Francesco Totti

A játékosokról szóló topicok.

Re: Francesco Totti

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.02.04. 11:57


https://www.romanews.eu/la-retromarcia- ... P3aSflNEQI

nagyon mélyre süllyed ez a sztori :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Francesco Totti

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2022.10.01. 21:56


39:15 a kedvenc gólöm tőle ever!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Francesco Totti

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2022.09.29. 10:29


snatch írta:végignéztem. bármikor, bármennyiszer.

Dettó! :)
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Francesco Totti

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.09.28. 18:49


végignéztem. bármikor, bármennyiszer.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Francesco Totti

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2022.09.28. 14:53


https://www.youtube.com/watch?v=H2JHgfCv2hQ

Jó szórakozást (és nosztalgiázást) ! :wink: :totti01:
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Francesco Totti

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.09.12. 20:15


jaja, sajnos nagyon nem elegáns ez a sárdobálás, miközben a gyerekik a fontosak. Ühümm.. Két közszereplő, mindkettő védi a hírnevét, érthető valahol. Csendben kellett volna maradniuk mindkettejüknek végig.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Francesco Totti

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2022.09.12. 10:14

"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Francesco Totti

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.04.06. 17:29


https://www.nemzetisport.hu/olasz_labda ... 1649256674
lehet meg volt neki tiltva h 20 méternél közelebb menjen:)))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Francesco Totti

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.02.27. 16:58

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Francesco Totti

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.02.22. 23:56


na bazz
bár nem lepne meg. Anya kiöregedett, Apa azt kap meg akit akar, leváltja egy (több) fiatalabbra simán.
Persze lehet Ferinél ez máshogy megy, és Ilary volt a hunyó mondjuk. Gyerekek is kibírják már talán. De akkor is sajnálnám. :(
(Bár én sem hiszek a monogámiában egy életre.)

Lattam most instan Ferit errol beszelni, de nem ertek olaszul, de mintha fake newsnak titulalta volna
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Francesco Totti

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.02.22. 22:12


Feri úgy néz ki válik. Sajnálnám.
https://nlc.hu/trend/20220222/valik-fra ... ary-blasi/
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Francesco Totti

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.11.09. 18:35

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Francesco Totti

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.10.16. 09:53


durva, ahogy a kapus megtapsolja!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Francesco Totti

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.10.15. 20:45


https://twitter.com/ASRomaEN/status/144 ... 52e4c3324d
na ebből a szögből még sosem láttuk
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Francesco Totti

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.10.14. 18:34


https://twitter.com/LupoTVofficial/stat ... z0JTjFHRng
na takarodj :D :D :D :D
régebbi videó lehet de én csak most láttam
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Francesco Totti

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.06.10. 22:42

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Francesco Totti

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.05.18. 19:55


Remélem azért majd valahogy itthon is meglehet majd nézni. Amúgy tényleg tiszta Perin.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Francesco Totti

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.05.07. 20:05


továbbra is annyira Perin feje van szegény színésznek, hogy erősen gondolkodom, hogy nem fogom majd megnézni
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Francesco Totti

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2021.05.07. 16:22

feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Francesco Totti

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.04.24. 11:05


jaa, hogy Totti is benyalta a vírust, és elég szarul is volt tőle? de legalább felépült
https://romanews.eu/totti-cura-covid/?f ... Hh3ywPKbU4
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Francesco Totti

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.03.26. 11:18

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Francesco Totti

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.02.12. 21:05


de az az orr.. :D

ja láttam már én is előszelét ennek a sorinak. Nyilván megnézem majd ha lehet, de nem várok tőle sokat :)

a film tölthető már? ha jól látom még nem
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Francesco Totti

HozzászólásSzerző: zkristof Dátum: 2021.02.12. 14:22


A könyv és a film után jön a minisorozat is Tottiról. Az olasz Sky Atlantic nevű csatornán és a szintén Sky-hoz tartozó Now TV nevű streaming szolgáltatón fog futni március 19.-től.
6 részes lesz, mindegyik rész 60 perces. A címe Speravo di mori prima (Reméltem, hogy előbb halok meg), ami ugye France búcsúmeccsén volt olvasható egy drapin: https://pbs.twimg.com/media/DA73efZWAAEMjVw.jpg

Tegnap jött ki hozzá előzetes: https://www.youtube.com/watch?v=y1lH4u3Sc8k

Egész jól hozza Totti jellegzetes beszédstílusát a színész, úgyhogy remélem valaki feldobja majd ncore-ra :D
zkristof
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2021.02.01. 00:03

Re: Francesco Totti

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.02.07. 21:42


szerk:
Spoiler:
a pontosság kedvéért: egyszer említi az ultrákat balhé vonatkozásában, amikor jött a hír hogy elütöttek egy gyereket a derby alatt
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Francesco Totti

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.02.07. 16:42


Na, elolvastam a Totti-könyvet végre.

Az utolsó fejezetet úgy, hogy miközben mesélte a búcsúmeccsének hátterét és érzelmeit vagy 15 oldalon át, újranéztem a búcsút videón. Elég is volt a szívemnek. Másodszor is megkönnyezni... De ennyi, soha többet nem olvasom el vagy nézem meg még egyszer szerintem.
Azt érzem, hogy Tottival véget ért a régi Roma, De Rossiék távoztával meg az utolsó parázs is kihunyt... :(

Leírom a gondolataim a könyvről, ahogy ígértem, ami eszembe jut. Nem írom le a jó sztorikat mégsem, inkább csak az érzéseimet. Külön topikot kár nyitni róla, itt jó helyen van.

Innentől spoileres :!: :

Rögtön visszautalnék a búcsúünnepségre. Milyen durva, hogy úgy ér haza hajnali fél3-kor a család, hogy a kislánya (akit nyilván előbb hazavitt a dadus vagy valaki), nem kap levegőt, és Ilary rohanhatott be a kórházba vele. Kiderült az Olimpicos egy órás füvön hancúrozás az ünnepség alatt valszeg allergiás reakciót idézett elő. de tényleg milyen a sors, hogy most vonul vissza és épp hogy hazaér, máris azonnal más - sokkal fontosabb - dolga akad.

Ami nekem lejön Tottiról a könyve alapján , az nem biztos hogy tetszeni fog mindenkinek. Érzékeny ember, sírós is akár (de hát olasz:)), viszont konfliktuskerülő, inkább magában puffogós, önmarcangolós, nem nagyon vállalja fel a nyílt vitát. Amikor Spalletivel konfliktusa van az utolsó időszakban pl, nem megy oda hozzá, hogy Luciano mi az úristenért teszed velem amit teszel, hanem magában találgat. Nem érzem igazi vezértípusnak már csak ezért sem. Nem alfahím. Ez utóbbi meg egyértelmű. Egy játékos, vicces jógyerek, néha csibészes.
Soha nem említi, hogy kiállt volna valakiért a vezetőség felé, vagy valaki ellen. vagy hogy Cassano edzőb.szogatós beszólásainál ne csak röhögött volna ő is.

Kicsit önfényező, nagyon sokszor írja, hogy milyen hiperszuper passzt adott, vagy hasonló, aztán megnézem videón, és hát, nem látok bele annyit. :) de tényleg érződik a könyvön, hogy nem nagyon tudja, hogyan kezelje ezt a "túláradó szeretetet".

Szeret rinyálni, amikor nem játszik. Elismeri utólag, hogy jogos döntés ha épp padoztatják (Romában, vagy a vb-n), de ott és akkor kiakad. Sosem értem az ilyet, mert ha valakinek van esze, hogy pár órával később akár lássa a döntés helyességét, akkor a döntés pillanatában is gondolja már át, és ne vágjon arcokat egy lecseréléskor pl. De hát a focisták nagy része ilyen tudjuk. :)
Ja és bekezdéseken keresztül magyarázza mindig a sértődöttségét (pl a vb-n).

DDR-ről tényleg nem ír szinte külön egy bekezdésnél többet, de mivel imádják egymást (ez lejön a könyvből) valszeg megvan az oka.
Floról se ír szinte semmit.
Cassanóról meg egy egész fejezetet ugyebár, de mivel Antonio nála is lakkott, azért ott erősen szoros volt a kpacsolat. És ugye kiderül Cassanóról, amit mindig tudtunk, hogy egy állat :)) és vagy 3-4 edző kirúgásában volt kisebb nagyobb szerepe a csapatnál.
Montella óriási rinyagép volt, non stop megsértődött amikor Batit játszatták helyette pl. :)

2006-os sérüllése a vb előtt.: Emlékszem végig féltettem a vb-n, de a könyvből az jön le, hogy az teljesen elmúlt neki a vb-re kb, nem hátráltatta egyáltalán. ha tudtam volna, nem féltem..:)

Nem ír az ultrákról semmit. Se balhékről, se a sztrájkjukról. A Calciopoliról sem, pedig ez óriási erőt adott nekik a 2006-os vb-re. Talán egy mondatot szentel neki.

Ilary óriási pozitív csalódás. Persze itt is hozzá kell tenni, hogy Totti szemszögéből, és merjen rosszat írni az aszsonyról :D , hisz láthatóan Ilaryn van a gatya. :) De akkor is, ahogy ott áll mögötte, támogatja, irányítja ha kell, segíti. Szóval úgy tűnik, jó arc.

Lippit imádja

Baldini:
abból amit róla mond Totti, Baldini egy határozott, de szar alak. Nem akar rosszat, de ezt mocsok őszinteséggel tolja Totti arcába. Ez elfogadhatatlan a klub valaha volt legnagyobb alakjával szerintem. Még akkor is ha igaza van. F.szméregetés. És Ferenc őt se küldi el a f.szba.

Spalletti:
egy bolond vazze. Bolondabb mint hittük. Meztelenül rohangál folyosókon, Titokban sötétben leül a szállodában Totti ajtaja elé,hogy lebuktassa? :D Szobavizit, kárytabetiltás.

Spalletti vs Totti:
Ok, itt is csak Totti szemszögéből éljük át a folyamatot, de olvasva is idegesít. Néha olyan, mintha Tottinak semmibe semmilyen beleszólása nem lenne. Sensiék idején együtt döntöttek az edzőkről, de Spallettihez - ahogy említettem - meg nem mer odamenni megkérdezni, hogy wtf?? Mivel ő TOTTI, a helyében egészen biztosan számon kérném a kopaszt.
Valszeg Spal tényleg megsértődhetett, hogy nem állt mellé Ferenc amikor először távozott, és ez kihatott kettejük kapcsolatára végig. De hogy egy olyan kapcsolatból, hogy Spal minden este 11-től bent volt nála hetekig a kórházban a sérülésekor, hogy tartsa benne a lelket, eljutni oda hogy már magázza csak a kopaszt... és kifejezetten örültem, amikor írta hogy végre nekiment az öltözőben. :) Sokkal előbb kellett volna,.
Persze Spal szemszögéből valszeg máshogy néz ki a téma, de szerintem ezt nem lehet nagyon kétféleképpen látni. Akármi volt az oka Spal Tottival szembeni viselkedésének, szvsz megengedhetetlen az az utolsó évi viselkedés és döntések. Még akkor is ha vissza akarta vonultatni a klub Tottit. Amit persze Totti senkitől sem kérdezett meg nyíltan a vezetőségben. Ezt sem. Azért is hiszem, hogy így volt, mert különben leírta volna, minek hallgasson el egy ilyet. Helyette mindig találgatta, vajon ki mit akar vele.

Szóval imádtam Spallettit, de ezt elolvasva erősen árnyalódott bennem a kép. Lehet egy ilyen őrült nem kell a csapathoz, főleg ahogy bánt Tottival.
(Mi az hogy betiltja a kártyázást?? :shock: főleg az internet világában...,. Persze itt is lehet, hogy teszem azt pénzben tolták, nagy pénzekben, de ilyenről egy szót sem olvastam, és szerintem nem is lehet igaz. Nem említ pókert Ferenc, egyszer mond valami játékfajtát asszem, amit nem ismerek.)


és a végére: hogy a búcsúmeccsén ha csak egy góllal is vezetett volna a Roma a Genoa ellen és büntetőhöz jutott volna a csapat, Totti kibombázta volna a szurkolók közé a labdát... na azt nagyon megnéztem volna :D


UI: A könyv eladó jutányos áron. Papírba csomagolva olvastam, és kis se nyitottam teljesen, nehogy megtörjön a gerince. :) Szóval mint egy új darab. Ha innen nem kell senkinek, megy vaterára.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Következő

Vissza: Játékosok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég

cron