AS Roma ultrák

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: AS Roma ultrák

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.05.14. 14:52


igen, megszólalnak
hogy ez nem helyi balhé lassan
hogy máshol is vallják ezek szerint ugyanazon elveket mint az olasz ultrák
hogy úgy tűnik nem is annyira csak olasz probléma lehet ez

de ettől még nem értek egyet is velük
pontosabban nem élek benne, nem ismerem az egészet, ezért nem akarok pálcát törni felettük ezért

de ettől még annak a nápolyi muksónak a hatalma továbbra sem tetszik
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: AS Roma ultrák

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.05.14. 10:33


a képen van amit belinkeltél. legalábbs én úgy értelmeztem a részedről, hogy lám-lám, a németek is megszólalnak az olasz ultrák mellett...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: AS Roma ultrák

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.05.14. 10:00


majd azért keresd már ki nekem légyszi tomm azt a mondatot innen a topikból, ahol mi egyetlenegyszer is pozitív köntösben említettük meg azt a muksót
köszi :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: AS Roma ultrák

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.05.14. 09:57


jól látom, hogy azt a mókust éltetik többek közt, aki volt olyan kedves és engedélyezte a kupadöntőt? végülis igazatok van, szép dolog volt tőle, legyünk neki hálásak
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: AS Roma ultrák

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.05.14. 09:18


http://www.ftbpro.com/it/messaggi/marco ... 0baaa40613
nocsak nocsak
újabb seggfejek :)
ezúttal a rendes németeknél
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: AS Roma ultrák

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.05.14. 08:09


egyrészt a zsaruk maguk közt ünnepeltek, a transzparenszes dolog meg milliók előtt történt, másrészt ha szerintetek hasonlóság van a két dolog akkor egy véleményen vagyunk mindannyian: a transzparenszesek seggfejek. ugyanúgy seggfejek mint a zsaruk.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: AS Roma ultrák

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.05.14. 07:28


Bevallom,elfogult vagyok.Veled háborúzni is elmennék,F72.
Trigót is vinnénk. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: AS Roma ultrák

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.05.14. 00:04


hát én csak magamat idézném:
mondjuk nem tudhatjuk mi mehet a háttérben, de az biztos, hogy valamit nem tudunk szerintem, ha egy gyakorlatilag gyilkolászó embert éltetnek
valszeg ez nem ennyire fekete vagy fehér


köszi F72, mindig öröm téged olvasni. Engem érdekelt ez a rendőrös sztori.
Aki nem látja a hasonlóságot, az ne lássa.

Amúgy az a baj, hogy két dologról beszéltek itt, ti többiek.
- Egyrészt adott egy helyzet, amiben adott ez a történés, és a történést magát lehet véleményezni.
- Másrészt adott maga a helyzet, a történés környezete.

Az elsőről érdemes csak - ha egyáltalán érdemes - max vitázni szerintem, mert egyrészt ez érinti most konkrétan a klubot, másrészt az ilyen történések borzolják a kedélyeket.
A másikról, a helyzetről és környezetről, azaz az ultrák létéről és életmódjáról, és az ehhez szorosan kapcsolódó rendőrségről és államról és maffiáról nem érdemes vitázni, mert valszeg soha nem fog megváltozni, vagy nagy csoda kéne hozzá.

Egy valami viszont biztos, gáz az egész így. Pontasan annyira, mint az egész európai társadalom a 21. században.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: AS Roma ultrák

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.05.13. 21:42


Ez a baj. Valami ír egy aránylag hiteles sajtó, és nem kérdőjelezzük meg eléggé. És mivel nyilvánvalóan nem voltunk ott, nem hihetünk senkinek. Neked sem :D
Meg a probléma, hogy talán sosem tudjuk meg az igazságot, mert ahogy a Te példádon - meg hazánkban a tavalyi Tolajvajkergetők esetében( https://www.youtube.com/watch?v=jmS4ze2V4Xc )- a rendőrök úgy alakítsák a történetet, ahogy ők akarják.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: AS Roma ultrák

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.05.13. 14:54


Leírom újra, senki nem tudja még, hogy ki lövöldözött... Legalábbis én nem, Ti sem... De a sajtó leírta, hogy szerintük ki volt, s mindenki megy utána, szörnyülködik...
Hogy mit keresett egy Napoli - Fiorentina mérkőzésen? Az eset nem a stadionnál, de nem is a közvetlen közelében történt! S bármilyen furcsa, Rómában játszották a döntőt.
Még nem foglalták törvénybe (bár lassan nem csodálkoznék ezen sem), hogy ha Rómában nem az ASR játszik éppen mérkőzést, akkor az ASR szurkolóknak el kell utazniuk Ostiába, Tivoliba vagy Frascatiba.
A gyilkosnak kikiáltott ember pont ott volt az ominózus incidens időpontjában, ahol az előző, meg azt megelőző napon, meg egy hónappal korábban is... Ugyanis ott volt az klub, ahova rendszeresen jár. Nem mellesleg van valamiféle rendőrségi vizsgálat, amiből megtudják állapítani, hogy az illető használt-e lőfegyvert, nos megállapították, hogy nem használt... Nahát... Érdekel ez valakit? Nem... Megírták, hogy egy szemét bűnöző, aki csak balhézni akart, egy gyilkos... nyilván akkor így is van. Megyünk utánunk, mi is szörnyülködünk, csürhézünk egy kicsit.

A szurkolói társadalom pont olyan, mint a társadalom úgy általában. Se nem jobb, se nem rosszabb. Bármilyen furcsa, egy szurkolótábor fr nem IQ szint szerint tagozódik. Egy szurkolótáborban van bűnöző, bunkó paraszt, diák, üzletember, tanár, munkanélküli, sofőr, grafikus... ahogy a társadalomban is. Az összekötő kapocs nem az IQ szint, hanem egy közös szenvedély.

Hogy mi köze van az Aldovrandi ügynek ehhez az egészhez? Szerintem elég világos. Phoenix megértette.
Egy transzparenssel üzentek egy szurkolónak, akit bár a közvélemény már elítélt, de éppenséggel ártatlan is lehet. S ha ő is lenne a gyilkos, attól még egy barátja nem üzenheti neki, hogy hajrá, tarts ki, veled vagyok? Szerintem ez elképesztő... S ezért embereket ki lehet tiltani, hajtóvadászatot lehet indítani, ki tartotta a transzparenst, ki festette...
Miközben egy már elítélt gyilkos melletti szimpátiakiállásnál nincs ugyanez a nagy felháborodás... Nézzük meg ki tapsolt, azt azonnal szereljük le, küldjük börtönbe... Egy olyan világban ahol nem zavar senkit, hogy emberek százait meggyilkolók lehetnek divatot teremtő pólókon, ott mekkora nagy az egyetértés és felháborodás, ha egy szurkoló kiáll egy még el sem ítélt társa mellett.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: AS Roma ultrák

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.05.13. 13:41


F72Quadraro írta:valószínűleg az a 10-30-50 ember tudja csak, hogy mi történt, aki ott volt a helyszínen

Ez azért bőven elég ahhoz hogy teleírják az összes fórumot a saját verziójukkal ha valami nagy igazságtalanság történt.
Kíváncsi lennék rá hogyan magyarázzák a szolidarító társai hogy az egyik római vezérszurkoló egyszer csak lövöldözni kezdett egy Fiorentina-Napoli mérkőzés előtt. A két csapat szurkolói felkeresték és kezébe nyomtak egy stukkert?


Azt sem értem egyébként, hogyan jönnek a képbe a rendőrök. Nem tudom miért gondolják sok helyen úgy a futballszurkolók hogy nekik politizálniuk kell vagy a sporthoz nem tartozó kérdésekben állást foglalni. Alapítsanak pártot vagy civil egyesületet aztán mozgalmárkodjanak.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: AS Roma ultrák

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.05.13. 13:11


azért ez ott is egy törpe, ámbár hangos minoritás - szerencsére, és egyelőre..
(nálunk például ha nem is kizárólag, de ők is azok között vannak, akik miatt a csapatom ott tart, ahol.
Lassan elérik, hogy előbb utóbb bizonyos IQ és kulturális nívó fölött az embereket nem érdekli a foci, és a foci (különösen a meccsrejárás) nem a tömegek, hanem csak a plebs, és annak is az aljának a "szórakozása" lesz.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: AS Roma ultrák

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.05.13. 12:18


Hát vannak azért dolgok ebben a világban. Igazából lehet én érzem rosszul, de ez most egy újabb ok, hogy utálhassák a rendőröket, amin általában kapva kapnak az emberek. Másrészt ezt a szolidaritás dolog is olyan, hogy nálam pl biztosan jobban ismerik a szituációt, de kétlem, hogy több száz ember ott lett volna az esetnél. Szóval ők is valamiféle belső pletykára támaszkodnak. Az meg, hogy ki mellett vállalják be a dolgot igazából úgy látom az olaszoknál mindegy (lsd Speziale-ügy). Én csak azt nem értem, hogy vannak ezek az emberek, akik imádják a focit (én személyszerint sok európai országban voltam már és itt imádják a legjobban a focit szerintem) és gyakorlatilag ezekkel az ügyekkel a saját templomaik közepére sz*rnak állandóan. Nonszensz
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: AS Roma ultrák

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.05.13. 08:14


ez forditva is igaz: ha elitélitek a rendőrök cselekedetét, akkor ezt is el kéne, különben ti lesztek a hipokraták, még akkor is, ha a csávó még nincs elitélve. lényegében egyenlőség jelet vontok a gyűlölt rendőrök és a roma szurkolók közt. nem inkább az lenne a jó, ha a roma szurkolók különbek lennének és nem olyanok, mint a tetvek?

persze ha úgy áll hozzá valaki, hogy ha el is itélik nem hisz nekik, mert a fegyver valószinű magától sült el, vagy az ember magát lőtte mellbe, akkor....

hozzáteszem, személy szerint semmi bajom még a vascsöves ultrákkal sem (azon kivül hogy ostobaságnak tartom) engem az zavar, ha emiatt bármilyen hátrány éri a csapatot, hosszabb távon meg az olasz focit
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: AS Roma ultrák

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2014.05.13. 07:32


A két dolognak az elve a közös.
Ha 500 rendőr kiállhat 3 bizonyítottan gyilkos társáért nyílvánosan, akkor a szurkolók miért nem állhatnak ki egy társukért, aki tettének a körülményeit, még nem is ismerjük.Nyilván ők részletesebben tudják mi történt, bármi lehet....
Csak egy példa:az üzletemben a bizti őrnek is van fegyvere, és mindig nála van, ha megtámadná valaki, akit elkapott...
Nyílván én mindenféle erőszakot elítélek, így ezt az egészet is, de mivel nem tudom a pontos részleteket, indítékokat , azokat a szurkolókat, akik kiállnak egy társukért, én nem ítélem el...
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: AS Roma ultrák

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.05.13. 06:28


csak az ökör következetes, ahogy mondani szokták. (meg én, persze :D )
De a 2 dolognak mi köze egymáshoz, azon kívül, hogy tele van a földkerekség f@szokkal? :D
Most komolyan!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: AS Roma ultrák

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.05.13. 00:16


ez mind szépen hangzik, de ez egy napoli-fio meccs volt. hogyan is keveredett a napoli szurkolók közé? véletlenül pont arra szedett virágot az anyukájának? és miért megy psztollyal virágot szedni az anyukájának? nálad van pisztoly, miközben virágot vásárolsz anyukádnak? nem lehet, hogy balhézni vagy u.n. piszkos ügyet intézni ment oda stukkerral?
de tényleg: mit keresett ott? akár ő lőtt, akár nem? miért kel mindig a balhé, aztán mindenkinek elkerekedik a szeme: jéééé, ütjük, szúrjuk, vágjuk egymást és ettől bibis lesz a kis testünk. jéééé valaki meghal. talán ha nem mennének oda, ahol balhéznak, akkor nem lenne bajuk, az egyik nem a föld alatt a másik meg nem a hidegen feküdne...

a zsauruk hogy jönnek ide? a szemét zsaruk megöltek egy kölköt, még meg is ünnepelték, ezért én most mellbelőlek téged??!!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: AS Roma ultrák

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.05.12. 23:53


Kitiltani őket? Kiket és miért kedves silder? Mert kiírták, hogy „Forza Daniele”, az egyik barátjuknak, ismerősüknek, egy szurkolótársuknak, akiről valljuk be, nem tudja még senki pontosan, hogy mit is csinált. Még egyáltalán nem biztos, hogy ő lőtt. Ez persze mit számít… A mindig objektív, kedves sajtó, a szervilis média az ítéletet már meghozta, halált rájuk, kitiltani őket, ráadásul mind fasiszta, náci, elég volt belőlük… Előzetesben van, de még nem ítélték el, nagyon sok körülmény és dolog még tisztázatlan, valószínűleg az a 10-30-50 ember tudja csak, hogy mi történt, aki ott volt a helyszínen.
Hogy esetleg 30 vascsővel felfegyverkezett nápolyi üldözte? Mit számít... Hogy egyáltalán nem biztos, hogy ő lőtt, sok nyomot még nem találtak... mit számít? Meghozták az ítéletet, lehet szörnyülködni, csürhézni.

Szolidaritási sztrájk… Atya ég… Milyen elképesztő hipokrita, álszent társadalom...

Valaki ismeri Federico Aldovrandi történetét? Egy 18 éves ferrarai diák volt, aki egy éjszaka hazafelé tartott egy szórakozóhelyről. Útközben két rendőr állította meg, majd a két rendőr telefonon hívott másik két rendőrt. Nem tudni mi történt, lehet, hogy a fiatal szemtelen volt, kötekedett… de a lényeg, a négy rendőr halálra verte a 18 éves fiatalt. Ezt egy tanú látta is. Két gumibot eltört! Persze először a hivatalos verzió szerint a megvadult fiatal rájuk támadt, az egyik gumibot az utca sarkához csapódva tört el, a másikat a későbbi áldozat rúgta ketté, a később, az összevert halott gyermekéről a facebook-on a képeket megosztó édesanyát meg megvádolták, hogy nincsenek is véraláfutások a gyerek fején és testén, azokat csak photoshoppal csinálták. De az orvosi vizsgálat sok mindent azért megállapított… Halára verték… Különös kegyetlenséggel. Hason fekve, a fejét püfölték percekig… Majd nagy bánatukra előkerült egy hangfelvétel is, ahol egymással beszélgetnek az elkövetők, hogy milyen nagyszerű munkát végeztek, ez egy ideig már nem fog mozogni, talán még meg is hal, kacagtak jókat… Nos meghalt... Nos a rendőri szakszervezet azóta tiltakozik, hogy kollégáikat jogtalan támadások érik, bántják őket, pedig csak a dolgukat tették, egy véletlen baleset az egész… A négy elkövetőt nemrég ítélték el fél évre… Idén áprilisban szabadultak. A rendőri szakszervezet ülésén 5 percig vastapssal fogadták őket, vagy 500 kolléga éljenezte őket. Négy gyilkost… Három újra dolgozik rendőrként, szolgálatban vannak!!!
A szakszervezet tagjai ünneplik felállva gyilkos társaikat... éljen, éljen, jól csináltátok...
Kép

Következetes vagy fradista? Ugye mind az 500 gyilkosoknak tapsikoló rendőrt le kellene szerelni, börtönbe zárni, eltiltani őket a közügyektől? Vagy csak azt a szurkolót, aki egy még el nem ítélt társának kiír egy bátorító üzenetet, hogy veled vagyunk?

A La Rapubblica című nagyon objektív újság nagy előszeretettel ír a szurkolókról, különösen a római szurkolókról. Ezekből az írásokból gyakran a 3. sor után már kiderül, hogy az illető elképesztően nincs képben a legelemibb dolgokkal sem a szurkolókkal kapcsolatban, mérkőzést aligha látott valaha is élőben. Nemrég egy hosszú elemzésben a angol Mill Wall (így írték a cikkben), mint veszélyes huligánokkal rendelkező budapesti csapat szerepelt… Ugye mennyire hiteles lehet egy ilyen írás?
Olaszul tudók figyelmébe ajánlom:
http://www.corederoma.it/online/?p=80676#more-80676
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: AS Roma ultrák

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.05.12. 23:50


tökmindegy mi van a háttérben, vagy nem roma szurkolk, vagy buták mint a föld.
aki kiteszi örökre, aki körülötte áll, azt 3 meccsről kitiltani. gyorsan megszűnnének az ilyenek
aztán persze majd jön a hőbörgés meg az ultras liberi, ha cakkumpakk az összes bannert kitiltják
mondjuk én azt hittem a forza daniele az ddr-nek szól :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: AS Roma ultrák

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.05.12. 23:38


mondjuk nem tudhatjuk mi mehet a háttérben, de az biztos, hogy valamit nem tudunk szerintem, ha egy gyakorlatilag gyilkolászó embert éltetnek
valszeg ez nem ennyire fekete vagy fehér
de így is úgy is k.rva nagy gáz ez az egész ránk nézve...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: AS Roma ultrák

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.05.12. 22:16


Rohadt egyszerű, uraim. A meccsről készült felvétleket berendelni, aztán beazonosítani és kitiltani őket. Úgy tudom adottak hozzá a feltételek. Az azonosítottak adatait pedig egy közös rendszerben kell tárolni a többi csapattal és ha idegenben próbálkoznak, akkor ott is elküldeni őket a picsába, ha már kormányzati szinten leszarják a rendcsinálást. Csak mit szól hozzá a maffia ugye, és majd az adatvédelemre hivatkoznak stb... Mindenesetre hazai pályán mi rendet tudnánk csinálni, és ezt is kell tennünk, különben nem sok szponzorunk marad így a jövőben. Nem ismerem a szerződéseket, de simán el tudom képzelni, hogy a balhékra hivatkozva egyoldalúan felbontják őket. Mire várunk még?! Kezdjük el! :evil:
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: AS Roma ultrák

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.05.12. 21:17


Van egy hosszú cikk a tegnapi szégyenről a La Repubblicában.

http://www.repubblica.it/sport/calcio/2014/05/12/news/ultra-85921666/?ref=HRER3-1#gallery-slider=85924525

Az ügyészség nyomoz a tegnapi transzparensek meg a szolidaritási sztrájk ügyében. A dolog ráadásul nem elszigetelt egyéni akció volt, úgy tűnt, mind a két kanyar azonosult vele. Ezért például azt várják, hogy a római szervezett szurkolók nyilvánosan határolódjanak al a tegnap történtektől.
A dolog nem marad következmények nélkül. Az már eldőlt, h. Roma szurkolók nem mehetnek a 7végén Genovába. Felmerült az is, hogy jövőre a Napoli és a Roma egymás elleni meccsei teljesen zárt kapusak legyenek. De az sem elképzelhetetlen - mivel úgy néz ki, a többi csapat csürhéje összefogni látszik a Romáéval szemben, és félnek az erőszaktól - hogy akár az egész következő idényben en bloc tiltva lesz az idegenbeli meccslátogatás a Roma-ultráknak. Sőt, nem kizárt, h. a dolog még tovább eszkalálódik, mert a különböző országok ultrái között szoros kapcsolat van, körvonalazódik egy európai antiromanista" egységfront" (sic! :D) , ami különösen aggasztó a BL -be való visszatérés miatt.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: AS Roma ultrák

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.03.26. 18:59


Amit te keresel az a társalgó/utazás meccsre topic
http://forum.asroma.hu/viewtopic.php?f=1&t=235
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: AS Roma ultrák

HozzászólásSzerző: asrc1 Dátum: 2014.03.26. 18:02


Sziasztok!
Most tavasszal nem megy valaki ki az egyik hazai meccsünkre? (pl. a Juve ellen májusban)
Én mindenképpen szeretnék, viszont ez a dolog nagyon új számomra, tehát jól jönne pár info hogyan, hol is lehet megoldani az egész utat, milyen lehetőségek vannak?
Minden info sokat segít. Kösz előre is!
asrc1
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014.03.25. 23:26

Re: AS Roma ultrák

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2013.10.01. 18:22


Corso22 írta:Na és szerintetek megyünk ki sokan Udinébe október végén? (Autó - 54e oda-vissza)


Ha van szabad hely csatlakozom....... :)
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég