AS Roma ultrák

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

HozzászólásSzerző: Conti Dátum: 2005.04.11. 15:15


köszönöm!!!
asromatiamo
Avatar
Conti
 
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2004.12.06. 14:01

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2005.04.11. 15:14


Conti írta:lehet, h én vagyok nagyon egyorrú, de hol vannak a képek????


http://mole.atw.hu/udi-asr
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

HozzászólásSzerző: Conti Dátum: 2005.04.11. 15:11


ogé írta:Na megnéztem a képeket!!Jók lettek!!!!
Hát tényleg kevesen voltak!!!!GOndolom ennek oka a Pápával történtek is!!!Mert mást nem tudok elképzelni!!!
VOlt egy két közeli kép is!!!Azokat gondolom legalul csináltátok!!!
Meg ahogy néztem nem az ultráknál voltatok!!!Nem kaptatok oda jegyet vagy alapból ez volt a cél?

FORZA ROMA!!!



lehet, h én vagyok nagyon egyorrú, de hol vannak a képek????
asromatiamo
Avatar
Conti
 
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2004.12.06. 14:01

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2005.04.11. 14:02


Udineben amúgy sem szoktak 40 ezren kijárni meccsre, Udine kisváros, igazából csak a VB-re epítették ezt a b*szott nagy stadiont oda. A szokásos 15k meg kint volt most is.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2005.04.11. 13:55


roviden:nem ez volt a cel, nameg akkor nem tudtam volna oket fenykepezni 'szembol' :)
en a tavolmaradas okat fokent abban lattam, hogy romatol azert kisse messze esik Udine, a kornyekbeli focikedveloknek meg lehet a kisse huvos ido is elvehette kedvuket, de az is lehet, hogy megtudtak, hogy a sport1v2 ugyis ismetli :D
ja es igen, a kozeli kep, az bemelegitesnel keszult, amikor a lelato aljara lementunk, egy-ket kozeliert :)
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2005.04.11. 12:09


Nem tudom, hogy snatch tervezi-e vmi beszamolo irasat, en most csak annyit mondok, roviden: f*sza volt :). Igaz hideg is volt, meg eso is neha, de a meccs (foleg elso fel) nagyon kiraly volt.
A topic cimehez kapcsolodva, sajnos nem volt zsufolasig az "ultra" szektor (se), de az valami csodalatos, ahogy igy is vegigenekeltek, ugraltak, szurkoltak az egesz meccset.
Ami nem tetszett, az a stadion kisse lepukkadt allapota, nameg a szervezes osszevisszasaga, de persze ez a biralat az udinei helyszinnek szol. Lettek termeszetesen kepek, reszemrol majd parat szorok fel, amik "publikusak". :D A kisse zord ido sajnos a kepek minosegere is kihatassal volt, de azert szodaval elmennek. :)

no, kozben felraktam egy kis albumocskat :)
http://mole.atw.hu/udi-asr
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.04.07. 15:47


Daniele írta:Grazie Giallorosso23!
Megtaláltam a képet.Nem tudom hogy hogy nem tűnt fel eddig,pedig mindig az asromaultras.org-ot nyitom meg elsőre,mikor bekapcsolom a gépet.(majd a laroma.net-et és a corederoma.it-t) Az orosz as roma club-nak van még nagyon jó oldala!Én onnan töltöttem le egy olyan játékot amelyben a lazio szarjait kell lelőni.Nagyon tuti.

Paolo di Canio Napoletano!
LAZIO MERDA!


azt a játék linket beszúrhatnád ide, mindenki épülésére :twisted:
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2005.04.06. 18:07


ASR írta:A Pápával történt sajnálatos események ellenére mi kiutaztunk Udinébe. Gondoltuk, ha már szabit vettünk ki + összecuccoltunk, akkor gyí. Most hétvégén is megyünk, ezuttal remélem meccset is látunk. Szívesen megosztom bárkivel az utazással kapcsolatos tapasztalataimat, ha valaki fontolgatná, hogy kizutazik a meccsre. Mindenesetre kedvcsinálónak annyit, hogy Udinébe 64 aeróért lehet (eredeti) Róma mezt kapni bordó vagy fehér színben. Az egyik haver vett egy fehéret, a fehérből három, a bordóból négy db maradt. És lehet a mezhez fehér rövidnadrágot is kapni, ha jól emlékszem 40 aeróért. Ha valaki nagyon gazdag közületek, és nincs felmosórongya, akkor inter, milan, és juvemerda mezek is vannak, ezekből viszont annyi mint a rosseb. Nem tudom, hogy mennyibe kerülnek, mert a szemét között nem szokásom turkálni. :D
És még egy "csábító" dolog azoknak, akik szeretik az autókat és motorokat! Április 9-10 között rendeznek Udinébe egy autós és motoros kiállítást / vásárt.



:D :D :D :D :D Kegyetlen a szöveged!!!!!De Király!!!! :D :D :D
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.04.06. 12:24


Ha valaki nagyon gazdag közületek, és nincs felmosórongya, akkor inter, milan, és juvemerda mezek is vannak, ezekből viszont annyi mint a rosseb. Nem tudom, hogy mennyibe kerülnek, mert a szemét között nem szokásom turkálni. Very Happy

nekem hozzatok egyet - egyet mindegyikből, mert most dobtam ki a régi felmosórongyot. Lazio mez legyen benne , mert vasárnap a klotyót is takarítom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: Conti Dátum: 2005.04.06. 11:50


Ha valaki nagyon gazdag közületek, és nincs felmosórongya, akkor inter, milan, és juvemerda mezek is vannak, ezekből viszont annyi mint a rosseb. Nem tudom, hogy mennyibe kerülnek, mert a szemét között nem szokásom turkálni.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
félórája ezen röhögök
asromatiamo
Avatar
Conti
 
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2004.12.06. 14:01

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2005.04.04. 14:43


Hát, ez tényleg tök szar! Megnéztem még rég egy statisztikát, hogy melyik csapatnak a legnagyobb a szurkolótábora. A Roma kb. az 5. volt! Előtte csak ilyenek voltak, hogy intermerda, juvemerda, milanmerda...
A lazio a picsába se volt!!! Ba***ák meg a rohadt laziojukat!

Ide már csak 1valami jöhet: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda:
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.04.03. 19:34


nb1.hu-n :
Róma, április 3., 7.35 Berlusconi miniszterelnök szerint a klubbal Róma is megmenekült.

Olaszország miniszterelnöke, Silvio Berlusconi szerint azzal, hogy sikerült megmenteni a Laziót, megmenekült az olasz főváros is a klub hírhedten agresszív ultráinak őrjöngésétől.
- Egy olyan klubról beszélünk, amelynek nagyszámú szurkolótábora van, vagyis akár komoly zavargásokra is sor kerülhetett volna - mondta Berlusconi.
A megegyezés értelmében a befektetők átvállalták a klub 140 millió eurós adósságát.

:laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda: :laziomerda:

ezért kell megmenteni ezeket a kék pöc*öket ?
:twisted:
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2005.04.03. 17:12


Tök vagesz :D szegény Pápa :(
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.04.03. 13:12


i can't belive it írta:
Levy the ASR fan írta:MOST HALT MEG A PÁPA !
ISTEN NYUGOSZTALJA !!!!! :(



Nem értem ezeket az emotionokat, csak az uccsót Levy

Ha nem is vagyhívö, akkor se tegyél vigyori fejet :roll:



Tényleg nem vigyorinak szántam, inkább egy szomorkás mosolyú, kisírt szemét napszeműveggel takaró figura....
Elnézést kérek mindenkitől ,akit esetleg érzéseiben megbántottam :oops:
Köszi EUCHY a védelemért :oops:
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.04.02. 21:00


MOST HALT MEG A PÁPA !
ISTEN NYUGOSZTALJA !!!!! :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Levy ASR 2005.04.03. 13:13-kor.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.04.02. 20:59


jano írta:Ha elmúltál száz ( 100 ) éves és a szüleid is elkisérnek akkor lehet, hogy a nevemre veszlek 2 félidő erejéig, de szépen fel kell öltöznöd.


Anya is jön? :oops: :lol:
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2005.04.02. 15:55


Nem lett igazam, bar ezzel a dontessel egyetertek, csak nem gondoltam volna, hogy megteszik.
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

HozzászólásSzerző: Conti Dátum: 2005.04.02. 14:59


ELMARAD AZ ÖSSZES MECCS A SERIE ABAN ÉS A BBEN IS!!!!!!
asromatiamo
Avatar
Conti
 
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2004.12.06. 14:01

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2005.04.02. 12:24


nekem is ez a velemenyem, hogy nem halasztananak meccseket. max ien 1perces nema kezdes, meg mondjuk fekete karszalagok... de persze ez csak tipp, nameg meg nem is halt meg a papa, halisten.
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2005.04.02. 11:57


Conti írta:egyébként a hétvégi fordulót hivatalosan még nem törölték, azt mondták, h csak szóba került, de jöttek olyan hangok is, h ez csak áprilisi tréfa. kérdés, h ki az a furkó, akinek ilyenkor van kedve ezzel viccelődni?
azért mondhatnának vmi konkrétumot. :roll:
en semmit nem hallottam a halasztasrol, meg pletykat sem, csak itt a forumunkon. Szerintem nem lesz elhalasztva egy merkozes sem.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.04.02. 10:49


Én is lehetek a fiad , mondjuk 2 félidőre ?!

Hmmmm, A P A ?
:oops:

jegyet a Roma weblapjáról egy linken keresztül próbálj meg szerezni....
http://www.listicket.it/as_roma/

vagy itt : http://www.quaestor.hu/index.phtml?ow_page_number=1325
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: Conti Dátum: 2005.04.02. 08:18


egyébként a hétvégi fordulót hivatalosan még nem törölték, azt mondták, h csak szóba került, de jöttek olyan hangok is, h ez csak áprilisi tréfa. kérdés, h ki az a furkó, akinek ilyenkor van kedve ezzel viccelődni?
azért mondhatnának vmi konkrétumot. :roll:
asromatiamo
Avatar
Conti
 
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2004.12.06. 14:01

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.04.01. 20:58


A Vatikán péntek esti bejelentése szerint II. János Pál pápa egészésgi állapota válságos. Légzése alig van, szíve és veséje nem működik megfelelően, vérnyomása lezuhant. Egy olasz hírügynökség szerint a 84 éves pápa életfunkciói leálltak, ezt azonban egyelőre tagadta a Vatikán. Az olasz tévé szerint ugyanakkor bezárták a Szent Péter-bazilika jobb oldali bronzkapuját. Ezt akkor teszik, ha meghal egy pápa.

origo.hu-n írták
:(
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: Conti Dátum: 2005.04.01. 19:47


nah gyerekek, lehet, h avétos lesz az udinei meccs, mert azt mondták, h meghalt az Öreg.
asromatiamo
Avatar
Conti
 
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2004.12.06. 14:01

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2005.04.01. 07:57


Conti írta:ez igencsak benne van a pakliban, mert már az utolsó kenetet is feladták az Öregre.



Hát már igen csak a végét járja szegény!Már jobb is lesz neki ha meghal mert már nagyon szenve szerintem!
Az lehetséges hogy el fogják halasztani mert az igaz hogy nagyon vallásosak!Majd meglátjuk hogy lesz!
Remélem ez nem következik be!Sajnálnám!
FORZA AS ROMA!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég