

Mit vagánykodsz, nincs is nőőd!!! 8) :wink:

te már csak tudod... :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2009.06.17. 05:59


ITALIA-SERBIA 0-0

ITALIA (4-3-3): Consigli; Motta (dal 32’ s.t. Pisano), Andreolli, Boschetti, Criscito; Marchisio, Cigarini, De Ceglie; Giovinco, Acquafresca, Balotelli (dal 22’ s.t. Abate).
(Sirigu, Seculin, Morosini, Marzoratti, Ranocchia, Candreva, Poli, Cerci, Paloschi, Dessena).
ALLENATORE: Casiraghi

SERBIA (4-3-1-2): Brkic; Tomovic, Vukovic, Pejcinovic, Petkovic; Fejsa, Smiljanic, Matic (dal 40’ Tomic); Kaçar; Tosic, Sulejmani.
(Saranov, Zivkovic, Jovanovic, Gulan, Veljovic, Perovic, Obradovic, Brezancic, Milinkovic, Tadic, Vilotic).
ALLENATORE: Krcmarevic

ARBITRO: Proença (Por)
NOTE - Spettatori 7158. Ammoniti Pektovic per gioco scorretto, Balotelli, Marchisio, Pisano per comportamento non regolamentare. Angoli 7-2. Recuperi: 1’ p.t., 3’ s.t.
Még nem jöttem rá hogy a csapatkapitány Mottát mért cserélték le, nekem úgy jött le a közvetítésből hogy nem sérülés miatt, de ez nem szentírás... :S
Andreolli nevét nem sokszor lehetett hallani... :)
A csoport másik meccsén a swéd válogatott fölényes(5-1) győzelmet aratott a belorus csapat ellen.

Az viszont szomorúsággal tölt el, ha már az olasz újságok manapság rengeteg Viking pótlóval(aminek realitása max csak akkor lehet, ha visszautasíthatatlan ajánlat érkezne a norvégra) hozzák szóba a csapatot, egy De Ceglie leigazolása szóba sem került, állítólag 4,5M € ellenében közös tulajdonba a Napolyhoz került.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.06.16. 20:48


Marok Marcsi és Casey a két örök barátnő ne viccelj... :D
csak hülyülök bocs! :)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2009.06.16. 09:09


azúrkék az, csak sajna nem pervollal mosták
gundeltaki egy barom
de rossi meg nagykirály
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.06.16. 00:33


kb annyira érdekelte a meccs Gundelt, mint az olaszokat vagy minket... (hm de megéheztem egy gundelre :D )

Az a mez egy okádék! Hol van abban az azúrkék szín??? Iszonyat. Szegény bnőm hallgathatta tőlem a szitkozódást jóóó hosszú ideig...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: dorotea Dátum: 2009.06.07. 18:17


snatch írta:
Trigoria írta:egy bolond százat csinál... :D

hmm... :roll: :hi:

Én tovább megyek :arrow: búúúúúúúúúú :P
"Mi porterò sempre dentro l’inno cantato dai tifosi allo stadio, simbolo dell’amore dei tifosi per la loro squadra. E io sarò lì a cantarlo sempre” - Luciano Spalletti

"Un romanista tifa solamente la ROMA, non è come un laziale che tifa tutte le squadre che giocano contro la Roma."
Avatar
dorotea
 
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009.02.14. 22:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: dorotea Dátum: 2009.06.07. 18:15


snatch írta:micsoda megtiszteltetés ;). majd meglátod, hogy milyen könnyű csinálni és micsoda frenetikus érzés, amikor kiesnek :D


:D Te nem kiégett vagy, hanem perverz! :lol:
"Mi porterò sempre dentro l’inno cantato dai tifosi allo stadio, simbolo dell’amore dei tifosi per la loro squadra. E io sarò lì a cantarlo sempre” - Luciano Spalletti

"Un romanista tifa solamente la ROMA, non è come un laziale che tifa tutte le squadre che giocano contro la Roma."
Avatar
dorotea
 
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009.02.14. 22:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.05.29. 11:15


Trigoria írta:egy bolond százat csinál... :D

hmm... :roll: :hi:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.05.29. 09:21


egy bolond százat csinál... :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.05.29. 08:50


dorotea írta:azt hiszem át fogok lényegülni snatch-é :mrgreen: és finoman szólva se nagyon fogok bánkódni, ha minél hamarabb kiesnek. :oops:

micsoda megtiszteltetés ;). majd meglátod, hogy milyen könnyű csinálni és micsoda frenetikus érzés, amikor kiesnek :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: dorotea Dátum: 2009.05.29. 08:00


Gondolkodtam.... :)
Szép-szép, hogy De Rossi és Brighi újfent bekerült Lippi mester keretébe, DE tekintve, hogy a Konföderációs Kupa 06.14-28. között lesz és előtte még elvonulnak meg lenyomnak 2 bari meccset, háááát....azt hiszem át fogok lényegülni snatch-é :mrgreen: és finoman szólva se nagyon fogok bánkódni, ha minél hamarabb kiesnek. :oops:
"Mi porterò sempre dentro l’inno cantato dai tifosi allo stadio, simbolo dell’amore dei tifosi per la loro squadra. E io sarò lì a cantarlo sempre” - Luciano Spalletti

"Un romanista tifa solamente la ROMA, non è come un laziale che tifa tutte le squadre che giocano contro la Roma."
Avatar
dorotea
 
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009.02.14. 22:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2009.03.22. 22:34


Kapusok: Marco Amelia (Palermo), Gianluigi Buffon (Juventus), Morgan De Sanctis (Galatasaray)
Védők: Salvatore Bocchetti (Genoa), Fabio Cannavaro (Real Madrid), Giorgio Chiellini (Juventus), Andrea Dossena (Liverpool), Alessandro Gamberini (Fiorentina), Fabio Grosso (Lyon), Marco Motta (Roma), Gianluca Zambrotta (Milan)
Középpályások: Matteo Brighi (Roma), Daniele De Rossi (Roma), Pasquale Foggia (Lazio), Riccardo Montolivo (Fiorentina), Angelo Palombo (Sampdoria), Andrea Pirlo (Milan)
Csatárok: Antonio Di Natale (Udinese), Vincenzo Iaquinta (Juventus), Giampaolo Pazzini (Sampdoria), Simone Pepe (Udinese), Fabio Quagliarella (Udinese), Giuseppe Rossi (Villarreal)

Itt meg a felnőtt keret...Mottával,Brighivel és De Rossival....!!!Meglepő...főleg a legelső,de örülök neki!
FORZA AS ROMA!!
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2009.03.20. 15:04


Íme Pierluigi Casiraghi új generációs, megfiatalított u21es kerete(a 2009es selejtezőkre már csak azok a játékosok jöhetnek számításba, akik 1988 v azután születtek), az első erőfelmérő márc.25én a négy nemzet tornája lesz, ellenfél Ausztria csapata. 2 Romai is helyet kapott a keretbe, a a mindössze 17 éves Crescenzi és Malomo,

Portieri: Fiorillo (Sampdoria), Seculin (Fiorentina);

Difensori: Ariaudo (Juventus), Bellusci (Ascoli), Crescenzi (Roma), Darmian (Milan), Malomo (Roma), Ranocchia (Bari), Renzetti (Albinoleffe);

Centrocampisti: Barilla' (Reggina), Bolzoni (Inter), Castiglia (Cittadella), Cia (Triestina), Di Gennaro (Reggina), Pasquato (Empoli), Poli (Sassuolo);

Attaccanti: Immobile (Juventus), Mendicino (Lazio), Paloschi (Parma).
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég