AS Roma ultrák

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2007.12.21. 10:05


Kép
ZZ: "Talvolta i perdenti hanno insegnato più dei vincenti."
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2007.12.21. 09:49


Petya-forzaroma írta:Tudsz vlmit erről a zászlóról?


Igen, én csináltam. Be is lett volna jegyezve, csak mivel általában egyedül mentem vagy ketten, sok értelmét nem láttam.
ZZ: "Talvolta i perdenti hanno insegnato più dei vincenti."
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

HozzászólásSzerző: Petya-forzaroma Dátum: 2007.12.19. 16:20


Tudsz vlmit erről a zászlóról?
Avatar
Petya-forzaroma
 
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2007.05.15. 22:07
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2007.12.19. 14:54


Levél 1978-ból, az egy éves CUCS-tól...

Kép
ZZ: "Talvolta i perdenti hanno insegnato più dei vincenti."
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2007.12.19. 14:50


Csak erős idegzetűeknek, különösen megrázó képek (ogé, még lehet, hogy Neked is sokkolóak).!
1996/97 utolsó képén van egy érdekes zászló...

Kép


1993/94

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

1994/95

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

1995/96

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

1996/97

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

1997/98

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

1998/99

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

+ meglepetés 1980/81-ből, az Ultrá Napoli üdvözli a CUCS Romát…

Kép
ZZ: "Talvolta i perdenti hanno insegnato più dei vincenti."
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2007.12.14. 08:53


Tomika91 írta:hali!

kérdésem lenne.. hogy lehet kijutni egy mérkőzésre ? és mennyibe lenne összesen ? (olcsóbb lehetőségek is érdekelnek) kérlek segítsetek köszi


Látogass el az"utazás Romába" topicba !
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2007.12.12. 16:43


A szervezett "szurkolók" a mai meccsen továébb folytatják "harcukat" és megint sztrájkolnak szurkolás helyett (bocs, ha az idézőjel zavar valakit, de olyan groteszk ez az egész - vagy inkább tragikomikus)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2007.12.11. 14:07


http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=163190&


Talán nem a szurkolók meccslátogatási kedve csökkent, hanem ki vannak tiltva; NSO :roll:
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2007.12.05. 14:15


Azt hiszem félreértettük egymást.Én a vezetés alatt a szövetség majmait értettem,nem a klubvezetést.
Az ultrák természetesen hiányozni fognak,ez egyértelmű.Azt a média által belénk beszélt álomvilágot közel sem tartom irreálisnak,hiszen minden egyes cselekede a szövetségnek erre utal.Ezt akarják,ami persze egy jó nagy értelmetlen f**ág,és nem is lesz belőle semmi,nem is lehet.De az olaszországi futballt is olyanná akarják tenni - a média és a futballvezetés-,mint egy főműsoridőben lejátszandó szórakoztató műsort.A pénz mozgat mindent.A BL döntő is pár év múlva szombaton kerül megrendezésre,a tévé elé mindenkit,ez a cél.Az ez ellen való tiltakozás,demonstráció,sztrájk-vagy nevezzük akárminek az ultrák vasárnapi produkcióját- ilyen formában nem biztos,hogy célravezető.Mondjuk ezt a témát már fölvetettem vasárnap CurvaSud-nak,de még mindig nem értem a dolgot.Ellenállás,csak azért is kimegyünk a kanyarba, még többen,mint egy átlag meccsen, még hangosabbak leszünk.Nálam ez lett volna a célravezető,mert így a szövetség csak röhög a markába,hogy nem is kell karhatalmilag elzavarni az ultrákat,mennek azok maguktól is,sértődöttségből.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2007.12.04. 23:03


ogé írta:...gondolom akkor jól érezted magad a stadionba 0 hangulat kurva sok néző(1000) és sok családos(7 éves gyerek kitíltva apja miatt....)de a lényeg,hogy láttad a srácokat azokat akik jönnek és mennek,de akik a picsába is ott vannak azokat baztatják a világon mindenhol,de a lényeg,hogy látod Mexest vagy itthon Jodo barátunkat.....

Jah és tudod mikor lesz sikeres a tüntetés?Amikor nem fognak jönni az eredmények,mert lesz ilyen,mert nekünk nem 30 egyforma játékosunk van mint az internek és akkor majd látni fogod,hogy milyen fontosak is az okosok és a szurkolásuk!Bár azt látom,hogy látod,hogy fontos a csapatnak különben nem akadnál ki rajta!



Nem értem, miért Mexes...? Lehet, h azért ment ki, hogy lássa Totti, Albertot, Danielet ?!
Te itt úgy gondolom, A "ZSOLDOSOKRA" akartál utalni, akiknek mindegy,hogy hol játszanak, de nem biztos, hogy Mexes jó példa. ( Én legalább is remélem, hogy nem lesz jó példa...) Írtad volna Chivut, akinek csak addig volt élete a Roma, míg az Inter több pénz nem ajánlott, vagy írhatod Mancinit, aki szintén a pénzért nem "tud" maradni...
(hacsak a jövő rám nem cáfol)
És ne gondold, hogy aki nem ultra, csupa nagybetűvel, az azért szurkol a Romának, mert ott játszik Mexes, aki melírozott, vagy tetovált, vagy mert tetszik neki a srác. Mexes ( vagy bárki más) - attól függetlenül, hogy hogyan néz ki, mit csinál az életben - ha kifut a pályára és "meghal" minden meccsen az eredményért, akkor tudjunk már elvonatkoztatni a külsőségektől.
Én nem érzem magam ultrának, de nem is egy -egy játékos miatt szurkolok a csapatnak, és ha Mexes elmegy, nem fogom a következő csapatát isteníteni, DE ha a meccset nézem csak egy dolgot látok a pályán, és az a Giallorosso szín, és a 11 játékos, kis túlzással 11 arctalan ember, AKIK A ROMA!
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2007.12.04. 21:01


ogé írta:Valóban ezt akarják és most szemléltetik,hogy milyen szar lesz ha nincsenek ott a hangadók és erre a vezetők is rá fognak jönni sőt ha a játékosok azt nyilatkozzhatják amit akarnak(nemtudom,hogy zajlik,de eltudom képzelni,hogy azt kell mondani amit mondanak nekik...)akkor ők fogják mondani,hogy nagyon rossz ezígy és kérik majd a szurkolókat és akkor elkezdődik egy komunikáció a két fél között és ki tudja lehet hamarosan újra felrobban a kanyar és az ellenfél tele szarja a gatyát és megint meglesz a 12.játékos!



Ez a naivitás netovábbja.A vezetés nagy ívben l**rja,hogy az ultrák nem lesznek ott a kanyarban.Sőt kifejezetten ez a céljuk,mert "állatok" és "csőcselék" nem kell a stadionokba.Szerintük/szerinted ez úgy fog működni,hogy Totti egyszer azt nyilatkozza,hogy milyen rossz így játszani stb. és megszánja a karhatalom és újra jöhet e régi szurkolás???Ló***t! A családi meccsnézés bevezetése a terv.az a angol példa.Arra az általad említett kommunikációra -ha egyáltalán sor kerül rá- nem keveset kell várni,hamarosan nem fog robbanni semmi.Hacsak az utcán nem.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2007.12.04. 19:53


Ogé spori, kicsit nehezen volt követhető a hsz-d, de azért fogtam az üzenetet. azért írtam, - cinkusan - hogy "sikeres", mert így semmit el nem lehet érni, és akaik ultrátlanítani akarják a stadionokat, csak röhögnek a markukban. És hót mindegy nekik, hogy milyen hangulat van a pályán. Az egész akció tökéletesen célt és arányt tévesztett. Mi köze ennek az egésznek a csapathoz? Mért a csapatot büntetik?

Amúgy szomorú, hogy míg a német, francia, angol pályák normál esetben tele vannak, addig az olasz pályákon lézengenek csak a nézők. És ilyen értelemben szomorú, hogy az ultrákon múlik, hogy van-e bármilyen hangulat a stadionban. (mondjuk még mindig jobb a helyzet, mint az Üllői úton, ahol egy üresen tátongó pályán hangoskodik egy szűk csoport, az ún. B-közép, de hát szegény fradin már nem tudom, segíthet-e bármi)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2007.12.04. 16:46


Zoli írta:Akit érdekel, szerda este a Discovery-n 23:00- tól az olaszok lesznek.


Már milyen Olaszok?, a válogatott, vagy kik?
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2007.12.04. 14:55


szokásos ellentétek:
egyszerű magyar szurkoló, aki általában maga is focizik így vagy úgy, és közben van egy kedvenc csapata, akinek szurkol - kontra - azok akiknek életük a Roma, függetlenül hogy játsszák is a sportot vagy sem

ez első belenyugszik elfogadja a változásokat, ha tetszik neki ha nem, a másik pedig örökre lelki törést szenved... melyikbe jobb tartozni? relatív... de talán jelen helyzetben az első csoportba tartozók lelki egyensúlya nem dől romba (ezért most pl nem irigyellek F72.. :( )
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2007.12.04. 14:19


Ott ahol a szemünk előtt teszik tönkre a saját országunkat, semmizik ki, számolják fel a mezőgazdaságot, az oktatást, az egészségügyet, adósítják el a lakosságot, s a lakosság közül ez nagyon jó esetben 50 000 embernél éri el az ingerküszöböt (sőt nem kis körben még népszerűek is azok, akiknek ezt köszönhetjük)… ott miért is lenne meglepő, hogy olyan apróságok, mint nem vihetsz be semmit magaddal, nem nyilváníthatsz véleményt, csöndben kell végignézned egy játékot, amit tönkretettek, szabad mozgásodat korlátozzák, megaláznak, közben néha mert te vagy az ellenség összevernek vagy lelőnek, szóval ilyen apróságok miatt tényleg furcsa megérteni miért is „sztrájkolnak”. Pláne olyannak lehet nehéz megérteni ezeket az okos embereket, akik amúgy 20 éve utaznak, költik minden pénzüket egy szimbólumért, akik ebben sosem éltek benne. Aki életében nem vitt zászlót az Olimpicóba, miért is zavarná, ha a mellette lévőtől elveszik. Nyilván ő nem is érti, hogy a másikat miért zavarja… Amúgy is tudjuk, hogy minden szurkoló egyforma, bármelyik nick simán felér egy Dantéval, egy Roberto Rullival, egy Vittorio Trentával.

Amúgy a corederoma.it honlapon van egy érdekes cikk. Mivel több mint 10 éve van szerencsém elég jól ismerni a honlap készítőjét, tudom, hogy kinek, kiknek a véleményét takarja az írás. Bár egyikük Fedayn múlttal rendelkezik, de már mindegyikük meglett, többgyermekes családapa. Nem szélsőséges elemek, nem vademberek. De ők átéltek 30 éven keresztül valamit. Ezért ők értik… Szabad szólás, szurkolás, mi is az… S akkor hol is volt sztrájk a szurkolásban? Nem pont a stadionban, ahol mindenki csendben volt? Sok érdekes gondolat… szóval a szurkolás nem fárasztó, de amikor letörik a szárnyad, amikor leragasztják a szádat, akkor szép lassan a lelkedet is felemészti…

http://www.corederoma.it/online/?p=934#more-934

Terrorista ogé barátom kedvéért néhány kép!

Csak erős idegzetűeknek. Az első kép kifejezetten brutális és kegyetlen.

Kép

1990/91

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

1991/92

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

1992/93

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Egyszer majd nekiülök és beszknnelem az összeset.
ZZ: "Talvolta i perdenti hanno insegnato più dei vincenti."
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2007.12.04. 14:06


bigg írta:
F72Quadraro írta:Ha nincsenek ultrák, a karhatolmnak nem lesz munkája! Ezért (is) kell nekik provokálni néha a balhét, hiszen ha nincs balhé, rájuk sincs szükség, nem lesz munkájuk!


A rendőröknek nem elsődleges feladatuk a meccsen a rendfenntartás, azért ha nem lenne foci, akkor is lennének rendőrök, sőt még rohamosztagosok is akadnának, mert ugye a tüntetéseket is szét kell verni valakiknek! :roll:


Persze, tüntetéseket is. Az is így működik. 100 tüntetőre kimegy 3000 rendőr, s ha nem is történik semmi, nekik mennek. El kell hitetni, hogy a tüntető rossz és ellenség, veszélyes egyén. Ott sem nagyon szabad, hogy saját, szabad véleményed legyen!!!
ZZ: "Talvolta i perdenti hanno insegnato più dei vincenti."
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2007.12.04. 11:27


Olyan sikeresnek ítélték az okosok a vasárnapi "sztrájkot", hogy holnap is folytatni fogják. Sőt még fokozzák: már a Circo Massimo-ra se mennek ki, hanem otthon maradnak a szervezett ultrák, és úgy tiltakoznak, a fotelből nézve a meccst, ha akarják.
Bravó, micsoda félelmetes nyomásgyakorlás!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2007.12.03. 17:31


F72Quadraro írta:Ha nincsenek ultrák, a karhatolmnak nem lesz munkája! Ezért (is) kell nekik provokálni néha a balhét, hiszen ha nincs balhé, rájuk sincs szükség, nem lesz munkájuk!


A rendőröknek nem elsődleges feladatuk a meccsen a rendfenntartás, azért ha nem lenne foci, akkor is lennének rendőrök, sőt még rohamosztagosok is akadnának, mert ugye a tüntetéseket is szét kell verni valakiknek! :roll:
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2007.12.03. 15:00


Még egy apró dolog...
'70-es években, egy gyakran kiesés ellen harcoló ASR mérkőzésein miért volt 55-60 000 néző? '90-es években, gyakran táblázat második felében kullogó ASR mérkőzésein miért volt 55 000-es átlagnézőszám? Ugye nem a botrányok risztották el azt a 20-25 000 embert??? Mert régen több volt!!!

Akkor vajon mi történt??? S az ultráknak pont az van útjába, ami ide vezetett... Ezért vannak ők útjukba érdekköröknek, akik az egész rendszert működtetik!!!!

ASR-Udinese meccsen nem voltak ott a rendbontó gazemberek... S hol volt a sok család, akik eddig a vad szurkolóktól féltek??? Hány fizető néző volt a meccsen? Mennyi ocsmány hazugság, mennyi manipuláció...

Ja! Az Il Romanista honlapján megjelent szsvazáshoz! 60 / azt írta, hogy nem érti a "sztrájkolókat", s csak azért is még hangosabban fog szurkolni! Hol volt ez a 60%??? Mert állítólag tök csönd volt a stadionban.
ZZ: "Talvolta i perdenti hanno insegnato più dei vincenti."
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2007.12.03. 14:49


tomm írta:értem én a tiltakozást és undorítónak találom a mindenféle idióta megszorításokat, mert hánynék az angol típusú szurkolástól, de ha az ultrák tenni akarnak valamit ellene, csak egyetlen egy dolgot tehetnek: soha, de soha ne erőszakoskodjanak, ill. az erőszakos elemeket önmaguk távolítsák el, tiltsák ki, közösítsék ki.


az értelmetlen megszorítások most éppen azért születnek, mert egy rendőr nyakon lőtt egy szurkolót 60 méterről az autópálya felett... Az erőszakos rendőröket valamikor is kiközösítette maguk közül a többi rendőr??? Volt valaha is felelősségrevonás rendőrségen??? Éveken és éveken keresztül elcsalt bajnokságoknak, megvett bíróknak, doppingnak, eladósodott, csődközelbe jutott egyesületeknek lett valamikor felelőse? Nem!!! Mert ezek a rendszer részei!!! Ebből a rendszerből az ultra kilóg, mert elmondja, hogy ez csalás volt, ez nem tetszik, ez nem jó!!! Ezért kell megszüntetni!!!
ZZ: "Talvolta i perdenti hanno insegnato più dei vincenti."
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2007.12.03. 14:35


calderoni írta:Nem kötekedésként mondom,de ezzel a tiltakozással,sztrájkkal pont azt segítik elő,amit a karhatalom akar.A karhatalom az akarja,hogy ne legyenek ultrák a kanyarokban.Az ultrák nem mennek ki a csapatuk meccsére.Ez nekem picit furcsa.Ellenállás, vagy valami?Csak azért is.Utolsó lehelletemig a csapat mellett.Akárhol,akármikor,otthon,idegenben,szélben,fagyban.Mentalita Ultra?Nem értem a dolgot,magyarázza el valaki.Ez olyan csapdába való besétálás jellegű dolog.Mégegyszer leszögezném: monológom nem provokatív indítékú,inkább érdeklődő.


calderoni, ne zaklass fel! Ugye nem gondolod, hogy a karhatalom nem akarja az ultrákat?! Ha nincsenek ultrák, a karhatolmnak nem lesz munkája! Ezért (is) kell nekik provokálni néha a balhét, hiszen ha nincs balhé, rájuk sincs szükség, nem lesz munkájuk!

Otthon, idegenben, szélben, fagyban... Nem hiszem, hogy ezek jelentenék az akadályt, eddig sem ezek jelentették. Eddig amúgy ott lehettél szélben, fagyban, otthon, idegenben. Most már hiába akarsz esetleg ott lenni, nem lehetsz... Talán sokan mindig nem fogták fel, mi is történik kint... Új történet Rómából: 11 éves kislány ASR zászlóval sétál papával a stadionhoz. Motozás, kislánynál kicsiny, rudas zászló, az ASR címerrel. Szigorú rendőr bácsi: nem szabad bevinni? Papa: miért, semmi bántó nincs rajta! Rendőr: nem baj. Majd elveszi, eltöri... Kislány sír, többet nem akar meccsre menni. Biztos ez így normális... Ja, ha esetleg a nemtetszésednak adnál hangot, nincs rá módod, ugyanis nem vihetsz be kiírást!!!

Legutóbbi Chievo-Pisa... vendégek kitesznek egy 2 méteres kiírást: Igazságot Gabrielének! Jön a rendőrbácsi: vagy azonnal leveszik vagy bejön a rendőrség és lerohannak mindenkit! Persze döbbenet a szurkolók között, csak egy kiírás, senkit sem bánt... Nincs szöveg, vagy leveszik vagy roham...
S levették és kimentek mind a 200-an és hazamentek, mielőtt még elkezdődött a meccs... nem szél, nem hó, nem hideg, nem a hosszú út, nem fárdatság, nem az anyagiak miatt!!! Ahogy elmondták a Pisa szurkolók, ha nem veszik le, lerohanják őket, majd jönnek a hírek, elemzések, bölcs politikusok: a Pisa ultrái összecsaptak a rendőrséggel, most már elég, börtönbe velük, mindet kitiltani.
ZZ: "Talvolta i perdenti hanno insegnato più dei vincenti."
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2007.12.03. 14:15


fradista romanista írta:Tudom, ez nem jelent semmit, de erről van szavazás az il Romanista-n.
megértem, én is sztrájkolnék - 17.56%
megértem, de remélem meggondolják - 23.39%
nem értem meg, még jobban szurkolnék - 59.05%


Kíváncsi lennék, hogy Il Romanista honlap olvasóinak összetételére. Valószínűsítem, hogy döntően nem Rómában élő ASR szurkolók látogatják, leginkább olyanok, akik bizonyos szituációkat az életükben nem éltek át. Esetleg 16-18 évesek és bele születtek valamibe, mert ők csak ezt látták, így leginkább nem is értik az egészet...

Hasonló szavazás volt egy másik honlapon is, amit valószínűleg egy egész másik fajta szurkolói réteg látogat.
Antonello Venditti remek ötletéről lehetett véleményt mondani, miszerint az énekes szerint, mint ahogy régen, most is együtt kell menniük egy közös szektorba a Lazio és Roma szurkolóknak a derbin. Persze eleve a feltevés is óriási nagy hazugság, hiszen régen sokkal nagyobb botrányok voltak, ezt szívesen igazolom sok száz korabeli újságcikkel.

Nos 70 % úgy gondolta, hogy az ilyen baromságokat nem is érdemes kommentálni...
ZZ: "Talvolta i perdenti hanno insegnato più dei vincenti."
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2007.12.02. 17:17


nem volt semmi. kb 2000-n voltak,r szurkolói csoportok tagjai. füstöltek, zászlókat lobogtattak, énekeltek, rádión hallgatták a meccset. Már a meccs alatt elkezdtek fogyatkozni, sokan a 2. félidőre bementek a stadionba nézni a meccset. Ennyi.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

HozzászólásSzerző: Kuva Dátum: 2007.12.02. 17:06


sasa133 írta:igen, remélem én is hogy lesznek képek a arról, mi is volt pontosan a Circuson..


miért mi történt????
Passa il tempo cambia la gente
di battaglie ne ho fatte tante
a noi tutti c'hanno invidiato
a noi tutti c'hanno applaudito........
la la la la la la la Roma
no no no non sara mai sola
Avatar
Kuva
 
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2005.09.18. 19:06
Tartózkodási hely: Tiszaújváros

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2007.12.02. 16:45


nekem is gyanús volt, de balga mód elhittem a dolog aktualitása miatt, hogy ezek a sztrájkolók. meg is lepődtem, milyen sokan vannak. de azért azt is megnézném, most hogy néz ki a circus maximus.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég

cron