Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.01.28. 10:03


ide írom, mert nem a kupánál többről van szó.

hááááááááááát
szééégyen-gyalázat. hányan voltak ezen a tegnapi kupa meccsen? 3000-en? sokkal többen iztosan nem. és mindehhez egy gyengus meccs- legalábbis amit én láttam.
átkapcsoltam a junájtid-szitire. és az nem is fakupa, csak LIGAKUPA: az old treffort fullon!!!!!!!! egy szaros ligakupameccsen fullon!!! és iszonyatosan jó meccset játszottak.
szörnyű volt visszakapcsolni.
nyáron aszonta galliani, az olasz foci megérett a reformra. hát meg. és egyre jobban érik. egyre kevesebb néző a bajnokságban, a kupa már kutyát sem érdekel (tudom régebben sem volt túl nagy felhajtás körülötte, de ez mégiscsa sok. ill. kevés) a meccsek egyre nézhetetlenebbek, nyilván ezzel összefüggésben a meghatározó játékosok letipliznek...
2-3 év és a németek menthetetlenól átveszik a 4 bl induló jogát. na az lesz az utolsó szeg a koporsóba.

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... s-2015266/
és íme. kb az első szimpatikus nyilatkozat murinnyótól- témába vág. és teljesen igaza van. bár nem ferraraval kapcsolatban, mert szegénynek tényleg nem sok köze van az edzősködéshez....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.01.27. 19:34


Motta tavaly istenkiraly volt azert ezt ne feledjuk el tole ha ranieri lenyugtatja (es miert ne tenne?) akkor meg jobb lehet.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2010.01.27. 19:30


Hát nem tudom, én jelenleg jobbnak tartom a Cicinhot Mottánál. Elegánsabb és technikásabb játékos. Ha bővül a keretünk,akkor jöhet Simpicio, amúgy Menez helyett nem kell. Ha már választunk, akkor menjen Baptista.
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.01.27. 17:44


Állítólag Claudio végülis meggondolta magát, úgyhogy Motta mégis marad (lemondott Cicinho-ról?)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2010.01.27. 17:01


Aldair írta:1 olyan meccs alapján ítélkezel motta felett, ami inkább 1 edző meccsre hasonlitott mint 1 kupára... előtte viszont jól teljesített mikor játszott, tavasszal is meg utána is mikor lehetőséget kapott.


Én nem is láttam a tegnapi meccset, de mivel szóbakerült az eligazolása, így kifejtettem a véleményemet róla. Ennyi. Ezeket általánosságban mondtam róla....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2010.01.27. 15:21


Nekem abszolut nem tetszett Motta játéka! Azonkívül, hogy futkározott, mint egy mérgezet egér, fel s ,alá, meg hajtott, ezen kívül szerintem erősen technikai hiányossággal küzdött. 10-ből Jó ha 4x tudott beadni, és abból jó ha 2 célba ért(az 5-ös környékére). Ha utolérték vége volt a dalnak. Ebbe a csapatba több kell. Nem a szívem csücske Taddei, de ő neki, van vér a pucájában megcsinálni a cselt befelé..........Ezt sosem tudta Motta.......Csak próbálta....De ilyenkor már lehetett tudni, hogy elhal a támadás......max jöhetett a taccs egy felállt védelemmel szemben.........
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.01.27. 15:19


Állítólag Spal. továbbra is vinné Menez-t, mi meg engednénk.
Ez a drága kopasz ember még távozásda után is csak a csapatunk javát akarja! :D
Csak fizessenek rendesen, mint a katonatiszt - avagy mint egy KGB-s tiszt :D

Esposito júniusig a grosseto-é.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fradista romanista 2010.01.27. 15:21-kor.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.01.27. 13:30


Motta, Okaka ma holnap Man.city és Fulham, Esposito Grosetto(gondolom D'Alessandro hogy örül ennek a hírnek, különben úgy ahogy még ez idáig játszott is Grosettoban, mondjuk a Romát nem értem, Cresenzi nem játszik, sansza sincs bekerülni, mi a tökömért nem hívják vissza vagy a primaverába, bőven beleférne, vagy adjuk kölcsön 3ad v 4ed osztályba).
Pesta, Táddé marad, mondjuk előbbi maradása tök logikus, ha azt veszem hogy Toni sérült, Totti nem tom hányadán áll egészség terén, Okaka valszeg lép, szal maradnia kell.

Okaka és Mottára visszatérve, ha még esetleg visszatérnek a jövőben Romában, nagyon remélem hogy harcossabb, aggreszivebb, erőszakosabb játékosként térnek vissza...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.01.27. 11:55


Mivel telt be nála a pohár? Azzal, hogy játék lehetőséget kapott? Zabaleta mögé megy a padra a Cityhez?
Mihájlovics meg jobbat nem is érdemel, mondjuk mindig megkapja Rómában a magáét :D
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2010.01.27. 11:37


Motta megy a Citybe, tegnap betelt nála a pohár..., vagy teletöltötte Ranieri :)
Mihajlovicot meg leczigányozták a romai szurkolók... Hát ilyet??? :mrgreen:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.01.27. 10:46


hápog
vagy elment az esze a milánosoknak
vagy nagy pénzt kérnek mellé
és ugyan nem lenne rossz, de hova férne be? ki helyett már megint?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.01.27. 09:17


olyan hírek röppentek fel h a Milan kész felajánlani Huntelaart Baptistaért :) már volt vita itt ezen talán most tényleg igaz lesz? :P nem lenne rossz
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.01.27. 00:11


honnan tudtam volna remus? :(
tényleg nem szeretem az ilyen neveket, de te magyar vagy
És igen, Vucsinics nevének se szeretma végét. De ez a legnagyobb bajom vele. :D
(Az én nevemnél szörnyűbb amúgy sincsen, de nem publikálom :D )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2010.01.26. 20:36


Az enyém is...
A dédnagyapám horvát bán volt...
(BÁNta, hogy Mo-ra jött :D )
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2010.01.26. 20:24


Ez nem volt szép tőled :evil:
Itt van Vucinic és az én nevem is -ics-re végződ :D
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.01.26. 19:22


legalább nem -ic -re végződik a neve, ez is haladás :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.01.26. 17:46


állítólag okaka-ügyben jújrakezdődhet a táűrgyalás a Fulham-mel. közben pedig az udinese is elvinné kölcsönbe

A szerb sajtó szerint pedig ajánlatot tettünk a Partizan Belgráádnak a tehetséges ifiválogatott , (de a nagyválogatottban is bemutatkozott) 22 éves középpályás, Ljubomir Fejsa megvásárlására. De az edzője azon ügyködk, nehogy eladják..
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2010.01.26. 16:06


fradista romanista írta:TONI: állítólag 10-15 (max 20) nap fizikoterápiás kezelés vár rá, majd utána szép lassan megkezdheti az edzéseket. Visszatérését jelenleg a Milan elleni március 7-i meccsre teszik.

Ranieri nyilatkozott. Arra a kérdésre, mért cserél keveset, aszonta, h. amíg nem bizonyos afelől, hogy a csereután is jól muzsikálna a csapat, nem látja értelmét.
Motta elmenetéről aszonta, hogy nem tudja mi lesz, de kevés az idő. Kérdésre hozzátette, h. 3 jobbhátvédre nincs szükség, ez "számszaki kérdés"....(?)

(Mindeneste hiába látszanak furcsának bizonyos személyi döbntlsek, valahogy a Ranieri - Montali párosban jobban megbízok, hogy tudják mit miért tesznek, mint korábban....)


Sztem a Cagliari elleni meccs miatt érzi azt, hogy a csere nagyon megbontja a csapatot és mert azt nyilatkozta, hogy ez a Cagliari által döntetlenre mentett meccs az ő hibája. (bár sztem Menezt is bőven okolta érte)
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2010.01.26. 11:02


Motta még nem a mienk, ezért nem is tudjuk eladni..bízz egy kicsit a szakvezetésben (Montali, Ranieri), hogy tudja mit miért csinál. Nem ismerjük pontosan az okát annak, hogy Motta az utóbbi időben miért lett ennyire mellőzőtt. Talán a mai meccsen azért kap lehetőséget.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.01.25. 23:41


TONI: állítólag 10-15 (max 20) nap fizikoterápiás kezelés vár rá, majd utána szép lassan megkezdheti az edzéseket. Visszatérését jelenleg a Milan elleni március 7-i meccsre teszik.

Ranieri nyilatkozott. Arra a kérdésre, mért cserél keveset, aszonta, h. amíg nem bizonyos afelől, hogy a csereután is jól muzsikálna a csapat, nem látja értelmét.
Motta elmenetéről aszonta, hogy nem tudja mi lesz, de kevés az idő. Kérdésre hozzátette, h. 3 jobbhátvédre nincs szükség, ez "számszaki kérdés"....(?)

(Mindeneste hiába látszanak furcsának bizonyos személyi döbntlsek, valahogy a Ranieri - Montali párosban jobban megbízok, hogy tudják mit miért tesznek, mint korábban....)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2010.01.25. 16:34


Ranieri nyilatkozatára:

"Toni állapota nem olyan súlyos" A 45 nap kihagyást minek tekinthetjük?

Totti: "Inkább pihentetem és olyan játékosokat küldök pályára, akik sokat futnak" enyhe kritika a capitano futómennyiségére :) , persze tudom, hogy igazából arra gondolt, hogy most épült fel a sérüléséből és túlságosan megterhelő lenne számára 3 napon belül két meccs.

abban maximálisan egyetértek vele, hogy a vert helyzetből való fordításhoz kellő mentális és fizikai felkészültség szükséges.. ebben mindenképpen előrébb léptünk a Spalletti érához képest, bár a fizikai mutatókkal akkor sem volt gond.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2010.01.25. 13:59


Nem a vénembereket, hanem a nyerő embereket. Ez nem utánpótlásképző klub, az játszik, akinek jobb a formája és jobban illik a jelenlegi játékrendszerbe..nem mellesleg érvényesül a nyerő csapaton ne változtass taktika.

Egyébként Mottát én sem adnám kölcsönbe, Cassetti az elmúlt idényben eléggé sérülékeny volt, ha netalántán ismét lesérül, akkor nincs helyettese.
Cerci nem fogja kiszorítani Taddeit és, ha a maródiak listájára kerül a brazil, akkor Perrotta, vagy Menez is meg tudja játszani a posztját - nem beszélve Cicinhoról, akivel ismét nem tudom, hogy mi van. Ergo Cerci szerintem még menni fog a télen kölcsönbe.
Csatárposzton Toni kiesése miatt továbbra sincs bőség, így valószínű, hogy Okaka és a Fenevad is marad - szerintem.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2010.01.25. 10:11


Szerintem a válasz: Mancini.

Nem véletlen, hogy mióta ő az edő a Citynél, több olasz honban szereplő játékos neve is felmerült, mint lehetséges igazolás, így Motta és Cassano
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.01.25. 10:07


Az nekem is feltűnt, hogy Motta kevésbé védekező játékos, mint Cassetti. Utóbbi ráadásul sokkal tapasztaltabb is, és habár idősebb, talán lassabb is, mint Motta, az előbbi érvek még mellette szólnak, főleg Ranierinél.

Azért azt nem értem, hogy a Citynek miért pont ő kell. Hogy vetettek szemet rá? :roll:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.01.25. 09:50


snatch írta:Nem tudom, hogy van-e abban valami, hogy Mottát amiatt nem játszatja Ranieri, hogy nehogy felmenjen az ára és sokba kerüljön nyáron...
Mottának pedig játékra lenne szüksége, mert nagyon forrófejű és tapasztalatlan. Bízom benne, hogy tudják a vezetők a jó megoldást.
Cicinhoval szerintem senki nem számol már, viszont akkor nem értem, hogy miért nem passzoják el, miért nem engedik haza.

Ezt már mástól is hallottam már, de nem tom elképzelni, mégis csak profi klub volnánk vagy mifene, szal ha 1 évig csak azért nem játszik h ne menjen fel az ára, azzal csak a srác fejlődik vissza képességekben sztem.
Sztem azért nem játszik mert Cassetti játéka jobban illik ebbe a mostani Romába, a Spá féle Roma sokkal támadóbb volt a széen, Motta akkor kirobbanthatatlan volt, állítom azzal a játékában a válogatottban lett volna a helye...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 35 vendég

cron