Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.01.08. 19:15


kb merem is neki ajánlani és szerintem ezzel nem vagyok így egyedül...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8040
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: holian Dátum: 2010.01.08. 14:18


"...Ranieri ezt fogja játszatni, akkor szükség lesz Stefanora, hiszen nincs sok alternatívája a balszélre. Szerintem újra számításba vehetik Gubertit."
Na mi az? Ran építi a ful olasz csapatot? :lol:
Avatar
holian
 
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2007.04.05. 09:37

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.01.08. 11:33


fradista romanista írta:Á, a klubja aszonta, a Roma nem tud érte eleget adni.
(ez sajnos elég gyakran így van: már azzal, h. valaki felkeltette az érdeklődésünket, már azzal felsrófoljuk az árát úgy, h. aztán mi nem tudjuk megfizetni)

4-5 cikket láttam már a sráccal kapcsolatban, gondoltam megemlítem, amúgy dec. arról írtak, a mercatón egy csatár és esetleg még egy balbekk várható, a csatár meg van, mivel Toncsi vagy sérült egyfolytában :o :S vagy nem számolnak vele, a Viking volt a legtöbbet foglalkoztatott játékosunk az elmúlt félévben, én aszondom hogy csak kéne egy helyettes mögé, soha nem lehet tudni hogy a kőkemény norvég mikor robban le...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.01.08. 11:21


Á, a klubja aszonta, a Roma nem tud érte eleget adni.
(ez sajnos elég gyakran így van: már azzal, h. valaki felkeltette az érdeklődésünket, már azzal felsrófoljuk az árát úgy, h. aztán mi nem tudjuk megfizetni)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.01.08. 11:11


Állítólag a Roma(v csak a firkászok) legújabb kiszemeltje.
http://www.youtube.com/watch?v=z68A5nh7dM4
Van aki az új Roby Carlosnak tartja :D más meg új Tommasiként aposztrofálja. :D :D
Állítólag a klubja kapott is hiv.ajánlatot a Romától, 150000 juró kölcsön, és évvégén egy 1millás opció a megvételére, a brazilok válaszra se méltatták(azóta már olyat is láttam hogy 200000 plusz 1,2milla)...
Vice Vikingként számolna vele a Roma, ha Toncsi nem épül fel(mondjuk nekem ez új, sztem nem is számolnak már vele, de a csuda tudja)...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.01.08. 10:30


Egy menedzser találgat - és ez már hírértékkel bír.... :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2010.01.06. 22:07


....Vucinic.............Toni.......

...............Totti..................

Riise....Pizarro....De Rossi....Motta

....Burdi....Mexes....Juan....


Én ezt a felállást is megnézném! A két szélső bejátszaná az oldalt. Fiatalok, és futóbolond mindkettő úgy is.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2010.01.06. 21:05


holian írta:
Aldair írta:hihetetlen mit játszik az az ember mikor előre fut aszélen


én speciell megnézném 4-4-2 felállásnál szélső kp-ként. csak akkor meg a helyére kéne valami komolyabb emberke, mint Tonetto, de Riise nálam akkor is simán elmenne kp-ként is. Remélem egyszer Ran is kipróbálja! :S


Abszolút egyetértek veled! Csak kell valaki mögé. És ki lenne az? Mondjuk így?

Totti Toni


Riise Pizarro De Rossi Cerci


Burdisso Mexes Juan Casetti
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: holian Dátum: 2010.01.06. 20:07


Aldair írta:hihetetlen mit játszik az az ember mikor előre fut aszélen


én speciell megnézném 4-4-2 felállásnál szélső kp-ként. csak akkor meg a helyére kéne valami komolyabb emberke, mint Tonetto, de Riise nálam akkor is simán elmenne kp-ként is. Remélem egyszer Ran is kipróbálja! :S
Avatar
holian
 
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2007.04.05. 09:37

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.01.06. 10:37


"Francesco és én együtt nőttünk fel, így ő olyan nekem, mintha az öcsém lenne. Édesapám is azt mondta, nem volt fia, de mégis. Egyszerűen nincs még egy olyan ember, aki úgy testesítené meg a Romát, mint Totti. Ezenkívül most már ő is felnőtt és szeretném látni, mint kedves, gondoskodó apa."- nyilatkozta Rosella Sensi.
Könnybe lábad a szemem... :D
Ezek után ne csodálkozzunk hogy ezek ketten együtt mennek nyugdíjba a Románál/Romából :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.01.06. 09:46


ez tényleg az, nem csak szerinted ;).
köszi a figyelmeztetést :). javítottam.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8040
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2010.01.06. 09:12


Aldair írta:
sebastian írta: Fiatal még. Két év, és kemény lesz!!


Hátvédhez képest valóban fiatal ha azt nézzük Panucci mit játszik lassan 37évesen. De azért sztem ő már 1 kiforrott védő a maga 28-29 évével,


Én úgy gondoltam, hogy két év az arra kell, hogy tanuljon még. Két év a Rómában és profi lesz a mi kis vörös démonunk....:) Hála az égnek én úgy vettem észre, hogy nagyonsokat fejlődött, más Spal alatt is, és bízom benne, hogy Rányérinél sem lesz ez másképp!:) Egy hibáját látok én. Néha úgy helyezkedik, hogy a hajam az égnek áll. És ilyenkor egyébként jön a veszély is, vagy a gól, mert teljesen elúszik a srác. Ha ezt kitudja javítani, akkor jobb lesz, mint Panucci. Mondjuk ő nem nagyon fejel, de viszont jobb a lövőereje.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2010.01.05. 23:32


Toninak több előnye is van. A régi focis köznyelvben elterjedt jelző a CUPÁK abszolút illik rá!! Ő a tipikusan nagy cupák. Ha nem alibízik, akkor nagyon nehéz őt elnyomni, akár csak Drogbát. Illetve hétmérföldes csizmája van. Míg ő egyet lép, egy "normális" méretű olasz srác szökell 3-at.:) Én annak örülnék, ha a felívelgetős foci helyett, Francesco meglepi zsugákal tömné. Imádom ezért. Olyan dolgokat tud, hogy besza..ás. Tonika meg fusson vele szépen a kapuig, és égy büdösnagyot rugjon a labdába, hogy véletlenül se tudjon mellé menni.......:) És valóban, ha ezt 10x megcsinálja, akkor biztosan megbúbolják a srácok.:)
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2010.01.05. 22:53


Hát nem tudom, Toni a vb-n se játszott valami jól, nagyon sok ziccert kihagyott. Inkább a Fioban ment neki, meg a Bayernban az elején.
Igazából játszottak együtt Tottival, de nem mondhatni, hogy ők alkották az álom párt! Mondjuk ez nem is baj, most majd eljön az idő, hogy ők legyenek a nyerő páros! :) Örülök nagyon Toni érkezésének, pár évvel ezelőtt nagy álmom volt a leigazolása, bár akkor kissé nagyobb zsuga volt, de nagyon remélem, hogy ha másért nem is, de a vb miatt nagyon motivált lesz és odateszi magát! ;)
Azt a szörnyű ívelgetős focit én sem szeretném látni, amit a válogatott csinált az EB-n, remélem Ranieri másban gondolkozik. Ha legalább 10 gólt vállal Toni a szezon hátralévő részében, akkor már nagyon megérte szerintem!
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.01.05. 18:37


"Örülök neki, hogy visszanyertem a formám. Ez a hatodik évem a Románál, szinte mindig játszottam és volt pár edzőm."

Azt kell hogy mondjam, nem beszél hülyeséget, most már én se zavarnám el a csapattól, nagyon úgy fest neki jót tett az edzőváltás, szal csak így tovább Simone.
Viszont sajna van ellenpélda, én úgy látom hogy Motta pont fordított utat jár be, tavaly úgy játszott, hogy simán helye lett volna nálam az olasz válogatottba, idén sajna a sok kis apróbb sérülés meg lehet hogy Ranieri nem azt játszatja vele mint Spá, visszaesett, remélem újra magára talál.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2010.01.05. 17:52


Aldair írta:
sebastian írta: Toni fogja elvégezni a szabadokat szerintetek??



Ő maradjon csak a kippatanókon olyan ember kell aki bárhonnan a 16oson belul képes a góllövésre vagyis 1 vérbeli csatár. Akár Riise akár De Rossi akár a Capitano bőven megfelel a szabcsikra sztem. Riise meg egy állat én nagyon megszerettem mióta Romaba tolja, látszik benne az alázat!



Riise nagyon sokat változott a pool-hoz képest. Előnyére mondva. Féltem, hogy nem fog tudni beilleszkedni, de sikerült neki. Alázatos, és fegyelmezett. Az látszik, hogy néha vannak helyezkedési problémái, viszont az elölrejátékban egyre jobb, és nem nehéz észrevenni, hogy Totti is használja most már! Mert egyre jobb. Ha ezeket a buta helyezkedési problémákat megoldja, jobban koncentrál, akkor nem kétséges, hogy jó lóra tettünk vele. Fiatal még. Két év, és kemény lesz!! A szabadrúgásai, meg ágyúgolyóhoz hasonlítanak már most, csak azokba nincs geller......................:)
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.01.05. 17:45


Bertolacci
Állítólag Frasca is világot látna, ügynöke szerint van olyan lega pro-s csapat aki szívesen látná.
bertolacci.jpg
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.01.05. 17:30


asszem uj kedvenc mondatom van Ranyitol: Most jön a szép és a nehéz része a bajnokságnak. igazabol nem tom mi fogott meg benne de az tagadhatatlan hogy tetszik
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2010.01.05. 14:42


Toni, mint szabadrúgást lövő és bivaly erős lövést eresztő játékos? Hát, az én emlékezetemben nem így él. Az EB-n pedig az egész olasz válogatott leszerepelt, nagyon gyengén muzsikáltak, ha jól emlékszem a spanyolok ellen a 8 között még helyzetük sem igen volt...
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2010.01.05. 13:25


Bízom benne. Toni fogja elvégezni a szabadokat szerintetek?? Pizz, nem valami jól csinálja mostanság. A Toni meg egy bivaly. Jó a Riise is. Így mármindkét oldalon van egy kapus gyilkos..............:) És ha tekerni kell, akkor jöhet Totti bácsi:)) Vagy Baptista ha játszik............:)))
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.01.05. 12:32


A válogatottal ezen kívül volt egy másik probléma is, ami remélem h nálunk nem lesz: a góllövés! Számolatlan mennyiségű ziccert hagyott kihasználatlanul, sokszor kibrusztolta magának szép lefordulásokkal miegymással aztán a legkönnyebb részt meg elrontotta. Az EB a bírói csalásokon túl egyértelműen rajta is elment, hiszen ennyi helyzetet nem lehet kihagyni, ez a mai fociba már nem fér bele. Örülsz ha egy jó ellenfél ellen van 3-4 tiszta helyzeted, nincs mese, ezeket értékesíteni kell. Nem játszott amúgy rosszul az EB-n sem, csak eccerűen a végjátékban még a legtutibb ziccereket is kihagyta... :(
De most nem így lesz, Totti tömi majd zsugával, meg Perr is és bevagdossa őket! Remélem :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2010.01.05. 10:15


Aldair írta:
sebastian írta: Remélem Totti lapos zsugákkal látja el, és nem felrugdossuk rá a lasztikat


Sztem pedig lehet számítani rá h ez lesz. Ha a Cisco elleni meccset megnézed ottis felívelgették neki párszor, mehet az ívelgetés hisz nagy langaléta állat ő :D csak télleg ne az menjen végig.


Persze, ívelgessék rá. Gyerek koromban volt olyan meccsünk, amikor azt kérte tőlünk az edző, hogy minden támadást fejezzünk be!! Pont erre lesz jó Toni, mert utolsó lehetőségként fel lehet ívelni a fejére, de legyen ez az utolsó lehetőség!! És ez a "majd ő megtartja a labdát, míg a többiek felérnek" történet nem igazán valósult meg a válogatottban sem. Mivel nagy darab, így 3x körbefutják, mire megmozdul. Viszont akkora lövőereje van, mint az állat. Tessék őt kiugratni a méteres lépteivel, fusson lőjjön sok gólt laposan.......És végleges megoldásként íveljük fel a fejére a zsugát...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2010.01.05. 09:59


snatch írta:
Totti8 írta:Miért is lenne ingyen? Épp arról szól a cikk, hogy hosszabbított, nem?

én is csak a linkre vittem rá az egeret és azt olvastam a táskabáron, hogy arsenal-rosickyval-szerzodest-hosszabbitott-a-londoni-klub...
ezek szerint hosszabbított.

Ja, és ő is csak egy örök tehetség marad, akit kb AA-hoz hasonló sérülékenységgel áldott meg az Isten. Mondjuk nem hinném, hogy az angol bajnokság után az olaszban jobban széttörnék a lábát. Épp ellenkezőleg, itt kevésbé lenne baja, de tök mindegy is, mert nem ide való szerintem.



Jó lesz nekünk ide Toni. Reméljük, hogy visszanyeri formáját, és gólvágó lesz belőle. Nagyon bízom benne, hogy vele nem kezdjük el ezt a felívelgetős focit, mert az a halálom. Ez volt az eb-n is, és látható volt. Egyszerűen levették a Pályáról, és meg is halt az olasz csapat. Na nem mintha Toni egyébként akkora formában lett volna két éve.:))))))))))))))))) Igaz nem volt ott más Totti, aki elátta labdával. Azért bízom most bennük, mert megint együtt van a világbajnok páros.......:) Remélem Totti lapos zsugákkal látja el, és nem felrugdossuk rá a lasztikat, az végzetes hiba lenne sztem........
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.01.05. 09:50


Totti8 írta:Miért is lenne ingyen? Épp arról szól a cikk, hogy hosszabbított, nem?

én is csak a linkre vittem rá az egeret és azt olvastam a táskabáron, hogy arsenal-rosickyval-szerzodest-hosszabbitott-a-londoni-klub...
ezek szerint hosszabbított.

Ja, és ő is csak egy örök tehetség marad, akit kb AA-hoz hasonló sérülékenységgel áldott meg az Isten. Mondjuk nem hinném, hogy az angol bajnokság után az olaszban jobban széttörnék a lábát. Épp ellenkezőleg, itt kevésbé lenne baja, de tök mindegy is, mert nem ide való szerintem.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8040
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2010.01.04. 22:24


CrazyGery írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/arsenal-rosickyval-szerzodest-hosszabbitott-a-londoni-klub-2012065

Mit szólnátok ha jönne?
Ingyen lenne, igaz a fizuját állni kéne és kitudja milyen állapotban van. Viszont szerintem jó játékos. HA belelendülne biztos segíthetne.

De ez csak egy "érdekes" felvetés részemről :D

Miért is lenne ingyen? Épp arról szól a cikk, hogy hosszabbított, nem?
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég