Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.01.17. 05:38


Jelen pillanatba ugye van Okaka, Pista és Toni, nekem ez sok(2 elég, 3 már sok), vagyis én arra számítok egy vki távozni fog, ha választanom kéne, nem tapasztalat, életkor, vagy érettség alapján_(bár ebben is Pesta nyerne) hanem abból kifolyólag hogy a brazilt 2posztra is be lehet hozni, kpályára és a csatársorba, és ebből kifolyólag több játékpercet kinézek a brazilból, nálam Pesta maradna...
Viszont ha Pesta tényleg az Interben köt ki, úgy gondolom az mögött csak a piszkos anyagiak húzodnak meg, vagyis Rozi megszabadulna egy nagy fizetésű játékostól, és talán azt érezheti, ha most nem akkor soha a büdös életbe nem tudna tőle megválni...
Szal sok beszédnek sok az alja, Pesta maradása mellett lennék(most ami nem egyenlő azzal hogy nyáron is :) ) mégis azt érzem hogy ő fog távozni a jövő héten...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.01.17. 01:56


egy egész pofás kis keret jött össze így tavaszra
akár még valami is lehet... rani beváltotta a hozzáfűzött reményeimet.
he
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.01.16. 21:08


jóformán azt se lehet megmondani h Okaka milyen játékos mert nem is játszik csak néha abból a pár meccsen elkapott egy jó formát s maris jó játékosnak van kikiáltva ha Baptista is csak 5-10meccset játszana egy szezonba s jó formát kapna el akkor öt is pont ugyanolyan jónak tartanánk mint ahogy Okakat de mivel többet játszik így többet is hibázhat csak én azt nem értem h ha annyival jobbnak tartják egyesek Okakat Baptistanal akkor miért van az h mégis Baptista játszik többet?? és miért van az h alig alig van fent Okaka pl egy triestina szintü csapat elleni meccsen is?

én nem fogom egyik játékos pártját sem de ezek a tények...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hunszi 2010.01.16. 21:46-kor.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2010.01.16. 20:43


Én nem tudom, de Okakában semmi fantáziát nem látok. Nálam még Faty is jobb, Baptistát is mérföldekkel jobb játékosnak tartom, ha értékelni kell őket. Ráadásul teljesen más poszt a két pali.
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.01.16. 19:56


lucifer0013 írta:A zsiguliba könnyeben be lehet szállni...

Remélem Aqui-nak nincsenek ilyen autói, még megsérül a ki/beszállásnál is.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2010.01.16. 19:09


A zsiguliba könnyeben be lehet szállni...
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.01.16. 18:13


lucifer0013 írta: de Okaka nincs (gondolom még utazgat...) amúgy a keret ha érdekel valkit:

Végülis a maga módján utazgat, nem is akármilyen csotrogánnyal :D szal ez mai kép, amit elhagyja Trigóriát...
Különben Okaka még sérült...
Okaka.jpg
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2010.01.16. 15:49


nem mondom h sokat csinált... mondjuk mostanában elég kevés játéklehetőséget kap, bár jól tűri. de ha csereként beáll, akkor inkább Pistát választanám, mint Okakát. benne többet látok
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2010.01.16. 15:43


Miért most őszintén, Pista erősíti a csapatunkat? Lőtt egy győztes Derby gólt, meg rúgott pár gólt (volt közte olyan is ami meccset döntött el) és ennyi. Ez semmi, pedig volt alkalma bizonyítani! És mennyiért is vettük....?!?!?! :evil:
Sztem akkor már inkább tartsuk meg Okaka-t jó lesz a padra, hátha elkapja a fonalat egyszer. Pestának van 50 meccsből 5 jó meccse és ennyi, ezért nem érdemes tömni a zsebét, mehet most azonnal!!!!!!!!
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2010.01.16. 14:47


baptista mehet isten hírével, okakát itt tartanám a keret szűkössége miatt.
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2010.01.16. 14:24


még úgy is jobban megéri neki, 1 millával többért teheti ugyanazt :P
tudom h nem sok mindent tett, de én nem engedném el. félek h szűkös lesz a keret. bár ha Okaka tényleg marad...
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2010.01.16. 14:13


Ha Okaka marad, tőlem mehet Isten hírével Pesta az Interbe!!! Ott ücsöröghet Mancinivel a padon, vagy a lelátón! :twisted:
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2010.01.16. 14:08


feree80 írta:No, jelen állás szerint Okaka londoni kalandja elmarad, vagyis marad Romában, az ügynöke szerint nem az anyagiakon múlt a dolog, sokkal inkább azon hogy sérüléssel bajlodik, az angoloknak meg egy egészséges csatárra lenne szükségük sürgössen.(csak halkan megjegyezném, már vagy 1 hete lehetett tudni hogy megegyezett az angolokkal, szal nehezen tudom elképzelni hogy csak most jöttek rá hogy nem tejesen egészséges, szal szvsz Okaka maradása is Pesta távozását vetíti elő, szal sztem Pesta nevezzük a hétvégi meccsre,(kíváncsi leszek lesz e Dédéer, és Mirko) és jövő héten elpasszoljuk, perszeb ez nem több mint megérzés.

asszem igazad lett, bár ez holnap lesz végleges, mert asroma.it-n benne van a keretben Pista, de Okaka nincs (gondolom még utazgat...) amúgy a keret ha érdekel valkit:
1 BOGDAN LOBONT
4 JUAN SILVEIRA DOS SANTOS
5 PHILIPPE MEXES
7 DAVID MARCELO CORTES PIZARRO
9 MIRKO VUCINIC
11 RODRIGO FERRANTE TADDEI
13 MARCO MOTTA
16 DANIELE DE ROSSI
17 JOHN ARNE RIISE
19 JULIO CESAR BAPTISTA
20 SIMONE PERROTTA
24 ALESSIO CERCI
26 ADRIAN FLORIN PIT
27 JULIO SERGIO BERTAGNOLI
29 NICOLAS BURDISSO
30 LUCA TONI
33 MATTEO BRIGHI
77 MARCO CASSETTI
94 JEREMY MENEZ
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.01.16. 13:36


szuper!
támadóprobléma megoldva
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2010.01.16. 13:12


Bár mindketten belső középpályások,szerintem nem lehet azonos poszton versenyeztetni Pizarrót Brighivel.Pizarro egy mélységi labdaelosztó,Brighi pedig ugyanazt játssza,mint Perrotta:kőkemény futómennyiség,rengeteg labdaszerzés,és olyan támadófeladat,hogy a résekbe befutva mindig ott vannak a 16-oson belül a szélről jövő beadások alkalmával.Minimális labdaérintés az előrejáték esetén,de mint egy második hullámban érkező csatár,mindig készek a befejezésre.Szóval szerintem ég és föld...Bár nyilván Perrotta és Brighi is tudna De Rossi mellett szűrő-irányítót játszani,de az korántsem lenne olyan minőségű,mint Pizarro játéka.Nagy zsugás a chilei,jelen pillanatban egyértelműen a kezdőben a helye,bár azt hozzá kell tennünk,hogy amikor elkezd "búgni" a lasztival,akkor abból két dolog is kisülhet:vagy gólpasszt ad,vagy gólt kapunk...
Perrotta meg Brighi posztját viszont Spalletti találta ki számukra.Amolyan árnyékékek,de nem irányító jelleggel.Szerintem a csapatok 90 %-ában nem is létezik ilyen poszt,így Simone nem is tudna érvényesülni az AS Roma keretein kívül.Én már nagyon várom,hogy ez az árnyékposzt eltűnjön a csapat életéből,de Ranierinél is sikeresnek tűnik,úgyhogy még egy ideig biztosan lesz létjogosultsága.
Na forza Brighi,Pizarro és Perrotta,hajrá Roma!!!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.01.16. 12:48


tomm írta:közben meg lehülyézel...

Nem téged hülyézett le, hanem az írásodat vélte hülyeségnek. Ez nagy különbség. Viszont már most kérem, mielőtt elfajulna a dolog, hogy ne menjetek át személyeskedésbe, mert annak rossz vége lesz... :wink:
köszi
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.01.16. 12:27


kicsit más a kájjáriban focizgatni a bentmaradásért vagy a 13-ik helyért, mint egy roma szintű csapatban bl-ben harcolni meg az első helyek egyikéért menni.
szal honnan tudod hogy esposito olyan jó?

pizzat meg szidod...

mindemellet mondod hogy had írhasd le a véleményed, közben meg lehülyézel...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.01.16. 11:35


tomm írta:honnan tudod hogy esposito jó volt?


Láttál egyetlenegy Cagliari meccset valaha? Mert ha igen akkor ne írj ilyen hülyeséget lécci. Suazoval ketten hülyére bolondították az ellenfelek védelmét, örültem mint majom a farkának amikor megszereztük, erre soha nem fért bele az elképzelésekbe....
Pizza körül meg akár istenkultusz is kialakulhat, nálam Brighi akkor is jobb, és én őt játszatnám. Engedtessék meg nekem, hogy elmondjam a véleményem, még akkor is ha ez a többségnek nem teccik. ;)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.01.16. 11:20


No, jelen állás szerint Okaka londoni kalandja elmarad, vagyis marad Romában, az ügynöke szerint nem az anyagiakon múlt a dolog, sokkal inkább azon hogy sérüléssel bajlodik, az angoloknak meg egy egészséges csatárra lenne szükségük sürgössen.(csak halkan megjegyezném, már vagy 1 hete lehetett tudni hogy megegyezett az angolokkal, szal nehezen tudom elképzelni hogy csak most jöttek rá hogy nem tejesen egészséges, szal szvsz Okaka maradása is Pesta távozását vetíti elő, szal sztem Pesta nevezzük a hétvégi meccsre,(kíváncsi leszek lesz e Dédéer, és Mirko) és jövő héten elpasszoljuk, perszeb ez nem több mint megérzés.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.01.16. 10:18


van vele a mai Il Messagero-ben egy hosszú interjú
Beszél pld arról, h. nem akar innen elmenni, hogy Spal-nál csak látványosság és támadás volt, Ranieri viszontracionálisabb, hogy nem tetszik neki a foci elüzletesiedése, hogy a foci Olaszországban sokkal inkább munka, mint szórakozás, hogy azt szereti, ha vasárnap vannak a meccsek, és a meccsre menés családi program, hogy amit Totti meg DDR szokott kapni idegenben, az legalább olyan, mint a rasszista bekiabálások ballotelli-vel szemben )
Ja, a cikk címe: Az apró óriás.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.01.16. 10:08


középpályán sztem tényleg nagyon jól teszi a dolgát s legalább labdabiztos
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.01.16. 10:03


Érdekes, hogy az itt érdemtelenül sokat kritizált Pizarro körül a sajtó (főleg a római pesze) szinte már-már személyi kultuszt kezd építeni.Több írás is foglalkozott vele az utóbbi időben Kb ahogy pár éve mexesről írták, hogy már szinte rómaivá vált, most róla írják. Meg hogy ő a csapat esze, gerince, szíve, stb, stb.
A mai Toni interjúban ő is külön megemlíti Pizarro klasszisát (és bevallja, h. anno még a Bayern-nek is javasolta a megszeerzését)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.01.16. 09:25


tomm írta:honnan tudod hogy esposito jó volt?


Cagliari házi gólkirálya volt... az már más kérdés h egy kisebb csapatba az volt de nagyobba nem lett az
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Forza_ROMA Dátum: 2010.01.16. 09:17


Baptista ügylet az év legnagyobb baklövése Sensi :haliFU
Forza_ROMA
 
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2006.09.18. 11:28
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.01.16. 00:56


honnan tudod hogy esposito jó volt?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: silu valamint 34 vendég