Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.01.30. 13:26


sebastian írta:Tudunk valamit Azavedo-ról? Jön vagy sem?

A tavalyért rendes "J"-vel sorry, benéztem!:D Jogos a mosoly!:)


sehol semmi vele...
érkező szeintem nem hiszem h már lesz max tavozó
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2010.01.30. 13:15


Tudunk valamit Azavedo-ról? Jön vagy sem?

A tavalyért rendes "J"-vel sorry, benéztem!:D Jogos a mosoly!:)
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.01.30. 10:03


Hunszi írta:jo kis hármas cserét csinált 1nap alatt az Atalanta Genoa és Parma :D
Crespo Genoa -> Parma
Amoruso Parma -> Atalanta
Aquafresca Atalanta -> Genoa

A Genoaban összeáll az Aquafresca - Rudolf majdani rettegett csatár duo, legyünk óvatosak eztán! :P
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.01.30. 09:58


A vizes csávó amúgy is a Genoa játékosa volt, nem? Csak kölcsönben volt az Atalantánál
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.01.30. 08:39


jo kis hármas cserét csinált 1nap alatt az Atalanta Genoa és Parma :D

Crespo Genoa -> Parma
Amoruso Parma -> Atalanta
Aquafresca Atalanta -> Genoa
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.01.29. 23:51


Adalék a Simplicio-ügyben: Az az érzése, hgoy ez a nagy tagadás azok után, hogy már kész ténykánt lett tálalva a nyári érkezése annak szól, hogy a Palermo elnöke sérelmezte , ahogy a Roma megkörnyékezte a fickót, és emiatt a labdarugó szövetség vizsgálatot indított.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.01.29. 23:44


talán még Menez aki esetleg mozoghat valamerre Fio, Zenit
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.01.29. 23:36


Állítólag Okaka végülis tényleg megy a Fulham-be hétfőn. Így a keretszűkítés elég jól sikerült: Távozott Antunes, Bertolacci, Esposito, Greco, Guberti és Okaka. Mott-át, állítólag nem adnánk, Cici-ért nem tundak fizetni. A PSG túl alacsony, (5 milliós) vételi ajánlatát menez-ért visszautasítottuk.Érkezett Toni. még van két nap a piac bezárásáig, de máés mozgás már nem nagyon várható.
Végülis -pláne, h. Toni elfogadta fizuja csökkentését, pénzügyileg jól járt az egyesület, megtakaríottt pár százezer eurót erre az idényre, és úgy látszik, ez is sokat számít :(
Bptistá-t végüluis elvite volna köcsönbe a Fiorentina, deRozi nemet mondott az ajánlara. Állítólag csak eladás jöhet szóba nála, ha nem most, majd nyáron - akkor talán meg lehet állapodni Moratti-val, bevonva az ügyletbe Burdisso-t.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2010.01.29. 21:39


ForzaRoma24 írta:"Természetesen, amennyiben az Inter nem tudja megszerezni Ledesmát, akkor még megváltozhatnak a dolgok."- tette hozzá.

Micsoda??? Egy nagy büdös ló***** az internek már télleg. Brighi nem eladó. Nem és kész! Persze, még mit nem. Dögölj meg Moratti, hogy állandóan innen igazolsz. Ha Sensi ebbe belemegy, kimegyek Rómába és saját kezűleg nyírom ki.
Ha ló nincs jó a szamár is, vagy mi a franc???? Sensinek még a mai napon be kéne hívatnia Puzzolo-t és elküldeni a jó édes anyukájába.... Milyen nyilatkozat ez, h ha Ledesma nem lesz az Interé akkor maj Brighit beprotezsálja oda... Hát elég legyen már a hülyeségből, na....
Elgurult a gyógyszerem nagyon messzire, bocs...


Jó lenne ha nem tartanánk kiárusítást. Ha hagyunk ilyen embereket elmenni, mint Brighi, vagy Menez, akkor hogy akarunk helytállni három fronton (bajnokság, kupa, euroliga) ? Így sem dőzsölünk a kispadon, és mi lesz ha beüt a sérüléshullám? Ennyire nem lehetnek szűklátókörüek Sensiék.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2010.01.29. 15:43


Xabee írta:Ha valakiből mindenképp pénzt akarnák látni, akkor inkább Brighit adnám el. Én Gubertit is najnálom, h elkerült. Ha én lennék az edző, 3 bajnokin végig játszanám a Menezt, nem hoznám le, sztem ez a jellegű bizalom hiányzik neki..


De akkor most ki a hibás??? Menez, mert nem jó a hozzáállása, vagy Ranieri akitől nem kapja meg a lehetőséget? Nézd azért a mai fociban van, hogy 10-15-20 percet kapnak a srácok bizonyítani. És ha jó teljesítményt nyújt, akkor egyre hosszabb időt tölt a pályán. Míg kezdő nem lesz. Na de itt nem erről van szó! Mert ezen már régen túl vagyunk. Ha neki 3 meccsre van szüksége, akkor jelezze a mester felé. Hogy szeretne bizonyítani, és neki 3 meccsre van szüksége hozzá. Ugye megint a profi hozzáállás kérdése. És akkor még nem beszéltünk az edzésekről! Ha Menez a nyakát törné minden edzésen, akkor valószínű, hogy ott lehetne. Mentalitással van itt a gond sztem.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2010.01.29. 15:03


Ha valakiből mindenképp pénzt akarnák látni, akkor inkább Brighit adnám el. Én Gubertit is najnálom, h elkerült. Ha én lennék az edző, 3 bajnokin végig játszanám a Menezt, nem hoznám le, sztem ez a jellegű bizalom hiányzik neki..
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2010.01.29. 14:50


ForzaRoma24 írta:"Természetesen, amennyiben az Inter nem tudja megszerezni Ledesmát, akkor még megváltozhatnak a dolgok."- tette hozzá.

Micsoda??? Egy nagy büdös ló***** az internek már télleg. Brighi nem eladó. Nem és kész! Persze, még mit nem. Dögölj meg Moratti, hogy állandóan innen igazolsz. Ha Sensi ebbe belemegy, kimegyek Rómába és saját kezűleg nyírom ki.
Ha ló nincs jó a szamár is, vagy mi a franc???? Sensinek még a mai napon be kéne hívatnia Puzzolo-t és elküldeni a jó édes anyukájába.... Milyen nyilatkozat ez, h ha Ledesma nem lesz az Interé akkor maj Brighit beprotezsálja oda... Hát elég legyen már a hülyeségből, na....
Elgurult a gyógyszerem nagyon messzire, bocs...


Teljesen igazat adok neked!

Ezek nem normálisak, és ha Sensi bele megy, akkor megyek veled! Ekkora Loozer nem lehet a társaság. A mi beleegyezésükkel (segítségünkkel) erősítik meg a rivális csapaptot? Nono.................. Azért mindennek van határa. Arról ne is beszéljünk, hogy egy olyan embert adnánk el, aki megbízható teljesítményt tud produkálni jó ideje.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2010.01.29. 13:28


terence írta:Sziasztok!
Hát én sajnálnám ha Menez eligazólna.Főleg ha olasz csapatba menne!
Olvastam róla sok hozzászólást és úgy látom,hogy nagyon megosztja a mi kis fórumunkat is a személyisége!Még egyszer mondom,én sajnálnám és érveim is vannak!:1.óriási tehetség/amit senki nem vitat/
2.TOTTI kívűl nincs egy kreatív "pengés" játékosunk sem a keretben!/nem akarom megbántani DDR-t,de Ő sem olyan tipusú/,viszont Menez az!Szegény Alberto lehetet volna még,de hát tudjuk GO POOL!:(((
3.a hozzáálásán tudna változtatni vagy tudnának,óriási kariert futhatna be,mint pl.:Zidane honfitársa!
Hát röviden csak ennyi.
ui:holnap nem kispályázik valaki Diósdón?


Lehet, hogy csak két ku...va nagy pofon kéne neki! :lol: És lenne még egy spílerünk? De hát ő profi......profi mentalitással......Vagy nem??? Akkor viszont jár a saller:))))))))
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2010.01.29. 13:14


Xabee írta:
sebastian írta:Mi lesz Mutuval? Már nem is sajnálom, hogy nem igazolt ide tavaj!:):) Sőt. Lehet, hogy ő csinálja meg nekünk az üzletet, és elviszik Menezt a violák!


Hát az nagyon nagy üzlet lesz nekünk...



Ha már az árát visszakapjuk megérte. Szerintem is jó gyerek ez a Menez, de valami nem stimmel vele. Nem tud beilleszkedni? Vagy nem tudom, mi van, de probléma van, az látszik.

Amikor kedvvel játszik, akkor látszik rajta a tudás. Fut, passzol, keresztbe mozog, Tényleg volt olyan meccs ahol briliáns volt, és nem is tudták tartani. Sajnos 1x láttam ezt tőle. Akárcsak a Bestiától. Lehet, hogy csizsolatlan gyémánt Menez, de az jól látszik a hírekből, hogy Rányéri nem akarja csiszolgatni. Ezzel a mentalitással meg nem fér be a keretbe. Akkor inkább adjuk el, és vegyünk olyat aki a csapat hasznára van. Lehet, hogy a Serie A gazdagabb lesz egy gyémánttal pár év múlva......Én drukkolok neki. Csak kapjuk vissza a vételárát! :D
:flagbig:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.01.29. 12:49


Trigoria írta:szerintem ebben az évben egyik sorozatot sem akarjuk beáldozni

Nem emlékszem hogy beáldoztunk volna sorozatot, MI még a kupát is mindig komolyan vesszük (persze attól még, hogy nem emlékszem...).
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2010.01.29. 11:54


sebastian írta:Mi lesz Mutuval? Már nem is sajnálom, hogy nem igazolt ide tavaj!:):) Sőt. Lehet, hogy ő csinálja meg nekünk az üzletet, és elviszik Menezt a violák!


Hát az nagyon nagy üzlet lesz nekünk...
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2010.01.29. 11:49


Mi lesz Mutuval? Már nem is sajnálom, hogy nem igazolt ide tavaj!:):) Sőt. Lehet, hogy ő csinálja meg nekünk az üzletet, és elviszik Menezt a violák!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.01.29. 11:22


ForzaRoma24 írta:Elgurult a gyógyszerem nagyon messzire, bocs...

Megbocsájtok. :wink:
Gondolom ezt még nem láttad, nem mai hanem még tegnapi.
http://www.football-italia.net/jan28v.html
Ha már Brighi, nem tom mért akarnánk elcserélni a genoás Zapaterre? van ennek értelme? :o

http://www.xlsport.hu/showcikk.php?scid ... rol=484433
Szomorú :( lassan tényleg nem lesz értelme a sporttv-re kapcsolnom. :( :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.01.29. 11:13


szerintem ebben az évben egyik sorozatot sem akarjuk beáldozni
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.01.29. 09:51


"Természetesen, amennyiben az Inter nem tudja megszerezni Ledesmát, akkor még megváltozhatnak a dolgok."- tette hozzá.

Micsoda??? Egy nagy büdös ló***** az internek már télleg. Brighi nem eladó. Nem és kész! Persze, még mit nem. Dögölj meg Moratti, hogy állandóan innen igazolsz. Ha Sensi ebbe belemegy, kimegyek Rómába és saját kezűleg nyírom ki.
Ha ló nincs jó a szamár is, vagy mi a franc???? Sensinek még a mai napon be kéne hívatnia Puzzolo-t és elküldeni a jó édes anyukájába.... Milyen nyilatkozat ez, h ha Ledesma nem lesz az Interé akkor maj Brighit beprotezsálja oda... Hát elég legyen már a hülyeségből, na....
Elgurult a gyógyszerem nagyon messzire, bocs...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.01.28. 19:45


Gladiators921 írta:hiddink nekem is eszembe jutott de nem voltam biztos h oroszország menedzsere votl akk

De az volt :wink: mondjuk az is igaz hhogy sok dolga nem lehetett epp arshavinekkal
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.01.28. 19:33


egy Ranieri Lippi csere se lenne rossz ha Ranieri annyira menni akarna :) de remélem nem fog menni
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.01.28. 14:22


Aszondják Toncsi felépült, így Pit mehet, állítólag fél Serie B (Triestina, Salernitana, Frosinone, Piacenza) sorba áll a kegyeiért :lol: a Piacenza tán a favorit.
Túl sok a sérült elől, állítólag Okaka ezért még lesz a Siena ellen, és csak utána lesz a Fulham játékosa.
Ménesen meg az ügynökén meg csak ámulok és bámulok, 4 nappal :!: a téli mercató vége előtt csak sikerült eldönteniük hogy távozik :lol: nagyon faxa hogy sok a kérő, de engem leginkább az érdekelne melyik adna érte 13-14 millát, sztem senki sem. Sztem legyen az Ménes jutalma hogy itt tartjuk a nyárig mindenképpen.

Különben elég szép kis erőltetett menet elé néz a csapat(és ezzel közel sincs vége, de legalább van 1 hét a Milan meccs előtt), most nagyon nem hiányoznak sem a sérülések, sem az elégedetlenkedő játékosok(ennyi meccs közt csak jut lehetőség mindenkinek) az olasz kupát szeretném ha megnyernénk, de ahhoz az kell hogy De Rossi és Pizza okosan gazdálkodjon a sárgákkal, uis egy meccsre vannak az eltiltástól, 2 meccs alapján azért csak ki kellene hogy jöjjön a különbség az Udinese és a Roma között, szal nem hiányozna hogy pont a döntőn hiányozna a 2 középpályásunk, valamint ott vannak még a Fio, Palermo és a Napoly elleni bajnoki meccsek is, kell az energy(bár azt is el tom képzelni hogy vagy nem marad erő, vagy vmelyik sorozatot dobjuk, és inkább a bajnokságra koncentrálunk).

Domenica 31 gennaio 2010 Ore: 15
Campionato RITORNO - 3a Giornata Roma-Siena

Mercoledì 3 febbraio 2010 Ore: 21
Coppa Italia Semifinali - Andata Roma-Udinese

Domenica 7 febbraio 2010 Ore: 20.45
Campionato RITORNO - 4a Giornata Fiorentina-Roma

Mercoledì 10 febbraio 2010 Ore: 21
Coppa Italia Semifinali - Ritorno Udinese-Roma

Sabato 13 febbraio 2010 Ore: 18.00
Campionato RITORNO - 5a Giornata Roma-Palermo

Giovedì 18 febbraio 2010 Ore: 21.00
Europa League Sedicesimi di finale - Andata Panathinaikos-Roma

Domenica 21 febbraio 2010 Ore: 15
Campionato RITORNO - 6a Giornata Roma-Catania

Giovedì 25 febbraio 2010 Ore: 21.00
Europa League Sedicesimi di finale - Ritorno Roma-Panathinaikos

Domenica 28 febbraio 2010 Ore: 15
Campionato RITORNO - 7a Giornata Napoli-Roma
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.01.28. 10:59


az a szokatlan, hogy nem kiröhögte ferrarat, meg nem csíra-csírózta le
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.01.28. 10:48


tomm írta:http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/aki-itt-tulel-egy-szezont-nem-edzo-hanem-hos-2015266/
és íme. kb az első szimpatikus nyilatkozat murinnyótól- témába vág. és teljesen igaza van. bár nem ferraraval kapcsolatban, mert szegénynek tényleg nem sok köze van az edzősködéshez....

A Ferrara-s nyilatkozatával csak magát fényezte, mondván, hogy Ő egy hős, nem tom miért csodálkozik mindenki, hogy tőle szokatlant nyilatkozott, talán nem is, csak ezúttal nem egyenesen mondta ki...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 47 vendég

cron