Rómaiak a válogatottban

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2009.02.10. 18:20


Lippi már többször is mondta, hogy ő csapatot akar építeni, nem épp a legjobb formában lévő játékosokat hívja meg. 1 időnek még el kell telnie, hogy több új arcot láthassunk a válogatottban (pl. Brighi). <- Szerintem simán lehetne többszörös válogatott :)
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.02.10. 17:21


pruzzo írta:
snatch írta:egyet magyarázzatok meg nekem, hátha ti tudjátok. Aquilani miért válogatott?

Mert ősszel az ő duplájával verte Montenegrót az Azzuri és mert viszonylag fiatal. Na meg kedveli őt Lippi. akire jellemző, hogy a szar formában lévő játékosai mellett is kitart.


...és mert neki nyílvánvaló, ami miden szkapitánynak az kéne hogy legyen, mármint hogy Aqui római, szóval illik meghívni... :wink: :) egyébként nekem Perrotta ottléte valahogy mindig furább volt, most Brighit simán el tudnám helyette képzelni, ha választani kell (persze csak ha választani kell, mert mindkettőt el tudnám képzelni a válogatottban).
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2009.02.10. 17:19


Levy ASR írta: de talán ott játszhat 90 percet.

én is ezt kívánom, de a realitás azt mondatja velem hogy nem fog, majd 12 éve meccselt utoljára ez a 2 válogatott egymással, feltételezem hogy Lippi megpróbál minden egyes játékosának játéklehetőséget biztosítani.

Amúgy a mai "jó" hír, Táddét sajnos csak 1 meccsre tiltották el, így talán Aqui kezdhet a 7végén. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2009.02.10. 17:11


snatch írta:egyet magyarázzatok meg nekem, hátha ti tudjátok. Aquilani miért válogatott?

hátha megsérül... :(
egyébként nem kívánom neki, de talán ott játszhat 90 percet.
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.02.10. 16:15


egyet magyarázzatok meg nekem, hátha ti tudjátok. Aquilani miért válogatott?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2009.02.10. 14:40


Cerci utolag meghívót kapott az U21es olasz válogatottba a sérült Cigarini helyére.

Utoljára majd 12 évvel ezelőtt találkoztunk a brazilokkal, és 1982 óta nem győztük le őket, ha Lippi ma nem szenved vereséget, akkor tovább nyújthatja a veretlenségi szériáját, ami ha jól emléxem már 31 meccsre datálódik.

Korábbi meccsek:
16-6-1938 Marsiglia, Brasile-Italia 1-2, Mondiali
25-4-1956 Milano, Italia-Brasile 3-0, amichevole
1-7-1956 Rio de Janeiro, Brasile-Italia 2-0, amichevole
12-5-1963 Milano, Italia-Brasile 3-0, amichevole
21-6-1970 Città del Messico, Brasile-Italia 4-1, Mondiali
9-6-1973 Roma, Italia-Brasile 2-0, amichevole
31-5-1976 New Haven, Brasile-Italia 4-1, amichevole
24-6-1978 Buenos Aires, Brasile-Italia 2-1, Mondiali
5-7-1982 Barcellona, Italia-Brasile 3-2, Mondiali
14-10-1989 Bologna, Italia-Brasile 0-1, amichevole
17-7-1994 Pasadena, Brasile-Italia 0-0, Mondiali
8-6-1997 Lione, Italia-Brasile 3-3, Torneo di Francia
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.02.10. 14:30


Az olasz sajtó szerényen elnevezte a ma esti meccset "Derbi del mondo"-nak......
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2009.02.07. 18:50


Lippi kerete a Brazilok ellen

I CONVOCATI
Portieri: Buffon (Juventus), Amelia (Palermo), De Sanctis (Galatasaray);
Difensori: Bonera (Milan), Cannavaro (Real Madrid), Dossena (Liverpool), Gamberini (Fiorentina), Grosso (Lione), Legrottaglie (Juventus), Zambrotta (Milan);
Centrocampisti: Aquilani (Roma), Camoranesi (Juventus), De Rossi (Roma), Montolivo (Fiorentina), Pepe (Udinese), Perrotta (Roma:), Pirlo (Milan);
Attaccanti: Di Natale (Udinese), Gilardino (Fiorentina), Iaquinta (Juventus), Quagliarella (Udinese), Rossi (Villarreal), Toni (Bayern Monaco).

Dunga kerete:

Kapusok: Julio Cesar (Inter), Doni (Roma)
Védők: Maicon (Inter), Daniel Alves (Barcelona), Adriano (Sevilla), Lucio (Bayern München), Juan (Roma), Thiago Silva (Milan), Luisao (Benfica), Marcelo (Real Madrid)
Középpályások: Gilberto Silva (Panathinaikos), Josuè (Wolfsburg), Anderson (Manchester United), Felipe Melo (Fiorentina), Elano (Manchester City), Julio Baptista (Roma), Kaká (Milan, sérült), Ronaldinho (Milan)
Csatárok: Robinho (Manchester City), Pato (Milan), Luis Fabiano (Sevilla), Adriano (Inter)

Casiraghi U21es kerete a Svédek ellen(febr.11):

Portieri: Consigli (Atalanta), Sirigu (Ancona);
Difensori: Andreolli (Sassuolo), Bocchetti (Genoa), Criscito (Genoa), Motta (Roma), Pisano (Cagliari), Santacroce (Napoli);
Centrocampisti: Abate (Torino), Candreva (Livorno), Cigarini (Atalanta), Dessena (Sampdoria), Marchisio (Juventus), Morosini (Vicenza), Poli (Sassuolo);
Attaccanti: Acquafresca (Cagliari), Balotelli (Inter), Giovinco (Juventus), Osvaldo (Bologna).

lüke domenech kerete az argentinok ellen:

Portieri - Steve Mandanda (Marsiglia), Hugo Lloris (Lione), Cedric Carrasso (Tolosa);
Difensori - Eric Abidal (Barcellona), Rod Fanni (Rennes), William Gallas (Arsenal), Philippe Mexes (Roma), Bacary Sagna (Arsenal), Sebastien Squillaci (Siviglia), Jean-Alain Boumsong (Lione), Mouhamadou Dabo (Saint-Etienne).
Centrocampisti - Alou Diarra (Bordeaux), Lassana Diarra (Real Madrid), Jeremy Toulalan (Lione), Yoann Gourcuff (Bordeaux), Franck Ribery (Bayern Monaco);
Attaccanti - Nicolas Anelka (Chelsea), Karim Benzema (Lione), Jimmy Briand (Rennes), Thierry Henry (Barcellona), Samir Nasri (Arsenal).

italy-brasil.jpg
italy-brasil.jpg (49.77 KiB) Megtekintve 6102 alkalommal.

ForzA!.jpg
ForzA!.jpg (22.41 KiB) Megtekintve 6095 alkalommal.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2008.11.18. 19:54


Udinese: A válogatott újonca edzőjének hálálkodik
A legutóbbi két válogatott meccshez hasonlóan, Marcello Lippi ezúttal is meghívott az Udineséből egy olyan játékost, aki még sohasem szerepelt a nemzeti csapatban. A múltkori kiválasztottja Simone Pepe volt, aki végül mindkét találkozón kezdőként lépett pályára, és most is ott van a keretben, ezúttal pedig Gaetano D’Agostinónak is meghívót küldött. A 26 éves középpályás a Romában nevelkedett, és a korosztályos válogatottakban alapembernek számított, de felnőtt karrierje igazából az Udinesében teljesedett ki. A mostani szezonban három gólnál és öt gólpassznál jár, utóbbival pedig a legjobb az egész olasz mezőnyben. „Ez egy valóra vált álom. A meghívót az edzőmnek szeretném dedikálni, aki mindig megbízott a képességeimben, még akkor is, amikor nem a legjobban mentek a dolgok. Az történt velem, ami Andrea Pirlóval Carlo Ancelotti keze alatt, Pasquale Marino megtalálta a legideálisabb taktikai szerepet számomra.” – nyilatkozta boldogan D’Agostino.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2008.10.19. 21:58


Maximálisan igazad van, ma ő volt tán a leggyengébb de megvédem: látszott rajta h beteg. Szal ez már spall hülyesége ismét h a pályán hagyta őt. Totál sápadt volt egész meccsen, látszott rajta h nincs jól. Ugye lázas ha jól tudom, hát látszott...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2008.10.19. 21:37


feree80 írta:Mondjuk én is reménykedek hogy az Inter ellen ott folytatják, ahol hétközbe abbahagyták, de ha azt nézem, hogy korábban(amikor ment is a szekér) általába Totti és a korábbi Vuc volt képes arra, hogy meccsről meccsre betaláljon az ellennek, szal félek hogy a hétvégén egyikük se lesz eredményes, bár a remény hal meg utoljára. :wink: :) ezért bizok és remélek. :)

Tényleg a remény hal meg utoljára, sőt meg is halt, sőt véleményem szerint ma Aqui volt az egyik leggyengébb láncszeme a csapatnak. :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2008.10.16. 18:50


feree80 írta:
fradista romanista írta:Állítólag az elkótyavetyélt Marco D'Alessandro mellett ő a másik nagy igéretünk a Primavera-ból. Mellesleg 190 cm.


Szerintem tévedsz, :) őt veszítettük el.
http://www.manutd.com/default.sps?pagegid={586F3BDA-BAD0-484E-AA1B-C0464DF06DF7}&section=playerProfile&teamid=437&bioid=93381

különben itt egy másik srác is, szerintem ez a srác, akit a merdától loptak
http://www.manutd.com/default.sps?pagegid={586F3BDA-BAD0-484E-AA1B-C0464DF06DF7}&section=playerProfile&teamid=437&bioid=92888

Marco D'Alessandro nálunk játszik, sőt az első bajnokin a Lecce ellen az ő góljával nyert a primavera, azóta meg már toltak egy kupameccset is, szintén a Lecce ellen, az meg 1-1re végződött.(a gószerző Bertolacci volt).
Na, látom a linkelés nem jött össze, szal a mu reversesbe van két srác, Petrucci és Macheda róluk beszéltem.


Jogos, őt (még) nem veszítettük el, összekevertem , bocs.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2008.10.16. 18:20


Totti8 írta:A link az nem rossz, csak ki kell másolnunk az egészet :)

Az infokat pedig köszönjük 8)

Szívesen, és igazad van, csak be kell másolni. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2008.10.16. 17:50


A link az nem rossz, csak ki kell másolnunk az egészet :)

Az infokat pedig köszönjük 8)
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2008.10.16. 17:27


fradista romanista írta:Állítólag az elkótyavetyélt Marco D'Alessandro mellett ő a másik nagy igéretünk a Primavera-ból. Mellesleg 190 cm.


Szerintem tévedsz, :) őt veszítettük el.
http://www.manutd.com/default.sps?pagegid={586F3BDA-BAD0-484E-AA1B-C0464DF06DF7}&section=playerProfile&teamid=437&bioid=93381

különben itt egy másik srác is, szerintem ez a srác, akit a merdától loptak
http://www.manutd.com/default.sps?pagegid={586F3BDA-BAD0-484E-AA1B-C0464DF06DF7}&section=playerProfile&teamid=437&bioid=92888

Marco D'Alessandro nálunk játszik, sőt az első bajnokin a Lecce ellen az ő góljával nyert a primavera, azóta meg már toltak egy kupameccset is, szintén a Lecce ellen, az meg 1-1re végződött.(a gószerző Bertolacci volt).
Na, látom a linkelés nem jött össze, szal a mu reversesbe van két srác, Petrucci és Macheda róluk beszéltem.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2008.10.16. 17:09


Állítólag az elkótyavetyélt Marco D'Alessandro mellett ő a másik nagy igéretünk a Primavera-ból. Mellesleg 190 cm.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2008.10.16. 13:49


Délelőtt még azé más volt a leányzó fekvése, :wink: szal mindaddig kételkedni fogok, míg vissza nem tér Romába, és áldását nem adja a vasárnapi játékára a Roma orvosa.
twohundredandfourty1.jpg
twohundredandfourty2.jpg
C_3_Media_520434_immagine.jpg
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2008.10.16. 13:35


Nem kell pánikolni. Volt valami izomgörcse v. mi, ezért a szünteben elővigyázatosságból cserét kért.
Amúgy ha baj van, még mindig ott van ugrásra készen az ifiböl behívott 17 éves :wink: Brosco
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2008.10.16. 08:15


Mondjuk én is reménykedek hogy az Inter ellen ott folytatják, ahol hétközbe abbahagyták, de ha azt nézem, hogy korábban(amikor ment is a szekér) általába Totti és a korábbi Vuc volt képes arra, hogy meccsről meccsre betaláljon az ellennek, szal félek hogy a hétvégén egyikük se lesz eredményes, bár a remény hal meg utoljára. :wink: :) ezért bizok és remélek. :)

http://www.calcio.hu/index.php?menu=hir ... ir_id=1561

A mai címlapok :D
RM1610PRI_01S.jpg
primapagina_large.jpg



Gondoltam, megvárom míg a goal.comnál komolyabb forrás is megerősíti Juan sérülését, sajnos ez megtörtént. :( :( szal a romanews infói szerint Juan megsérült a brazilok meccsén :evil: :evil: :evil: elvileg pontos diagnózis nincs, majd visszatér Romába, és az orvosok megvizsgálják, bár azt valószínűsitik hogy ismét kihagyásra számíthat. :(
Azt írják, ha komoly a sérülés, Dédéer lehet a párja Loriának.
[bocsássatok meg, de most előjön belőlem az állati ösztön] a qrva anyádat dunga!!! :evil:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2008.10.15. 22:51


Örülök, h. a válogatottban ismét villognak és gólokat lőnek a játékosaink. Remélem, végre a csapatban is fognak. Ha viszont továbbra sem, ez már kezdene kissé gyanús lenni.....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2008.10.15. 20:27


pedro83 írta:Pont ezt akartam írni. Úgy volt hogy sérült és kihagyja. Na mind1 majd az inter ellen pihen...
Na jól emlékeztem én hogy Pepe is a mi nevelésünk. Nem rossz kis spíler.
off: behúztuk máltát!!!! igeeen!!! Sanyiii :D



Jaja....Sanyi csak 1 van.... :wink:
Ha nehezen is de meglett...3 pont...ez a lényeg!
HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!!
FORZA AS ROMA!!!
AA hatrick???milyen jó lenne!!! :D :lol:
FORZA!!!
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2008.10.15. 20:22


Ismét Aquilani!!! :D
2-1 az olaszoknak!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2008.10.15. 20:18


Olaszország-Montenegro 1-1 25 perc után...!
AA goljára Mirko válaszolt... :wink:
nem ugy volt h Mirko nem játszik??? :D
FORZA AS ROMA!!
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2008.10.15. 20:17


IL TABELLINO
Italia-Montenegro 1-1
Italia (4-3-3): Amelia, Dossena, Chiellini, Cannavaro, Zambrotta; Aquilani, De Rossi, Gattuso; Di Natale, Gilardino, Pepe. In panchina: De Sanctis, Bonera, Gamberini, Perrotta, Montolivo, Rossi, Quagliarella. All. Lippi.
Montenegro (4-5-1): Poleksic, Pavicevic, Tanasijevic, Batak, Jovanovic; Drincic, Zverotic, Vukcevic, Jovetic, Boskovic; Vucinic. In panchina: M. Bozovic, Jeknic, V. Bozovic, Burzanovic, Novakovic, Bogavac, Damjanovic. All. Filipovic.
Arbitro: Proença (Por)
Marcatori:
Ammoniti: 10' pt Vucinic (M), 21' pt Jovanovic (M)
Espulsi:

19' pt - GOL MONTENEGRO Pareggio di Vucinic che in contropiede si beve Chiellini e trafigge Amelia
8' pt - GOL ITALIA Tocco di Aquilani dopo una respinta corta del portiere avversario su cross rasoterra di Pepe
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Rómaiak a válogatottban

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2008.10.06. 16:51


Újoncok a válogatottban, Del Piero kimaradt

Marcello Lippi kijelölte csapatát a Bulgária és a Montenegró elleni vébéselejtezőkre. A 23 fős keretben nem kapott helyet többek között Del Piero, Cassano és Ambrosini, ellenben négy újoncot is meghívott a szövetségi kapitány.
A legnagyobb meglepetés kétségtelenül az udinesés Simone Pepe meghívása, különösen annak fényében, hogy csapattársa, a nála jóval nagyobb sztárnak számító, és hétvégén két gólt szerző Fabio Quagliarella kimaradt. A 25 éves, általában a széleken bevetett csatár korábban az összes korosztályos válogatottban alapember volt, de a bajnokságban, a felnőttek között még nem igazán alkotott maradandót, és az Udinese csapatában sem számít egyértelműen alapembernek.
Hasonlóan váratlan némiképp a Napoli védőjének, a Brazíliában olasz apa és brazil anya gyermekeként napvilágot látott Fabiano Santacroce beválogatása. A hátvédet nagy tehetségnek tartják a szakemberek, és tulajdonképpen a Napoli jó szereplése is jó ajánlólevél lehetett számára.
Kevésbé meghökkentő, sőt, mondhatjuk, végre meghívót kapott a Villarreal szupertehetsége Giuseppe Rossi, aki akár hosszútávon is méltó utóda lehet olyan játékstílusú talján csatárcsillagoknak, mint Roberto Baggio vagy Alessandro Del Piero. Szintén érett már Christian Maggio válogatottbeli debütálása, a hosszú ideje bombaformában futballozó jobboldali játékos már régóta megérdemelte volna a lehetőséget.
A kimaradók listája is igen tekintélyes ugyanakkor, hiszen Lippi ezúttal nem számít Del Pieróra, Cassanóra, Ambrosinire, Panuccira vagy éppen Quagliarellára, illetve sérülése miatt nem lehet a csapattal Grosso, Pirlo, Palombo és Legrottaigle sem.

A válogatott keret:
Kapusok: Buffon (Juventus), Amelia (Palermo), De Sanctis (Galatasaray)
Hátvédek: Bonera (Milan), Cannavaro (Real Madrid), Chiellini (Juventus), Dossena (Liverpool), Gamberini (Fiorentina), Santacroce (Napoli), Zambrotta (Milan)
Középpályások: Aquilani (Roma), Camoranesi (Juventus), De Rossi (Roma), Gattuso (Milan), Maggio (Napoli), Montolivo (Fiorentina), Nocerino (Palermo), Perrotta (Roma)
Csatárok: Di Natale (Udinese), Gilardino (Fiorentina), Pepe (Udinese), G Rossi (Villareal), Toni (Bayern Munich).
(calcio.hu)
Ja, Pepe Roma nevelés, és legalább annyira gólérzékeny mint a mi Taddénk. :D
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég

cron