Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2010.01.05. 10:15


Aldair írta:
sebastian írta: Remélem Totti lapos zsugákkal látja el, és nem felrugdossuk rá a lasztikat


Sztem pedig lehet számítani rá h ez lesz. Ha a Cisco elleni meccset megnézed ottis felívelgették neki párszor, mehet az ívelgetés hisz nagy langaléta állat ő :D csak télleg ne az menjen végig.


Persze, ívelgessék rá. Gyerek koromban volt olyan meccsünk, amikor azt kérte tőlünk az edző, hogy minden támadást fejezzünk be!! Pont erre lesz jó Toni, mert utolsó lehetőségként fel lehet ívelni a fejére, de legyen ez az utolsó lehetőség!! És ez a "majd ő megtartja a labdát, míg a többiek felérnek" történet nem igazán valósult meg a válogatottban sem. Mivel nagy darab, így 3x körbefutják, mire megmozdul. Viszont akkora lövőereje van, mint az állat. Tessék őt kiugratni a méteres lépteivel, fusson lőjjön sok gólt laposan.......És végleges megoldásként íveljük fel a fejére a zsugát...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2010.01.05. 09:59


snatch írta:
Totti8 írta:Miért is lenne ingyen? Épp arról szól a cikk, hogy hosszabbított, nem?

én is csak a linkre vittem rá az egeret és azt olvastam a táskabáron, hogy arsenal-rosickyval-szerzodest-hosszabbitott-a-londoni-klub...
ezek szerint hosszabbított.

Ja, és ő is csak egy örök tehetség marad, akit kb AA-hoz hasonló sérülékenységgel áldott meg az Isten. Mondjuk nem hinném, hogy az angol bajnokság után az olaszban jobban széttörnék a lábát. Épp ellenkezőleg, itt kevésbé lenne baja, de tök mindegy is, mert nem ide való szerintem.



Jó lesz nekünk ide Toni. Reméljük, hogy visszanyeri formáját, és gólvágó lesz belőle. Nagyon bízom benne, hogy vele nem kezdjük el ezt a felívelgetős focit, mert az a halálom. Ez volt az eb-n is, és látható volt. Egyszerűen levették a Pályáról, és meg is halt az olasz csapat. Na nem mintha Toni egyébként akkora formában lett volna két éve.:))))))))))))))))) Igaz nem volt ott más Totti, aki elátta labdával. Azért bízom most bennük, mert megint együtt van a világbajnok páros.......:) Remélem Totti lapos zsugákkal látja el, és nem felrugdossuk rá a lasztikat, az végzetes hiba lenne sztem........
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.01.05. 09:50


Totti8 írta:Miért is lenne ingyen? Épp arról szól a cikk, hogy hosszabbított, nem?

én is csak a linkre vittem rá az egeret és azt olvastam a táskabáron, hogy arsenal-rosickyval-szerzodest-hosszabbitott-a-londoni-klub...
ezek szerint hosszabbított.

Ja, és ő is csak egy örök tehetség marad, akit kb AA-hoz hasonló sérülékenységgel áldott meg az Isten. Mondjuk nem hinném, hogy az angol bajnokság után az olaszban jobban széttörnék a lábát. Épp ellenkezőleg, itt kevésbé lenne baja, de tök mindegy is, mert nem ide való szerintem.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2010.01.04. 22:24


CrazyGery írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/arsenal-rosickyval-szerzodest-hosszabbitott-a-londoni-klub-2012065

Mit szólnátok ha jönne?
Ingyen lenne, igaz a fizuját állni kéne és kitudja milyen állapotban van. Viszont szerintem jó játékos. HA belelendülne biztos segíthetne.

De ez csak egy "érdekes" felvetés részemről :D

Miért is lenne ingyen? Épp arról szól a cikk, hogy hosszabbított, nem?
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2010.01.04. 19:09


Aldair írta:Na az lenne az év hülyesége Mottát kölcsönadni.



Vicces lenne az biztos!:D De Rozitól semmi sem meglepő..........
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2010.01.04. 16:50


feree80 írta:
snatch írta:
ForzaRoma24 írta:Komolyan mondom feree te honnan a jóistenből szeded ezeket az infókat??

olasz oldalakon rengeteget lehet ilyeneket olvasni.

Így van, az én bibliám a romanews. :) A viccet félretéve ez most egy kicsit pótcselekvés a részemről, épp 100 oldal gazd.jog elolvasásán vagyok túl, kellett egy kis kikapcs, de jól esett.... :)



Köszönjük, köszönjük neked!:) :roll: :roll: :roll: :roll: :flagbig:

Én ezt az őrült emotikont még nem is láttam itt! :dj

Aztán egy rossz hír hallatán, nehogy ilyet csinálj! :moncsi:

Tényleg köszönjük!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.01.04. 16:43


snatch írta:
ForzaRoma24 írta:Komolyan mondom feree te honnan a jóistenből szeded ezeket az infókat??

olasz oldalakon rengeteget lehet ilyeneket olvasni.

Így van, az én bibliám a romanews. :) A viccet félretéve ez most egy kicsit pótcselekvés a részemről, épp 100 oldal gazd.jog elolvasásán vagyok túl, kellett egy kis kikapcs, de jól esett.... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.01.04. 16:40


ForzaRoma24 írta:Komolyan mondom feree te honnan a jóistenből szeded ezeket az infókat??

olasz oldalakon rengeteget lehet ilyeneket olvasni.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.01.04. 16:29


Komolyan mondom feree te honnan a jóistenből szeded ezeket az infókat?? Csak ámulok és bámulok, állandóan minimum 5 hired van a csapat háza tájáról. Isten tartsa meg jó szokásod!! :wink:
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2010.01.04. 16:28


Értem én Aquilani esetét, meg, hogy sokat sérült, csak egy jó játékos volt. Amikor tudott játszani, akkor befutotta a középpályát, és életteli lövései voltak. Ha rajtam múlna nem adnék el senkit sem. Kérdés, hogy Rányéri valóban használja e, a rotációs rendszert, és a fiatalok is, így Cerci is kap e, játéklehetőséget?? Mert bizony, akkor szükség lehet mindenkire. Taddei? Nem megy neki. Vinné valaki???? Lobont- Nem volt valami príma a bemutatkozása azzal a lepkével!:)))))) De tény! Ettől még lehet, hogy jó kapus!:))))
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.01.04. 15:12


Greco Piacenza, Bertolacci Lecce, mindkettő kölcsönbe távozott.(hivatalos)
Előbbi valszeg vissza se tér már, uis a nyáron lejár a szerződése.
Cercivel meg valszeg számol a vezetőség, uis úgy kerülhet Bariba, hogy még előtte meghosszabbítja a szerződését a Romával...

Ha igaz lenne Doni és a Mu eljegyzése :) (sztam sajnos kamu) én bezony eladnám, márcsak gazd-i megfontolásból is, valamint Lobont nem olyan gyenge kapus, mint ahogy látszik, szal sztem Segio, Lobont párossal neki lehetne menni ennek a félévnek(plusz még Frasca is ott van talonban).

Motta ügynöke nyilatkozott a romanewsnak, ha jól értem, akkor az ügynök szerint a Roma nem kíván tőle megválni, az ügynök szerint nem is lenne egyszerű a közös tulajdonlás miatt, viszont felvázolt olyat is, ha Motta kölcsönbe szeretne elmenni vhova, az viszont megoldható lenne, csak az Udinese engedélye kellene hozzá(de maradni akar :wink: ) vlamint beszélt arról is hogy a nyáron meg kellene oldani ezt a közös birtoklás dolgot, ami nem lesz egyszerű, vagy megegyeznek az Udinével az összegről vagy jöhet a borítékolás, ahol az nyer aki magasabb összeget ír a borítékba.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.01.04. 14:22


az nagyon szép, ha adnak érte egy csomó pénzt, amiből aztán nem költenek semmit játékosokra, csak rozika hiteltörlesztésére...
az meg még szebb, ha itt maradunk arturral meg lobontal mint tartalékos kapusokkal.
naneeeee
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.01.04. 14:20


Az MU legszebb újévi ajándéka lenne, ha elvinné Donit, és ha még fizetne is érte, a köv. karácsony is letudva :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.01.03. 20:46


nem.
a legjobb tavaly nyáron lett volna eladni, akkor ténylegesen játékosvásárlásra mehetett volna a pénz, és talán több is jöhetett volna. írtak vmi 30 misis ajánlatról a juve-nél.
lehetett volna szebb, mint eladni nekik drágán egy játékost, akivel semmit nem tudnak kezdeni? :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2010.01.03. 19:46


Bocsi, akkor rosszul emlékeztem! :oops:
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.01.03. 18:43


calderoni írta:tranfermarkt.de: 50% der Transferrechte gehören Udinese Calcio.

Én hiszek neked. :)
Különben próbáltam vissszakeresni a hszeim közt ami arra utal hogy közösbe van, végül egy fél képet találtam a Motta topikba.
Ha emlékeim nem csalnak, tavaly jan.végén kölcsönbe jött, és nyáron opc.joggal élve csak a felét vettük meg....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.01.03. 18:35


tranfermarkt.de: 50% der Transferrechte gehören Udinese Calcio.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.01.03. 17:44


A Legeatól hülyét kapnék. Kappa maradjon csak még 10 évig! Rendelni is egyszerűbb nekünk tőlük... :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2010.01.03. 17:12


Sziasztok!

Szerintem hatalmas hiba lenne elengedni ezt a Cerci gyereket. Én nem bánom Gubertit, Okakát, még Baptistát sem, mert nem a régi már. De a fiatalokhoz ragaszkodni kéne. Ezért vagyok mérges Rozira, hogy el adta Aquilanit..... Cerci jó gyerek, és félek, hogy elkallódik.....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.01.03. 15:40


Scrym írta:Nem úgy van, hogy megvettük Motta másik felét a nyáron?! :roll:

csak az egyiket, sajna. :wink:
A másik felére meg ha jól emléxem nincs is meghat. limit összeg, szal ha kell nekünk és ezek a spanyolos hírek inkább kacsák, akkor nyáron vagy egyezkedni kell Motta másik feléről, vagy meghosszabbítani a közös tulajdonlást.
(szal az első fele rögzített 3,5 milla volt, a második meg annyi lehet ahogy majd meg tud egyezni egymással a két klub).

Szintén a csapathoz kapcsolodó infó, hogy állítólag 90% az esély arra hogy a következő évben is a Kappa mezében fusson ki a csapat a pályára, szal a sportszergyártó hosszabbítani szeretne a csapattal, állítólag az éves összeg amit a a Roma kapna 5 millánál nem lenne kevesebb, a maradék 10% szerint még a Legea is érdeklődik.(a mostani Kappa szerződés e nyáron jár le).
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2010.01.03. 15:35


Nem úgy van, hogy megvettük Motta másik felét a nyáron?! :roll:
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.01.03. 15:22


Néhány napja a cds azt taglalta, hogy Menez érinthetetlen, nem lesz semmilyen csere Ben Arfával, azóta megjött Toni, most meg az vizionáljk, hogy keves lesz neki a játékperc, a lehetőség, már azt írják hogy OM-be kerülhet kölcsönbe.(remélem hogy nem, mert akkor soha nem fog visszatérni sztem).
Másik csodás hír, állítólag a Sevilla(Barca :o ) vinné Mottát, öröm az ürömben hogy közösbe van az Udinével, szal ha komoly is a spanyolok érdeklődése nem lesz egyszerű a megegyezés.(különben borzasztóan rosszul érintene ha Ő távozna, és Cassetti, Cica :twisted: :twisted: páros maradna).
Meg a szokásosak, állítólag holnap aláírhat a Leccéhet Bertolacci, valamint Cerci a Barihoz kerülhet, Gubertivel továbbra is a SAmpot, a Barit :evil: és az Atalantát hozzák szóba, Okakának pedig Fulham, Chievo, Livorno, bari 4est tippelik köv.állomáshelyéül.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2010.01.02. 21:29


Bocsi,csak most láttam hogy már vki már írt a témában.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.01.02. 20:58


ForzaRoma24 írta:Mekkora vadállat ez a Toni, anyám!

ne ebből a képből indulj ki :). Nem Rosella fogja majd a meccseken :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2010.01.02. 20:01

Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég

cron