Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.01.12. 10:44


Aldair írta:kapusnál 30-32 év nem kor még.

Csatárt cserélnél védőért?????????????? Burdissoért 1 millio €-t nem adnék nem h 4et. A másik az h Baptistáér annak a többszörösét adtuk mint amennyit Burdisso ér, Télleg nagyszerű üzlet lenne elcserélni őket.


szinte állandóan játszó védőt adnék egy szinte soha (és akkor sem jól) játszó csatárért. és hoznám vissza mancinit mint írtam, akár kölcsönbe is...
persze jobb lenne eladni a citynek vagy valami ostoba csapatnak drágán, de úgysem....
az, hogy mennyiért vettük, lényegtelen. most mennyit ér: nem sokat...
bocsesz a duplázásért
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10255
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.01.12. 10:39


óóó
megnéztem, doni és sergio között tényleg csak 1 év van. akkor ez visszavonva.
azt viszont továbbra is tartom, hogy borsódzik a hátam a gondolatra, hogy itt maradunk artur-lobont tartalékpárossal.
mert nekem biztosan nagyon rossz szemem van hozzá, de, hogy évek óta brazil válogatott... szal nem kutyaótő...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10255
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.01.12. 07:11


Masterposi írta:Én meg Mottáért aggódom. Most miért jobb Cassetti, jobb szélen mint, Marco?

Azért mert jóval rutinosabb és védekezőbb stílusú, az öregnél ez számít inkább. Nem is kapunk annyi gólt. Riise se rohangál már annyit előre, mint Spallettinél. Motta igen sokszor rohan előre ész nélkül, vissza már nem ér, a belső védőnek kell kisegítenie és már borul is a védelem. Végig megy egy kontra és abból nem biztos, hogy mi jövünk ki jobban. Motta túl nagy lendülettel játszik. Nagy lendülettel megy oda, de sokszor nem tud szerelni, mert nem elég kemény. Odaér mint az állat, de még le se lassít, hogy szereljen már viszik is el mellette a labdát. Cassetti odalép, nem kontrázzák olyan sokszor.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.01.12. 07:09


Mexi kezeli legjobban a labdát, hidegvérű
:D :D :D :D Ne haragudj de ezen jót nevettem, méghogy hidegvérű :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2010.01.12. 01:20


Masterposi írta:Most miért jobb Cassetti, jobb szélen mint, Marco? Azért mert a múltkor lőtt egy győztes gólt?


Hát, egy derbin lőtt gól bizony sokat nyom a latba, de attól függetlenül Cassettire egy rossz szavunk sem lehet. Mottának marad az Olasz Kupa, illetve az EL, amíg Cassetti tartja a mostani formáját.

Aldair írta:Sergiora nyugodtan lehet alapozni jópár évig még. Addig simán felhozhatnánk Frascat a felnőttbe.


Ne felejtsük Curcit, akinek - ha jól tudom - a fél játékjoga még a miénk, talán a Sienával még tudunk versenyezni - főleg, ha kipottyanak - pénzügyileg.

rochi19 írta:Hivatalos sajna Gubertit elpasszoltuk


Csak kölcsönbe az idény végéig.

rochi19 írta:nemértem miért nem adunk tul a régóta rosszformában lévő Taddeien vagy a Meneznél eggyel okosabb és inteligensebb Pistánkon akiért casht is kaphatnánk.!?


Taddei Ranieri érkezése óta ismét az egyik leghasznosabb játékosa a csapatnak, mondjuk én előtte is csipáztam a játékát (na jó, a lelkesedését :) ) Baptista pedig örök talány számomra, én még mindig bízom benne, valami azt súgja, hogy a mutatottnál ő tud sokkal jobban is játszani, csak valamiért ez nem jön le a pályán :D

Viszont, mivel Guberti és Okaka eltávoztak, Cerci remélem ittmarad, mert elől ismét kevesen leszünk, ha beüt egy-két sérülés.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2010.01.11. 22:34


Én meg Mottáért aggódom. El fog kallódni. Sebesre üli a se...ét a kispadon. Most miért jobb Cassetti, jobb szélen mint, Marco? Azért mert a múltkor lőtt egy győztes gólt? Szerintem hosszabb távon jobban járnánk, ha Motta többet játszana, és végre formába lendülne. Azért egy Motta-Mexes(Burdisso)Juan-Riise védőnégyes ha jó formában van a legjobb védelem lehetne a Calcioban.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2010.01.11. 21:58


Egyetértek a kolléganővel, nem olyan rossz Doni, nem egy világklasszis, de ha a Barca kapuját védheti egy Victor Valdes........ :lol: Az igaz, hogy most Julio Sergio jobb formában van, de Doni volt már ennél jobb formában is.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.01.11. 20:35


tomm írta:én baptistát adnám burdissoért és még kölcsönbe mancinit
toni ok, szimplicio ezek szerint nem szókséges, mexest juant nem adnám,
sorrentino ok
donival még várnék. tutira jó sergio? hosszútávra? bár már 32 éves szal nagyon sokáig nem lesz itt


Hogy is lenne? Szegény kis van der Saar is a 40-ediket tapossa és még mindig véd! :)
Doni meg takarodhatna már valamerre Rómából, az a szégyen h ez a pali évekig védhette imádott csapatom kapuját. Most h végre kidobtuk őt az ajtón, gyorsan túl kell rajta adni, mert még képes és visszamászik az ablakon...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2010.01.11. 20:22


emléxek mikor ezt a román Pit gyereket is hoztuk, hogy fel lett kapva hogy mien román teheséget hoztunk ide...azóta sehol semmi, nem tudom az ien igazolásokra mi szükség van, tök felesleges...remélem Montali nem fog ilyeneket csinálni
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.01.11. 19:53


Burdi 4 milláért ajándék, eljött az Intertől, megszelídült, bunkóságát és infantilis hibáit Milánóban felejtette, szal ennek örülök. Bennem egy meccs után fel sem merült Toni megvétele, nem úgy mint az újságnál...

Gubertit meg formálisan bejelentette a Samp, szal már a hétközi kupameccsen bevethetik, és a 18asban fog tolni Genoában...
Espo meg a Serie B-ben köthet ki, Grossetto vagy Cesena...

Arram eg azért lehetett számítani Toni megszerzésével, hogy vkinek mennie kell előlről, sok választási lehetőség nem volt, Okaka vagy Pesta, feltehetőleg vagy nem volt, vagy ha volt is ajánlat Pestára, nem elfogadható, szal végül Okaka lépett, így viszont Pesta marad, azért akármilyen gyenge szezont fut akár a kpályára, akár a csatársorba bepakolhatja Ranieri ha a szükség úgy hozza.

Holnapi keret:
Roma - Triestina
TIM CUP
Stadio Olimpico di Roma
Martedì 12 Gennaio 2010 ore 21
Arbitro: Morganti


LISTA CONVOCATI:
Andreolli
Baptista
Brighi
Burdisso
Cassetti
Cicinho
Cerci
Esposito
Faty
Lobont
Marangon
Menez
Motta
Perrotta
Pit
Pizarro
Taddei
Vucinic

Nincs: TONI, TOTTI, MEXES, RIISE, JUAN, DE ROSSI, JULIO SERGIO
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.01.11. 16:36


én baptistát adnám burdissoért és még kölcsönbe mancinit
toni ok, szimplicio ezek szerint nem szókséges, mexest juant nem adnám,
sorrentino ok
donival még várnék. tutira jó sergio? hosszútávra? bár már 32 éves szal nagyon sokáig nem lesz itt
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10255
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.01.11. 13:24


Az Il Messaggero már a közel jövőt vizionálja, szal változások lesznek, fő cél hogy az első 4ben végezzen a csapat, ebben az esetben a stratégia a következő lehet, Toni végleges megszerése, 5,5 millát kéne valahogy 2,5 millába beszorítani(de ez csak a fizetése, gondolom ha letesz vmit az asztalra, a Bayern nem fogja aszondani hogy ingyé vihetitek), ez kábé olyan mintha én a 43as lábamra 40est húznák :D Burdisso szintén végleges megvétele(4 misi) Simplicio ingyé való megszerzése, emellett aszondják, várják h vmelyik(Juan,Mexes) belső védő piacra dobása, szerintük inkább a francia lenne(remélem tévednek) uis 2011be lejár a szerződése plusz vagy egy 15 v 16 millás záradéka a szerződése, kapusoknál Sergio és Lobont maradna(alternatíva Sorrentino 2 misi alatt kéne perkálni érte) Donit meg értékesítenénk...
Szal a Messaggero így képzeli...

Szerződéshosszabbítások, romanista szerint aki biztosan nem kap Pit, Virga, Esposito, Artur, Tonetto, aki még reménykedhet Taddé, Cassetti és Sergio(kell hogy kapjon).
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.01.11. 11:47


ha menez el akar menni, akkor miért kér bocsánatot, ha bocsánatot kér, miért akar elmenni?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10255
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.01.10. 19:37


fradista romanista írta:Montali úgy látszik, az egyenes beszéd híve: "Guberti mehet, Cerci és Menez maradnak"


Állítólag meg van a megegyezés a Roma és a Bari között Cerci kölcsönvételére vonatkozóan, apró bökkenő hogy még mielőtt a Roma kölcsön adná szeretne vele 1 évet hosszabbítani, uis így nem tudna ingyé távozni a nyáron, viszont a hírek szerint Cerci nem szeretne hosszabbítani( azt gyanítom, nem a pénz a bökkenő)...már olyan feltételezésekről is lehet olvasni, hogy elképzelhető hogy ha nem hosszabbít, a Roma úgy tart be neki, hogy nem engedi el a Barihoz kölcsönbe(évelején azt vártam Cerci majd jól megszorongatja Táddét a jobboldali posztért, hát sajna nem jött be, ráadásul az utobbi meccseken Táddé inkább jobb lett, mint rosszabb, viszont a mostani keretben levő fiatalok közül nálam Cerci tett le a legtöbbet az asztalra, szal jó lenne ha dűlőre jutnának a felek a hosszabbításról)
A gazzella különben hétfőre jósolja Guberti Samphoz való szerződését(kölcsönbe)...
Mexes már a csapattal edz, valszeg a Genoa ellen ott lehet...
Nagyon úgy fest Okakából meg londoni lakos lesz a köv.félévben...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.01.10. 08:43


Ez a brazil gyerek inkább Cassanora hajaz. A mozdulatai, stílusa. Cassano parókában. Éppen olyan egy lábas, mint Guberti, kiszámítható.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.01.10. 00:06


Montali úgy látszik, az egyenes beszéd híve: "Guberti mehet, Cerci és Menez maradnak"
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2010.01.09. 15:38


Nem, ő nem Messi. De talán még lehet valami belőle..... Középpályára kéne szerintem. Perrottának lenne egy váltása....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2010.01.09. 15:07


Hát Messihez semmiképp sem hasonlítható. Ő inkább bal hátvéd, akit fel lehet tolni középre. Amúgy a videon látszik hogy szinte mindig balra cselez, ami kicsit kiismerhetővé teszi. De ha kell egy második balos a Viking mellé...
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2010.01.09. 14:36


snatch írta:de miért? ki az a messi? én nem nézek már ennyire focit és engem nem befolyásol már ennyire a média, hogy semmire nem tartom a messi csávót?
Mondjuk lehet az is hátránya a srácnak, hogy a barcaban tolja :).


Média? Nem, ez nem média. Ha szereted a labdarúgást, akkor be kell látnod, hogy Maradona egy fenomén volt a maga idejében. És azóta sincs olyan futbalista, mint ő. Amilyen kicsi, olyan robbanékony, és gyors volt, szenzációs labdakezeléssel megáldva. Maradona óta ez a Messi gyerekben fedeztem fel ezeket a tulajdonságokat leginkább. És ha egy kicsit is nyomon követed a nyilatkozatait(nem is nagyon nyilatkozik), akkor láthatod, hogy egy szerény emberről van szó, akit egy dolog érdekel a foci. Néztem mikor a Fifától átvette a díjait. Majdnem, hogy elszégyelte magát. Ennyire van rá hatással a média. Na ez az én véleményem a Messi-ről.

De itt ez a srác, és ő is hasonló lehet. Látszik, hogy egy csiszolatlan gyémánt. Jó lenne megszerezni........:) Vannak híreink róla???
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.01.09. 14:25


Eljött az idő, hogy valami igazán nagy dolgot érjek el és remélem, hogy ez a nagy dolog ezzel a meccsel kezdődik majd


már nem azért, de a vb nem elég nagy?
nana snatch azért ne essünk át a ló tulsó oldalára.
azért mert valaki nem hívő még illik tudni ki az a pápa....
ezek szerint téged nagyon brutálisan befolyásol a média. csak fordítottan. de attól még befolyásol...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10255
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.01.09. 14:08


de miért? ki az a messi? én nem nézek már ennyire focit és engem nem befolyásol már ennyire a média, hogy semmire nem tartom a messi csávót?
Mondjuk lehet az is hátránya a srácnak, hogy a barcaban tolja :).
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8040
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2010.01.09. 13:54


Bele néztem ebbe a videóba, és jóóóó ez a gyerek. Azavedo? Ő lenne a baloldali Messi? Van rá esély, hogy jön? Mondjatok róla híreket, mert belelkesültem nagyon............. :flagbig:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.01.08. 23:23


MIert szive joga hogy mit szertne max nem valogatjak be tehat teszem azt en is szertnek valogatott lenni mert biztos nagy flash csak valoszinu hogy nem valogatnak be (bar ki tudja eleg nagy koklerek is ultek mar azon a szegeny padon) bar valoszinuleg egy valogatotsag utan vissza is vonulnek nehogy mar azok a benak egessenek engem ottan
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2010.01.08. 21:57


Mancini elsősorban a vb-szereplés miatt döntene a klubváltás mellett.

„Bár tiszteletben tartom José Mourinho döntését a csapatösszeállításra vonatkozóan, és ott szeretnék lenni a világbajnokságon. Ehhez pedig több játéklehetőségre van szükségem."

muhahahaha.szeressél, meg álmodozzál:) 1,5 éve játszott 10 meccset kb és válogatott szeretne lenni... :P
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2010.01.08. 19:52


Aldair írta:Mancini úgy tűnik nem lesz ismét a Roma játékosa, az Gazetta szerint Marseille-be tart.


eszébe jutott, hogy a pénz nem minden és játszani is szeretne? szegény, de sajnálom :lol:
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég