Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.01.15. 23:53


Az is lehet, h. hogy Burdisso ügynöke is bvelekavart a dologba, megpróbálva egyúttal elintézni a szerződéshosszabbítását is.

(egyébként a címlapon közölt info nyilvánvalóan téves)

Más: Bár állítólag az egyezség megköttetett, Hodgson még mindig hezitál, hogy valóban kell-e neki Okaka.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.01.15. 23:34


No a nap végére az olaszok oda lukadtak ki, ahonnan elindultak, szal tárgyalnak-tárgyaltak a felek de (még) nem sikerült megegyezni. El tom képzelni azt hogy mivel Tottinak a játékát már csak a Juve meccsre jósolják(jó lenne, hanem csak jósolnák, hanem több is lenne annál) vmit Mirko nincs teljesen rendben, lehet hogy Pesta a hétvégi meccsen még lesz, és csak után igazol az Interhez...
persze nem szentírás(de még mindig inkább hajlok arra, hogy megy mint marad)...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.01.15. 22:03


Mancininek haladékot adott az OM vasárnapig h eldöntse oda igazol vagy sem, ha nem igazol oda talán akkor jöhetnek újra a Menez OM pletykák
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2010.01.15. 21:57


Menez, Brighi nem hiszem, hogy menne, egyrészt Brighire szükség van DDR vagy Pizza alternatívájaként, Menez nélkül meg alig lenne csatárnak nevezhető emberke...
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2010.01.15. 21:36


Ha ez az elvándorlás(Okaka, Guberti, Baptista?, Menez? Brighi? Cicinho?) így folytatódik, akkor nagyon karcsú lesz a keretünk, kb. 13 minőségi játékossal szinte lehetetlen végignyomni sikeresen egy félszezont.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.01.15. 18:58


reaosns(Roma bella) írta:honnan tudjátok hogy Cicit kinyírta a sérülése? xD ez olyan vicces....nem is játszik.

Ezt mindenki tudta a vezetőinken kívül. Madridban már szenvedett el egy nagyon komoly sérülést, ami után csak a hülye adott érte pénzt. Ennek fényében nem is lett volna szabad leigazolni.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.01.15. 18:13


igen mert akkor így ingyen megszerezzük...szóval sztem is nagyobb ennek a valóságtartalma
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.01.15. 17:55


Ha igaz a skyos cikk, akkor előbbi, vagyis nyár végéig Palermo, és ősztől Roma.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.01.15. 17:17


Hunszi írta:amugy azért fél h elveszíti Simpliciot mert nyáron jár le a szerződése és nem úgy néz ki h hosszabbítani akar, de attól még örülnék ha jönne :)

Sky sport szerint állítólag meg is egyezett Simplició a Romával, szerződését febr.1én írhatja alá a köv. szezonra.
(azért még mérget nem vennék rá).
Pista nálam 100, hogy megy az Interbe, viszont akkor kell plusz játékos/esetleg játékosok az keretbe.
(remélem a Prade féle tögyögös mercató Montali besegítésével gyorsabb lesz...feltételezem a gyors Toni transzferhez is volt némi köze)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.01.15. 16:17


feree80 írta:Még annyit Azevedoval meg a brazil alternativáival kapcsolatban, hogy állítólag Azevedoról csak Dvd-t láttak Romában, szal az alapján akarták elhozni Braziliából...
Az meg h Zamparini nyilatkozgat Simplicióval kacsolatban, az az én olvasatomban azt jelenti hogy tart tőle h elveszíti, vagyis Simplició megszerzése sztem több egy kacsánál...

Ha már a hétvégi meccs, most ezt valószínűsíti a romanews...

PROSSIMA PARTITA: Roma- Genoa (Serie A - Domenica 17 gennaio 2010, ore 15:00)

INDISPONIBILI: Tonetto, Okaka, Mexes
IN DUBBIO: Totti, De Rossi,Vucinic
SQUALIFICATI: Doni
DIFFIDATI, veszélyeztettet, 1 sárgára az eltiltásról: Mexes, Totti
PROBABILE FORMAZIONE (4-2-3-1): Julio Sergio; Motta, Juan, Burdisso, Riise; Brighi, Pizarro; Taddei, Perrotta, Menez; Toni.


lehetne jobb kezdő 11 is ami azt illeti, amugy azért fél h elveszíti Simpliciot mert nyáron jár le a szerződése és nem úgy néz ki h hosszabbítani akar, de attól még örülnék ha jönne :)
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.01.15. 13:13


Még annyit Azevedoval meg a brazil alternativáival kapcsolatban, hogy állítólag Azevedoról csak Dvd-t láttak Romában, szal az alapján akarták elhozni Braziliából...
Az meg h Zamparini nyilatkozgat Simplicióval kacsolatban, az az én olvasatomban azt jelenti hogy tart tőle h elveszíti, vagyis Simplició megszerzése sztem több egy kacsánál...

Ha már a hétvégi meccs, most ezt valószínűsíti a romanews...

PROSSIMA PARTITA: Roma- Genoa (Serie A - Domenica 17 gennaio 2010, ore 15:00)

INDISPONIBILI: Tonetto, Okaka, Mexes
IN DUBBIO: Totti, De Rossi,Vucinic
SQUALIFICATI: Doni
DIFFIDATI, veszélyeztettet, 1 sárgára az eltiltásról: Mexes, Totti
PROBABILE FORMAZIONE (4-2-3-1): Julio Sergio; Motta, Juan, Burdisso, Riise; Brighi, Pizarro; Taddei, Perrotta, Menez; Toni.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.01.15. 12:53


az új sláger most az h Brighi Fioba és Santana is benne lenne az üzletben
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.01.15. 12:45


én ezt nem nevezném hazugságnak. egyszerűen csak fordítva beszélnek: ha marad akkor távozni készül, ha megy, akkor mindenképp marad.
ennél világosabb beszéd nincs is :)
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.01.15. 12:23


"Baptista az Interben? Ezen dolgozunk most. Már alakul a dolog, de még egy kis időre van szükség, miután meg kell vizsgálnunk bizonyos dolgokat."- nyilatkozta Lucci az fcinter1908.it-nek.
Nem is oly régen, még Pista az Interben???? SOHA kb.... mindig hazudnak....MINDIG
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.01.15. 11:27


Lehet h nem Pesta alternatívái hanem Azevedoé.... :S
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.01.15. 11:23


ForzaRoma24 írta:http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-a_roma_andre_santos_utan_koslat-24147

Na ezt találtam, de itt azt irják h valamelyik brazil csapatból akarjuk őt elhozni. Aki a Fenerben nyomja, sztem ugyanez a személy csak időközben odaigazolt, 26 éves, többet nem találtam róla a Fener hivatalos oldalán... :D


itt azt írja h védő, minek nekünk még egy? ha tényleg róla van szó

közben az ügynöke tagadja h OM-hez igazolna Menez
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.01.15. 11:20


A gazzella szerint meg állítólag 1,5 milla választja el Pestát az Intertől, szal tegnap tárgyalt egymással Prade és Branca, de még nem jutottak egyezségre, szerintünk 4 millát akarunk Burdin felül, az Inter meg 2,5et adna...biztos lesz folytatása a történetnek.

Amúgy néhány napja azt írták, Mexes, Totti nem lesz még a hétvégén, most most aszondják(sztem tegnapi) lehet/maybe hogy lesznek, (gondolom ha lesznek is, csak a padon, Juve meccs előtt nem kéne megkockáztatni a játékukat ha nem muszáj)
De Rossi tegnap nem edzett, valszeg lesz a hétvégén, viszont Mirkonak meg a bal combjával/combhajlítójával vannak gondok...
Mai délelőtti edzés után viszont De Rossi ma sem edzett, Mirko meg jobban van...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.01.15. 11:14


http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-a ... slat-24147

Na ezt találtam, de itt azt irják h valamelyik brazil csapatból akarjuk őt elhozni. Aki a Fenerben nyomja, sztem ugyanez a személy csak időközben odaigazolt, 26 éves, többet nem találtam róla a Fener hivatalos oldalán... :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.01.15. 11:07


Andre Santos-rol annak idején már volt szó, hogy leigazoljuk, ha jól emléxem bal lábas szélső játékos, de pár pillanat és utánanézek.
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.01.15. 10:48


feree80 írta:Mai hírek egyértelműen arról szólnak, hogy ma eldől Pista sorsa, gyakorlatilag amit idáig olvastam, mind azt támasztja alá hogy eladjuk, egyik ilyen szerint Pesta-Burdi csapatot cserél, plusz 3 milla érkezhet az Intertől 5 részletben, a Roma pedig Burdival 2013ig hosszabbítana köbö 2 millás nettó fizuért, Pesta meg a római 2,5 millás fizuját 3,5re tornászhatja fel az Internél.
Már Pesta alternatívát is hoztak, Julio Cesar Fluminenseből és Andre Santos Fenerbahceből, egyik neve se mond számomra semmit. :|


annak idején Mancinié se mondott semmit uh csak reménykedni lehet...

5részletben??? hát akkor jóformán rövidtávon nem kapunk semmit csak úgy simán odaadjuk Baptistat
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.01.15. 10:44


Mai hírek egyértelműen arról szólnak, hogy ma eldől Pista sorsa, gyakorlatilag amit idáig olvastam, mind azt támasztja alá hogy eladjuk, egyik ilyen szerint Pesta-Burdi csapatot cserél, plusz 3 milla érkezhet az Intertől 5 részletben, a Roma pedig Burdival 2013ig hosszabbítana köbö 2 millás nettó fizuért, Pesta meg a római 2,5 millás fizuját 3,5re tornászhatja fel az Internél.
Már Pesta alternatívát is hoztak, Julio Cesar Fluminenseből és Andre Santos Fenerbahceből, egyik neve se mond számomra semmit. :|
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.01.15. 10:31


ha a maárszejj vitte manszinit, csaknem viszi menezt is
meg sztem igazolunk valakit valahogyan (bár nemtom hogyan, max ilyen csere-berékkel)
világra szóló baromság lenne 3 támadóval itt maradni...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2010.01.15. 10:13


Formai észrevétel a hírekhez:

" L'Equipe a francia csapat miután sikertelenül próbálta megszerezni Amantino Mancinit" - sztem a Marseille próbálta megszerezni, nem az újság :mrgreen:

"A hírek szerint Baptista átigazolásába bevonnák Nicolas Burdissot is" - "Jelenleg nem azon dolgozunk, hogy más játékost is belevonjunk az üzletbe" Most akkor valamelyik állítás nem igaz :roll:


Magánvélemény: elment Guberti, ha elmegy Baptista és Ménez is, akkor ki lesz, aki megjátsza Tonit? Most szükség van rájuk!!! Jobban, mint eddig. Burdisso jó, de ott van még a védelemben Motta és Andreolli is csak kölcsönbe ment, vele is számítanék. Szétb@sszuk az atomstabil középpályánkat? :shock:
Menez és Baptista kéz a kézben nem mehet el, Baptistát védőre cserélni (Burdisso) hiba lenne, ha nem hozunk mást..
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.01.15. 09:42


Továbbra is aszondom blődség lenne most Pistát eladni, ugye elment 2 ember, 1 a kpályáról, 1 meg a csatársorból, ha még ő is elmenne, qrvára nem szeretnék olyan római kispadot látni a jövőben, ahol a kispad rendszeres tartozéka lenne Faty és Pit, és azon kellene izgulni vajh Ranieri be meri e vmelyiket hozni vagy inkább lehozza a meccset csere nélkül, szal sokkal de sokkal nyugogodtabb vagyok ha Pista van a padon mint az előbb emlitett 2 fiatalember, ráadásul a brazil akár a kpályásként akár a csatárként lehet játszatni, persze benne lehet a pakliban h Rozi úgy ítéli meg hogy ha most nem akkor soha nem tud megválni a nagy fizetésű braziltól a jövőben, viszont ha most eladja, akkor meg Okaka kölcsönadása nem volt logikus, és lehet menni a piacra játékost vadászni, januárba, 2 héttel a mercató vége előtt, borítékolható hogy csak kölcsönbe, nem egyszerű, reménytelen... :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.01.15. 09:30


fradista romanista írta:Én egy Roma-Fio döntőt szeretnék látni, de a realitása egy Inter - Milan-nak van.


csak a juve essen ki ha netán mi is nehogy meglegyen nekik előbb a 10. kupa győzelem :)
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég